Évadzáró verseny - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2014

ÉVADZÁRÓ VERSENY
2014. évi Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupasorozat díjkiosztó zárófordulója
2014.
december 07.
(MSE, Turul)

PROGRAMKIÍRÁS

Különleges verseny, kiváló hangulat


A verseny szervezője:
Komárom-Esztergom Megyei Tájékozódási Futó Szövetség megbízásából Gyulai Zoltán
A verseny célja:
Versenyzési lehetőség biztosítása megyénk tájfutói részére, a tájékozódási futás népszerűsítése.
A verseny jellege
Nyílt, népszerűsítő versenysorozat záró futama.
A verseny időpontja: 2014. december 7. (vasárnap)
Tervezett „0” idő: 10:00 óra TÖMEGRAJT!
Terep: Turul parkerdő
Térkép
Turul (Kő-hegy) méretarány: 1:7500 alapszintköz: 5 m méret: A4 (Helyesbítve 2008.; futólag helyesbítve: 2014.)
Versenyközpont, cél: Tatabánya, a Turul parkoló közelében
Parkolás: a Turul parkolóban
Cél-Rajt: 200 m

Kategóriák, pályaadatok:
A pálya: 5600 m – 160 m – 16 ep.
B pálya: 4500 m – 110 m – 13 ep.
C pálya: 3700 m –  80 m – 12 ep.
D pálya: 2600 m –  60 m –  9 ep.

Nevezési cím: Gyulai Zoltán: gyulaizoltan@digikabel.hu
Nevezési díj: 500,- Ft/fő
Nevezési határidő: 2014. december 3-ig (szerda)

Jelentkezés a célban: a verseny napján 9:30-ig

FONTOS!
- A helyszíni nevezésre nincs lehetőség.
- Térképeket csak a nevezettek részére nyomtatok. (tömegrajt, pályakombinációk)
- Az előre nevezetteknek versenyértesítőt küldök december 4-én, csütörtökön.
- Pontmegnevezés a térképeken.
- A pontérintés igazolása szúróbélyegzővel, versenyzőkartonon történik.
- A tömegrajt miatt időmérés nem lesz. (Az eredmény megállapítása a befutási sorrend alapján.)
- A verseny a megyei tájfutó kupa versenysorozat évzáró futama. A versenysorozat értékelésére, a 2014. évi kitűzők kiosztásra a verseny után kerül sor.
- A versenyen mindenki saját felelősségére indul.
- Kérek mindenkit a versenyterület tisztaságának, épségének megóvására.

zOLi



EREDÉNYÉRTESÍTŐ


A pálya


1. Gyulai Tamás              36:51*
2. Bilig Péter               41:00*
3. Gillich István            43:18*
4. Weibl Zoltán              45:31*
5. Filó György               45:40*
6. Mauer Lajos               46:48
7. Körmendi Miklós           51:28
8. Mentler Balázs            55:19*
9. Jankó Tamás               57:55*
10. Ádam Péter               72:30

B pálya

1. Cserna András             52:28
2. Bogdanovits András        57:10
3. Kalocsai Adrienn          58:02
4. Konrád Rita               70:57
5. Imeli János               82:15
6. Nagy Viktor               90:53
7. Gyulai-Kertesi Edina     109:32*

C pálya

1. Mészáros Károly           50:20*
2. Torma Noémi               60:55
3. Kiss Levente              64:40
4. Bacskai Máté              61:45
5. Szűcs Gábor               77:10
6. Köpöczi József            77:41*
7. Horváth Balázs            79:00
8. Tóth Bence                79:01*
9. Krajcár Lajos             98:20
      Bokodi Blanka       hiba
      Bernhardt Balázs    hiba

D pálya

1. Kuzma Kornél              55:10
2. Mauerné Nagy Zsanett      56:35*
3. Hruska Bence              77:40
4. Badis Anissa              78:50* (Fődíjas)
5. Hermann Levente          109:30
6. Bognár Dániel            109:35
7. Mészárosné Boros Valéria  68:10 (disq)*

KÖSZÖNJÜK A RENDEZŐKNEK AZ EGÉSZ ÉVI TEVÉKENYSÉGÜKET!
KÖSZÖNJÜK A VERSENYZŐKNEK AZ AKTÍV RÉSZVÉTELT.
GRATULÁLUNK AZ EREDMÉNYEKHEZ

*-al jelölt sportolók nyertek a verseny utáni sorsoláson



2020. 03. 14.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content