web analytics
2022-12-08

2023. évi versenynaptár és programok

01. Újév; 06. Vízkereszt

Fergeteg hava, Nagyboldogasszony hava

  • 07.TTEG (TTT) – 1Farsangol-O”
  • 14. — TTEV (SPARI)
  • 28. — TTEV (Somlai – Gém-hegy)
14. Valentin nap

Jégbontó hava, Böjtelő hava

  • 05.TTEG (TTT) – 2 (Vértesszőlős)
  • 11.TTT Küldöttközgyűlés
  • 11. — TTEV (Somlai – Lovastanya)
  • 18. — TTEV (GTC – Várgesztes)
  • 25. — TTEV (MSE – Gém-hegy)
08. Nőnap; 15. Nemzeti ünnep

Kikelet hava, Böjtmás hava

  • 04-05. — TIPO Kupa (Pilis)
  • 11. — KEM TK-1 (Cserna; Medvehagyma tanösvény)
  • 15. — 2. Táncsics Futás – Kisbér
  • 18-19. — 60. Tavaszi Spartacus Kupa (Szálláskút)
  • 25. — Tömegrajtos Csapat és Szenior Ultra HOB (Németbánya)
07. Nagypéntek; 09-10. Húsvét

Szelek hava, Szent György hava

  • 01. — 6. GERECSE Terepfutó verseny – MH
  • 01-02. — Mecsek Open’23
  • 08-09. — Postás Kupa
  • 15. — Megyei DOL / KEM TK 2. (Gyulai Z.)
  • 22-23. — Nógrád Nagydíj
  • 29-30. — Honvéd Kupa (Várpalota)
01. Munka ünnepe; 07. Anyák napja;
28. Gyermeknap; 28-29. Pünkösd

Ígéret hava, Pünkösd hava

  • 13. — 31.Hegyen Völgyön Futás (Tardos)
  • 13, 14. — KEM TK-3 (Turul)
  • 20-21. — Országos Tájfutó Diákolimpia (Szeged, Ópusztaszer)
  • 20.89. Tatai Tófutás (TTT)
04. Pedagógus nap;
18. Apák napja

Napisten hava, Nyárelő hava

  • 03. — 16. Tatai Tradicionális Íjászverseny
  • 03-04. — KEM TK-4.
  • 10. — Csicsói Futóverseny (SK)
  • 10-11. — Középtávú Országos Bajnokság és Országos Váltóbajnokság (Gánt, Kőhányás)
  • 17. — IV. Nemesócsai futóverseny
  • 24-25. — Gerecse Kupa (Tatabánya)
  • 24.16. Szent László Terepfutó verseny

Áldás hava, Szent Jakab hava

  • 22. — KEM TK-5 (TTT)– Nagybérpuszta
20. Nemzeti ünnep

Új kenyér hava, Kisasszony hava

  • 05-09. — HUNGÁRIA Kupa (Tokaj)
  • 20. — 26. Fenyves Futás, Koppánymonostor
  • 27. — 32. Sárkány futás
  • 25-27. — Balaton Kupa (GOC)
  • 26. — Bős – utcai futóverseny

Földanya hava, Szent Mihály hava

  • 02-03. — KEM TK-6.
  • 09-10. — Sprint Liga (Esztergom
  • 16-17. — Rövidtávú Országos Bajnokság és Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (Pécs)
  • 23. — 21. Bakonyalja futás
  • 29.Erő(d)Próba (Honvédelmi járőrverseny)
  • 30-01. — Őrség Kupa (Vörös-hegy)
23. Nemzeti ünnep

Magvető hava, Mindszent hava

  • 07-08. — Kalocsa Kupa
  • 14-15. — Hosszútávú Országos Bajnokság és Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (Szentgál)
  • 13-15.5. PALOTAI Tibor teke Emlékverseny
  • 21. — KEM TK-7. (Cserna, WF)
  • 22-23. — Éjszakai Országos Bajnokság és Országos Egyesületi Váltóbajnokság (Napkor)
  • 28-29. — Eger Nagydíj
01. Mindenszentek; 19. Férfi nap

Enyészet hava, Szent András hava

  • 04-05. — Őszi Spartacus Kupa (Vértes hegység)
  • 17. — Kibővített elnökségi ülés
  • 18. — KEM TK-8 (TTT) Regionális Rangsoroló Szomód
06. Mikulás; 24. Szenteste;
25-26. Karácsony

Álom hava, Karácsony hava

….