2013
2013. október 27
Megyei Tájfutó Kupasorozat - VI. futam
FEJÉR MEGYEI NAPPALI BAJNOKSÁG
VERSENYKIÍRÁS
Időpont: 2013. október 27. (vasárnap)
Meghatározás: nappali nem minősítő tájfutó verseny
Rendező: Fejér Megyei Tájékozódási Futó Szövetség
Helyszín: Gánt, orosz katonai emlékmű környéke (Vértes kocsmától kb. 200 m DNY-ra). A műútról bója jelzi a letérést, majd szalagozás vezet a versenyközpontba.
Térkép: Gém-hegy nyugati része 1:10.000/5 m méretarányú.
Versenybíróság:
Elnök: Kiffer Gyula
Titkár: Kifferné Endes Anikó
Pályakitűző: Bogos Tamás
Ellenőrző bíró: Kiffer Gyula
Kategóriák:
A-pálya: ~8,0km
B-pálya: ~5,5km
C-pálya: ~3,0km
E-pálya: ~2,5km
(szalagos D-szintű, a szalagozás mentén hosszabb útvonalon teljesíthető)
Nevezés:
e-mailen / kategória betűjele + név. Tel.:06-20-2626-370.
E-mail: bota71@gmail.com
Nevezési határidő: 2013. október 25. (péntek) 24:00
Nevezési díj: 500 Ft/fő.
Helyszíni nevezés csak a kinyomtatott térképek darabszámáig (nevezés + 2fő)
SPORTident:
A verseny a SPORTident kisverseny csomag rendszerrel kerül lebonyolításra. Dugóka bérleti költség: 200Ft/fő.
Tervezett „0” idő: 10:30
Díjazás: 1-3 helyezettek
Versenyközpont: Célban
Egyéb:
A versenyen mindenki saját felelősségére indul.
Kérünk mindenkit a sportszerű viselkedésre és a környezet megóvására.
EREDMÉNYEK
A pálya 5300m/125/14ep
1. Weibl Zoltán Győr 40:06:00
2. Szerencsi Ildikó SZVSE 40:37:00
3. Harkányi Zoltán SZVSE 43:02:00
4. Gyulai Zoltán MSE 43:19:00
5. Kiffer Gyula ARAK 43:48:00
6. Stein Barna ARAK 47:20:00
7. Patkós Tamás ARAK 48:33:00
8. Mentler Balázs Győr 54:12:00
9. Nagy Gergő SZVSE 62:45:00
10.Nagy Virág SZVSE 77:22:00
B pálya 3600m/85m/11 ep
1. Vékony Vanda ARAK 40:12:00
2. Vékony Andor ARAK 46:18:00
3. Árva Katalin ARAK 46:38:00
3. Harkányi Csaba SAS 46:38:00
5. Ádám András ARAK 49:03:00
6. Szabó Vera ARAK 47:13:00
7. Kovács Ádám ARAK 52:15:00
8. Tóth Lajos TTT 52:53:00
9. Hirt Károly ARAK 66:18:00
10.Pápainé Poós Ildikó ARAK 67:36:00
11.Endes Anikó ARAK 74:18:00
C pálya 2900m/65m/10ep
1. Konrád Rita MSE 43:20:00
2. Kovács Olga SAS 45:22:00
3. Kiffer Anna ARAK 65:20:00
Vékony Janka ARAK disq
Nagy Viktor MSE disq