10.31. (MTK-VI) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2009

2009. október 31.
Megyei Tájfutó Kupa - VI. forduló
Tata, Márvány hegy



VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja
: Felkészülési és versenyzési lehetőség biztosítása megyénk és a régió tájfutói részére, a tájékozódási futás népszerűsítése.

A verseny formája
: nyílt, nappali, rövidtávú verseny.

A verseny időpontja
: 2009. október 31. (szombat)

Helyszín
: Tata, Márvány-hegy

Versenyközpont
: Geológiai Múzeum, Kálvária alatti tisztás, Tata, Fekete út.

Rendező
: TTT

Pályakitűző
: Nemes János, Punger Péter

Ellenőrzőbíró
: Horváth János

Tervezett nullidő
:   11:00

Jelentkezés a VK-ban 9:30 és 10:30 között


Térkép
: Márvány-hegy, 1:4000 / 2,5 m

Nevezési határidő
: 2009. október 28. (szerda)

Nevezési cím
: nevezes.ttt@postafiok.hu

Nevezési díj
: 500,- Ft

Pályák
:   A pálya    B pálya    C pálya    D pálya                      

A verseny díjazása
:
Nem tartunk külön eredményhirdetést, mert a verseny eredménye beleszámít a megyei tájfutó kupa versenysorozatba.
Kérek mindenkit a versenyközpont tisztaságának megóvására, a természet-, és környezetvédelmi szabályok betartására.

Kellemes időtöltést, jó versenyzést kívánunk!

RAJTLISTA

A pálya  (13)
 F18, F35; N21, N20
Ssz. Név                 Szül.   Egy.    Kat.           Rajt
  1  Törjék György       1955    TTT     F50            0:00:00
  2  Mauer Lajos         1974    MSE     F21            0:04:00
  3  Mentler balázs      1968    SFC     Nyílt          0:08:00
  4  Mészárosné B.V.     1975    TTT     N50            0:10:00
  5  Horváth Péter       1994    TTT     F16            0:12:00
  6  Gyulai Tamás        1982    MSE     F21            0:16:00
  7  Dömötör Gábor       1980    SFC     Nyílt          0:20:00
  8  Tóth Lajos          1957    TTT     F50            0:24:00
  9  Gyulai Zoltán       1958    MSE     F50            0:28:00
 10  Kolláth Gábor       1952    SFC     Nyílt          0:32:00
 11  Varsányi Ferenc             MSE     Nyílt          0:36:00
 12  Weibl Zoltán        1977    SFC     Nyílt          0:40:00
 13  ifj. Mentler Balázs 1991    SFC     Nyílt          0:44:00


B pálya  (12)
 F16, F40, F45, F50, F55; N18, N35, N40, N45
  1  Nemcsényi László    1963    DHS     F45            0:01:00
  2  Tamás Péter         1963    MSE     F45            0:05:00
  3  Bokodi Blanka               MSE     N50            0:07:00
  4  Czabai István       1992    TTT     F16            0:09:00
  5  Alföldi Ádám                TTT     F16            0:13:00
  6  Hunyadi István              EK      Nyílt          0:17:00
  7  Tamásné Sz.Judit    1966    MSE     N40            0:21:00
  8  Seregü Imre                 TTT     F16            0:25:00
  9  Skrinyár János              EK      Nyílt          0:29:00
 10  Imeli János         1956    MSE     F50            0:33:00
 11  Kiss Tamás                  TTT     F16            0:37:00
 12  Muity László        1969    MSE     F35            0:41:00


C pálya  (8)
 F12, F14, F60, F65; N12, N14, N16, N50, N55, N60, N65
  1  Gáspár Bettina              TTT     N16            0:02:00
  2  Varsányi Bence              MSE     Nyílt          0:06:00
  3  Nagy Miklós                 TTT     Nyílt          0:10:00
  4  Ágh Barbara         1993    TTT     N18            0:14:00
  5  Konrád Rita         1974    MSE     N21            0:18:00
  6  Sexer Csaba                 TTT     F18            0:22:00
  7  Rada Medárd                 TTT     Nyílt          0:26:00
  8  Czabai Ákos         1994    TTT     F16            0:30:00


D pálya  (6)
 F10, N10
  1  Szokoli Barbara             TTT     Nyílt          0:03:00
  2  Mauer Máté                  MSE     F10            0:07:00
  3  Rigla Renáta                TTT     Nyílt          0:11:00
  4  Tamás Ervin                 MSE     F10            0:15:00
  5  Tóth Kitti                  TTT     Nyílt          0:19:00
 6  Hamza Kitti                 TTT     Nyílt          0:23:00

EREDMÉNYEK

Indlult 43

Verseny elnöke és főellenőre: - Mészáros Károly
Verseny titkára: - Szőnyeg Dóra
Segítő: - Gáspár Nikoletta
Pályakitűzők:

- Nemes János
- Punger Péter

Szemlélő: - Dr. Ágh Eleonóra
Kritikus: - Ágh Barbara

A pálya  (16)
 F18, F35; N21, N20
- 3,4 km; 21 pont
Ssz. Név                 Egy.    Kat.   Rajt    Cél      Idő
  1  Gyulai Tamás        MSE     F21    16:00   39:38    23:38
  2  Gyulai Zoltán       MSE     F50    28:00   52:15    24:15
  3  Körmendi Miklós     MSE     F45    22:00   47:02    25:02
  4  Ádám Péter          MSE     F21   -02:00   23:11    25:11
  5  Varsányi Ferenc     MSE     F35    36:00   61:38    25:38
  6  Jankó Tamás         HSE     F50    30:00   56:26    26:26
  7  Weibl Zoltán        SFC     F21    40:00   66:30    26:30
  8  Mentler Balázs      SFC     F40    08:00   35:51    27:51
  9  Törjék György       TTT     F50    00:00   29:16    29:16
 10  Horváth Péter       TTT     F16    12:00   43:59    31:59
 11  Dömötör Gábor       SFC     F21    20:00   54:28    34:28
 12  Tóth Lajos          TTT     F50    24:00   59:22    35:22
 13  Kolláth Gábor       SFC     F55    32:00   67:26    35:26
 14  ifj. Mentler Balázs SFC     F18    42:00   80:51    38:51
 15  Aknai Antal         TTT     F55    14:00   59:07    45:07
 16  Mészárosné B.V.     TTT     N50    10:00   61:12    51:12

B pálya  (11)
 F16, F40, F45, F50, F55; N18, N35, N40, N45
- 2,9 km 15 pont
  1  Tamás Péter         MSE     F45    05:00   26:30    21:30
  2  Bogdanovics András  MSE     F55    03:00   26:51    23:51
  3  Muity László        MSE     F35    11:00   37:41    26:41
  4  Tamásné Sz.Judit    MSE     N40    21:00   48:17    27:17
  5  Hunyadi István      EK      Nyílt  17:00   44:45    27:45
  6  Imeli János         MSE     F50    33:00   65:53    32:53
  7  Kiss Tamás          TTT     F16    37:00   71:34    34:34
  8  Nemcsényi László    DHS     F45    01:00   35:55    34:55
  9  Seregü Imre         TTT     F20    25:00   63:26    38:26
 10  Dr. Ágh Eleonóra    TTT     N45   -10:00   30:58    40:58
 11  Bokodi Blanka       MSE     N50    07:00   58:08    51:08

C pálya  (8)
 F12, F14, F60, F65; N12, N14, N16, N50, N55, N60, N65
- 2,5 km 11 pont
  1  Körmendi Márton     MSE     F14    20:00   42:05    22:05
  2  Nagy Miklós         TTT     Nyílt  10:00   39:35    29:35
  3  Rada Medárd         TTT     Nyílt  26:00   55:36    29:36
  4  Ágh Barbara         TTT     N16    14:00   43:40    29:40
  5  Konrád Rita         MSE     N35    18:00   48:54    30:54
  6  Varsányi Bence      MSE     Nyílt  06:00   42:12    36:12
  7  Kovács Ádám         TTT     Nyílt  12:00   53:16    41:16
  8  Reszter István      TTT     F65    00:00   42:57    42:57


D pálya  (8)
 F10, N10
- 2,0 km 9 pont
  1  Tamás Ervin         MSE     F10    15:00   39:36    24:36
  2  Reszter Márk        TTT     F10    47:00   75:01    28:01
  3  Hamza Kitti         TTT     Nyílt  23:00   60:49    37:49
  4  Mauer Máté          MSE     F10    07:00   45:12    38:12
  5  Tóth Kitti          TTT     Nyílt  19:00   60:50    41:50
  6  Rigla Renáta        TTT     Nyílt  11:00   74:15    63:15
  7  Agócs Tímea         TTT     Nyílt  05:00   74:19    69:19
  8  Szokoli Barbara     TTT     nyílt  03:00   74:15    71:15









2020. 05. 13.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content