10.28. (MTK-VII) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2007

2007. október 28.
Megyei Tájfutó Kupa - VII. forduló
VÁRGESZTES


VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja:
- A megyei tájfutó kupasorozat ezen a versenyén lehetőség biztosítása a nagy ellenfelek összecsapására, a küzdés örömének megteremtésére és az összetett eredmények alakítására.
- Versenyzési és felkészülési lehetőség biztosítása az unatkozó tájfutóknak és vendégeinknek.
- Népszerűsíteni a tájékozódási futást a versenyre jelentkezők és a szurkolók között.

A verseny ideje:
2007. október 28. (vasárnap)

Rendező:
A KEMTFSZ megbízásából a Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd SE

Versenyrendezőség:

Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző: Aknai Antal
Ellenőrző bíró: Reszter István


Versenyközpont
: Várgesztes - alsó (vagy felső) parkoló, bójával jelölve
A verseny helyszínének megközelítése a régi emlékek, vagy térkép alapján történik egyénileg  és külső segítség nélkül.
A versenyközpont a parkoló autók irányából csak gyalog közelíthető meg.
Aki nem talál oda a jelentkezési idő végére, azt kigúnyoljuk.

A verseny meghatározása:
Nappali, normáltávú egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák
: (hozzávetőleges adatok)
A pontos pályaadatok később kerülnek publikálásra, de legkésőbb a verseny előtt pár nappal ugyanitt.
E (F21, 20)                           6,000
A (F18,35; N21, 20)                   5,000
B (F16, 40-55; N18, 35-45)            4,000
C (F12, 14, 60, 65; N12-16, 50)       3,000
D (F/N10D; térképes, szalagos)        2,000


Térkép
: Várgesztes-Ny, 1:10000/5 újrarajzolt; Szimbol a térképen

"0" idő
: 10:30.

Nevezési határidő
: 2007. október 25.
(Határidő után csak a helyszínen fogadunk el nevezést)

Nevezési cím: E-mail: nevezesek@freemail.hu

Nevezési díj, adomány
: 200 Ft. (minimum)

Nevezési adatok
: Név, Kategória (pálya), Egyesület

Jelentkezés
: A versenyközpontban 08:30 - 10:00.

Sorsolás
: 2007. október 28. 10:25 - 10:28

Fontos információk
:
- A versenyen résztvevők, illetve a pályát teljesítők között a szokásos módon néhány emléktárgy kerül kisorsolásra.
- Az eredmények beszámítanak a éves kupasorozat eredményeibe, itt dől el a végső sorrend.
- A befutóknak frissen elkészített egytálétel, üdítő, csoki jár, és még amit magukkal hoznak.
- A verseny végén egy-két önként jelentkezőt keresünk, akik segítenek összeszedni a pálya elemeit.
- Véleményeket a honlap "fórum" rovatába kérjük megfogalmazni.

Egyéb
:
- Mindenki saját felelősségére indul.
- Ügyeljünk az erdő tisztaságára és a versenyközpontban kialakított rendre és tisztaságra!
- Parkolni csak a kijelölt helyen szabad a forgalmat nem zavarva.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

EREDMÉNYEK

EREDMÉNY - "E" pálya (6.200/310/15)
Kategóriák: F21, F20

Hely Név                 Egy.    Kat.  Rajt    Célidő     Idő
1   Gyulai Zoltán       MSE     F21   15,00    63,09     48,09
2   Wengrin Ágnes       TTE     N21   19,00    76,27     57,27
3   Maráz Gábor         EK      F21   27,00    88,54     61,54
4   Szunyogh József     KTK     F21    9,00    72,30     63,30
5   Mauer Lajos         MSE     F21    3,00    69,14     66,14
6   Faggyas László      TTE     F21   68,00   135,45     67,45
7   Szebeni Zsolt       PSE     F21   23,00   104,58     81,58
8   Horváth Imre        BAL     F21    7,00   116,55    109,55
    Fiscer Mária        PSE     N21    5,00   193,45     disq.   

EREDMÉNY - "A" pálya (5.200/165/13)
Kategóriák: F18, F35; N21, N20

Hely Név                 Egy.    Kat.  Rajt    Célidő     Idő
1   Gyulai Tamás        MSE           10,00   50,03      40,03
2   Gyulai Péter        MSE           18,00   65,21      47,21
3   Mátyás Ildikó       PVM     N21   16,00   69,03      53,03
4   Muity László        MSE     F35   14,00   70,50      56,50
5   Kovács Edit         ARAK    N21   12,00   69,38      57,38
6   Szabadi Ildikó      OSC     N21    8,00   75,45      67,45
7   Orsányi Beatrix     PSE     N21    6,00   84,59      78,59
8   Fehér Csaba         EK      F35    2,00   92,22      90,22

EREDMÉNY - "B" pálya (4.200/160/11)
Kategóriák: F16, F40, F45, F50, F55; N18, N35, N40, N45

Hely Név                 Egy.    Kat.  Rajt    Célidő     Idő
1   Harkányi Csaba      HAV     F50   31,00   70,03      39,03
2   Tóth Lajos          TTT     F50   51,00   92,17      41,17
3   Körmendi Miklós     MSE     F40   29,00   70,42      41,42
4   Viczena Miklós      ARAK    F50   37,00   78,44      41,44
5   Gillichné Dr. Kalocsai Adrienn
                        MSE     N35   53,00   96,25      43,25
6   Törjék György       TTT     F50   17,00   60,59      43,59
7   Cseh Veronika       MSE     N35   47,00   91,39      44,39
8   Tamás Péter         MSE     F40   19,00   64,40      45,40
9   Kaján László        FMT     F55   15,00   61,15      46,15
10   Muszély György      BEAC    F60   55,00  103,19      48,19
11   Tamásné Sz.Judit    MSE     N40    9,00   58,28      49,28
12   Imeli János         MSE     F50   45,00   94,54      49,54
13   Lux Iván            BEAC    F55   11,00   61,03      50,03
14   Radics Anna         ETC     N35   29,00   80,07      51,07
15   Dr.Nemcsényi László TTT     F40   49,00  101,02      52,02
16   Fent Mariann        ARAK    N45   27,00   80,30      53,30
17   Horváth Péter       TTT     F16   25,00   79,11      54,11
18   Németh György       OVI?          57,00  111,22      54,22
19   Faggyas Eszter      TTE     N18    5,00   65,47      60,47
20   Lutring László      TTT     F50   43,00  104,40      61,40
21   Tóth Zoltán         TTT           41,00  120,06      79,06
22   Deák Gábor          MSE     F50   39,00  125,26      86,26
23   Kiss Csaba          TTT            3,00   96,28      93,28
24   Czabai István       TTT     F16    1,00   98,46      97,46
25   Tóth Annamária      ARAK    N18   23,00  138,00     115,00

EREDMÉNY - "C" pálya (3.300/135/8)
Kategóriák: F12, F14, F60, F65; N12, N14, N16, N50, N55, N60, N65

Hely Név                 Egy.    Kat.  Rajt    Célidő     Idő
1   Karsai Klára        OSC     N55   24,00   60,02      36,02
2   Kardos Ferenc       OSC     F60   52,00   89,20      37,20
3   Faggyas Réka        TTE     N12   22,00   60,10      38,10
4   Faggyas Petra       TTE     N12   38,00   77,35      39,35
5   Vida István         OSC     F60   28,00   69,44      41,44
6   Pincés Marianna     TTT     N35   18,00   63,00      45,00
7   Wengrin István      VTC     F60    6,00   54,40      48,40
8   ifj.Körmendi Miklós MSE     F12   12,00   62,20      50,20
9   Dudás István        OSC     F75   36,00   87,04      51,04
10   Nyögéri Imre        KTK     F60   42,00   94,04      52,04
11   Gozsovics Balázs    TTT     F14   10,00   63,04      53,04
12   Lux Ágnes           BEAC    N50   50,00  104,48      54,48
13   Wengrin Istvánné    VTC     N65   14,00   69,20      55,20
14   Tóth Józsefné       HAV     N50   20,00   77,30      57,30
15   Konrád Rita         MSE            2,00   62,25      60,25
16   Gáspár Nikoletta    TTT     N16   26,00   87,05      61,05
17   Gillich Viktória    MSE     N12   40,00  106,38      66,38
18   Reszter István      TTT     F60    0,00   69,22      69,22
19   Dr. Ágh Eleonóra    TTT            8,00   78,40      70,40
20   Tóthné Gy. Erzsébet TTT           48,00  120,40      72,40
21   Ágh Barbara         TTT     N14    4,00   77,53      73,53
22   Tóth László         TTT     F14   46,00  120,32      74,32
23   Kozma László        BAL     F65   16,00  195,00     179,00
    Barsi Melinda       TTT     N14   32,00  107,28      disq.
    Czabai Ákos         TTT     F12   44,00  201,00      disq.

EREDMÉNY - "D" pálya (1.900/2.800/65/5)
Kategóriák: F12, F14, F60, F65; N12, N14, N16, N50, N55, N60, N65

Hely Név                 Egy.    Kat.  Rajt    Célidő     Idő
1   Tamás Ervin         MSE     F10   69,00   94,48      25,48
2   Németh Réka         EK            21,00   46,50      25,50
3   Apagyi Bálint       TTT     F10    5,00   33,40      28,40
4   Tőczik Liliána      TTT     N14    9,00   43,08      34,08
5   Németh Hanni        EK            25,00   59,40      34,40
6   Németh Zsófia       EK            23,00   58,20      35,20
7   Csera András Máté   MSE            1,00   38,40      37,40
8   Radnóti Rezső       HAV     F65   19,00   60,40      41,40
    Felcser Ilona       FMT           15,00   39,09      disq.   


Indult:                76 fő                        
Előzetesen nevezett:   53 fő, ebből nem jelent meg: 8 fő               
Helyszínen nevezett:   31 fő                         

A versenyen értékes ajándéktárgyakat sorsoltunk ki a résztvevők között.     
Minden befutó üdítőt, csokit kapott.                        
Minden jelenlévő ebédet kapott sörrel és üdítővel.             

Köszönjük a részvételt és a dicsérő szavakat.

A durva kritikai észrevételt szó nélkül meghallgattuk, az illető ajándékot és ebédet kapott.
"Megbocsátani csak az tud, akit megsértettek."

2020. 05. 13.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content