2008 - Tatai Honvéd Kupa

Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tatai Honvéd Kupa

Mottó:  Még szerencse, hogy lassan haladok, meglehet rossz irányba megyek

Tájékozódási futóverseny
Tartalomhoz ugrás
2008

6. Tatai Honvéd Kupa
2008. szeptember 20.
Tata

VERSENYKIÍRÁS, ÉRTESÍTŐ
LETÖLTÉSEK
VERSENYKIÍRÁS / INFORMÁCIÓ

Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület

Versenyforma: Nappali egyéni középtávú regionális rangsoroló verseny.

Időpont: 2008. szeptember 20.

Helyszín: Tata

Versenyközpont:  Az Öreg-tó partján található üzemen kívüli régi lovarda.

Térkép:  2008-ben helyesbített 1:5000 / 2,5m

Kategóriák:  F/N 10D, 12C, 14B, 16B, 18B, 21B, F/N 35B, 40B, 45B, 50B, 55B, 60B, F65B, F70B; Nyílt
A  nyílt kategóriákban indulók a 30. perctől kezdve a rajtidő végéig  indulhatnak 1 perces időközzel. Rajtlista nem készül, az eredmények a  verseny honlapjára kerülnek fel. A nyílt kategória pontérintése  versenykartonra történő szúróbélyegzéssel történik, vagy saját  dugókával.

Nevezési cím: nevezes.ttt kukac freemail.hu  
Név, Kategória, SI szám, Egyesület neve, kódja

Nevezési határidő: 2008. szeptember 12-ig
- Csak az írásban érkezett nevezésekért vállalunk felelősséget. Az e-mail-en érkező nevezéseket 2 napon belül visszaigazoljuk.

FONTOS!
-  Határidő után nevezést nem fogadunk el.  Későn nevezők csak a  helyszínen nevezhetnek az üres helyekre, vagy nyílt kategóriába. (Ha egy  kategóriába a nevezési határidőig kevesebb, mint 5 fő nevezése érkezik a  nevezőket más kategóriába soroljuk és a kategóriát töröljük)

Nevezési díj: F/N 10-12: ingyenes; F/N 14-től: 800 Ft; Nyílt kategória: 400 Ft

Pontérintés igazolása:  SportIdent rendszerrel.
A kevés SI dugóka miatt megengedhető más, a versenyen nem induló klubtárs SI dugókájának használata, melyet a nevezés során kérünk megadni.
A nyílt kategóriák szúróbélyegző használatával

Jelentkezés: A versenyközpontban szeptember 20-án 08.00 - 09:45

Nullidő: 10:00


BETÉTVERSENY:
Gyermekverseny
Maximum 10 éves korú gyermekek részére, a célterület közelében kijelölt pályán kerül végrehajtásra.
Nevezés a helyszínen, nevezési díj nincs.
- Rajtidő: 10:30
- Eredményhirdetés: 12:00

Kellemes versenyzést kívánunk!
Rendezőség
NEVEZÉSEK
Törlésre került kategóriák: N45; N60
A térképek az adott pályák létszámától és az üres helyektől függően kerülnek nyomtatásra, az alábbiak szerint
pálya      nevezett    üres     összesen
 A          24 fő      16      40 darab
 B          20 fő      15      35 darab
 C          22 fő      13      35 darab
 D          10 fő      15      25 darab
szalagos      6 fő       9      15 darab
Összesen:    82 fő      68     150 darab
Ha a helyszínen jelentkezőknek nem jut térkép, kérem ezt figyelembe venni!
A pálya (40): 4.0 km  40 m   21 ep

F18B  (4)             
              Punger Péter                91 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       16:00
              Alföldi Ádám                91 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       38:00
              Tóth Zoltán                 90 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       48:00
              Nemes János                 91 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       54:00

F21B (10)   
       232753 Mauer Lajos                 74 MSE Megalódusz SE                   0:00
        46146 Gillich György              68 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        6:00
        46132 Laták Rudolf                74 FMT FŐMTERV SK                      8:00
              Hunyadi István                 EK Egyesületen kívüli              12:00
        45550 Horváth Sándor              66 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       20:00
       416623 Törjék György               55 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       26:00
              Ádám Péter                  74 MSE Megalódusz SE                  42:00
       233621 Pap Attila                  74 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       44:00
       222902 Varsányi Ferenc             71 MSE Megalódusz SE                  50:00
         4459 Gyulai Zoltán               58 MSE Megalódusz SE                  56:00


F35B  (4)    
        45583 Varga Attila                70 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       18:00
       307549 Báder Attila                69 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       32:00
       580930 Jankó Tamás                 58 HSE Hegyisport Szentendre Eg       34:00
              Nagy Lajos Viktor              MSE Megalódusz SE                  58:00


N21B  (3)   
       233620 Balogh Szilvia Odett        75 KAL Kalocsai SE                    14:00
        45455 Wengrin Ágnes               69 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       30:00
       232841 Borsiné Petrik Zsuzsa       78 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       52:00


N35B  (3)   
       720517 Tóth Tímea                     HSE Hegyisport Szentendre Eg        4:00
       233607 Federics Éva                72 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       22:00
          919 Pincés Marianna             69 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       60:00


Üres helyek  (16):
              üres                           Vakant                              2:00
              üres                           Vakant                             10:00
              üres                           Vakant                             24:00
              üres                           Vakant                             28:00
              üres                           Vakant                             36:00
              üres                           Vakant                             40:00
              üres                           Vakant                             46:00
              üres                           Vakant                             62:00
              üres                           Vakant                             64:00
              üres                           Vakant                             66:00
              üres                           Vakant                             68:00
              üres                           Vakant                             70:00
              üres                           Vakant                             72:00
              üres                           Vakant                             74:00
              üres                           Vakant                             76:00
              üres                           Vakant                             78:00


B pálya (35): 3.0 km  35 m   16 ep
F16B  (5)             
              Czabai István               92 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        1:00
              Dobi Kevin                     MSE Megalódusz SE                  11:00
              Czabai Ákos                 94 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       17:00
              Sexer Csaba                 91 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       29:00
              Böröcz Ádám                 93 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       49:00
F40B  (3)
       416639 Grabecz Tibor               67 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       13:00
        45458 Faggyas László              66 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       31:00
       362953 Kadocsa Gábor               67 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       39:00

F45B  (2)
        45259 Prill László                63 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       35:00
          924 Pokornyik Tibor             62 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       45:00

F50B  (7)   
       363463 Imeli János                 56 MSE Megalódusz SE                   3:00
        46112 Somlay Gábor                56 ARA Alba Regia Atlétikai Klu        7:00
       411979 Csőkör György dr.           54 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       19:00
              Godó László                 55 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       21:00
              Deák Gábor Tamás            55 MSE Megalódusz SE                  23:00
       416698 Hirt Károly                 55 ARA Alba Regia Atlétikai Klu       41:00
          916 Tóth Lajos                  57 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       59:00

N18B  (2)    
              Szőnyeg Dóra                90 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        5:00
              Gáspár Nikoletta            91 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       27:00

N40B  (1)   
          966 Tamásné Szakács Judit       66 MSE Megalódusz SE                  33:00

Üres helyek (15):
              üres                           Vakant                              9:00
              üres                           Vakant                             15:00
              üres                           Vakant                             25:00
              üres                           Vakant                             37:00
              üres                           Vakant                             43:00
              üres                           Vakant                             47:00
              üres                           Vakant                             51:00
              üres                           Vakant                             53:00
              üres                           Vakant                             55:00
              üres                           Vakant                             57:00
              üres                           Vakant                             61:00
              üres                           Vakant                             63:00
              üres                           Vakant                             65:00
              üres                           Vakant                             67:00
              üres                           Vakant                             69:00


C pálya (35): 2.2 km  35 m   14 ep

F14B  (3)             
              Horváth Péter               94 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        9:00
              Varsányi Bence                 MSE Megalódusz SE                  11:00
          886 Pokornyik Bence             95 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       19:00

F55B  (2)   
       416669 Aknai Antal                 51 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       21:00
       411908 Lutring László              53 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       45:00

F60B  (3)    
        45444 Gáncs Kálmán                47 HER Herkules SE Balatonalmádi      13:00
          887 Berbécs Sándor              45 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       17:00
         4461 Bogdanovits András          48 MSE Megalódusz SE                  27:00

F65B  (3)    
          890 Reszter István              43 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       15:00
        45409 Radnóti Rezső               41 HAV Havas Szabadidő Klub           25:00
        45576 Wengrin István              43 VTC Veszprémi Tájfutó Club         37:00

F70B  (1)    
        45365 Buncsik János               34 PSE Postás SE                      31:00



N14B  (3)    
       416641 Faggyas Eszter              94 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        7:00
       362954 Kadocsa Rebeka              95 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       29:00
              Tőczik Liliána              94 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       39:00

N16B  (3)    
       332868 Szepesi Szilvia             92 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        3:00
       232826 Ágh Barbara                 93 TTT Tatai Tömegsport és Tájf        5:00
              Szőnyeg Rebeka              93 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       35:00


N50B  (2)     
              Bokodi Blanka               55 MSE Megalódusz SE                   1:00
       232758 Mészárosné Boros Valéria    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       47:00

N55B  (1)    
        45408 Tóth Józsefné               51 HAV Havas Szabadidő Klub           41:00


N65B  (1)  
        45577 Wengrin Istvánné            42 VTC Veszprémi Tájfutó Club         33:00


Üres helyek (13):  
              üres                           Vakant                             23:00
              üres                           Vakant                             43:00
              üres                           Vakant                             49:00
              üres                           Vakant                             51:00
              üres                           Vakant                             53:00
              üres                           Vakant                             55:00
              üres                           Vakant                             57:00
              üres                           Vakant                             59:00
              üres                           Vakant                             61:00
              üres                           Vakant                             63:00
              üres                           Vakant                             65:00
              üres                           Vakant                             67:00
              üres                           Vakant                             69:00


D pálya (25): 1.9 km  30 m   10 ep

F12C  (2)             
              Kadocsa Levente             97 MEA Miskolci Egyetemi Atléti        2:00
              Apagyi Bálint               96 TTT Tatai Tömegsport és Tájf       22:00

N12C  (3)    
       363462 Faggyas Réka                96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze        6:00
       362977 Horváth Hanga               97 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       10:00
       363461 Faggyas Petra               96 TTE Tipo Tájfutó és Környeze       30:00


Nyílt (5)    
              Skrinyár Máté                  EK  Egyesületen kívüli             14:00
              Polgár Gábor                56 MSE Megalódusz SE                  18:00
              Skrinyár János                 EK  Egyesületen kívüli             26:00
              Konrád Rita                    MSE Megalódusz SE                  46:00
              Lakatos Marianna               EK  Egyesületen kívüli             48:00

Üres helyek:(15)
              üres                           Vakant                              0:00
              üres                           Vakant                              4:00
              üres                           Vakant                              8:00
              üres                           Vakant                             12:00
              üres                           Vakant                             16:00
              üres                           Vakant                             20:00
              üres                           Vakant                             24:00
              üres                           Vakant                             28:00
              üres                           Vakant                             32:00
              üres                           Vakant                             34:00
              üres                           Vakant                             36:00
              üres                           Vakant                             38:00
              üres                           Vakant                             40:00
              üres                           Vakant                             42:00
              üres                           Vakant                             44:00


Szalagos pálya (15): 1.8 km  20 m   7 ep

F10D  (3)              
              Tamás Ervin                    MSE Megalódusz SE                  15:00
              Kadocsa Benjámin            00 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       27:00
       307546 Horváth Csongor             00 MEA Miskolci Egyetemi Atléti       31:00
EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
Gratulálok a résztvevőknek, hogy a verseny alatt zuhogó esőben sportemberekhez méltóan teljesítették a pályákat. A menet közbeni technikai hiba miatt részeredményeket nem tudunk produkálni, de a kézi időmérés tökéletesen működött.

A versenyen öt pályán 26 kategóriában hirdettünk eredményt. A pályák győztesei külön díjazásban részesültek.

Minden résztvevőt vendégül láttunk egy gulyáslevesre és süteményre

Pályák győztesei:
- A pálya (4.0/40/21): Prill László         ARA       28:40
- B pálya (3.0/35/16): Faggyas László       TTE       19:25
- C pálya (2.2/35/14): Bogdanovics András   MSE       16:35
- D pálya (1.9/30/10): Faggyas Petra        TTE       12:50
- Szalagos (1.8/20/7): Horváth Csongor      MEA       13:50

Kategóriánkénti eredmények
Hely Rajtsz Név                    Szül Klub                            Idő

F10D  (3)   1.8 km  20 m   7 ep     
   1   1144 Horváth Csongor         00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   13:50
   2   1136 Tamás Ervin                MSE Megalódusz SE               15:19
   3   1142 Kadocsa Benjámin        00 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   21:05

F12C  (1)   1.9 km  30 m   10 ep    
   1   1112 Kadocsa Levente         97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   44:15

F14B  (4)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1085 Pokornyik Bence         95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   16:45
   2   1080 Horváth Péter           94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   20:00
   3   1097 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE               23:05
   4   1104 Détári Bence            95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   31:00

F16B  (2)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1049 Czabai Ákos             94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   28:10
   2   1041 Czabai István           92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   44:10

F18B  (2)   4.0 km  40 m   21 ep    
   1   1009 Punger Péter            91 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   50:50
   2   1020 Alföldi Ádám            91 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   58:20
   3   1025 Tóth Zoltán Mátyás      90 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   60:11

F21B  (8)   4.0 km  40 m   21 ep    
   1   1011 Horváth Sándor          66 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   28:45
   2   1022 Ádám Péter              74 MSE Megalódusz SE               29:20
   3   1029 Gyulai Zoltán           58 MSE Megalódusz SE               30:05
   4   1026 Varsányi Ferenc         71 MSE Megalódusz SE               30:20
   5   1001 Mauer Lajos             74 MSE Megalódusz SE               34:00
   6   1002 Guszlev Antal              ARA Alba Regia Atlétikai Klub   34:45
   7   1005 Laták Rudolf            74 FMT FŐMTERV SK                  42:40
   8   1014 Törjék György           55 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   45:40

F35B  (4)   4.0 km  40 m   21 ep    
   1   1058 Prill László            63 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   28:40
   2   1018 Jankó Tamás             58 HSE Hegyisport Szentendre Egy   31:40
   3   1006 Pápai János             58 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   36:10
   4   1010 Varga Attila            70 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   54:50

F40B  (3)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1056 Faggyas László          66 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   19:25
   2   1048 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE               22:50
   3   1060 Kadocsa Gábor           67 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   31:40

F50B  (7)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1061 Hirt Károly             55 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   26:15
   2   1070 Tóth Lajos              57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   27:45
   3   1042 Imeli János             56 MSE Megalódusz SE               29:10
   4   1044 Somlay Gábor            56 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   29:30
   5   1045 Ádám András                ARA Alba Regia Atlétikai Klub   35:50
   6   1052 Deák Gábor Tamás        55 MSE Megalódusz SE               43:45
   7   1050 Csőkör György dr.       54 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   53:00

F55B  (1)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1086 Aknai Antal             51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   21:10

F60B  (2)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1089 Bogdanovits András      48 MSE Megalódusz SE               16:35
   2   1084 Berbécs Sándor          45 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   25:20

F65B  (2)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1094 Wengrin István          43 VTC Veszprémi Tájfutó Club      31:00
   2   1088 Radnóti Rezső           41 HAV Havas Szabadidő Klub        34:58

F70B  (2)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1091 Buncsik János           34 PSE Postás SE                   27:40
   2   1087 Weres Kálmán               TTE Tipo Tájfutó és Környezet   38:50

N10D  (2)   1.8 km  20 m   7 ep     
   1   1140 Gillich Dóra            99 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   18:00
   2   1150 Murai Zsófia               MSE Megalódusz SE               21:15

N12C  (2)   1.9 km  30 m   10 ep    
   1   1126 Faggyas Petra           96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   12:50
   2   1116 Horváth Hanga           97 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   21:00

N14B  (3)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1079 Faggyas Eszter          94 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   16:59
   2   1114 Faggyas Réka            96 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   17:58
   3   1090 Kadocsa Rebeka          95 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   19:15

N16B  (3)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1077 Szepesi Szilvia         92 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   21:00
   2   1078 Ágh Barbara             93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   26:20
   3   1093 Szőnyeg Rebeka          93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   37:50

N18B  (2)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1043 Szőnyeg Dóra            90 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   33:10
   2   1054 Gáspár Nikoletta        91 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   39:00

N21B  (2)   4.0 km  40 m   21 ep    
   1   1016 Wengrin Ágnes           69 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   31:40
   2   1027 Borsiné Petrik Zsuzsa   78 ARA Alba Regia Atlétikai Klub   44:50

N35B  (3)   4.0 km  40 m   21 ep    
   1   1031 Pincés Marianna         69 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   49:25
   2   1012 Federics Éva            72 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   50:00
   3   1003 Tóth Tímea                 HSE Hegyisport Szentendre Egy 1:04:45

N40B  (2)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1057 Tamásné Szakács Judit   66 MSE Megalódusz SE               25:50
   2   1059 Szőke Eszter               ARA Alba Regia Atlétikai Klub   45:00

N45B  (1)   3.0 km  35 m   16 ep    
   1   1053 Pápainé Poós Ildikó        ARA Alba Regia Atlétikai Klub   44:30

N50B  (1)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1076 Bokodi Blanka           55 MSE Megalódusz SE               35:50

N55B  (1)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1096 Tóth Józsefné           51 HAV Havas Szabadidő Klub        26:40

N65B  (1)   2.2 km  35 m   14 ep    
   1   1092 Wengrin Istvánné        42 VTC Veszprémi Tájfutó Club      35:40

Nyílt (4)   1.9 km  30 m   10 ep    
   1   1134 Konrád Rita                MSE Megalódusz SE               16:25
   2   1135 Lakatos Marianna            EK Egyesületen kívüli          16:45
   3   1120 Polgár Gábor            56 MSE Megalódusz SE               21:10
   4   1133 Csonka Dorottya            ARA Alba Regia Atlétikai Klub   24:40

GYEREKVERSENY EREDMÉNYEI
Fiú: 0-2 év:      1. Borsi Péter          8,35
Fiú: 4-6 év:      1. Rüll János Máté      3,53
                 2. Borsi Gergő          4,36
Fiú: 6-8 év:      1. Reszter Márk         3,27
Fiú: 8-10 év:     1. Horváth Csongor      4,22
                 2. Kadocsa Levente      5,23
                 3. Kadocsa Benjamin     8,50
Lány: 2-4 év      1. Faggyas Zsófi        4,20
Lány: 4-6 év      1. Farkas Dóra          3,40
Statisztikai adatok
Pályák mennyisége:       5 (A, B, C, D, Szalagos)
Kategóriák száma:       26
Egyesületek száma:      11
Indulók száma:          69 fő + 9 fő gyerek
Rendezők létszáma:      15 fő (+14 fő pontőr)
LETÖLTÉSEK
EGYÉB
INFORMÁCIÓK
-------------------------
TÉRKÉP-1.



2020.01.13.
Készítette: mkaroly / Utoljára frissítve:
Vissza a tartalomhoz