IV. Tatai Tankodrom Futóverseny
2008. március 01.
Tata, Bakodi tó
Fotóalbum
VERSENYKIÍRÁS
A verseny a Magyar Honvédség benevezett versenyzői részére a háromfordulós Crossfutó Összetett Bajnokság első futama.
Futamok:
- 1. Tatai Tankodrom Crossfutás (2008.03.01.) Tata
- 2. AURÓRA Crossfutóverseny (2008.06.07.) Nagykovácsi
- 3. RÁKÓCZI Crossfutás (2008.09.20.) Szentes
Azok a honvédségi versenyzők, akik mind a három versenyen indultak külön összesített értékelésre kerülnek, ahol díjazva lesz:
- katonai korcsoport női és férfi helyezettjei
- az egyesületi csapatverseny helyezettjei
------------------------------
Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület, Tömegsport Szakosztály
Verseny helye: Tata, Bakodi tó
Megközelítés: Tata - Almásfüzitő 1. sz főút, Tata táblától 1 km-re,jobbra.
Ideje: 2008. 03. 01. 11:00
Nevezés:
Előzetesen: E-mailen: 2008.02.19-ig (bazsiroth@citromail.hu)
Helyszínen: 9:30-tól 10.45-ig
Nevezési díj: 800Ft
Távok:
gyerek: 1,5 km
felnőtt: 6,0 km (2 kör)
katonai: 4,0 km (1 kör), gyakorló öltözetben
Korcsoportok:
gyerek: 10-ig, 11-12 éves (fiú-lány)
felnőtt: 13-15, 16-19, 20-30, 31-40, 41-50, 51-felett (férfi-nő)
Díjazás: Abszolút első férfi-nő kupa, korcsoportonként 1-3. érem díjazás.
Egyéb: Meleg tea, zsíros kenyér, melegedő öltöző helyiség. A versenyen mindenki saját felelősségére indul
Információ:
Róth Balázs 06 (20) 433-9607
Avar András 06 (30) 248-7242
Jó versenyzést és felkészülést kíván a rendezőség!
EREDMÉNYEK
Versenytáv: 1,5 Km
Absz. Név Idő Korcsoport hely Egyesület / Város
1 NAGY ZOLTÁN 6,24 13 - 15 1 TTT-HSE
2 SZABÓ XAVÉR 6,34 10-ig 1 VÁCI DSK Tatabánya
3 DARABOS LEONETTA 6,35 11 - 12 1 H.SZONDI SE Szfv.
4 KANC FLÓRA 6,45 10-ig 1 VÁCI DSK Tatabánya
5 HARTMANN CSENGE 6,49 10-ig 2 VÁCI DSK Tatabánya
6 BRUNNER SÁRA 6,50 13 - 15 1 ÁFA Agostyán
7 CZABAI ÁKOS 6,53 13 - 15 2 TTT-HSE Tata
8 SZŐKE MÁTYÁS 7,15 11 - 12 1 H.SZONDI SE Szfv.
9 SZŐKE NATÁLIA 7,25 11 - 12 2 H.SZONDI SE Szfv.
10 TAMÁS ERVIN 7,30 10-ig 2 VÁCI DSK Tatabánya
11 BARSI MELINDA 8,06 13 - 15 2 TTT-HSE Tata
12 KISFALUDY ANDREA 8,26 10-ig 3 VÁCI DSK Tatabánya
Versenytáv: 4,0 Km (Gyakorló öltözetben)
Absz. Név Idő Ff.- Női Egyesület / Alakulat
1 AVAR ANDRÁS 15,36 1 TTT-HSE MH 93.VV.Z.
2 KÉKESI MIHÁLY 17,58 2 H.SZONDI SE MH ÖHP
3 URBÁN JÓZSEF 18,05 3 TTT-HSE MH 25.K.GY.LDD.
4 ZAKAR GERGELY 20,17 4 MH 12.ARRABONA LÉRAK.E.
5 BOROS MELINDA 20,18 1 H.SZONDI SE MH 43.HIR ÉS V.E.
6 BRUNNER GERGELY 20,20 5 ZMNE
7 SOLTÉSZ JÁNOS 22,33 6 H.SZONDI SE MH 93.VV.Z.
8 SZÉPLAKI ERIKA 22,47 2 VHSE MH 54.LÉTE
9 VOLEK JÁNOS 23,42 7 H.SZONDI SE MH 43.HIR ÉS V. E.
10 TÓÁSÓ LÁSZLÓ 26,21 8 H.SZONDI SE MH 43.HIR ÉS V. E.
11 GUBICSI RÓBERT 27,13 9 H.SZONDI SE MH ÖHP
12 DARABOS ANETT 28,06 3 H.SZONDI SE MH 43.HIR ÉS V. E.
Versenytáv: 6,0 Km
Absz. Név Idő Korcs. hely Egyesület / Város
1 KOVÁCS ANDRÁS 22,05 F31-40 1 MEGALÓDUSZ SE Tata
2 KUBIK ZSOLT 23,53 F13-15 1 MEGALÓDUSZ SE Tata
3 CSŐKÖR ZOLTÁN 23,55 F20-30 1 TTT-HSE Tata
4 SIÓ ATTILA 24,06 F41-50 1 MATASZ
5 GILLICH GYÖRGY 24,11 F31-40 1 TTT-HSE Tata
6 SZÖGI ISTVÁN 24,15 F13-15 2 MEGALÓDUSZ SE Tata
7 KUBIK ROLAND 24,21 F13-15 3 MEGALÓDUSZ SE Tata
8 TAKÁCS TAMÁS 24,33 F31-40 3 Tata
9 DR. SZÉNAI LÁSZLÓ 24,49 F41-50 2 H.SZONDI SE Szfv.
10 SZINAK RICHÁRD 25,02 F16-19 1 KEFE Komárom
11 HOFFMANN ZOLTÁN 25,12 F41-50 3 H.SZONDI SE Szfv.
12 SZENDREI ZSOLT 25,42 F20-30 2 SPONTÁN
13 BALÁZS SÁNDOR 25,48 F51+ 1 H.AURÓRA SE Budapest
14 SZŐKE TAMÁS 26,03 F31-40 4 H.SZONDI SE Szfv.
15 METZGER FERENC 26,17 F31-40 5 Tata
16 MUCSI MIHÁLY 26,29 F31-40 6 TTT-HSE Tata
17 BRUNNER SÁNDOR 26,38 F41-50 4 ÁFA AGOSTYÁN
18 HERGOVICS GÁBOR 26,40 F41-50 5 H.SZONDI SE Szfv.
19 RÉPÁSSY GERGŐ 26,51 F13-15 4 TRICEPSZ Tata
20 CZABAI ISTVÁN 27,08 F16-19 2 TTT-HSE Tata
21 DR.MEGGYESI TÜNDE 27,55 N41-50 1 H.AURÓRA SE Budapest
22 NÁDASDY ZSOLT 28,03 F20-30 3 H.SZONDI SE Szfv.
23 BODÓ DÁVID 28,22 F16-19 3 TTT-HSE Tata
24 FARKAS LÁSZLÓ 28,31 F51+ 2 H.AURÓRA SE Budapest
25 ÁBRAHÁM DÁNIEL 29,06 F20-30 4 Budapest
26 MAJOR DÁVID 29,08 F13-15 5 TRICEPSZ Tata
27 KOVÁCS ATTILA 29,17 F51+ 3 ZSC Miskolc
28 VÉNINGER KATALIN 29,33 N41-50 2 MATASZ
29 VENCZEL KRISZTIÁN 29,52 F16-19 4 TTT-HSE Tata
30 WALTER LILLA 29,53 N16-19 1 MEGALÓDUSZ SE Tata
31 MÁTÉNÉ VARJU EDIT 30,13 N31-40 1 MATASZ
32 RÉPÁSSY LÓRÁNT 30,14 F41-50 6 TRICEPSZ Tata
33 JAKAB TIBOR 30,24 F51+ 4 SPONTÁN
34 ROKOLYA TIBOR 30,29 F41-50 7 H.SZONDI SE Szfv.
35 ZOMBÓ OLIVÉR 30,38 F31-40 7 H.SZONDI SE Szfv.
36 LAMATSCH JÁNOS 31,10 F51+ 5 SPRINT Tatabánya
37 CSŐKÖR KATALIN 31,14 N20-30 1 TTT-HSE Tata
38 VARGA ZOLTÁN 31,23 F51+ 6 TTT-HSE Tata
39 SOLTÉSZ JÁNOS 31,29 F13-15 6 H.SZONDI SE Szfv.
40 BUCSÁK ANITA 31,30 N20-30 2 TTT-HSE Tata
41 AKNAI ANTAL 32,02 F51+ 7 TTT-HSE Tata
42 KAUFER GÁBOR 32,16 F16-19 5 MATASZ
43 TAMÁSNÉ SZAKÁCS JUDIT 32,30 N41-50 3 MEGALÓDUSZ SE Tata
44 KISS CSABA 32,57 F16-19 6 TTT-HSE Tata
45 VÁRADI ADRIENN 33,06 N31-40 2 SPONTÁN
46 GÉCS ZOLTÁNNÉ 33,43 N41-50 4 LOVASBERÉNYI TE
47 NEVICZKI KRISZTINA 33,46 N31-40 3 H.AURÓRA SE Budapest
48 TÓTH GÁBOR 33,55 F51+ 8 H.AURÓRA SE Budapest
49 MÁTÉ CSABA 34,02 F41-50 8 MATASZ
50 FEDERICS ÉVA 34,24 N31-40 4 TTT-HSE Tata
51 CSŐKÖR GYÖRGY 34,41 F51+ 9 TTT-HSE Tata
52 JUHÁSZ SÁNDOR 34,53 F51+ 10 SPRINT
53 SZABÓ ATTILA 35,16 F41-50 9 KEFE Komárom
54 SZABÓ FRANCISKA 35,18 N16-19 2 KEFE Komárom
55 HORVÁTH GYULA 35,19 F41-50 10 TTT-HSE Tata
56 BENÁCSI SZANDRA 35,23 N16-19 3 POSTÁS SE Bdapest
57 SPITZNER SÁNDOR JÓZSEF 35,43 F51+ 11 TTT-HSE Tata
58 VÁRADI GÉZA 36,42 F41-50 11 Tatabánya
59 IVANICS ENIKŐ 37,06 N20-30 3 H.SZONDI SE Szfv.
60 MÉSZÁROSNÉ B. VALÉRIA 37,36 N51+ 1 TTT-HSE Tata
61 MÉSZÁROS JÁNOS 37,44 F51+ 12 TTT-HSE Tata
62 BEISZER TIBORNÉ 38,59 N41-50 5 H.AURÓRA SE Budapest
63 TÓTH ISTVÁN TIBOR 40,21 F41-50 12 TTT-HSE Tata
64 TÓTH ZOLTÁN 43,07 F16-19 7 TTT-HSE Tata
65 VIGH MÁRTA 43,29 N41-50 13 H.SZONDI SE Szfv.
66 KAUFER TAMÁS 43,30 F41-50 14 MATASZ
67 Horváth Péter v.k. F16-19 TTT-HSE Tata
Statisztikai adatok:
Indulók száma 91 fő
Ebből: 1,5 km - 12 fő
4,0 km - 12 fő
6,0 km - 67 fő
Férfi: 65 fő 71%
Nő: 26 fő 29%
Egyesületek száma: 15 (Ebből honvéd egyesület: 6)
Katonai alakulatok száma: 6