• Elnök: Lippai Csaba (+36 70 392 2775 / e-mail.: lippai.csaba@hsz.hu)
    • Ubornyák Attila (+36 30 594 7373 / e-mail: ubornyakattila@yahoo.com)

A verseny helyszíne: Edzőtábor, központi labdarúgó pálya K-i oldalán 2 kispálya

A verseny lebonyolítása, jellege és a végrehajtás szabályai:

A meghívott 6 csapat két csoportban játszik. A csoportokon belül körmérkőzéssel döntik el a helyezéseket.
A csoportmérkőzések befejezése után az egyik csoport 1. helyezettje a második csoport 2. helyezettjével játszik, majd a két győztes csapat dönti el a végső 1. és 2. helyezést, a két vesztes pedig a 3. és 4. helyet.
A csoportmérkőzésekből tovább nem jutó két csapat az 5. 6. helyezésért játszik.
Versenyszabályok: A mérkőzés játékideje: 2 x 15 perc. Csapat létszáma maximum 10 fő. A mérkőzések kezdési időpontjában várakozási idő 5 perc!
A győzelemért 3 pont, döntetlenért 1 pont, verségért 0 pont jár. A végeredményt és az aktuális tabellát a szerzett pontok száma – a csapatok egymás elleni eredménye – a gólkülönbség – a több rúgott gól – sorrend határozza meg. (A pont azonosság esetén a csapatok egymás elleni eredményét a szerzett pontok – gólkülönbség – több rúgott gól – kevesebb kapott gól sorrend határozza meg.).
A mérkőzéseket egyidejűleg 5 mezőnyjátékos és 1 kapus játssza. A csere lehetősége korlátlan. Cserélni a mérkőzés folyamán folyamatosan lehet. A cserét a mérkőzés során bármikor végrelehet hajtani, de a csere játékos csak akkor léphet a pályára, ha a lecserélt játékos a játékteret elhagyta!
Az egyidejűleg pályán lévő játékosok száma minimum 4 főnek (3 mezőnyjátékos + 1 kapus) kell lennie. Ennél kevesebb taggal mérkőzést nem lehet játszani. Az abban az esetben is érvényes, ha a játékvezető a játék során a fegyelmi büntetésként végleges kiállításokat alkalmaz és ezzel a csapat játékterén lévő létszáma 4 fő alá. Becsúszó szerelés nincs, oldalról rúgni és dobni is lehet, az ellenfél játékosa minimum 2 m-re álljon. A sorfal távolsága a rúgás helyétől 5m, a büntető távolsága 7 m.