12.07. IV Ászári Fiesta - Szabadidősport - tájékozódási rendezvények

SZABADIDŐSPORT - TÁJFUTÁS
Terem-O; Park-O; Field-O; Mikr-O; Mátrix
Játékos versenyek
A családi zöldsport
Látogatók
Képességfejlesztés
Tartalomhoz ugrás
2012

IV. ÁSZÁRI TÁJFUTÓ FIESTA
Sprint-O / Terem-O
201
2. december 07.

Jászai Mari Általános Iskola (Kossuth Lajos u. 26.)

Non-stop Tájfutás
1
4:00 - 21:00

Sprint-O
Terem-O
(sprint, nappali, váltó, éjszakai)
Ovi-O



VERSENYKIÍRÁS


A verseny célja
:
A tájékozódási sportág népszerűsítése, lehetőség biztosítása a diákok és a  szülők, illetve minden érdeklődő részére a tájfutásban népszerű versenyformák kipróbálására nemre és korra való tekintet nélkül szabadban, teremben, nappal és éjszaka.

A verseny fővédnöke
: dr. MIKOLASEK Sándor polgármester

A verseny időpontja
: 2012. december 07. (péntek)

Helyszín
: Ászár, Jászai Mari Általános Iskola Kossuth Lajos u. 26.

Rendező:

- J
ászai Mari Általános Iskola, Ászár
- TTT

Versenybíróság
:
- Elnök, pályakitűző
: Mészáros Károly
- Ellenőrzőbíró
: Horváth János
- Rajt, cél
: Dr. Ágh Eleonóra

KATEGÓRIÁK
:
Egyéni versenyek
:

Ovis és 1.-2. osztályos fiúk és lányok külön pályán
3.-4. osztályos fiúk és lányok
5.-6. osztályos fiúk és lányok
7.-8. osztályos fiúk és lányok
középiskolás fiúk és lányok


NEVEZÉSI CÍM
:  versenyeink@postafiok.hu

NEVEZÉSI HATÁRIDŐ
: 2012. december 059.
helyszíni nevezésre is van mód, de nem tartjuk jó megoldásnak

NEVEZÉSI ADATOK
:
Név, iskola, kategória (osztály), SI szám (ha van)
Váltóverseny esetén mindkét név és a sorrend szükséges

JELENTKEZÉS
 13:00-13:45  / Jelentkezés, nevezés, regisztráció a versenyközpontban

DÍJAZÁS
:  
- A helyezettek érmet vehetnek át.
- A Terem-O abszolút legeredményesebb női versenyzője elnyeri
a fővédnök által felajánlott és Jászai Mari emlékére kiírt vándorkupát.
- A Terem-O összetett versenyében az ászári általános iskolások
legeredményesebb fiú és lány versenyzője Jászai Különdíjat vehet át.

PROGRAM
:
1./ 14:00  Nappali Sprintverseny I. futam
2./ 14:50  Nappali Sprintverseny II. futam
Eredményhirdetés:   16:00-kor a tornateremben
3./ 16:15-től bemelegítés
4./ 16:30  A nappali Terem-O rajtja (három futam egymást követve)
5./ 17:30  Az éjszakai Terem-O rajtja (három futam egymást követve)
Értékelés:
a 6 futam összetett eredményei alapján történik
Eredményhirdetés:   19:00-kor a tornateremben


EGYÉB, FONTOS INFORMÁCIÓ
 - Arcfestés. A gyerekek részére a verseny teljes ideje alatt folyamatosan biztosított
- Gyerekverseny (Kezdés: 15:00)
      Az ovisok, illetve az 1.-2. osztályos fiúk és lányok részére külön pályán kerül
megrendezésre az iskola főbejáratánál. Részükre eredményhirdetés nem lesz, de minden befutó meglepetést kap
- SportIdent
- Minden futam rajtdobozzal kerül indításra, külön rajtidő nem lesz.
  A versenyeken (gyerekverseny kivételével) a SportIdent rendszert használjuk, aki rendelkezik saját chippel (dugókával), az hozza magával.

  Az új típusú, lapos chip használata során figyelni kell arra, hogy a chipet a lyukra kell helyezni, akkor érzékeli a doboz mágneses indukcióját.
- Terem-O
  A teremben az úgynevezett svéd típusú pálya lesz berendezve, ami azt
jelenti, hogy csak a SI dobozok lesznek kirakva és a térképen körök jelzik a helyét.
- Belépés a tornaterembe
- A verseny első része terepen lesz, ezért kérjük a versenyzőket, hogy váltócipőt hozzanak magukkal a Terem-O versenyre.
- Fontos:

  - az éjszakai futamra való tekintettel mindenki gondoskodjon saját világító eszközről, ami lehet fejlámpa, elemlámpa.
  - A programban meghatározott idők változhatnak, de ennek kihirdetéséről
a rendezőség gondoskodik

- Parkolás Kizárólag az iskola előtti parkolóban, illetve a közeli utcákban

Kellemes időtöltést, jó versenyzést kívánunk!

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
Statisztikai adatok

Lány       Fiú       Összesen
3-4. osztály           9 ( 7)    17 ( 9)     26 (16)
5-6. osztály           3 ( 1)    10 ( 8)     13 ( 9)
7-8. osztály          10 ( 6)     4 ( 4)     14 (1)
Középiskolások         4 ( 5)     7 ( 7)     11 (12)   
Mindösszesen:         26 (19)    38 (28)     64 (47)




EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
SPRINTVERSENY




Hely Név                 Klub                         N1            N2                    Idő

3., 4. oszt. Fiú  (17)                         

   1 Tolnai Dávid        Ászár Jászai Mari Ált.    19:59    3    20:07    2              40:06
   2 Szabó Kristóf       Ászár Jászai Mari Ált.    31:59    6    19:23    1              51:22
   3 Orsós Gábor         Ászár Jászai Mari Ált.    29:03    5    25:54    4              54:57
   4 Talabér Adrián      Ászár Jászai Mari Ált.    34:54    7    24:31    3              59:25
   5 Nagy Ádám           Ászár Jászai Mari Ált.    28:41    4   190:22    5             219:03

     Lengyel László      Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba        
     Bujdosó Martin      Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba      
     Horváth László      Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba     
     Csíkos Dávid        Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba       
     Svinger Bálint      Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba   
     Elekes Szabolcs     Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba     
     Rácz Krisztián      Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba                                
     Szamek Dávid        Ászár Jászai Mari Ált.    19:04    1     hiba                                 
     Vincze Mátyás       Ászár Jászai Mari Ált.    19:48    2     hiba                                  
     Herbert Milán       Ászár Jászai Mari Ált.    36:29    8     hiba                                
     Ihász János         Ászár Jászai Mari Ált.                   hiba                                 
     Vass Andor          Ászár Jászai Mari Ált.                   hiba                                 



5., 6. oszt. Fiú  (10)                         

   1 Pacsics Csaba       Ászár Jászai Mari Ált.    13:57    2    11:17    1              25:14
   2 Tóth Gergő          Ászár Jászai Mari Ált.    11:03    1    17:50    4              28:53
   3 Reszter Márk        Tata Vastari J. Ált. Is   14:15    3    16:40    3              30:55
   4 Gyurenka Richárd    Ászár Jászai Mari Ált.    24:27    5    25:32    5              49:59
   5 Kovács Krisztián    Ászár Jászai Mari Ált.    25:58    6    25:54    6              51:52

     Papp Bence          Ászár Jászai Mari Ált.    48:05    8     hiba         
     Sebestyén József    Ászár Jászai Mari Ált.    47:19    7     hiba        
     Kovács Márk         Ászár Jászai Mari Ált.     hiba         11:29    2    
     Nagy Norbert        Ászár Jászai Mari Ált.    14:19    4     hiba     
     Kovács Dávid        Ászár Jászai Mari Ált.                   hiba    



7., 8. oszt. Fiú  (4)                          

   1 Bogdán Roland       Ászár Jászai Mari Ált.     7:54    1    10:42    1              18:36
   2 Németh Balázs       Ászár Jászai Mari Ált.    12:22    3    12:14    2              24:36
   3 Both András         Komárom Jókai Moór Gimn   13:45    4    13:35    3              27:20
   4 Bontó Benjámin      Ászár Jászai Mari Ált.    11:55    2    16:46    4              28:41



Középiskolás Fiúk  (7)                         

   1 Kiss Tamás          Komárom Kultsár I. Szki    7:47    1     8:53    2              16:40
   2 Nagy Miklós         Komárom Kultsár I. Szki    8:45    3     8:26    1              17:11
   3 Kecskeméti Márk     Komárom Kultsár I. Szki    8:37    2     9:12    3              17:49
   4 Kőhalmi Bence       Komárom Kultsár I. Szki    9:07    4     9:31    5              18:38
   5 Rada Medárd         Komárom Kultsár I. Szki    9:59    6     9:21    4              19:20
   6 Gozsovics Balázs    Komárom Kultsár I. Szki    9:46    5    10:55    6              20:41
   7 Jónás Dániel        Komárom Kultsár I. Szki   11:39    7    11:18    7              22:57



3., 4. oszt. Lány  (9)                         

   1 Pacsics Lilla       Ászár Jászai Mari Ált.    25:46    1    15:17    1              41:03
   2 Csanka Rozália      Ászár Jászai Mari Ált.    26:16    2    15:17    1              41:33
   3 Fekete Vanessza     Ászár Jászai Mari Ált.    34:05    4    18:37    3              52:42

     Kovács Lina Anna    Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba                          
     Donner Vivien       Ászár Jászai Mari Ált.     hiba          hiba                          
     Kovács Nikolett     Ászár Jászai Mari Ált.    47:30    7     hiba                         
     Wolf Boglárka       Ászár Jászai Mari Ált.    46:28    6     hiba                         
     Gálos Luca          Ászár Jászai Mari Ált.    38:51    5     hiba     
     Varga Ágnes         Ászár Jászai Mari Ált.    26:58    3                                 



5., 6. oszt. Lány  (3)                         

   1 Dudás Anna Klaudia  Komárom Bozsk J. Ált. I   12:03    1    10:00    1              22:03

     Sarus Klaudia       Ászár Jászai Mari Ált.     hiba         22:01    3    
     Fajkusz Hajnalka    Ászár Jászai Mari Ált.     hiba         21:53    2     



7., 8. oszt. Lány  (10)                        

   1 Herbert Zsófia      Ászár Jászai Mari Ált.    16:02    4    10:14    1              26:16
   2 Mészáros Abigél     Ászár Jászai Mari Ált.    15:08    3    11:31    3              26:39
   3 Sarus Georgina      Ászár Jászai Mari Ált.    16:43    6    11:00    2              27:43
   4 Szvétecz Boglárka   Komárom Jókai Moór Gimn   14:55    2    12:57    5              27:52
   5 Ligeti Márta        Ászár Jászai Mari Ált.    18:34    7    11:31    3              30:05

     Orsós Nikoletta     Ászár Jászai Mari Ált.    16:32    5     hiba                        
     Nagy Patrícia       Ászár Jászai Mari Ált.    14:47    1     hiba                         
     Deák Anna           Ászár Jászai Mari Ált.    49:56   10                         
     Ruszin Virág        Ászár Jászai Mari Ált.    49:14    8                           
     Szalai Dorina       Ászár Jászai Mari Ált.    49:28    9                              



Középiskolás Lányok  (4)                       

   1 Rigla Renáta        Komárom Kultsár I. Szki   11:02    2     8:46    1              19:48
   2 Turi Nikolett       Komárom Kultsár I. Szki   10:24    1     9:41    3              20:05
   3 Hamza Kitti         Komárom Kultsár I. Szki   11:45    3     9:33    2              21:18
   4 Pusztai Barbara     Komárom Kultsár I. Szki   14:36    4    10:00    4              24:36

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
Terem-O


 Hely Név                 Klub      N1       N2        N3        N4        N5         N6             Idő


3., 4. oszt. Fiú  (9)                          

   1 Lengyel Levente     Ászár   4:45 3    3:11  1   4:21 4   4:55  4    3:38  2    4:27  2      25:17
   2 Elekes Szabolcs     Ászár   6:32 6    4:22  2   4:09 3   6:12  5    6:24  8    6:32  8      34:11

     Horváth László      Ászár   4:45 3    hiba      hiba     3:54  2    4:56  6    6:17  7            
     Ihász János         Ászár   hiba      hiba      hiba     hiba       4:11  3    4:51  4            
     Vass Andor          Ászár   hiba      hiba      hiba     hiba       4:12  4    4:41  3            
     Talabér Adrián      Ászár   4:25 2    hiba      2:25 1   4:08  3    4:32  5    5:12  5   
     Herbert Milán       Ászár   3:04 1    hiba      2:51 2   3:47  1    3:28  1    3:55  1      
     Rácz Krisztián      Ászár   5:43 5    hiba      hiba                           hiba        
     Tolnai Dávid        Ászár   hiba                         7:33  6    5:26  7    5:19  6     



5., 6. oszt. Fiú  (8)                          

   1 Pekár Csaba         Ászár   2:50 1    2:52  2   2:35 1   2:39  1    3:19  2    3:19  1      17:34
   2 Reszter Márk        Tata    3:01 2    3:06  3   3:04 3   2:56  2    3:47  4    3:52  5      19:46
   3 Tóth Gergő          Ászár   3:56 3    4:07  4   3:47 4   5:15  4    3:24  3    3:21  2      23:50

     Kovács Krisztián    Ászár   hiba      6:00  6   hiba     hiba       hiba       hiba      
     Papp Bence          Ászár   7:23 5    6:17  7   6:39 6   hiba       hiba       hiba    
     Sebestyén József    Ászár   6:02 4    4:27  5   4:36 5   hiba       hiba       hiba     
     Kovács Márk         Ászár   hiba      2:32  1   2:41 2   hiba       3:18  1    3:40  4            
     Nagy Norbert        Ászár                                3:41  3    3:48  5    3:29  3            



7., 8. oszt. Fiú  (4)                          

   1 Németh Balázs       Ászár   2:00 1    2:09  1   2:04 1   2:03  1    2:34  1    2:10  1      13:00
   2 Bogdán Roland       Ászár   2:19 2    3:22  3   2:16 2   2:23  2    2:57  2    2:14  2      15:31

     Both András         Komárom 3:30 4    hiba      2:51 3   2:39  3    3:12  3    3:11  3      
     Bontó Benjámin      Ászár   3:01 3    3:00  2   hiba     hiba       4:06  4    hiba      



Középiskolás Fiúk  (7)                         

   1 Kiss Tamás          Komárom 1:58 3    1:55  2   1:51 1   1:53  1    2:13  3    1:56  1      11:46
   2 Nagy Miklós         Komárom 1:53 2    2:02  3   1:56 3   1:53  1    2:10  2    2:03  3      11:57
   3 Gozsovics Balázs    Komárom 2:04 5    2:16  5   2:02 4   1:56  3    2:08  1    2:00  2      12:26
   4 Rada Medárd         Komárom 1:52 1    1:54  1   2:12 5   2:05  4    2:20  5    2:14  4      12:37
   5 Kőhalmi Bence       Komárom 2:02 4    2:07  4   1:53 2   2:08  5    2:16  4    2:56  5      13:22

     Jónás Dániel        Komárom 2:23 6    2:29  6   2:31 7   2:24  6    hiba       hiba       
     Kecskeméti Márk     Komárom 3:04 7    2:43  7   2:13 6   hiba       hiba       hiba       



3., 4. oszt. Lány  (7)                         

   1 Pacsics Lilla       Ászár   4:04 1    3:54  2   3:06 1   4:07  1    4:07  2    3:43  2      23:01
   2 Csanka Rozália      Ászár   6:44 2    3:46  1   5:06 4   4:10  2    4:09  3    3:43  2      27:38

     Fekete Vanessza     Ászár   hiba      4:28  3   4:08 3   4:39  3    3:49  1    3:34  1    
     Kovács Nikolett     Ászár             4:41  4   4:03 2   7:20  4    5:39  4    6:04  4     
     Kovács Lina Anna    Ászár                       hiba     hiba       hiba       hiba      
     Donner Vivien       Ászár                       hiba                           hiba     
     Varga Ágnes         Ászár                                                      hiba      


5., 6. oszt. Lány  (1)                         

   1 Dudás Anna Klaudia  Komárom 2:05 1    1:54  1   1:56 1   2:17  1    2:14  1    1:44  1      12:10



7., 8. oszt. Lány  (6)                         

   1 Herbert Zsófia      Ászár   2:20 1    2:05  1   2:05 1   3:24  3    2:31  1    2:20  1      14:45
   2 Szvétecz Boglárka   Komárom 2:53 2    2:27  2   2:22 3   3:22  2    3:44  4    2:37  2      17:25
   3 Orsós Nikoletta     Ászár   3:13 3    2:56  4   2:47 6   3:11  1    3:09  2    2:53  4      18:09
   4 Ruszin Virág        Ászár   3:22 5    2:39  3   2:19 2   3:37  4    3:15  3    3:32  5      18:44
   5 Sarus Georgina      Ászár   3:39 6    3:00  5   2:31 4   3:49  5    4:37  6    2:46  3      20:22

     Ligeti Márta        Ászár   3:18 4    hiba      2:44 5   4:43  6    4:00  5    3:55  6    



Középiskolás Lányok  (5)                       

   1 Ágh Barbara         Győr    1:45 1    1:34  1   1:41 1   2:00  1    1:57  1    1:36  1      10:33
   2 Turi Nikolett       Komárom 1:53 3    1:48  3   1:51 3   2:08  2    2:12  2    1:52  2      11:44
   3 Rigla Renáta        Komárom 1:46 2    1:45  2   1:51 3   2:45  3    2:29  3    2:05  3      12:41
   4 Hamza Kitti         Komárom 2:01 4    2:04  4   2:00 5   2:46  4    2:40  4    2:28  5      13:59
   5 Pusztai Barbara     Komárom 2:21 5    2:14  5   1:47 2   2:51  5    2:58  5    2:07  4      14:18

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
OVI-O


Rácz Martin
Csere Dominika
Szalai Veronika
Kovács Erik
Bujdosó Mihály
Pénzes András
Bata Barnabás
Bognár Dávid
Pagár Bence
Nagy László
Farkas Ádám
Mészáros Ádám
Juhász Erik
Ősz Szabina
Polgár Patrik
Szép Izabella
Simon Eleonóra Erika
Volf Gábor
Remi József
Tolnai Dávid
Szanele Dávid
Vincze Mátyás
Szabados Virág

Vissza a tartalomhoz