2011. évi menet - SzentLaszlo

1/2 Maraton - 1/4 Maraton - Családi túra
Szent László Napok
Go to content

V. SZENT LÁSZLÓ MENET TELJESÍTMÉNYTÚRA
2011. június 30-július 01.


Rendezők:
MH 25. Klapka György Lövészdandár
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
A rendezvényt Kolozsvári György posztumusz hadnagy emlékére ajánljuk



PROGRAM


Támogatók:
 MH 25. Klapka György Lövészdandár
 Honvéd Szakszervezet
 Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
 Old Lake Golf Klub és Hotel






V. SZENT LÁSZLÓ MENET TELJESÍTMÉNYTÚRA
2011. június 30-július 01.


ARANY teljesítménytúra (71 km)

Csapat neve           Rajt     Baj    Turul  Bh.    Pm.    Baj    Cél      Idő    Értékelés


TTT-HSE Tigrisek      20:00    21:13  22:40  01:11  02:50  06:16  07:33    11:33  Eredményes
JÁRÓ-KERET            20:17    21:58  23:24  02:09  04:05  08:00  09:37    13:20  Eredményes
Turbócsigák           20:23    21:59  23:28  02:20  04:15  08:12  09:55    13:32  Eredményes
Kegyelet Egylet       20:13    21:56  23:39  02:54  04:52  09:38  11:35    15:22  Eredményes
Daráló Klán           20:09    21:48  23:35  02:42  05:02  10:12  12:03    15:54  Eredményes
Warriors              20:10    22:02  00:03  03:20  05:56  11:07  12:45    16:35  Eredményes
A4 Muskétás           20:06    21:56  00:04  03:14  05:30  10:55  12:48    16:42  Eredményes
Falka                 20:22    22:04  00:01  03:40  06:10  11:08  13:07    16:45  Eredményes
Veszprémi Szarvasok   20:16    22:17  00:11  03:30  -      11:08  13:04    16:48  Eredményes
KÉTBALKEZESEK         20:18    22:16  00:28  04:01  06:45  12:49  15:58    19:40  Szintidőn túl
Puhányok               Ezüst kategóriában értékelve
MH KKB                 Ezüst kategóriában értékelve
MISTRAL                Ezüst kategóriában értékelve
Rekettyés              Ezüst kategóriában értékelve
MH LZ Klapka Század    Ezüst kategóriában értékelve
Farkasok               Ezüst kategóriában értékelve
Tüzérek                Ezüst kategóriában értékelve
Perverz Tata           Ezüst kategóriában értékelve
Zsibisták              Ezüst kategóriában értékelve

Terrorelhárítási Központ -Alfa csapat     Feladta
Terrorelhárítási Központ -Bravo csapat    Feladta
Sünök                                     Feladta
MH 93. Petőfi Sándor                      Feladta
Róka                                      Feladta


EZÜST teljesítménytúra (50 km)

Csapat neve           Rajt      Baj    Turul  Bh.    Baj    Cél       Idő     Értékelés
MH KKB                20:04     21:52  23:37  02:59  05:31  07:15     11:11   Eredményes
T.E.K. "Charlie"      20:25     22:23  00:49  04:45  06:51  08:13     11:48   Eredményes
MEGAWATT              20:31     22:26  00:21  04:15  06:20  07:52     11:21   Eredményes
Szittyós Szittyák     20:29     22:09  23:57  03:45  06:22  08:16     11:47   Eredményes
Tüzérek               20:19     22:07  00:02  03:41  06:17  08:17     11:58   Eredményes

MH LZ Klapka Század   20:12     22:02  00:29  04:20  06:49  08:39     12:27   Szintidőn túl
Rekettyés             20:11     22:01  00:16  04:20  06:49  09:00     12:49   Szintidőn túl
Tötám Bikák           20:33     22:32  00:49  04:43  07:12  09:43     13:10   Szintidőn túl
Gyíkhús               20:28     22:33  00:50  04:50  07:28  09:57     13:29   Szintidőn túl
No name Team          20:30     22:21  01:57  05:45  07:48  10:16     13:36   Szintidőn túl
Muslicák              20:34     22:41  01:09  05:44  07:45  10:10     13:36   Szintidőn túl
Félelem rendészet     20:27     22:21  01:10  05:45  07:45  10:11     13:44   Szintidőn túl
Rettenthetetlenek     20:32     22:41  01:15  05:45  07:59  10:26     13:54   Szintidőn túl
Zsibisták             20:21     22:35  01:48  05:48  07:56  10:20     13:59   Szintidőn túl
Farkasok              20:14     22:20  00:24  04:38  07:37  10:22     14:08   Szintidőn túl
Perverz Tata          20:20     22:21  01:59  06:02  08:29  10:40     14:20   Szintidőn túl
Puhányok              20:01     21:51  -      04:54  07:46  10:23     14:22   Szintidőn túl
Vébét@k Híradók       20:26     22:34  00:52  05:00  08:02  11:42     15:16   Szintidőn túl
MISTRAL               20:05     21:48  23:36  03:37  -      -         -       Szintidőn túl


BRONZ / Csapat teljesítménytúra (30 km)

Csapat neve           Rajt      Baj    Baj    Cél       Idő     Értékelés
Kóbor lelkek          06:15     08:00  10:57  12:20     6:05    Eredményes
Száguldó Bosszú       07:20     09:16  12:01  13:52     6:32    Eredményes
Lost Team            06:25     08:36  11:21  12:59     6:34    Eredményes
Szállító Zl.          07:20     09:16  12:02  13:55     6:35    Eredményes
Támogató Zl.          08:15     10:23  13:05  14:56     6:41    Eredményes
Szúnyog Kommandó      06:05     08:00  11:08  12:52     6:47    Eredményes
Kóbor kutyák          07:05     09:08  11:58  13:53     6:48    Eredményes
Csajok                06:15     08:16  11:25  13:19     7:04    Eredményes
Vak Egerek            06:05     07:52  11:41  13:18     7:13    Eredményes
Rosszcsontok          06:40     08:47  10:57  14:03     7:23    Eredményes
IT MOORE és csapata   07:25     09:37  13:20  15:25     8:00    Eredményes

Lassú Víz             06:00     08:26  12:03  14:27     8:27    Szintidőn túl
Tatai tekergők        07:35     09:20  14:53  16:49     9:14    Szintidőn túl


BRONZ / Egyéni teljesítménytúra (30 km)

Név                     Rajt      Cél       Idő     Értékelés
Kárász Attila           06:35      11:01    4:26   Eredményes
Somogyi Péter           07:25      12:29    5:04   Eredményes
Erdei András            06:00      11:37    5:37   Eredményes
Szimandl Anita          08:25      14:10    5:45   Eredményes
Faludi Miklós           07:00      12:54    5:54   Eredményes
Farkas Anikó            08:25      14:44    6:19   Eredményes
Varga Péter             06:15      12:54    6:39   Eredményes
Takács Melinda          06:15      12:54    6:39   Eredményes
Marganits Sándor        06:00      12:52    6:52   Eredményes
Szekeres Gábor          06:20      13:13    6:53   Eredményes
Jávor Györgyné          06:55      13:52    6:57   Eredményes
Kovács János            07:30      14:30    7:00   Eredményes
Tóthné Orosz Krisztina  07:30      14:30    7:00   Eredményes
Nádas Gábor             07:30      14:30    7:00   Eredményes
Veszprémi István        06:30      13:42    7:12   Eredményes
Varga István            06:30      13:42    7:12   Eredményes
Szabó Vivien            06:30      13:42    7:12   Eredményes
Balla Zsolt             06:06      13:19    7:13   Eredményes
Wittmer Antal           06:55      14:15    7:20   Eredményes
Horváth Katalin         06:40      14:03    7:23   Eredményes
Szabó László            06:20      14:01    7:41   Eredményes
Szabados István         06:20      14:38    8:18   Eredményes

Böjti István            08:35                      feladta
Böjtiné Lukács Katalin  08:35                      feladta


Teljesítménytúra (20 km)

Csapat neve              Indulás      Érkezés       Idő    Értékelés
Dósa Zsolt               08:00        11:06         3:06   Eredményes
Szegedi Gábor            07:20        10:56         3:36   Eredményes
Nádvágók csapata         06:12        10:23         4:11   Eredményes
Salamon László           07:00        11:15         4:15   Eredményes
Balassa Csaba            07:00        11:15         4:15   Eredményes
Barankovics Ferenc       07:25        11:44         4:19   Eredményes
Molnár Anikó             07:25        11:44         4:19   Eredményes


Terepfutás (20 km)

Csapat neve                     Idő             Helyezés
Balázs Dávid                    2:11:01         I.
Polacsek Kálmán                 2:24:52         II.
Herczog Gergely                 2:24:56         III.
Metzger Ferenc                  2:25:19         IV.
Börcsök András                  2:28:18         V.


Teljesítménytúra (8 km)

Csapat neve              Indulás       Érkezés     Idő        Értékelés
Kéri Gerzson             09:40         11:02       1:22       Eredményes
Hanni Tibor              09:00         10:46       1:46       Eredmények
Toldi Attila             09:00         10:46       1:46       Eredmények
Füstös Bálint            09:01         10:54       1:53       Eredmények
Füstös András            09:01         10:54       1:53       Eredmények
Tóvaj család             09:05         11:00       1:55       Eredményes
Zubek József             09:05         11:00       1:55       Eredményes
Zubek Gábor              09:05         11:00       1:55       Eredményes
Balogh László            09:00         11:16       2:16       Eredményes
Balogh Beáta             09:00         11:16       2:16       Eredményes              
Baloghné Juhász Beáta    09:00         11:16       2:16       Eredményes
Kerekes Bernadett        09:00         11:24       2:24       Eredményes
Kerekes Balázs           09:00         11:24       2:24       Eredményes
Kerekesné Füli Anikó     09:00         11:24       2:24       Eredményes
Gyarmatiné Kakukk Éva    09:15         12:02       2:47       Eredményes
Gyarmati Gábor           09:15         12:02       2:47       Eredményes
Gyarmati Botond          09:15         12:02       2:47       Eredményes
Steiti Nándor            09:05         11:58       2:53       Eredményes
Pécsi András             09:05         11:58       2:53       Eredményes
Steiti Ákos              09:05         11:58       2:53       Eredményes
Bodnár Dániel            09:05         12:01       2:56       Eredményes
Bodnárné O. Krisztina    09:05         12:01       2:56       Eredményes
Hermann Petronella       -             -           -

Gratulálunk a rendezőségnek és köszönjük a munkájukat!

RENDEZŐSÉG
Farkas Róbert    Róth Balázs     Kovács János    Nedoba Milán    Hartmann Kornél
Vancsura Csaba   Farkas Erika    Pankotai Péter  Max Tamás       Török Tamás
Pintér Kornél    Nagy Péter      Bernáth László  Elkán Norbert   Szalai Ferenc
Szíjártó Jenő    Marázi Sándor   Stempley Gábor  Balogh József   Virincsik Árpád
Urbán József     Philipp Zoltán

A rendezvényt biztosították
Gombos István    Balogh József   Horváth Renáta  Gulácsi János   Savanyú Brigitta
Ollósi Gáborné   Fodor Norbert   Makó Gergő      Orsós Zsolt     





2019.11.15.
Back to content