I. Agostyáni Téli Crossfutás
2005. január 30.
Agostyán
FOTÓALBUM
VERSENYKIÍRÁS
Verseny célja: Versenyzési lehetőség teremtése a téli alapozási időszakban.
Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület, Tömegsport Szakosztálya (TTT)
Verseny helye: Agostyán után Tardos irányában 1 km-re a buszmegállónál jobbra.
A verseny ideje: 2005.01.30. (vasárnap) 11:00
Nevezés:
A helyszínen 9:30-tól nevezési díj: 400Ft
E-mailen: a nevezesttt@citromail.hu címre január 29.18.00-ig
Távok: gyerektáv kb.1.5 km, felnőtt táv 8 km (2 kör)
Korcsoportok:
- Gyerek 8 évesig, 9-10 és 11-12 éves (fiú-lány)
- Felnőtt 13-14 éves, 15-18, 19-30, 31-40, 41-50, 51-felett (férfi-nő)
Díjazás:
Abszolút elsőknek kupa, korcsoportonként 1-3. érem díjazás.
Információ: Róth Balázs, 20/433-9607, Avar András, 30/2487-242
Jó versenyzést és felkészülést kíván a rendezőség
EREDMÉNYEK
8000 m
Név Szül. év Idő Egyesület Absz. hely
F15-18
1. Fekete Máté 1989 28.47 Tricepsz se 1.
2. Ifj. Varga Zoltán 1987 15.18 TTT-HSE 8.
3. György Péter 1990 46.07 Ászár 24.
F19-30
1. Csőkör Zoltán 1980 30.17 TTT-HSE 4.
2. Tóth Péter 1984 37.28 - 15.
3. Marganits Sándor 1979 40.10 TTT-HSE 19.
F31-40
1. Gerlei Tamás 1969 29.25 - 2.
2. Ádám Péter 1974 29.59 MSE 3.
3. Gillich György 1968 31.34 TTT-HSE 5.
F41-50
1. Recsák Tibor 1963 32.53 Hegylakók (Tardos) 6.
2. Répássy Lóránt 1963 34.42 Tricepsz se 7.
3. Kocsi Imre 1960 35.29 Lénárd Team 9.
4. Lengyel Zsolt 1962 35.34 TTT-HSE 10.
5. Dácher Károly 1963 35.41 - 11.
6. Varga Zoltán 1957 35.42 TTT-HSE 12.
7. Zombori Kálmán 1963 37.33 TTT-HSE 16.
8. Deák Gábor 1955 41.16 TSC Természetjáró 20.
9. Spitzner Sándor 1955 45.20 TTT-HSE 24.
10. Horváth András 1958 45.36 TTT-HSE 26.
11. Tóth István Tibor 1958 46.27 TTT-HSE 28.
12. Horváth János 1955 - TTT-HSE 1 kőr
F50+
1. Dr. Mikolasek Sándor 1942 37.04 KEFE 14.
2. Lutring László 1953 43.27 TTT-HSE 18.
3. Mészáros János 1943 43.52 TTT-HSE 22.
4. Mészáros Károly 1954 - TTT-HSE 1 kőr
5. Reszter István 1943 - TTT-HSE 1 kőr
6. Kész István 1940 - TTT-HSE 1 kőr
N13-14
1. Fekete Flóra 1991 38.47 Esztergomi Triatlon SE 17.
N15-18
1. Szalay Szandra 1989 35.58 Tricepsz se 13.
N31-40
1. Radics Anna 1965 45.29 TTT-HSE 25.
2. Pincés Marianna 1969 52.29 TTT-HSE 26.
3. Gillichné Federics Éva 1972 - TTT-HSE 1 kőr
N40+
1. Mészárosné Boros Valéria 1957 43.27 TTT-HSE 21.
2. Tóth Aranka Karola 1955 -
Gyakorlóöltözetes - 4000m
F35-
1.Gyarmati Gábor 1974 23.18
F35+
2. Horváth Gyula 1967 23.22
3. Polacsek Kálmán 1960 23.30
Gyerekverseny - 1000m
F11-12
1. Répási Gergő 1993 3.51 Tricepsz se 1.
N11-12
1. Barta Lucia 1993 3.56 Tricepsz se 2.
F09-10
1. Gerlei Máté 1996 4.16 Dad 3.
2. Reszter Dávid 1996 5.15 TTT-HSE 4.