web analytics
2022-09-28

2022. évi versenynaptár és programok

JANUÁR
Fergeteg hava, Nagyboldogasszony hava

01.  Újév

02.

FEBRUÁR
Jégbontó hava / Böjtelő hava

07.  68

12.  KÜLDÖTTKÖZGYŰLÉS

19.  Téli edzéssorozat – TTEV-5 (MSE; GTC)

MÁRCIUS
Kikelet hava / Böjtmás hava

05. Téli edzéssorozat – TTEV-6 (TTT)

05. MTFSZ éves Közgyűlés

12. GERECSE Terepfutó verseny (TTT)

13. Sárvári Hajmeresztő

12-14.  Tavaszi Spartacus Kupa

15.  Táncsics Futás, Kisbér

19. KEM TK – 1. (Vadorzó, Medvehagymás)

27. Tömegrajtos Csapat és Nyílt Szenior Ultra HOB

ÁPRILIS
Szelek hava / Szent György hava

09. Megyei Diákolimpia (KEMTK-2)

15-17. Mecsek Open

23. TÚRA a JÁGI Tanösvényen (CsCs)

22-24. Nógrád Nagydíj

27. BEOSZ Küldöttközgyűlés

30. 1. Nyitnikék tavasznyitó futás (7 km)

30—. TIPO Kupa

MÁJUS
Ígéret hava / Pünkösd hava

—01. TIPO Kupa

07. KAITM-64

07-08. Honvéd Kupa

12-13.  AL-50

14.  30. Hegyen Völgyön Futás (Tardos)

14-15.  Országos Diákolimpia

21.  TATAI TÓFUTÁS (TTT)

22.  Kamaraerdei Majális (CsCs)

21-22. Homokháti Kupa

25. HOSOSZ Küldöttközgyűlés

28. KEM TK – 3. (TTT – Kisbér)

JÚNIUS
Napisten hava / Nyárelő hava

04-05.  Középtávú OB és Váltó

11.  Kalandozások (Martronvásár, Ercsi, Százhalombatta)

11.  Csicsói Futóverseny (SK)

11. Tatai Tradicionális Íjászverseny (TTT)

12. 2. Galbicska Péter emlékfutás

18-19.  GERECSE Kupa (GTC)

18. III. Nemesócsai Futóverseny (SK)

19. 1. Lentulai Mária Emlékverseny

25. Szent László Terepfutás (TTT)

JÚLIUS
Áldás hava / Szent Jakab hava

03.  30. HaaS Maraton váltó, Tata

04-08.  Íjász Tábor

11-15.  Íjász Tábor

16.  KEM TK – 4. (Megalódusz Kupa)

25-29.  Kisgazda és kézműves tábor

AUGUSZTUS
Új kenyér hava / Kisasszony hava

10-14. — Hungária Kupa

20. — 25. Fenyves Futás, Koppánymonostor

21. — 31. Sárkány futás (Bakonysárkány—Súr)

22-25.  KAMK-42-SV

26-28.  IV. Palotai Tibor Teke Emlékverseny (TTT)

27. — Bős – utcai futóverseny

SZEPTEMBER
Földanya hava / Szent Mihály hava

03. — KEM TK – 5. (Rövid táv, Váltó)

17-18.  Rövidtávú OB és Váltó

24.  20. Bakonyalja futás (Ászár)

29. Erő(d)Próba (Honvédelmi járőrverseny)

30. Akadémia (BAOLKA) —

OKTÓBER
Magvető hava / Mindszent hava

01-02. — Akadémia (BAOLKA)

05-09. — Toscana

15. — 2. Őszbúcsúztató futás, Tata

15-16. — Éjszakai OB és Egyesületi VOB

22. — KEM TK – 6. (TTT)

23. — 88. Tatai Tófutás (Csuló-Balu Ev.)

29-30. — Eger Nagydíj

NOVEMBER
Enyészet hava / Szent András hava

05-06. — Őszi Spartacus Kupa

05-06. — HOB és POCSB

19. — KEM TK – 7. (MSE)

DECEMBER
Álom hava / Karácsony hava

03. — Évadzáró körút (Csillagerőd, Gánt-kanyon)

04. — 30. Stop-Mikulás futás, Tatabánya

10.– KEM TK – Záróforduló

17. — 23. SPRINT Óév Futás, Komárom