II. Komáromi Luca Kupa
2011. december 13.
Komárom, Monostori Erőd
A Luca széke készítését december 13-án kezdik el és kilencféle fából készül.
Kökényből, boróka-, jávor-, körte-, som-, jegenyefenyő-, akác-, cser- és rózsafából.
Szögek helyett kizárólag bükkfából faragott ékek tartják össze.
Az az ember, aki december 26-án, a keresztúton, az éjféli misére elviszi és feláll rá, megláthatja, hogy a gyülekezetben ki a boszorkány, mert akkor azok szarvat hordanak. Utána azonban lóhalálában menekülnie kell haza, mert különben széttépnék a boszorkányok. A legénynek, ha ép bőrrel akarja megúszni a kalandot, mákot (vagy egyéb apró szemű terményt) kell maga mögött elszórnia, miközben fut haza a templomból, mert a boszorkányok addig nem mehetnek utána, amíg a magokat mind fel nem szedik. Miután hazaért, a Luca-széket el kell égetni, és nem szabad senkinek elmondani, kit látott boszorkány képében, mert akkor a boszorkány üldözni fogja, és ha elkapja, széttépi vagy tűzbe veti.
VERSENYKIÍRÁS
A verseny célja:
Versenyzési lehetőség biztosítása a Komáromban lévő általános és középiskolák diákjai részére egy családias hangulatú évadzáró tájékozódási versenyen.
A verseny fővédnöke: Kiss János, DSB elnök
Rendezők:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
Időpont: 2011. december 13. 09:00 - 13:00
Versenyközpont: Petőfi Sándor Általános Iskola, Komárom
Kategóriák (a Luca széke alapján):
Pálya
Boszorkányos Fiú/Lány /Javasolt a 3.,4. osztályosok számára
Mákszóró Fiú/Lány /Javasolt az 5.,6. osztályosok számára
Luca széke Fiú/Lány /Javasolt a 7.,8. osztályosok számára
Menekülő Fiú/Lány /Javasolt a középiskolások számára
Nevezési díj: nincs (de bármilyen adományt szívesen fogadunk, ami nem boszorkányság)
Nevezés a helyszínen, ahol a karton kitöltése után lehet rajtolni.
A kartonra az alábbi adatok kellenek: Név; Iskola megnevezése; Kategória
A célba érkezéskor a kartont és a térképet lekell adni
Díjazás:
A dobogós helyezettek érem díjazásban részesülnek
A részletes eredménylista a verseny honlapján kerül közzétételre.
Egyéb fontos információ:
A versenyen mindenki saját felelősségére vesz részt
A verseny terepén közúti forgalom van, bár a forgalom nem jelentős, minden versenyző köteles betartani a KRESZ előírásait.
A versenyen a pontérintés igazolása a hagyományos módon, a bóják melletti szúróbélyegző versenyzőkartonra való lyukasztással történik.
Kérünk minden versenyzőt, hogy ügyeljen az iskola és környezete rendjére és tisztaságára.
Boszorkányos versenyt kíván a rendezőség!
PÁLYAADATOK
3.,4. osztály Fiú: 1.500 / 12
3.,4. osztály Lány: 1.180 / 10
5.,6. osztály Fiú: 1.680 / 12
5.,6. osztály Lány: 1.590 / 12
7.,8. osztály Fiú: 1.870 / 14
7.,8. osztály Lány: 1.780 / 13
Középiskolás Fiú: 2.280 / 18
Középiskolás Lány: 1.930 / 16
A verseny során 3 teljes pontkészlet és összesen 5 darab szúróbélyegző tűnt el.
No comment
Kategória: 1.-2. osztály (82 )
A verseny célja a kisebb gyerekek között a tájékozódási sportág népszerűsítése volt, ezért eredményt nem hirdettünk, de aki eredményesen részt vett, annak a nevét itt olvashatjátok
1.a. osztály (17)
Ábrahám Gergő Ádám József Bagyura Zalán Czérna Patrícia
Gábor Balázs Gutai Gréta Hindli Bence Kallos Ádám
Kiss Gréta Kulas Richárd Lampert Vivien Reif Attila
Sipka Tamás Sipos Dorina Smid Krisztofer Törő Botond
Végh Tamás
1.b. osztály (16)
Bokros Lilla Budai Martin Dárdai Roland Dárdai Tímea
Farkas Eszter Fekete Pál Győző Fnejzik Patrícia Futó Bence
Jakob Tünde Járfás Kevin Kiss Patrik Kozma Dóra
Németh Nikoletta Szabó Loretta Szabó Jennifer Tihanyi Barbara
2.a. osztály (25)
Bese Csilla Bozori Péter Juhász Áron Juhász Roland
Kelemen Vanessza Kiss Luca Kocsi-Horváth Martin Kovács Sándor Alex
Lanczendorfer Kira Lidák Luca Magyari Dániel Molnár Daniella
Nagy Dorka Németh Olivér Orsa Jázmin Perje Péter
Pirik Gábor Proszkurin Viktor Szegedi Zsanett Szűr Balázs
Varga Levente Varga Evelin Takács Barnabás Zakariás Petra
Zvér László István
2.b. osztály (24)
Dárdai Márk Bacsa Balázs Balogh Ferdinánd Batyes András
Bernáth Evelin Bokros Dávid Bóna Kitti Boros Attila
Borvendég Benedek Bukta Dominik Fekete Lenke Horváth Adrián
Krisztián Patrik Lukács Péter Menyhárt Dániel Nagy Dominik
Nyári Gergő Szakács Roland Szabó Rebeka Sólyom Adrien
Toma Kristóf Sipka Norbert Szalai Rebeka Zsebők Vivien
Kategória: 3.-4. osztály / LÁNY (22)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Smid Dzsenifer Petőfi 10.09.00 10.34.00 25.00
2. Nyitrai Alíz Petőfi 10.15.00 10.44.30 29.30
3. Szeidl Orsolya Petőfi 10.14.00 10.44.30 30.30
4. Bagyura Tamara Petőfi 10.22.00 10.59.10 37.10
5. Gróf Lilla Petőfi 10.13.00 10.57.30 44.30
6. Horváth Antónia Petőfi 10.26.00 11.11.20 45.20
7. Botló Patrícia Petőfi 10.27.00 11.16.00 49.00
8. Rabi Viktória Petőfi 10.09.00 10.58.20 49.20
9. Paraoánu Patrícia Petőfi 10.25.00 11.16.00 51.00
10. Jady Klarissza Petőfi 10.11.00 11.09.20 58.20
11. Pintér Barbara Petőfi 10.10.00 11.09.20 59.20
12. Kovács Krisztina Petőfi 10.19.00 11.18.50 59.50
13. Szabó Angéla Petőfi 10.17.00 11.18.50 61.50
14. Karakai Renáta Petőfi 10.21.00 11.23.50 62.50
Vadkerti Sára Petőfi 10.20.00 11.22.50 62.50
16. Péli Laura Petőfi 10.18.00 11.22.50 64.50
17. Dombai Zsófia Petőfi 10.24.00 11.31.40 67.40
18. Kolláth Eszter Petőfi 10.16.00 11.42.30 86.30
Horváth Melinda Petőfi 10.23.00 11.11.20 hiba
Juhász Martina Petőfi 11.01.00 11.46.20 hiba
Radics Evelin Petőfi 11.01.00 11.46.20 hiba
Bognár Hajnalka Petőfi 11.01.00 11.46.20 hiba
Kategória: 3.-4. osztály /FIÚ (23)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Takács Patrik Petőfi 10.08.00 10.34.20 26.20
2. Pittman Ádám Petőfi 10.26.00 10.59.20 33.20
3. Gyűrűsi Dávid Petőfi 10.08.00 10.48.50 40.50
Vak René Petőfi 10.25.00 11.29.40 hiba
Szajkó Árpád Petőfi 10.22.00 11.29.40 hiba
Debreceni Gergő Petőfi 10.21.00 11.29.40 hiba
Tölts Péter Petőfi 10.28.00 11.40.50 hiba
Nagy Dávid Petőfi 10.23.00 11.47.20 hiba
Buzás Tamás Petőfi 10.13.00 11.41.10 hiba
Pető Marcell Petőfi 10.11.00 11.40.50 hiba
Botló Krisztián Petőfi 10.27.00 10.57.10 hiba
Narancsi Zsolt Petőfi 10.24.00 11.55.20 hiba
Szikszai Tamás Petőfi 10.20.00 12.12.00 hiba
Ördög Dominik Petőfi 10.18.00 12.12.00 hiba
Csokros Ervin Petőfi 10.09.00 10.34.20 hiba
Major Sándor Petőfi 10.07.00 10.30.00 hiba
Jakob Adrián Petőfi 10.06.00 10.30.00 hiba
Török Ignác Petőfi 10.17.00 10.48.20 hiba
Hullám László Petőfi 10.10.00 10.44.20 hiba
Bognár Martin Petőfi 10.15.00 10.49.30 hiba
Viski Márk Petőfi 10.14.00 10.49.00 hiba
Pirik Mihály Petőfi 10.12.00 10.49.10 hiba
Végh Dániel Petőfi 10.16.00 10.55.40 hiba
Kategória: 5.-6. osztály /LÁNY (38)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Szvétecz Boglárka Feszty 09.01.00 09.19.00 18.00
2. Szőny Kitti Petőfi 09.15.00 09.40.20 25.20
Németh Luca Petőfi 10.24.00 10.49.20 25.20
4. Bagyura Márta Petőfi 09.14.00 09.40.10 26.10 (3.)
5. Farkas Dorina Petőfi 09.03.00 09.29.20 26.20
6. Závogyán Csilla Petőfi 10.23.00 10.49.30 26.30
7. Bese Zsuzsanna Petőfi 10.22.00 10.49.10 27.10
8. Aranyosi Noémi Petőfi 09.02.00 09.29.20 27.20
9. Czufoka Laura Petőfi 11.30.00 12.03.30 33.30
10. Csánki Patrícia Petőfi 11.28.00 12.03.30 35.30
11. Bolla Tamara Petőfi 10.15.00 10.50.40 35.40
12. Vörös Nikolett Petőfi 09.19.00 09.55.50 36.50
13. Szabó Blanka Petőfi 11.26.00 12.03.20 37.20
14. Szabó Flóra Petőfi 09.18.00 09.55.50 37.50
15. Csalava Eszter Feszty 08.59.00 09.42.00 43.00
16. Bokor Patrícia Feszty 08.59.00 09.42.10 43.10
17. Kovács Petra Feszty 08.58.00 09.42.00 44.00
18. Tóth Rebeka Petőfi 11.10.00 11.54.40 44.40
19. Répás Zsuzsanna Petőfi 11.09.00 11.54.50 45.50
20. Tóth Mercédesz Petőfi 11.08.00 11.54.50 46.50
21. Osmanaj Florentina Petőfi 10.12.00 10.57.30 47.30
22. Horváth Emilia Petőfi 11.06.00 11.54.40 48.50
23. Görbe Fanni Petőfi 11.13.00 12.04.30 51.30
24. Suhajda Flóra Petőfi 11.11.00 12.04.30 53.30
25. Fitos Kata Feszty 09.04.00 09.58.50 54.00
26. Németh Anikó Petőfi 10.26.00 11.22.00 56.00
27. Rabi Regina Petőfi 10.25.00 11.22.00 57.00
28. Zeke Kornélia Petőfi 09.17.00 10.33.50 66.50
29. Szabó Krisztina Petőfi 09.16.00 10.33.50 75.50
Németh Cintia Petőfi 11.27.00 ? hiba
Hanke Laura Petőfi 11.29.00 ? hiba
Ozoroczi Norisz Petőfi 10.27.00 10.55.00 hiba
Iván Viktória Petőfi 10.20.00 11.11.40 hiba
Csecse Nikolett Petőfi 10.19.00 11.11.40 hiba
Juhász Éva Petőfi 11.12.00 12.17.30 hiba
Éri Georgina Petőfi 11.15.00 12.17.36 hiba
Lakatos Rebeka Petőfi 10.27.00 10.59.10 hiba
Fortuna Patrícia Petőfi hiba
EREDMÉNYEK
Indult összesen: 345 fő (Lány 149; Fiú 196)
A verseny során 3 teljes pontkészlet és összesen 5 darab szúróbélyegző tűnt el.
No comment
Kategória: 5.-6. osztály /FIÚ (52)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
Az első helyen kihirdetésre került Fazekas Dominik (Petőfi) kartonjának utólagos ellenőrzése során kiderült, hogy hibázott és egy helyen több pontot is bejelölt, ami sportszerűtlen.
Ezért a hivatalos eredmények az alábbiak:
1. Farkas Barnabás Petőfi 10.19.00 11.30.50 11.50
2. Szabó Dávid Petőfi 09.11.00 09.26.30 15.30
3. Mészáros Bence Feszty 08.58.00 09.16.50 18.50
4. Ábrahám Máté Petőfi 10.29.00 11.08.00 19.06
Bakonyi Steven Feszty 11.14.00 11.33.00 19.06
6. Köteles Gábor Petőfi 09.14.00 09.38.40 24.40
7. Jenei Tamás Feszty 09.02.00 09.28.10 26.10
8. Haris József Petőfi 09.22.00 09.48.30 26.30
9. Takács Szilárd Petőfi 10.23.00 10.49.40 26.40
10. Gönczy Csaba Petőfi 11.29.00 11.55.45 26.45
11. Keresztes Marcell Petőfi 10.22.00 10.48.50 26.50
12. Csajági Bence Feszty 09.01.00 09.28.10 27.10
13. Bak Jázmin Petőfi 10.21.00 10.49.00 28.00
14. Hornyacsek Soma Petőfi 09.21.00 09.49.20 28.20
15. Szabó Áron Petőfi 09.20.00 09.49.00 29.00
16. Virág Renátó Petőfi 11.26.00 11.55.40 29.40
17. Szűcs Dávid Petőfi 09.07.00 09.37.00 30.00
18. Haris Gergő Petőfi 11.13.00 11.44.30 31.30
19. Géber Máté Petőfi 11.10.00 11.44.20 34.20
20. Krisztián-V Bence Petőfi 09.08.00 09.43.40 35.40
21. Paraoánu Patrik Petőfi 11.08.00 11.44.20 36.20
22. Kiss Bence Petőfi 11.30.00 12.07.30 37.30
23. Mészáros Patrik Petőfi 11.06.00 11.43.40 37.40
24. Barassó Balázs Petőfi 11.28.00 12.07.10 39.10
25. Horváth Tibor Feszty 08.56.00 09.37.20 41.20
Molnár Renátó Petőfi 10.28.00 11.09.20 41.20
27. Máté András Petőfi 09.23.00 10.04.30 41.30
28. Osbáth Róbert Feszty 08.56.00 09.38.40 42.40
29. Flaskár Erik Petőfi 09.18.00 10.02.00 44.00
30. Bigda Márk Petőfi 09.12.00 09.56.30 44.30
31. Kovács Gyula Petőfi 09.16.00 10.01.50 45.50
32. Aranyosi Gergely Petőfi 09.24.00 10.10.30 46.30
33. Kovács Viktor Petőfi 09.15.00 10.04.30 49.36
34. Fejes Ádám Petőfi 09.17.00 10.10.50 53.50
35. Paréj Erik Petőfi 10.21.00 11.22.00 59.00
36. Hajas Balázs Petőfi 09.07.00 10.16.10 69.10
37. Kerekes Milán Petőfi 09.06.00 10.16.10 70.10
38. Karakai Dávid Petőfi 11.12.00 12.34.10 82.10
Fazekas Dominik Petőfi 10.20.00 11.31.30 hiba
Kiss Dániel Petőfi 10.30.00 11.08.30 hiba
Szekeres Máté Petőfi 11.27.00 11.44.50 hiba
Kugler Ádám Feszty 11.15.00 11.39.30 hiba
Gyenes József Petőfi 09.13.00 09.39.30 hiba
Sajóvölgyi Roland Petőfi 10.25.00 10.54.20 hiba
Lőrincz Gábor Petőfi 10.24.00 10.53.40 hiba
Pittman Balázs Petőfi 10.31.00 11.08.30 hiba
Kiss Bálint Petőfi 09.19.00 09.57.40 hiba
Horváth Csaba Petőfi 10.26.00 11.21.50 hiba
Kővári László Petőfi 11.08.00 12.15.50 hiba
Géber Norbert Petőfi 11.11.00 12.15.50 hiba
Hajnal Bence Petőfi ? 12.34.10 hiba
Asztalos Imola Csenge Petőfi 11.14.00 12.10.20 hiba
Kategória: 7.-8. osztály /LÁNY (28)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Jordán Anna Feszty 08.57.00 09.10.50 13.50
2. Holocsi Tímea Petőfi 10.14.00 10.50.50 26.50
3. Salla Evelin Petőfi 11.15.00 11.42.20 27.20
4. Rémiás Alexandra Petőfi 11.13.00 11.41.30 28.30
5. Kis Virág Petőfi 11.12.00 11.41.20 29.20
6. Horváth Krisztina Petőfi 09.13.00 09.42.50 29.50
7. Nagy Dominika Petőfi 09.12.00 09.42.50 30.50
8. Erdős Jennifer Petőfi 09.11.00 09.42.50 31.50
9. Harmati Alexandra Petőfi 09.09.00 09.42.10 33.10
Péter Viktória Petőfi 09.10.00 09.43.10 33.10
11. Rácz Patrícia Petőfi 09.09.00 09.42.20 33.20
12. Papp Fanni Petőfi 10.13.00 10.46.50 33.50
13. Sándor Cintia Petőfi 10.12.00 10.46.10 34.10
14. Nagy Emese Petőfi 09.08.00 09.42.20 34.20
15. Horváth Olivia Petőfi 11.04.00 11.50.00 46.00
16. Agócs Tímea Feszty 08.52.30 09.38.50 46.20
17. Katona Boglárka Feszty 08.52.10 09.38.50 46.40
18. Horváth Krisztina Petőfi 11.03.00 11.50.00 47.00
19. Horsa Virág Petőfi 11.14.00 12.08.40 56.40
20. Kelemen Flóra Petőfi 11.11.00 12.07.50 56.50
21. Egri Regina Petőfi 11.15.00 12.08.40 57.40
22. Vadkerti Adél Petőfi 11.05.00 12.12.40 77.40
Holovnyák Vivien Petőfi 09.07.00 09.43.10 hiba
Bakos Adrienn Petőfi 10.17.00 11.00.20 hiba
Nagy Eszter Petőfi 10.16.00 11.00.30 hiba
Lakatos Mirjam Petőfi 11.06.00 11.02.10 hiba
Farkas Ingrid Petőfi 11.06.00 12.02.10 hiba
Göndöcs Gréta Petőfi 10.18.00 11.00.30 hiba
Kategória: 7.-8. osztály /FIÚ (47)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Rajkai Benitó Feszty 08.53.40 09.12.20 15.20
2. Pócsi Albert Feszty 08.58.00 09.15.30 17.30
3. Narancsik Olivér Feszty 08.59.20 09.16.00 17.40
4. Kiss János Petőfi 11.25.00 11.43.00 18.00
5. Kókai Dániel Feszty 08.52.50 09.11.10 18.20
6. Domokos Bence Feszty 09.04.00 09.23.10 19.10
7. Szabó Máté Feszty 09.03.00 09.23.10 20.10
8. Káldi Márk Feszty 08.59.00 09.20.10 21.10
Igar Patrik Petőfi 09.22.00 09.53.10 21.10
10. Fülöp Máté Feszty 08.58.30 09.20.20 21.50
11. Varga Patrik Petőfi 09.21.00 09.45.00 24.00
12. Szalai Martin Petőfi 09.20.00 09.45.10 25.10
13. Gábor Sándor Petőfi 09.10.00 09.38.10 28.10
14. Szijj Szabolcs Petőfi 09.18.00 09.46.30 28.30
15. Prekob Márk Petőfi 09.09.00 09.38.20 29.20
16. Janetka Levente Petőfi 10.16.00 10.46.10 30.10
17. Saliga Arnold Petőfi 10.19.00 10.53.30 34.30
18. Zsámboki Ákos Petőfi 10.18.00 10.53.30 35.30
19. Szente Renátó Petőfi 10.17.00 10.53.20 36.20
20. Szabó Ádám Petőfi 09.13.00 09.53.00 40.00
21. Domokos Csaba Petőfi 09.05.00 09.46.50 41.50
22. Eördögh Krisztián Petőfi 11.09.00 11.51.20 42.20
23. Fekecs Richárd Petőfi 11.07.00 11.49.30 42.30
24. Marhás Géza Petőfi 11.07.00 11.49.40 42.40
25. Czető Richárd Alex Petőfi 11.06.00 11.50.10 44.10
26. Kuti Gergő Petőfi 11.04.00 11.49.20 45.20
27. Borbás Péter Petőfi 11.11.00 12.07.40 56.40
28. Rigó Rudolf Feszty 08.58.00 10.02.10 65.10
29. Barbarics Dávid Feszty 08.57.00 10.02.20 65.20
30. Milotai Tamás Feszty 08.53.20 10.02.20 69.00
31. Máté Sándor Petőfi 11.03.00 12.12.40 69.40
32. Szabó Gergely Petőfi 09.11.00 10.26.50 75.50
33. Balázs Endre Petőfi 09.08.00 10.33.20 85.20
34. Borbély Bence Tamás Petőfi 09.08.00 10.33.30 85.30
35. Hülberg Márk Petőfi 09.19.00 11.25.00 126.00
36. Fábián Ádám Petőfi 09.17.00 11.25.00 128.00
37. Parcsami Richárd Petőfi 09.16.00 11.25.20 129.20
38. Szegedi Richárd Petőfi 09.15.00 11.25.30 130.30
39. Hülber Krisztián Petőfi 09.14.00 11.24.50 130.50
40. Vasi Milán Petőfi 09.12.00 11.25.00 133.00
Paréj Márk Valentin Petőfi 11.05.00 12.12.40 hiba
Horváth Géza János Petőfi 10.15.00 10.42.40 hiba
Szőgyi László Petőfi 10.14.00 10.42.40 hiba
Matil Ádám Petőfi 09.23.00 09.51.00 hiba
Lakatos Zoltán Petőfi 10.13.00 11.01.30 hiba
Juhász József Petőfi 10.12.00 11.01.30 hiba
Hollósi Máté Petőfi 09.09.00 11.25.00 hiba
Kategória: középiskolás /LÁNY (16)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Rigla Bettina Kultsár 11.40.00 11.52.50 12.50
2. Tóth Kitti Kultsár 11.58.00 12.12.20 14.20
3. Gáspár Bettina Kultsár 12.24.00 12.39.30 15.30
4. Rigla Renáta Kultsár 10.29.00 10.45.10 16.10
5. Somogyi Georgina Kultsár 11.19.00 11.44.50 25.50
6. Váradi Vivien Kultsár 11.17.00 11.44.50 27.50
7. Sipos Viktória Petőfi 11.23.00 11.56.50 33.50
8. Szabadi Evelin Petőfi 11.22.00 11.56.50 34.50
9. Erdős Jennifer Petőfi 11.21.00 11.56.50 35.50
Mogyorósi Bettina Kultsár 11.16.00 11.37.20 hiba
Horváth Georgina Kultsár 11.15.00 11.37.20 hiba
Krug Vivien Kultsár 11.18.00 11.45.10 hiba
Szokoli Barbara Kultsár 11.52.00 ? hiba
Fehér Beáta Kultsár 11.52.00 ? hiba
Versenyen kívül:
Jankó Tamás HSE 11.54.00 12.05.40 11.40 (1.)
Hunyadi Annamária (Kísérővel) 09.05.00 09.36.45 31.45 (7.)
Kategória: középiskolás /FIÚ (37)
Hely Név Iskola Rajt Cél Idő
1. Kiss Tamás Kultsár 12.26.00 12.37.00 11.00
2. Nagy Miklós Kultsár 09.08.00 09.20.20 12.20
3. Rada Medárd Kultsár 09.06.00 09.19.40 13.40
4. Horváth Péter Széchenyi 09.24.00 09.38.10 14.10
5. Szlukovényi Gergő Kandó 09.23.00 09.37.20 14.20
6. Németh Richárd Széchenyi 08.54.20 09.10.30 16.10
7. Komjáti Bálint Széchenyi 09.22.00 09.39.10 17.10
8. Varró Máté Széchenyi 08.51.20 09.08.50 17.30
9. Bodó Martin Kultsár 11.20.00 12.02.50 18.50
10. Tóth Attila Széchenyi 08.55.00 09.15.50 20.50
11. Mészáros Zsolt Széchenyi 08.53.00 09.16.10 23.10
12. Gozsovics Balázs Kultsár 11.23.00 11.46.30 23.30
13. Pénzes Norbert Kultsár 12.05.00 12.29.20 24.20
14. Rácz Péter Kultsár 11.50.00 12.14.50 24.50
Horváth Norbert Kultsár 11.50.00 12.14.50 24.50
15. Villám Csaba Széchenyi 08.52.20 09.20.30 28.10
16. Szabó Máté Feszty 10.07.00 10.35.20 28.20
17. Rajkai Benitó Feszty 10.06.00 10.35.00 29.00
18. Domokos Bence Feszty 10.05.00 10.35.00 30.00
19. Tóth Tamás Széchenyi 08.51.00 09.21.20 30.20
20. Heilman Ákos Széchenyi 08.52.00 09.26.30 34.30
21. Milotai Tamás Feszty 10.32.00 11.07.20 35.20
22. Udvardi Richárd Petőfi 11.24.00 12.00.00 36.00
Szabó Ádám Petőfi 11.24.00 12.00.00 36.00
Szabó Bence Petőfi 11.24.00 12.00.00 36.00
25. Jenei Tamás Feszty 10.31.00 11.07.40 36.40
26. Barbarics Dávid Feszty 10.30.00 11.07.40 37.40
27. Osbáth Róbert Feszty 10.29.00 11.07.50 38.50
28. Csajághy Bence Feszty 10.28.00 11.07.20 39.20
29. Szajkó Márk Kultsár 11.21.00 12.02.00 41.00
30. Bugyi Gergely Kultsár 11.19.00 12.02.50 43.50
31. Horváth Szilárd Kultsár 11.17.00 12.06.20 49.20
32. Fenyvesi György Kultsár 11.16.00 12.06.10 50.10
33. Unti Tibor Feszty 08.57.00 10.00.30 63.30
Sajkovics Bence Kultsár 11.18.00 11.55.00 hiba
Kiss Bence Kultsár 11.15.00 11.55.00 hiba
Sáling Krisztián Kultsár 11.22.00 12.05.50 hiba
Versenyen kívül:
Jankó Tamás HSE 11.29.00 11.43.00 14.00 (4.)