web analytics
2024-05-30

2023. évi versenynaptár és programok

01. Újév; 06. Vízkereszt

Fergeteg hava, Nagyboldogasszony hava

  • 07.TTEG (TTT) – 1Farsangol-O”
  • 14. — TTEV (SPARI)
  • 28. — TTEV (Somlai – Gém-hegy)
14. Valentin nap

Jégbontó hava, Böjtelő hava

  • 05.TTEG (TTT) – 2 (Vértesszőlős)
  • 11.TTT Küldöttközgyűlés
  • 11. — TTEV (Somlai – Lovastanya)
  • 18. — TTEV (GTC – Várgesztes)
  • 25. — TTEV (MSE – Gém-hegy)
  • 25. — MTFSZ közgyűlés
08. Nőnap; 15. Nemzeti ünnep

Kikelet hava, Böjtmás hava

  • 04-05. — TIPO Kupa (Pilis)
  • 11. — KEVM TK-1 (Cserna; Tanösvény)
  • 15. — 2. Táncsics Futás – Kisbér
  • 16-21. — ENSANA
  • 18-19. — 60. Tavaszi Spartacus Kupa (Szálláskút)
  • 25. — Tömegrajtos Csapat és Szenior Ultra HOB (Németbánya)
07. Nagypéntek; 09-10. Húsvét

Szelek hava, Szent György hava

  • 01-02. — Mecsek Open’23
  • 08-09. — Postás Kupa
  • 08.6. GERECSE Terepfutó Verseny (MH)
  • 15. — Gerecse 50, 30, 20, 10 Teljesítménytúra
  • 15. — DOL / KEVM TK 2. (Takács I., D.Sz.M.)
  • 22-23. — Nógrád Nagydíj
  • 29-30. — Honvéd Kupa (Várpalota)
  • 29. — Csoda Szentendrén. Skanzeni kirándulás
  • 30. — Galbicska Péter Emlékfutás (Tata)
01. Munka ünnepe; 07. Anyák napja;
28. Gyermeknap; 28-29. Pünkösd

Ígéret hava, Pünkösd hava

  • 03. — BEOSZ közgyűlés
  • 03. — HOSOSZ közgyűlés
  • 06. — Magyar Sport Napja
  • 06. — Kirándulás Szlovákiában (Bélai cseppkőbarlang)
  • 13. — KEVM TK-3 (MSE, Turul)
  • 20-21. — Országos Tájfutó Diákolimpia (Szeged, Ópusztaszer)
  • 20.89. Tatai Tófutás (TTT)
  • 27. — 31. Hegyen-Völgyön Futás (Tardos)
04. Pedagógus nap;
18. Apák napja

Napisten hava, Nyárelő hava

  • 03. — Zenés barangolások (Tök és környéke)
  • 03. — 16. Tatai Tradicionális Íjászverseny
  • 03. — KEVM TK-4. (Gyulai Z., Vitányvár)
  • 06. — Kecskéd (Mátrix)
  • 08. — Miénk a Gát Futóverseny, Komárom
  • 10. — X. Csicsói Futóverseny (SK)
  • 10-11. — Középtávú Országos Bajnokság és Országos Váltóbajnokság (Gánt, Kőhányás)
  • 17. — IV. Nemesócsai futóverseny
  • 24-25. — Gerecse Kupa (Vértes – GTC)
  • 26-30. — Kézműves és kisgazda nyári tábor
  • 24.16. Szent László Terepfutó verseny

Áldás hava, Szent Jakab hava

  • 02. — Maraton váltó (Tata)
  • 17-21. — Kézműves és kisgazda nyári tábor
  • 22. — KEVM TK-5 (TTT)– Nagybérpuszta
  • 24-28. — Íjász nyári tábor
20. Nemzeti ünnep

Új kenyér hava, Kisasszony hava

  • 05-09. — HUNGÁRIA Kupa (Tokaj)
  • 12. Thury György 50
  • 19. — 32. SÁRKÁNY Futás (Bakonysárkány)
  • 20. — 26. Fenyves Futás, Koppánymonostor
  • 07-11. — Honvédelmi nyári tábor
  • 21-25. — Íjász nyári tábor
  • 25-27. — Balaton Kupa (GOC)
  • 26. — Bős – utcai futóverseny

Földanya hava, Szent Mihály hava

  • 02. — KEVM TK-6. (Tata, MSE)
  • 08. — Sportágválasztó (MÁTRIX)
  • 09-10. — Sprint Liga (Esztergom)
  • 16-17. — Rövidtávú Országos Bajnokság és Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (Pécs
  • 19-22. — Ny- és D Csehország (Természetjárók)
  • 23. — 21. Bakonyalja futás (Tárkány)
  • 28.Erő(d)Próba (Honvédelmi járőrverseny)
  • 30-01. — Őrség Kupa (Vörös-hegy)
  • 29-30-01- — BAOLKA
23. Nemzeti ünnep

Magvető hava, Mindszent hava

  • 07-08. — Kalocsa Kupa
  • 08. — 3. Őszbúcsúztató futás, Tata
  • 14. — Kirándulás Nógrádban
  • 14-15. — Hosszútávú Országos Bajnokság és Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (Szentgál)
  • 21. — KEVM TK-7. (Cserna, WF)
  • 22-23. — Éjszakai Országos Bajnokság és Országos Egyesületi Váltóbajnokság (Napkor)
  • 28-29. — Eger Nagydíj
01. Mindenszentek; 19. Férfi nap

Enyészet hava, Szent András hava

  • 04-05. — Őszi Spartacus Kupa (Vértes hegység)
  • 10-12. — 5. PALOTAI Tibor Teke Emlékverseny
  • 11. — 2. SAMU Futás (Vértesszőlős)
  • 17. — Kibővített elnökségi ülés
  • 18. — KEVM TK-8 (TTT) RR Szomód
06. Mikulás; 24. Szenteste;
25-26. Karácsony

Álom hava, Karácsony hava

  • 02. — MH Kispályás Labdarúgó Kupa
  • 03. — 31. Stop Mikulás Futás (Tatabánya)
  • 09. — Természetjáró évadzáró
  • 16 — TTEV-1 (VHS – Várpalota)