2010. évi menet - SzentLaszlo

1/2 Maraton - 1/4 Maraton - Családi túra
Szent László Napok
Go to content

IV. SZENT LÁSZLÓ MENET TELJESÍTMÉNYTÚRA
2010. június 24-25.


FOTÓALBUM


A rajt és cél helye:
Tata, MH 25. Klapka György Lövészdandár (laktanya), Bacsó Béla u. 66.

Regisztráció ideje
:  2010. június 24-én 08:00-tól 10:00-ig

Rajt ideje
:  2010. június 24-én 11:45

Nevezési díj
: 1000 Ft

A teljesítménytúra távja, szintemelkedése és szintideje
:
Szent László Menet Bronz


Egyéni-I. (terepfutás): 32 km / 680m / 4,5 óra. Eredmények: 17:00-kor a rajtban
Egyéni-II (teljesítménytúra)
: 32 km / 680m / 8,0 óra. Eredmények: A célba érkezéskor, emléklap

Útvonal (bronz) leírása
:
           Tata laktanya / gyakorlótér / Baj / Baji vadászház / Arany-lyuk / Vértestolna / Baji vadászház / gyakorlótér / Tata laktanya

           Baj lakott településig a menetvonal szalagozva van, Baj K-i oldalán a menetvonal rátér a Sárga turistaútvonalra.
Szolgáltatás: Igazolólap térképvázlattal, emléklap, biztosított útvonal, frissítés az útvonalon.






IV. SZENT LÁSZLÓ MENET TELJESÍTMÉNYTÚRA
2010. június 24-25.


EREDMÉNYEK



  Név                   Indulás     Cél        Idő      Értékelés

EGYÉNI-I

1. Walter J. András      11:45:00    15:42:00   3:57:00  Eredményes
2. Görömbei Zoltán       11:45:00    16:02:10   4:17:10  Eredményes
3. Richnovszky Sándor    11:45:00    16:14:10   4:29:00  Eredményes
4. Nagy Zoltán           11:45:00    16:24:10   4:29:10  Eredményes

EGYÉNI-II

1. Somogyi Péter         11:45:00    16:37:30   4:52:30  Eredményes
2. Kárász Attila         11:45:00    16:40:00   4:55:00  Eredményes
3. Nagy Imre             11:09:00    16:24:00   5:15:00  Eredményes
4. Tóth Péter            11:09:00    16:57:10   5:48:10  Eredményes
5. Bell Sándor           11:08:00    17:03:50   5:55:50  Eredményes
6. Kürtössy Judit        11:45:00    18:00:00   6:15:00  Eredményes
7. Dienes Dániel         11:10:00    17:26:00   6:16:00  Eredményes
8. Erdei András          11:10:00    17:26:00   6:16:00  Eredményes
9. Kelemen Attila        11:45:00    18:03:00   6:18:00  Eredményes
10. Fehér László          11:45:00    18:07:00   6:22:29  Eredményes
11. Büte János            11:45:00    18:22:30   6:37:30  Eredményes
12. Herczog Adrienn       11:09:00               6:38:00  Nem értékelhető
13. Boór Ádám             11:45:00    18:30:00   6:45:00  Eredményes
14. Hancz László          11:45:00    18:30:01   6:45:01  Eredményes
15. Fekets Zoltán         11:45:00    18:33:40   6:48:40  Eredményes
16. Dóra Norbert          11:45:00    18:40:00   6:55:00  Eredményes
17. Pete László           11:11:00    18:11:00   7:00:00  Eredményes
18. Tímár Attila          11:45:00    18:58:30   7:12:30  Eredményes
19. Haklik Judit          11:09:00    18:22:00   7:13:00  Eredményes
20. Sali Gábor            11:09:00    18:22:00   7:13:00  Eredményes
21. Demeter György        11:45:00    19:16:50   7:21:50  Eredményes
22. Hevér Gábor           11:09:00    18:32:00   7:23:00  Eredményes
23. Kollár Tibor          11:10:00    19:20:30   8:10:30  Szintidőn túl
24. Gábor Eszter          11:10:00    20:18:00   9:08:00  Szintidőn túl
25. Vajda József          11:10:00    20:18:00   9:08:00  Szintidőn túl

ARANY

Csapat neve    Indulás   Baj       Turul     Bányahegy Baj       Cél       Idő     Értékelés
Támogató Dd-1   12:05:00  13:48:00  15:15:00  18:14:00  01:14:00  03:27:00  15:22:00   O.K.
HTHZ            12:09:00  14:00:00  15:40:00  18:49:00  02:14:00  04:12:00  16:03:00   O.K.
Lövészek        12:13:00  14:36:00  16:25:00  19:16:00  02:21:00  04:16:00  16:03:00   O.K.
Alba Regia      12:00:00  13:47:00  15:28:00  18:36:00  01:58:00  04:25:00  16:25:00   O.K.
Anonimus        12:08:00  14:07:00  16:01:00  19:30:00  03:36:00  05:19:00  17:11:00  +idő
TESZ            12:06:00  14:00:00  15:53:00  19:09:00  03:03:00  05:22:00  17:16:00  +idő
OPFOR           12:04:00  13:58:00  15:44:00  19:15:00  03:34:00  05:25:00  17:21:00  +idő
BZVP-1          12:10:00  14:05:00  16:09:00  19:20:00  03:56:00  06:29:00  18:19:00  +idő
Harcosok klubja 12:11:00 14:09:00  16:00:00  19:20:00  03:56:00  06:32:00  18:21:00  +idő
MH 12. Arrabona légvédelmi rakétaezred II.
               12:03:00  14:13:00  16:05:00  19:34:00  03:56:00  07:08:00  19:05:00  +idő
MH 12. Arrabona légvédelmi rakétaezred I.
               12:02:00  14:13:00  16:04:00  19:34:00  03:56:00  07:08:00  19:06:00  +idő
R.I.P.          12:01:00  14:05:00  16:00:00  19:37:00  kiszállt                       disq
ZERGÉK          12:07:00  13:50:00  16:33:00  19:56:00  kiszállt                       disq
Alföldi Nyulak  12:12:00  13:59:00  15:56:00  19:45:00  06:45:00  kiszállt             disq
Jófiúk          12:14:00  14:22:00  16:54:00  20:39:00  06:46:00  kiszállt             disq
Rosszfiúk       12:15:00  14:15:00  16:12:00  19:40:00  06:45:00  kiszállt             disq
Medvék          12:16:00  14:20:00  16:53:00  19:57:00  06:46:00  kiszállt             disq


EZÜST

Csapat neve                  Indulás   Baj       Turul     Bányahegy Baj       Cél       Idő     Értékelés
MH 5/1/3                     12:36:00  14:08:00  15:43:00  18:58:00  21:17:00  23:38:00  11:08:00   O.K
5/1 lövészzászlóalj 1.lszd.  12:18:00  13:53:00  15:54:00  19:10:00  21:22:00  00:14:00  11:56:00   O.K.
Erdőkerülők                  12:19:00  15:13:00  17:53:00  22:38:00  01:45:00  04:28:00  16:19:00  +idő
Curby-ék rendészei           12:17:00  14:10:00  15:58:00  19:34:00  21:37:00  23:43:00  11:26:00   disq


BRONZ

Csapat neve                  Indulás   Baj       Turul     Bányahegy Baj       Cél       Idő     Értékelés
Force Protectors             12:26:00  14:13:00     X        X       16:54:00  18:42:00   6:14:00   O.K.
EAST SOLDIERS                12:24:00  14:10:00     X        X       16:48:00  18:38:40   6:14:40   O.K.
Zala Megyei Rendőr fk II     12:20:00  13:59:00     X        X       16:40:00  18:36:50   6:16:50   O.K.
GLADIÁTOROK                  12:22:00  14:20:00     X        X       17:22:00  19:20:00   6:58:00   O.K.
Zala Megyei Rendőr fk I      12:29:00  14:26:00     X        X       17:21:00  19:35:30   7:06:30   O.K.
HM KPÜ Láthatatlan Légió     12:23:00  14:31:00     X        X       17:36:00  19:55:10   7:22:10   O.K.
OMLT                         12:31:00  14:39:00     X        X       17:53:00  20:03:00   7:29:00   O.K. kik.

Csigák, de Szivacsok         12:21:00  14:22:00     X        X       17:47:00  20:16:00   7:57:00   O.K.
Ajka közrend                 12:27:00  14:29:00     X        X       17:47:00  20:45:00   8:18:00  +idő
Vanderboss pk. és vérebei    12:28:00  14:50:00     X        X       18:20:00  20:46:00   8:18:00  +idő
Terep tündérek               12:25:00  14:33:00     X        X       kiszállt                      disq








2019.11.15.
Back to content