IX. Tatai Tankodrom Futóverseny
2012. március 04.
Tata, Bakodi tó
FOTOALBUM
VERSENYKIÍRÁS
Rendező:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület, Atlétika és Triatlon Szakosztály
MH 25. Klapka György Lövészdandár
Verseny helye: Tata, Bakodi tó (Részletesen a Start oldalon)
Megközelítés: Tatáról Almásfüzitő (Komárom) felé az 1.sz. főúton, a Tata táblától 1 km-re, jobbra.
Ideje: 2012. 03. 04. 11:00
Nevezés:
Előzetesen (A rendezők munkájának könnyítése érdekében) E-mailen: a bazsiroth@citromail.hu címre
A helyszínen: 9:30-tól 10.45-ig
Nevezési díj: 800Ft, katonáknak ingyenes!
Távok és korcsoportok:
Táv/Korcsoport Nem
1,5 km
10 éves korig Fiú Lány
11-12 éves Fiú Lány
6,0 km
13-15 éves Fiú Lány
16-19 éves Fiú Lány
20-30 éves Férfi Nő
31-40 éves Férfi Nő
41-50 éves Férfi Nő
51 év felett Férfi Nő
4,0 km katonai gyakorlóöltözetben
Férfi Nő
Díjazás:
A 6 km-es verseny abszolút első férfi és női versenyzője kupa
Korcsoportonkénti helyezettek 1-3. érem díjazás.
Egyéb:
Meleg tea, zsíros kenyér, melegedő öltöző helyiség
A versenyen mindenki saját felelősségére indul
Információ:
Róth Balázs, 06 (20) 433-9607
Kovács András, 06 (30) 225-4464
Avar András, 06 (30) 248-7242
Jó versenyzést és felkészülést kíván a rendezőség!
EREDMÉNYEK
Indult összesen 68 fő (F: 44 / N: 24)
10 éves korig női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Braitigam Dzsenifer ORTRI 3:02
2 Török Eszter 3:05
3 Gillich Luca TTT-HSE 3:43
4 Pelikán Anna ORTRI 3:50
5 Pelikán Nóra ORTRI 3:54
6 Fábián Viktória ORTRI 3:58
7 Knapp Róza ORTRI 3:59
8 Darvas Réka ORTRI 4:18
9 Knapp Flóra ORTRI 4:22
10 Plóra Laura ORTRI 4:43
11 Fekete Dóra ORTRI 5:06
12 Pap Dorina - 10:10
10 éves korig férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Szabó Roland - 3:01
2 Pelikán Tivadar ORTRI 3:04
3 Bandi Attila ORTRI 3:07
4 Hertlik Máté Esztergomi Triatlon SE 3:40
5 Hajdú Marcell ORTRI 4:02
6 Bucsák Győző - 4:35
7 Gyarmati Botond TTT-HSE 5:24
8 Trunék Levente - 5:26
11-12 éves női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Fábián Szilvia ORTRI 2:58
2 Burka Annabella ORTRI 3:00
3 Dudás Anna Klaudia TTT-HSE 3:39
4 Lengyel Boglárka ORTRI 4:21
11-12 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Virágh Dávid ORTRI 2:53
2 Braitigam Gergő ORTRI 3:42
3 Juhász Jácint ORTRI 4:57
13-15 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Virágh Csaba ORTRI 20:56
2 Hertlik Péter Esztergomi Triatlon SE 23:18
3 Kántor Attila TSC-GEOTECH 24:14
4 Fábián József ORTRI 24:22
5 Hati Gergely ORTRI 31:53
16-19 éves női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Varga Dorottya TSC-GEOTECH 25:12
2 Dawson Yolanda Megalódusz 26:01
3 Horváth Georgina TTT-HSE 32:51
4 Tóth Kitti TTT-HSE 43:45
5 Rigla Renáta TTT-HSE 43:45
16-19 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Bodor András TSC-GEOTECH 20:30
2 Fóthi Zoltán ORTRI 20:53
3 Major Dávid TSC-GEOTECH 20:54
4 Bánvölgyi Bence TSC-GEOTECH 21:22
5 Benedek Zsolt ORTRI 22:28
6 Horváth Martin TTT-HSE 23:00
7 Nagy Miklós TTT-HSE 23:39
8 Benjamin Crispin - 23:42
9 Kiss Tamás TTT-HSE 25:37
10 Rada Medárd TTT-HSE 28:48
11 Kőhalmi Bence TTT-HSE 28:49
20-30 éves női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Csőkör Katalin TTT-HSE 28:05
2 -
3 -
20-30 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Juhász Tamás TTT-HSE 23:20
2 Dallos Péter - 30:55
3 -
31-40 éves női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Balogh Szilvia Kalocsai SE 30:02
2 -
3 -
31-40 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Dede Gyula HASE 27:32
2 Truszek Attila - 28:10
3 -
41-50 éves férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Gillich György TTT-HSE 22:17
2 Körmendi Miklós Megalódusz 23:04
3 Mucsi Mihály TTT-HSE 23:50
4 Soltész János SZONDI SE 24:02
5 Brunner Sándor - 24:26
6 Bíró Csaba ORTRI 26:41
7 Horváth Gyula - 27:47
8 Soós Sándor - 30:51
9 Hertlik István - 31:23
51- éves felett női
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Bánszky Marianna Sprint Futóklub 42:13
2 -
3 -
51- éves felett férfi
Helyezés Név Egyesület Idő
1 Dawson Don Megalódusz 25:44
2 Gutai Tibor - 28:20
3 Varga Zoltán TTT-HSE 30:40
4 Pásztor Antal Futapest 52:10