ÁSZÁRI MIKULÁS Non-stop Tájfutó FIESTA
Sprintbajnokság / Sprint Diákolimpia
ÁSZÁR / 2009. december 05.
Jászai Mari Általános Iskola (Kossuth Lajos u. 26.)
Fejlámpával érkezik a mikulás...
kezében tájoló, térkép és sok meglepetés
A rendezvény megálmodói és kitalálói az ászári Jászai Mari Általános Iskola tanári kollektívája, akik a gyerekek mindenoldalú fejlődése érdekében az igazgatónő (Dr. Lunkné Nyuli Márta) vezetésével figyelemre méltó eredményeket érnek el a diákok tanításában és eredményes szerepeltetésükben.
Lelkesedésük és a tájékozódási sportág népszerűsítéséért tett eddigi tevékenységük figyelemre méltó és példamutató. Köszönjük.
A VERSENY A 2009. ÉVI DIÁKTÁJFUTÁS ZÁRÓ-RENDEZVÉNYE.
FŐVÉDNÖK: MONSPART SAROLTA, TÁJFUTÓ VILÁGBAJNOK
FOTOALBUM
VERSENYKIÍRÁS
A verseny célja:
A 2009. évi diáktájfutás záró rendezvényeként a tájékozódási sportág népszerűsítése, lehetőség biztosítása a diáktájfutásban népszerű versenyformák kipróbálására nemre és korra való tekintet nélkül.
A mindenki számára nyílt sprintverseny bajnoki és diákolimpikoni címeinek kiosztása.
Lehetőség biztosítása a tájékozódási sport kipróbálására rövid távon, teremben nappal és éjszaka egy családias, mozgalmas és izgalmas rendezvényen.
A verseny után Diáktájfutó Konferencia kerül levezetésre, melynek fő szervezője és házigazdája: Scultéty Márton
A verseny fővédnöke: MONSPART Sarolta tájfutó világbajnok
A verseny időpontja: 2009. december 05. (szombat)
Helyszín: Ászár, Jászai Mari Általános Iskola, Kossuth Lajos u. 26.
Rendező:
- Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
- TTT
Versenybíróság:
- Elnök: Mészáros Károly TTT elnök
- Elnökhelyettes: Dr.Lunkné Nyuli Márta igazgató
- Titkár (SI rendszer): Kovács Balázs
- Pályakitűző: Vásárhelyi Tass
- Ellenőrzőbíró: Mészáros Károly
- Technika, operatőr: Vásárhelyi Tass
- Konferencia: Scultéty Márton
- Rajt, cél: Dr. Ágh Eleonóra
PROGRAM:
1./ 14:00 Nyílt Sprintbajnokság, Sprint Diákolimpia
A létszámtól és a rendelkezésre álló SI chip mennyiségétől függően a versenyen több futam is lehetséges.
Rajtidő nincs, indulás 1 percenként történik
KATEGÓRIÁK:
Diákolimpia kategóriái:
- II. (1999 és későbbi) /1-4. osztály fiú, lány
- III. (1997-1998) /5-6. osztály fiú, lány
- IV. (1995-1996) /7-8. osztály fiú, lány
- V. (1993-1994) /serdülő fiú, lány
- VI. (1990 és korábban) /ifjúsági fiú, lány
Sprintverseny kategóriái
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)
EREDMÉNYHIRDETÉS
16:00 - Sprintbajnokság eredményei; Megyei Diákolimpia eredményei
(Ezt követően a Komárom-Esztergom Megyei tájfutók éves értékelése kerül megtartásra)
DÍJAZÁS
- 1-3 helyezettek részére: érem, emlékpóló, oklevél, illetve a támogatók felajánlásai
- 4-6 helyezettek részére: oklevél
2./ 17:00 Éjszakai Parkverseny
A létszámtól és a rendelkezésre álló SI chip mennyiségétől függően a versenyen több futam is lehetséges.
Rajtidő nincs, indulás 1 percenként történik.
A verseny terepe megegyezik a sprint terepével.
KATEGÓRIÁK:
- 1-4. osztály fiú, lány
- 5-6. osztály fiú, lány
- 7-8. osztály fiú, lány
- serdülő és ifjúsági fiú, lány
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)
EREDMÉNYHIRDETÉS: 18:30
DÍJAZÁS: 1-3 helyezettek részére: érem oklevél, illetve a támogatók felajánlásai
3./ 19:00 Teremtájfutás
- 4 fordulós Terem-O
- 3 fordulós Memória-O
- 3 fordulós Night-O
Az eredmények a 10 forduló összetett eredményei alapján kerülnek meghatározásra
Rajtidő nincs, indulás maximum 1 percenként történik
KATEGÓRIÁK:
- 1-4. osztály fiú, lány
- 5-6. osztály fiú, lány
- 7-8. osztály fiú, lány
- serdülő és ifjúsági fiú, lány
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)
EREDMÉNYHIRDETÉS: kb. 22:00
DÍJAZÁS: 1-3 helyezettek részére: érem, oklevél, illetve a támogatók felajánlásai
4./ 05.22.00-06.01.00 Diáktájfutó Konferencia
5./ 06.09.00-06.14.00 Diáktájfutó konferencia folytatás
A versenyek közötti időben non-stop programok:
- zsíros kenyér parti
- szalonnasütés
- filmvetítés
Jelentkezés a VK-ban 12:00 és 13:30 között
Nevezési határidő: 2009. december 03.
- helyszíni nevezésre is van mód, de jobban örülünk az előzetes nevezésnek
Nevezési cím: nevezes.ttt@postafiok.hu
Nevezési díj:
FN 16-tól versenyenként 250 Ft - aki mind a 3 versenyre jelentkezik: 700 Ft
FN 14-ig térítésmentes
Egyéb:
SportIdent
- A versenyeken a SportIdent rendszert használjuk, aki rendelkezik saját chippel, az hozza magával.
Szállás
- 400Ft/fő saját hozott felszereléssel (hálózsák és ami kell). Az igényeket kérjük előzetesen jelezni. Pihenés csak a rendezők által biztosított teremben, vagy tornateremben lehetséges.
Étkezés
- Aki szalonnát akar sütni hozza magával a szükséges anyagokat, de az iskola tanulói készülnek erre is (nyárs, szalonna, stb).
- Zsíros kenyér folyamatosan az étkezdében kapható minimális költség ellenében.
Parkolás
- Kizárólag az iskola előtti parkolóban, illetve a közeli utcákban
Kellemes időtöltést, jó versenyzést kívánunk!
EREDMÉNYEK
Megyei Nappali Sprint verseny és Diákolimpia eredményei
Indult: 88 fő
Hely Név Klub Idő
Fiú-II
1 Szűcs Máté KFKI KFKI 10:00
2 Kovács Dávid Kaposvár Kaposvár 18:49
3 Kadocsa Benjámin SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 19:48
4 Szabó Áron Ászár Jászai Mari Általános Iskola 23:46
5 Német Péter Ászár Jászai Mari Általános Iskola 32:28
6 Skultéti Imre Ászár Jászai Mari Általános Iskola 35:19
7 Szabó Kristóf Ászár Jászai Mari Általános Iskola 38:41
8 Papatyi Balázs Ászár Jászai Mari Általános Iskola 1:17:59
Tolnai Dániel Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Papp Bence Dominik Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Sivinger Bálint Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Fiú-III
1 Pásztor János Ászár Jászai Mari Általános Iskola 15:08
2 Kadocsa Levente SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 17:11
3 Dömötör Milán Ászár Jászai Mari Általános Iskola 23:38
4 Gubicza Péter MSE Megalódusz SE 24:25
5 Ruszin János Ászár Jászai Mari Általános Iskola 26:24
6 Donner Zoltán Ászár Jászai Mari Általános Iskola 26:38
7 Bogdán Roland Ászár Jászai Mari Általános Iskola 30:38
8 Németh Bence Ászár Jászai Mari Általános Iskola 31:25
9 Rácz István Ászár Jászai Mari Általános Iskola 33:26
10 Szabó Balázs Ászár Jászai Mari Általános Iskola 54:11
Kácser Martin Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Fiú-IV
1 Pokornyik Bence Dorog Eötvös J.Ált. Isk. 12:04
2 Körmendi Márton MSE Megalódusz SE 15:52
3 Détári Bence Dorog Eötvös J.Ált. Isk. 16:58
4 Kaposvári Márk Dorog Eötvös J.Ált. Isk. 17:13
5 Tóth Róbert Ászár Jászai Mari Általános Iskola 42:55
6 Neuhauser Péter Ászár Jászai Mari Általános Iskola 59:08
7 Neuhauser Ákos Ászár Jászai Mari Általános Iskola 1:02:30
Garas Bence Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Gubicza István MSE Megalódusz SE hiba
Fiú-V
1 Horváth Péter Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 18:14
2 Kiss Tamás Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 25:06
3 Kovács Ádám TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 31:17
4 Kőhalmi Bence Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 41:46
Rada Medárd Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom hiba
Nagy Miklós Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom hiba
Fiú-VI
1 Mentler Balázs SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 16:14
2 Nemes János Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 18:33
3 Alföldi Ádám Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 20:02
4 Sexer Csaba Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 20:11
5 Czabai István Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 26:39
-------------------- 0 --------------------
Lány-II
1 Bánszegi Bíborka Ászár Jászai Mari Általános Iskola 12:15
2 Bánszegi Borbála Ászár Jászai Mari Általános Iskola 24:48
3 Ruszin Virág Ászár Jászai Mari Általános Iskola 26:03
4 Orsós Nikolett Ászár Jászai Mari Általános Iskola 26:21
5 Pekó Barbara Ászár Jászai Mari Általános Iskola 38:21
6 Pisuth Noémi Veronika Ászár Jászai Mari Általános Iskola 44:18
Lány-III
1 Eredics Kitti Sárvár Nádasdy 17:55
2 Nagy Patricia Ászár Jászai Mari Általános Iskola 35:24
2 Mészáros Abigél Ászár Jászai Mari Általános Iskola 35:24
4 Horváth Bernadett Ászár Jászai Mari Általános Iskola 52:24
Német Ágnes Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Lány-IV
1 Kadocsa Rebeka SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 14:39
2 Faggyas Réka Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk. 14:43
3 Faggyas Petra Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk. 15:55
4 Rigla Renáta Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 20:04
5 Szabó Natalia Ászár Jászai Mari Általános Iskola 37:44
Lány-V
1 Faggyas Eszter Eötvös Eötvös Gimnázium, Tata 17:30
2 Ágh Barbara Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 23:05
3 Gáspár Bettina Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 27:36
4 Hamza Kitti Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 46:47
5 Tóth Kitti Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 47:26
6 Major Ilona Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 47:45
Farsang Eszter Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom hiba
Lány-VI
1 Szepesi Szilvia Jókai Komárom, Jókai Gimn 21:01
2 Gáspár Nikolett Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 23:12
-------------------- 0 --------------------
Felnőtt férfi
1 Kövesdi Ádám EK Egyesületen kívüli 16:48
2 Dömötör Gábor SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 17:06
3 Weibl Zoltán SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 18:05
4 Kovács Ferenc Kaposvár Kaposvár 19:34
5 Sivinger Ákos Ászár Jászai Mari Általános Iskola 40:48
Német Norbert Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Senior férfi
1 Gyulai Zoltán MSE Megalódusz SE 14:21
2 Körmendi Miklós MSE Megalódusz SE 14:44
3 Jankó Tamás HSE Hegyisport Szentendre 15:51
4 Tóth Lajos TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 16:46
5 Mentler Balázs SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 16:49
6 Tamás Péter MSE Megalódusz SE 17:01
7 Faggyas László TTE TIPO 17:19
8 Kolláth Gábor SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 19:02
9 Kadocsa Gábor SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 19:24
10 Kéri Gerzson Dr HAV Havas Szabadidő Klub 21:11
11 Erdélyi Tibor HSE Hegyisport Szentendre 23:42
12 Imeli János MSE Megalódusz SE 24:52
Pokornyik Tibor TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE hiba
Felnőtt nő
1 Wengrin Ágnes TTE TIPO 16:29
2 Magyar Hajnalka Ászár Jászai Mari Általános Iskola 40:50
EREDMÉNYEK
Éjszakai Sprint verseny eredményei
Hely Név Klub Idő
Fiú-II
1 Szabó Áron Ászár Jászai Mari Általános Iskola 6:14
2 Tolnai Dániel Ászár Jászai Mari Általános Iskola 7:07
3 Kovács Dávid Kaposvár Kaposvár 7:42
4 Szűcs Máté KFKI KFKI 8:01
5 Kovács Márk Ászár Jászai Mari Általános Iskola 8:14
6 Kadocsa Benjámin SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 13:31
7 Skultéti Imre Ászár Jászai Mari Általános Iskola 17:56
8 Papatyi Balázs Ászár Jászai Mari Általános Iskola 19:01
Szabó Kristóf Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Sivinger Bálint Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Fiú-III
1 Pásztor János Ászár Jászai Mari Általános Iskola 10:37
2 Donner Zoltán Ászár Jászai Mari Általános Iskola 13:18
3 Bogdán Roland Ászár Jászai Mari Általános Iskola 15:09
4 Dömötör Milán Ászár Jászai Mari Általános Iskola 16:30
5 Roll Martin Ászár Jászai Mari Általános Iskola 17:12
6 Kadocsa Levente SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 17:57
7 Ruszin János Ászár Jászai Mari Általános Iskola 21:26
8 Rácz István Ászár Jászai Mari Általános Iskola 23:06
9 Kácser Martin Ászár Jászai Mari Általános Iskola 30:07
Szabó Balázs Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Fiú-IV
1 Pokornyik Bence Dorog Eötvös J.Ált. Isk. 13:44
2 Körmendi Márton MSE Megalódusz SE 14:19
3 Gubicza István MSE Megalódusz SE 16:46
4 Garas Bence Ászár Jászai Mari Általános Iskola 20:17
5 Tóth Róbert Ászár Jászai Mari Általános Iskola 21:23
6 Baksa Péter Ászár Jászai Mari Általános Iskola 22:24
7 Détári Bence Dorog Eötvös J.Ált. Isk. 23:58
8 Neuhauser Péter Ászár Jászai Mari Általános Iskola 53:10
Neuhauser Ákos Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Rakó Dávid Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Kaposvári Márk Dorog Eötvös J.Ált. Isk. hiba
Lány-II
Pisuth Noémi Veronika Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Bánszegi Borbála Ászár Jászai Mari Általános Iskola hiba
Lány-III
1 Nagy Patricia Ászár Jászai Mari Általános Iskola 12:36
2 Mészáros Abigél Ászár Jászai Mari Általános Iskola 19:41
3 Komenda Vivien Ászár Jászai Mari Általános Iskola 22:23
4 Diffinger Viktória Ászár Jászai Mari Általános Iskola 22:37
Lány-IV
1 Eredics Kitti Sárvár Nádasdy 16:05
2 Faggyas Réka Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk. 16:19
3 Faggyas Petra Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk. 16:34
Rigla Renáta Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom hiba
Serdülő, Ifjúsági Fiú
1 Horváth Péter Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 16:28
2 Kiss Tamás Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 17:14
3 Kovács Ádám TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 17:36
4 Nagy Miklós Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 18:06
5 Alföldi Ádám Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 18:11
6 Punger Péter Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 18:39
7 Rada Medárd Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 19:02
8 Tiszauer Martin Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 19:20
9 Czabai István Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 21:55
10 Sexer Csaba Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 22:57
11 Kőhalmi Bence Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 39:40
Serdülő, Ifjúsági Lány
1 Faggyas Eszter Eötvös Eötvös Gimnázium, Tata 15:00
2 Kadocsa Rebeka SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 17:46
3 Tóth Kitti Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 23:57
4 Hamza Kitti Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 36:57
5 Major Ilona Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom 37:58
6 Tőczik Liliána TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 45:13
7 Seregély Kata TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 47:13
Szepesi Szilvia Jókai Komárom, Jókai Gimn hiba
------------------- o ----------------
Felnőtt férfi
1 Kövesdi Ádám EK Egyesületen kívüli 17:46
2 Kovács Ferenc Kaposvár Kaposvár 22:40
3 Sivinger Ákos Ászár Jászai Mari Általános Iskola 32:11
Senior férfi
1 Jankó Tamás HSE Hegyisport Szentendre 15:44
2 Körmendi Miklós MSE Megalódusz SE 17:02
3 Tamás Péter MSE Megalódusz SE 17:20
4 Faggyas László TTE TIPO 17:37
5 Gyulai Zoltán MSE Megalódusz SE 18:06
6 Pokornyik Tibor TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 20:28
7 Kéri Gerzson Dr HAV Havas Szabadidő Klub 21:58
8 Tóth Lajos TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE 22:59
9 Kadocsa Gábor SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 26:50
Erdélyi Tibor HSE Hegyisport Szentendre hiba
Felnőtt nő
1 Wengrin Ágnes TTE TIPO 17:04
2 Magyar Hajnalka Ászár Jászai Mari Általános Iskola 33:18
3 Pincés Marianna SFC Széchenyi I. Egyetemi SE 45:14
EREDMÉNYEK
Terem-O eredmények
Részletes (10 futamos) eredménylista itt...
Hely Név Egy Összesített idő
Fiú-II
1 Kovács Dávid Kaposvár 35:36
Kovács Márk Ászár
Szabó Áron Ászár
Skultéti Imre Ászár
Kadocsa Benjámin SFC
Szabó Kristóf Ászár
Szűcs Máté KFK
Nesic Péter Patrik Ászár
Tolnai Dániel Ászár
Papatyi Balázs Ászár
Sivinger Bálint Ászár
Fiú-III
1 Garas Bence Ászár 33:51
2 Ruszin János Ászár 37:31
Bogdán Roland Ászár
Kácser Martin Ászár
Dömötör Milán Ászár
Szabó Balázs Ászár
Roll Martin Ászár
Donner Zoltán Ászár
Kadocsa Levente SFC
Gubicza Péter MSE
Rácz István Ászár
Pásztor János Ászár
Fiú-IV
1 Gubicza István MSE 23:48
2 Détári Bence Dorog 35:54
Körmendi Márton MSE
Pokornyik Bence Dorog
Baksa Péter Ászár
Kaposvári Márk Dorog
Neuhauser Ákos Ászár
Neuhauser Péter Ászár
Tóth Róbert Ászár
Középiskolás fiú
1 Horváth Péter Kultsár 24:53
2 Tiszauer Martin Kultsár 25:09
3 Kőhalmi Bence Kultsár 34:51
Rada Medárd Kultsár
Nagy Miklós Kultsár
Punger Péter Kultsár
Alföldi Ádám Kultsár
Felnőtt férfi
1 Kovács Ferenc Kaposvár 22:44
Senior férfi
1 Gyulai Zoltán MSE 22:46
2 Körmendi Miklós MSE 24:38
3 Kadocsa Gábor SFC 25:13
Pokornyik Tibor TTT
Tamás Péter MSE
Lány-II
1 Bánszegi Bíborka Ászár 33:01
2 Ruszin Virág Ászár 62:29
3 Szabó Fanni Lili Ászár 85:40
Pisuth Noémi Ászár
Faggyas Zsófia TIPO
Szűcs Rozália KFK
Bánszegi Borbála Ászár
Orsós Nikolett Ászár
Lány-III
Nagy Patricia Ászár
Mészáros Abigél Ászár
Lány-IV
1 Kadocsa Rebeka SFC 21:39
2 Eredics Kitti Sárvár 24:19
3 Faggyas Petra Vértessz 27:00
Faggyas Réka Vértessz
Rigla Renáta Kultsár
Szabó Natalia Ászár
Középiskolás lány
1 Ágh Barbara Kultsár 21:31 (Legjobb idő)
2 Farsang Eszter Kultsár 21:33
3 Szepesi Szilvia Jókai 21:36
4 Faggyas Eszter Eötvös 23:15
5 Seregély Kata TTT 31:56
Tőczik Liliána TTT
Hamza Kitti Kultsár
Major Ilona Kultsár
Tóth Kitti Kultsár
Felnőtt nő
Wengrin Ágnes TIPO
Indult: 70 fő
Az Ászári Polgármesteri Hivatal polgármestere által, a Terem-O összetett legjobb eredményét elért versenyző részére
felajánlott Vándorserleget nyerte: ÁGH BARBARA TTT versenyzője gratulálunk!
Érdekességként: ABSZOLÚT EREDMÉNYLISTA
Hely Név Kategória Idő
1. Ágh Barbara Középiskolás lány 21:31
2. Farsang Eszter Középiskolás lány 21:33
3. Szepesi Szilvia Középiskolás lány 21:36
4. Kadocsa Rebeka Lány-IV 21:39
5. Kovács Ferenc Felnőtt férfi 22:44
6. Gyulai Zoltán Senior férfi 22:46
7. Faggyas Eszter Középiskolás lány 23:15
8. Gubicza István Fiú-IV 23:48
9. Eredics Kitti Lány-IV 24:19
10. Körmendi Miklós Senior férfi 24:38
11. Horváth Péter Középiskolás fiú 24:53
12. Tiszauer Martin Középiskolás fiú 25:09
13. Kadocsa Gábor Senior férfi 25:13
14. Faggyas Petra Lány-IV 27:00
15. Seregély Kata Középiskolás lány 31:56
16. Bánszegi Bíborka Lány-II 33:01
17. Garas Bence Fiú-III 33:51
18. Kőhalmi Bence Középiskolás fiú 34:51
19. Kovács Dávid Fiú-II 35:36
20. Détári Bence Fiú-IV 35:54
21. Ruszin János Fiú-III 37:31
22. Ruszin Virág Lány-II 62:29
23. Szabó Fanni Lili Lány-II 85:40