12.05. Ászári Fiesta Sprint - Szabadidősport - tájékozódási rendezvények

SZABADIDŐSPORT - TÁJFUTÁS
Terem-O; Park-O; Field-O; Mikr-O; Mátrix
Játékos versenyek
A családi zöldsport
Látogatók
Képességfejlesztés
Tartalomhoz ugrás
2009

ÁSZÁRI MIKULÁS Non-stop Tájfutó FIESTA
Sprintbajnokság / Sprint Diákolimpia

ÁSZÁR / 2009. december 05.
Jászai Mari Általános Iskola (Kossuth Lajos u. 26.)


Fejlámpával érkezik a mikulás...
kezében tájoló, térkép és sok meglepetés



A rendezvény megálmodói és kitalálói az ászári Jászai Mari Általános Iskola
tanári kollektívája, akik a gyerekek mindenoldalú fejlődése érdekében az igazgatónő (Dr. Lunkné Nyuli Márta) vezetésével figyelemre méltó eredményeket érnek el a diákok tanításában és eredményes szerepeltetésükben.
Lelkesedésük és a tájékozódási sportág népszerűsítéséért tett eddigi tevékenységük
figyelemre méltó és példamutató. Köszönjük.

A VERSENY A 2009. ÉVI DIÁKTÁJFUTÁS ZÁRÓ-RENDEZVÉNYE.
FŐVÉDNÖK: MONSPART SAROLTA, TÁJFUTÓ VILÁGBAJNOK


FOTOALBUM








VERSENYKIÍRÁS



A verseny célja:
A 2009. évi diáktájfutás záró rendezvényeként a tájékozódási sportág népszerűsítése, lehetőség biztosítása a diáktájfutásban népszerű versenyformák kipróbálására nemre és korra való tekintet nélkül.
A mindenki számára nyílt sprintverseny bajnoki és diákolimpikoni címeinek kiosztása.
Lehetőség biztosítása a tájékozódási sport kipróbálására rövid távon, teremben nappal és éjszaka egy családias, mozgalmas és izgalmas rendezvényen.
A verseny után Diáktájfutó Konferencia kerül levezetésre, melynek fő szervezője és házigazdája: Scultéty Márton

A verseny fővédnöke
: MONSPART Sarolta tájfutó világbajnok

A verseny időpontja:
2009. december 05. (szombat)

Helyszín
: Ászár,szai Mari Általános Iskola, Kossuth Lajos u. 26.

Rendező
:
- Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
- TTT

Versenybíróság
:
- Elnök
: Mészáros Károly TTT elnök
- Elnökhelyettes
: Dr.Lunkné Nyuli Márta igazgató
- Titkár (SI rendszer)
: Kovács Balázs
- Pályakitűző
: Vásárhelyi Tass
- Ellenőrzőbíró
: Mészáros Károly
- Technika, operatőr
: Vásárhelyi Tass
- Konferencia
: Scultéty Márton
- Rajt, cél
: Dr. Ágh Eleonóra

PROGRAM
:
1./ 14:00  Nyílt Sprintbajnokság, Sprint Diákolimpia

A létszámtól és a rendelkezésre álló SI chip mennyiségétől függően a versenyen több futam is lehetséges.
Rajtidő nincs, indulás 1 percenként történik


KATEGÓRIÁK
:
Diákolimpia kategóriái:
- II. (1999 és későbbi) /1-4. osztály fiú, lány
- III. (1997-1998) /5-6. osztály fiú, lány
- IV. (1995-1996) /7-8. osztály fiú, lány
- V. (1993-1994) /serdülő fiú, lány
- VI. (1990 és korábban) /ifjúsági fiú, lány

Sprintverseny kategóriái
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)

EREDMÉNYHIRDETÉS

16:00   - Sprintbajnokság eredményei
; Megyei Diákolimpia eredményei
(Ezt követően a Komárom-Esztergom Megyei tájfutók éves
értékelése kerül megtartásra)

DÍJAZÁS

- 1-3 helyezettek részére: érem, emlékpóló, oklevél, illetve
a támogatók felajánlásai
- 4-6 helyezettek részére: oklevél

2./ 17:00  Éjszakai Parkverseny

A létszámtól és a rendelkezésre álló SI chip mennyiségétől
függően a versenyen több futam is lehetséges.
Rajtidő nincs, indulás 1 percenként történik.
A verseny terepe megegyezik a sprint terepével.

KATEGÓRIÁK
:
- 1-4. osztály fiú, lány
- 5-6. osztály fiú, lány
- 7-8. osztály fiú, lány
- serdülő és ifjúsági fiú, lány
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)

EREDMÉNYHIRDETÉS
: 18:30

DÍJAZÁS
: 1-3 helyezettek részére: érem oklevél, illetve a támogatók felajánlásai

3./ 19:00  Teremtájfutás

- 4 fordulós Terem-O
- 3 fordulós Memória-O
- 3 fordulós Night-O

Az eredmények a 10 forduló összetett eredményei alapján
kerülnek meghatározásra
Rajtidő nincs, indulás maximum 1 percenként történik

KATEGÓRIÁK
:
- 1-4. osztály fiú, lány
- 5-6. osztály fiú, lány
- 7-8. osztály fiú, lány
- serdülő és ifjúsági fiú, lány
- felnőtt férfi, nő (20-40 év közötti versenyzők)
- szenior férfi, nő (41 évtől)

EREDMÉNYHIRDETÉS
: kb. 22:00

DÍJAZÁS
: 1-3 helyezettek részére: érem, oklevél, illetve a támogatók felajánlásai                       



   4./ 05.22.00-06.01.00    Diáktájfutó Konferencia

   5./ 06.09.00-06.14.00    Diáktájfutó konferencia folytatás

A versenyek közötti időben non-stop programok
:
- zsíros kenyér parti
- szalonnasütés
- filmvetítés

Jelentkezés a VK-ban 12:00 és 13:30 között

Nevezési határidő:   2009. december 03.
- helyszíni nevezésre is van mód, de jobban örülünk az
előzetes nevezésnek

Nevezési cím: nevezes.ttt@postafiok.hu

Nevezési díj:  

FN 16-tól versenyenként 250 Ft - aki mind a 3 versenyre jelentkezik: 700 Ft
FN 14-ig térítésmentes

Egyéb
:
SportIdent
- A versenyeken a SportIdent rendszert használjuk, aki rendelkezik saját chippel, az hozza magával.

Szállás
- 400Ft/fő saját hozott felszereléssel (hálózsák és ami kell). Az igényeket kérjük előzetesen jelezni. Pihenés csak a rendezők által biztosított teremben, vagy tornateremben lehetséges.

Étkezés
- Aki szalonnát akar sütni hozza magával a szükséges anyagokat, de az iskola tanulói készülnek erre is (nyárs, szalonna, stb).
- Zsíros kenyér folyamatosan az étkezdében kapható minimális költség ellenében.

Parkolás
- Kizárólag az iskola előtti parkolóban, illetve a közeli utcákban


Kellemes időtöltést, jó versenyzést kívánunk!

EREDMÉNYEK
Megyei Nappali Sprint verseny és Diákolimpia eredményei

Indult: 88 fő


Hely Név                         Klub                                       Idő

Fiú-II

   1 Szűcs Máté                  KFKI KFKI                                10:00
   2 Kovács Dávid                Kaposvár Kaposvár                        18:49
   3 Kadocsa Benjámin            SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             19:48
   4 Szabó Áron                  Ászár Jászai Mari Általános Iskola       23:46
   5 Német Péter                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       32:28
   6 Skultéti Imre               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       35:19
   7 Szabó Kristóf               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       38:41
   8 Papatyi Balázs              Ászár Jászai Mari Általános Iskola     1:17:59

     Tolnai Dániel               Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Papp Bence Dominik          Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Sivinger Bálint             Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Fiú-III        

   1 Pásztor János               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       15:08
   2 Kadocsa Levente             SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             17:11
   3 Dömötör Milán               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       23:38
   4 Gubicza Péter               MSE Megalódusz SE                        24:25
   5 Ruszin János                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       26:24
   6 Donner Zoltán               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       26:38
   7 Bogdán Roland               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       30:38
   8 Németh Bence                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       31:25
   9 Rácz István                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       33:26
  10 Szabó Balázs                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       54:11

     Kácser Martin               Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Fiú-IV        

   1 Pokornyik Bence             Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                 12:04
   2 Körmendi Márton             MSE Megalódusz SE                        15:52
   3 Détári Bence                Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                 16:58
   4 Kaposvári Márk              Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                 17:13
   5 Tóth Róbert                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       42:55
   6 Neuhauser Péter             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       59:08
   7 Neuhauser Ákos              Ászár Jászai Mari Általános Iskola     1:02:30

     Garas Bence                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Gubicza István              MSE Megalódusz SE                         hiba

Fiú-V         

   1 Horváth Péter               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        18:14
   2 Kiss Tamás                  Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        25:06
   3 Kovács Ádám                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       31:17
   4 Kőhalmi Bence               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        41:46

     Rada Medárd                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom         hiba
     Nagy Miklós                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom         hiba

Fiú-VI

   1 Mentler Balázs              SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             16:14
   2 Nemes János                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        18:33
   3 Alföldi Ádám                Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        20:02
   4 Sexer Csaba                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        20:11
   5 Czabai István               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        26:39

-------------------- 0 --------------------

Lány-II          

   1 Bánszegi Bíborka            Ászár Jászai Mari Általános Iskola       12:15
   2 Bánszegi Borbála            Ászár Jászai Mari Általános Iskola       24:48
   3 Ruszin Virág                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       26:03
   4 Orsós Nikolett              Ászár Jászai Mari Általános Iskola       26:21
   5 Pekó Barbara                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       38:21
   6 Pisuth Noémi Veronika       Ászár Jászai Mari Általános Iskola       44:18

Lány-III

   1 Eredics Kitti               Sárvár Nádasdy                           17:55
   2 Nagy Patricia               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       35:24
   2 Mészáros Abigél             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       35:24
   4 Horváth Bernadett           Ászár Jászai Mari Általános Iskola       52:24

     Német Ágnes                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Lány-IV  

   1 Kadocsa Rebeka              SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             14:39

   2 Faggyas Réka                Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk.           14:43
   3 Faggyas Petra               Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk.           15:55
   4 Rigla Renáta                Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        20:04
   5 Szabó Natalia               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       37:44

Lány-V

   1 Faggyas Eszter              Eötvös Eötvös Gimnázium, Tata            17:30
   2 Ágh Barbara                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        23:05
   3 Gáspár Bettina              Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        27:36
   4 Hamza Kitti                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        46:47
   5 Tóth Kitti                  Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        47:26
   6 Major Ilona                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        47:45

     Farsang Eszter              Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom         hiba

Lány-VI       

   1 Szepesi Szilvia             Jókai Komárom, Jókai Gimn                21:01
   2 Gáspár Nikolett             Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        23:12



-------------------- 0 --------------------

Felnőtt férfi        

   1 Kövesdi Ádám                EK Egyesületen kívüli                    16:48
   2 Dömötör Gábor               SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             17:06
   3 Weibl Zoltán                SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             18:05
   4 Kovács Ferenc               Kaposvár Kaposvár                        19:34
   5 Sivinger Ákos               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       40:48

     Német Norbert               Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Senior férfi     

   1 Gyulai Zoltán               MSE Megalódusz SE                        14:21
   2 Körmendi Miklós             MSE Megalódusz SE                        14:44
   3 Jankó Tamás                 HSE Hegyisport Szentendre                15:51
   4 Tóth Lajos                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       16:46
   5 Mentler Balázs              SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             16:49
   6 Tamás Péter                 MSE Megalódusz SE                        17:01
   7 Faggyas László              TTE TIPO                                 17:19
   8 Kolláth Gábor               SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             19:02
   9 Kadocsa Gábor               SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             19:24
  10 Kéri Gerzson Dr             HAV Havas Szabadidő Klub                 21:11
  11 Erdélyi Tibor               HSE Hegyisport Szentendre                23:42
  12 Imeli János                 MSE Megalódusz SE                        24:52

     Pokornyik Tibor             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE        hiba

Felnőtt nő  

   1 Wengrin Ágnes               TTE TIPO                                 16:29
   2 Magyar Hajnalka             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       40:50


EREDMÉNYEK
Éjszakai Sprint verseny eredményei



Hely Név                         Klub                                       Idő

Fiú-II           

   1 Szabó Áron                  Ászár Jászai Mari Általános Iskola        6:14
   2 Tolnai Dániel               Ászár Jászai Mari Általános Iskola        7:07
   3 Kovács Dávid                Kaposvár Kaposvár                         7:42
   4 Szűcs Máté                  KFKI KFKI                                 8:01
   5 Kovács Márk                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola        8:14
   6 Kadocsa Benjámin            SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             13:31
   7 Skultéti Imre               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       17:56
   8 Papatyi Balázs              Ászár Jászai Mari Általános Iskola       19:01

     Szabó Kristóf               Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Sivinger Bálint             Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Fiú-III

   1 Pásztor János               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       10:37
   2 Donner Zoltán               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       13:18
   3 Bogdán Roland               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       15:09
   4 Dömötör Milán               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       16:30
   5 Roll Martin                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       17:12
   6 Kadocsa Levente             SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             17:57
   7 Ruszin János                Ászár Jászai Mari Általános Iskola       21:26
   8 Rácz István                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       23:06
   9 Kácser Martin               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       30:07

     Szabó Balázs                Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Fiú-IV         

   1 Pokornyik Bence             Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                 13:44
   2 Körmendi Márton             MSE Megalódusz SE                        14:19
   3 Gubicza István              MSE Megalódusz SE                        16:46
   4 Garas Bence                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       20:17
   5 Tóth Róbert                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       21:23
   6 Baksa Péter                 Ászár Jászai Mari Általános Iskola       22:24
   7 Détári Bence                Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                 23:58
   8 Neuhauser Péter             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       53:10

     Neuhauser Ákos              Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Rakó Dávid                  Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Kaposvári Márk              Dorog Eötvös J.Ált. Isk.                  hiba

Lány-II

     Pisuth Noémi Veronika       Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba
     Bánszegi Borbála            Ászár Jászai Mari Általános Iskola        hiba

Lány-III

   1 Nagy Patricia               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       12:36
   2 Mészáros Abigél             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       19:41
   3 Komenda Vivien              Ászár Jászai Mari Általános Iskola       22:23
   4 Diffinger Viktória          Ászár Jászai Mari Általános Iskola       22:37

Lány-IV

   1 Eredics Kitti               Sárvár Nádasdy                           16:05
   2 Faggyas Réka                Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk.           16:19
   3 Faggyas Petra               Vértes Vértesszőlősi Ált. Isk.           16:34

     Rigla Renáta                Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom         hiba

Serdülő, Ifjúsági Fiú

   1 Horváth Péter               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        16:28
   2 Kiss Tamás                  Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        17:14
   3 Kovács Ádám                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       17:36
   4 Nagy Miklós                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        18:06
   5 Alföldi Ádám                Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        18:11
   6 Punger Péter                Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        18:39
   7 Rada Medárd                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        19:02
   8 Tiszauer Martin             Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        19:20
   9 Czabai István               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        21:55
  10 Sexer Csaba                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        22:57
  11 Kőhalmi Bence               Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        39:40

Serdülő, Ifjúsági Lány

   1 Faggyas Eszter              Eötvös Eötvös Gimnázium, Tata            15:00
   2 Kadocsa Rebeka              SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             17:46
   3 Tóth Kitti                  Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        23:57
   4 Hamza Kitti                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        36:57
   5 Major Ilona                 Kultsár Kultsár I. SZKI - Komárom        37:58
   6 Tőczik Liliána              TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       45:13
   7 Seregély Kata               TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       47:13

     Szepesi Szilvia             Jókai Komárom, Jókai Gimn                 hiba

------------------- o ----------------

Felnőtt férfi

   1 Kövesdi Ádám                EK Egyesületen kívüli                    17:46
   2 Kovács Ferenc               Kaposvár Kaposvár                        22:40
   3 Sivinger Ákos               Ászár Jászai Mari Általános Iskola       32:11

Senior férfi

   1 Jankó Tamás                 HSE Hegyisport Szentendre                15:44
   2 Körmendi Miklós             MSE Megalódusz SE                        17:02
   3 Tamás Péter                 MSE Megalódusz SE                        17:20
   4 Faggyas László              TTE TIPO                                 17:37
   5 Gyulai Zoltán               MSE Megalódusz SE                        18:06
   6 Pokornyik Tibor             TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       20:28
   7 Kéri Gerzson Dr             HAV Havas Szabadidő Klub                 21:58
   8 Tóth Lajos                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE       22:59
   9 Kadocsa Gábor               SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             26:50

     Erdélyi Tibor               HSE Hegyisport Szentendre                 hiba

Felnőtt nő

   1 Wengrin Ágnes               TTE TIPO                                 17:04
   2 Magyar Hajnalka             Ászár Jászai Mari Általános Iskola       33:18
   3 Pincés Marianna             SFC Széchenyi I. Egyetemi SE             45:14

EREDMÉNYEK
Terem-O eredmények

Részletes (10 futamos) eredménylista itt...


Hely Név                Egy            Összesített idő

Fiú-II
1 Kovács Dávid          Kaposvár       35:36
   Kovács Márk         Ászár    
   Szabó Áron          Ászár     
   Skultéti Imre       Ászár     
   Kadocsa Benjámin    SFC      
   Szabó Kristóf       Ászár     
   Szűcs Máté          KFK      
   Nesic Péter Patrik  Ászár     
   Tolnai Dániel       Ászár     
   Papatyi Balázs      Ászár     
   Sivinger Bálint     Ászár     

Fiú-III
1 Garas Bence           Ászár          33:51
2 Ruszin János          Ászár          37:31

   Bogdán Roland       Ászár     
   Kácser Martin       Ászár     
   Dömötör Milán       Ászár     
   Szabó Balázs        Ászár     
   Roll Martin         Ászár     
   Donner Zoltán       Ászár     
   Kadocsa Levente     SFC      
   Gubicza Péter       MSE      
   Rácz István         Ászár     
   Pásztor János       Ászár     


Fiú-IV
1 Gubicza István        MSE            23:48
2 Détári Bence          Dorog          35:54

   Körmendi Márton     MSE      
   Pokornyik Bence     Dorog    
   Baksa Péter         Ászár     
   Kaposvári Márk      Dorog    
   Neuhauser Ákos      Ászár     
   Neuhauser Péter     Ászár     
   Tóth Róbert         Ászár  
  
Középiskolás fiú
1 Horváth Péter         Kultsár        24:53
2 Tiszauer Martin       Kultsár        25:09
3 Kőhalmi Bence         Kultsár        34:51

   Rada Medárd         Kultsár  
   Nagy Miklós         Kultsár  
   Punger Péter        Kultsár  
   Alföldi Ádám        Kultsár                                                             

Felnőtt férfi
1 Kovács Ferenc         Kaposvár       22:44

Senior férfi
1 Gyulai Zoltán         MSE            22:46
2 Körmendi Miklós       MSE            24:38
3 Kadocsa Gábor         SFC            25:13

   Pokornyik Tibor     TTT      
   Tamás Péter         MSE        

Lány-II
1 Bánszegi Bíborka      Ászár          33:01
2 Ruszin Virág          Ászár          62:29
3 Szabó Fanni Lili      Ászár          85:40

   Pisuth Noémi        Ászár     
   Faggyas Zsófia      TIPO    
   Szűcs Rozália       KFK      
   Bánszegi Borbála    Ászár     
   Orsós Nikolett      Ászár     


Lány-III
   Nagy Patricia       Ászár      
   Mészáros Abigél     Ászár

Lány-IV
1 Kadocsa Rebeka        SFC            21:39
2 Eredics Kitti         Sárvár         24:19
3 Faggyas Petra         Vértessz       27:00

   Faggyas Réka        Vértessz     
   Rigla Renáta        Kultsár        
   Szabó Natalia       Ászár     


Középiskolás lány
1 Ágh Barbara           Kultsár        21:31 (Legjobb idő)
2 Farsang Eszter        Kultsár        21:33
3 Szepesi Szilvia       Jókai          21:36
4 Faggyas Eszter        Eötvös         23:15
5 Seregély Kata         TTT            31:56

   Tőczik Liliána      TTT      
   Hamza Kitti         Kultsár  
   Major Ilona         Kultsár  
   Tóth Kitti          Kultsár  

Felnőtt nő
   Wengrin Ágnes       TIPO     

Indult: 70 fő
Az Ászári Polgármesteri Hivatal polgármestere által, a Terem-O összetett legjobb eredményét elért versenyző részére
felajánlott Vándorserleget nyerte:
ÁGH BARBARA TTT versenyzője     gratulálunk!


Érdekességként: ABSZOLÚT EREDMÉNYLISTA
Hely Név             Kategória           Idő
1. Ágh Barbara           Középiskolás lány        21:31
2. Farsang Eszter        Középiskolás lány        21:33
3. Szepesi Szilvia       Középiskolás lány        21:36
4. Kadocsa Rebeka        Lány-IV                  21:39
5. Kovács Ferenc         Felnőtt férfi            22:44
6. Gyulai Zoltán         Senior férfi             22:46
7. Faggyas Eszter        Középiskolás lány        23:15
8. Gubicza István        Fiú-IV                   23:48
9. Eredics Kitti         Lány-IV                  24:19
10. Körmendi Miklós       Senior férfi             24:38
11. Horváth Péter         Középiskolás fiú         24:53
12. Tiszauer Martin       Középiskolás fiú         25:09
13. Kadocsa Gábor         Senior férfi             25:13
14. Faggyas Petra         Lány-IV                  27:00
15. Seregély Kata         Középiskolás lány        31:56
16. Bánszegi Bíborka      Lány-II                  33:01
17. Garas Bence           Fiú-III                  33:51
18. Kőhalmi Bence         Középiskolás fiú         34:51
19. Kovács Dávid          Fiú-II                   35:36
20. Détári Bence          Fiú-IV                   35:54
21. Ruszin János          Fiú-III                  37:31
22. Ruszin Virág          Lány-II                  62:29
23. Szabó Fanni Lili      Lány-II                  85:40

Vissza a tartalomhoz