10.09. (MTK-VI) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2010

2010. október 09.
Megyei Tájfutó Kupa - VI. forduló
I. GYÉMÁNT KUPA

Tatabánya, Gyémánt Fürdő




VERSENYKIÍRÁS

Rendező
:

Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tatabányai Gyémánt Fürdő


Rendezőség
:  

A verseny elnöke: Mészáros Károly
Ellenőrző bíró: Horváth János


Versenyforma
: Nappali egyéni parktájfutó verseny

Időpont
: 2010. október 09.

Helyszín
: Gyémánt Fürdő, 2800 Tatabánya, Cseri utca 33.
Megközelíthetőség:  GPS koordináták: 47o 33' 12.83''  18o 25' 9.51''

Térkép
:  Gyémánt Fürdő Tatabánya (1:2000; Mérete A4) ÚJ

Pályák és pályaadatok
:
Amúr pálya (F/N):  1,0 km / 19 pont
Balin pálya (F/N): 1,3 km / 25 pont
Cápa pálya (F/N):  2,2 km / 28 pont

Cápa-A: 1,2/15
Cápa-B: 1,0/13


Nevezési cím: nevezes.ttt@postafiok.hu  
Nevezéskor kérjük megadni:
Név, Pálya, Egyesület neve, kódja, ha van

Nevezési határidő
:   2010. október 04.

Nevezési díj
: 1000 Ft/fő
 - A nevezési díjat a fürdő recepcióján kell befizetni és tartalmazza
az egész napos belépési jegyet.
 - Versenyzőnként két fő kísérő (szülő) esetén az egyik fő belépési jegye ingyenes.
 - Minden benevezett versenyző kap:
 - egy vértesszőlősi McDonald's-ban beváltható kupont
(Tölcséres, vagy öntetes McFreez)
 - egy napi belépőt a tatabányai Dinamic Sportcentrumba.
(14 év alatti versenyzők a szüleik részére átruházhatják)
 - egy szolgáltatás lehetőségét a tatabányai Kanári Fitness és
Welness Clubba (Spining, biokomputeres fogyasztás, mélymeleg-terápiás zsírégetés, stb.)

Rajtidő
: 10:00

Eredményhirdetés
:    13:00
A létszámtól és a kialakult eredménytől függően
a tervezett idő változhat.

Díjazás
: 1. helyezett: kupa; 1-3. helyezettek: érem
- Sorsolás:
A résztvevők (pályát teljesítők) között az alábbi díjakat sorsoljuk:

A Gyémánt Fürdő részéről:

- egész napos családi belépő 4 fő részére
- egy darab 5 alkalomra szóló uszoda belépő
- egy darab 3 alkalomra szóló uszoda belépő

A Dinamic Sport és Fitness részéről: - 3 darab 1 havi bérlet
A Kanári Fitness és Welness Club részéről:
- 3 darab egy alkalomra szóló csomag
A TTT részéről:  - Egyéb hasznos érdekességek


Jelentkezés a Versenyközpontban
: 08:00-09:30

Kellemes versenyzést, élményekben gazdag fürdőzést kívánunk!
Rendezőség

RAJTLISTA

A /Amur/ pálya (26)
RAJT    Név                      Egyesület
1,00   Cserna ….(legkisebbik)   EK
3,00   Mauer Máté               MSE
5,00   Cserna Andriska          EK
7,00   Egei Balázs              TTE
9,00   Kardos Dorina            EK
11,00   Orsós Nikoletta          Ászár
13,00   Pózna Melinda            VBT
15,00   Sarus Georgina           Ászár
17,00   Szalai Dorina            Ászár
19,00   Tóth Anna                MSE
21,00   Tőczik Lilána            TTT
23,00   Szokoli Barbara          TTT
25,00   Turi Nikolett            Kultsár
27,00   Dudás Anna               TTT
29,00   Gerencsér Brigitta       Kultsár
31,00   Bódog Flóra              Kultsár
33,00   Raffael László           Kultsár
35,00   Bakonyi Dalma            Kultsár
37,00   Fekete József            Tricepsz
39,00   Karácsonyi Boglárka      Tricepsz
41,00   Neumayer Márk            Tricepsz
43,00   Gordos Barbara           Tricepsz
45,00   Karácsonyi Vince         Tricepsz
47,00   Juhász Adri              Tricepsz
49,00   Hegedűs Kristóf          Tricepsz
51,00   Rókus Gellért            Tricepsz

B /Balin/ pálya (36)
RAJT    Név                      Egyesület
0,00   Ágh Barbara              TTT
2,00   Tóth Tímea               HSE
4,00   Ruszin Virág             Ászár
6,00   Szabó Áron               Ászár
8,00   Ruszin János             Ászár
10,00   Gláser Orsolya           Kőkút
12,00   Csányi Zsófi             Kőkút
14,00   Gere  Virág              Kőkút
16,00   Körmendi  Kata           Kőkút
18,00   Kardos Szabina           TTT
20,00   Konrád Rita              MSE
22,00   Nagy Viktor              MSE
24,00   Makszim Soma             Jókai, Tb.
26,00   Skultéti Imre            Ászár
28,00   Skultéti Gábor           Ászár
30,00   Gozsovics Balázs         TTT
32,00   Tóth László              TTT
34,00   Rigla Renáta             TTT
36,00   Nemcsényi Rita           DHS
38,00   Tóth Kitti               TTT
40,00   Hamza Kitti              TTT
42,00   Farsang Eszter           TTT
44,00   Moravetz Sándor          DHS
46,00   Fekete Emese             Tricepsz
48,00   Weiger Ákos              Tricepsz
50,00   Hegedűs krisztián        Tricepsz
52,00   Schwanner Bálint         Tricepsz
54,00   Kuklis Nóra              Tricepsz
56,00   Rácz Demeter             Tricepsz
58,00   Szegedi Miklós           Tricepsz
60,00   Csuzi Klaudia            Tricepsz
62,00   Szelőczei Dávid          Tricepsz
64,00   Molnár Tamás             Tricepsz
66,00   Izbéki Balázs            Tricepsz
68,00   Nemcsényi László         DHS
70,00   Marosffy Bálint          MOM

C /Cápa/ pálya (56)
RAJT    Név                      Egyesület
1,00   Faggyas Réka             TTE
2,00   Egei Tamás               TTE
3,00   Cserna András            MSE
4,00   Tamásné Szakács Judit    MSE
5,00   Radics Anna              ETC
6,00   Pózna Edit               VBT
7,00   Pisuth Noémi             TTT
8,00   Pincés Marianna          TTT
9,00   Nagy Patrícia            TTT
10,00   Pózna Diána              VBT
11,00   Tamás Ervin              MSE
12,00   Máté Marianna            MSE
13,00   Körmendi  Miklós         MSE
14,00   Pózna Anna               VBT
15,00   Kovács Edit              ARAK
16,00   Komenda Vivien           TTT
17,00   Imeli János              MSE
18,00   Herbert Zsófia           TTT
19,00   Hunyadi István           EK
20,00   Körmendi  Márton         MSE
21,00   Kiss Attila              EK
22,00   Gyulai Tamás             MSE
23,00   Kisfaludi Andrea         Tricepsz
24,00   Wengrin Ágnes            TTE
25,00   Pózna András             VBT
26,00   Harkányi Zoltán          MEA
27,00   Gyulai Zoltán            MSE
28,00   Gozsovics Dóra           TTT
29,00   Faggyas Petra            TTE
30,00   Gubicza  István          MSE
31,00   Egei Petra               TTE
32,00   Cseresnyés Ágnes         TTE
33,00   Faggyas Eszter           TTE
34,00   Egei Patrik              TTE
35,00   Bánszegi Bíborka         TTT
36,00   Mauer Lajos              MSE
37,00   Kiss Tamás               TTT
38,00   Czabai István            TTT
39,00   Tiszauer Martin          TTT
40,00   Kőhalmi Bence            TTT
41,00   Nagy Miklós              TTT
42,00   Horváth Péter            TTT
43,00   Punger Péter             TTT
44,00   Alföldi Ádám             TTT
45,00   Rada Medárd              TTT
46,00   Jankó Tamás              HSE
47,00   Scultéty Gábor           BÖF
48,00   Varsányi Ferenc          MSE
49,00   Varsányi Bence           MSE
50,00   Fekete Sára              Tricepsz
51,00   Csuzi Barbara            Tricepsz
52,00   Bicskei Petra            Tricepsz
53,00   Weiger Judit             Tricepsz
54,00   Kovácshegyi Bence        Tricepsz
55,00   Nagy Luca                Tricepsz
57,00   Marosffy Dániel          OSC

EREDMÉNYEK
Indult versenyzők száma: 105 fő

Hely Név                Egyesület RAJT   CÉL    Hiba Idő

A-AMUR/Nő      (1000 m / 19 p) Indult 19 fő
1   Turi Nikolett      Kultsár   25,00  36,21       11,21
2   Karácsonyi Boglárk Tricepsz  49,00  61,20       12,20
3   Dudás Anna         TTT       27,00  40,56       13,56
4   Tőczik Lilána      TTT       21,00  37,34       16,34
5   Rodé Sára          EK        61,00  80,56       19,56
6   Bódog Flóra        Kultsár   31,00  51,31       20,31
7   Szokoli Barbara    TTT       23,00  44,07       21,07
8   Rodé Klára         EK        59,00  80,19       21,19
9   Papp Réka          Kőkút     57,00  78,42       21,42
    Faggyas Zsófia     TTE       63,00  84,42       21,42
11   Szilvási Emese     Tricepsz  76,00  98,38       22,38
12   Gerencsér Brigitta Kultsár   29,00  51,55       22,55
13   Barsi Dorka        Kőkút     55,00  78,43       23,43
14   Tóth Anna          MSE       65,00  89,02       24,02
15   Pózna Melinda      VBT       13,00  39,48       26,48
16   Kardos Dorina      EK        09,00  37,07       28,07
17   Szűcsné C Ibolya   EK        17,00  46,09       29,09
18   Zoltay Tamara      Kőkút     53,00  83,17       30,17
    Bakonyi Dalma      Kultsár   35,00  56,56  1  

A-AMUR/Férfi   (1000 m / 19 p) Indult 11 fő
1   Egei Balázs        TTE       7,00   26,58       19,58
2   Mauer Máté         MSE       3,00   24,18       21,18
3   Karácsonyi Vince   Tricepsz  45,00  68,09       23,09
4   Szelőczei Dávid    Tricepsz  62,00  85,20       23,20
5   Fekete József      Tricepsz  37,00  61,32       24,32
6   Mészáros János     TTT       17,00  46,08       29,08
7   Scultéty Balázs    Ászár     67,00  113,43      46,43
8   Reszter Márk       TTT       11,00  60,01       49,01
9   Cserna Andriska    EK        5,00   61,01       56,01
10   Cserna Levente     EK        1,00   64,13       63,13
    Raffael László     Kultsár   33,00  34,00   6


B-BALIN/Nő     (1300 m / 25 p) Indult 11 fő
1   Ágh Barbara        TTT       00,00  15,56       15,56
2   Farsang Eszter     TTT       42,00  58,35       16,35
3   Tóth Kitti         TTT       38,00  55,24       17,24
4   Fekete Emese       Tricepsz  46,00  64,15       18,15
5   Körmendi  Kata     Kőkút     12,00  35,28       23,28
6   Tóth Tímea         HSE       02,00  26,20       24,20
7   Gláser Orsolya     Kőkút     10,00  35,32       25,32
8   Csuzi Klaudia      Tricepsz  60,00  85,38       25,38
9   Kardos Szabina     TTT       18,00  45,49       27,49
10   Ruszin Virág       Ászár     04,00  36,10       32,10
    Konrád Rita        MSE       20,00  34,36   2  


B-BALIN/Férfi  (1300 m / 25 p) Indult 11 fő  
1   Gozsovics Balázs   TTT       30,00  46,12       16,12
2   Nagy Viktor        MSE       22,00  39,12       17,12
3   Tóth László        TTT       32,00  49,57       17,57
4   Marosffy Bálint    MOM       70,00  89,57       19,57
5   Izbéki Balázs      Tricepsz  66,00  89,38       23,38
6   Makszim Soma       EK        24,00  49,30       25,30
7   Ruszin János       Ászár     08,00  36,08       28,08
8   Weiger Ákos        Tricepsz  48,00  76,57       28,57
9   Rácz Demeter       Tricepsz  56,00  85,44       29,44
10   Skultéti Gábor     Ászár     28,00  77,53       49,53
    Molnár Tamás       Tricepsz  64,00 102,04   8


C-CÁPA/Nő   (2200 m / 28 p) Indult 26 fő
1   Wengrin Ágnes      TTE       24,00  41,43       17,43
2   Faggyas Eszter     TTE       33,00  53,12       20,12
3   Faggyas Petra      TTE       29,00  49,36       20,36
4   Pózna Anna         VBT       14,00  35,38       21,38
5   Kovács Edit        ARAK      15,00  37,24       22,24
6   Hamza Kitti        TTT       40,00  62,32       22,32
7   Faggyas Réka       TTE       01,00  23,35       22,35
8   Egei Petra         TTE       31,00  53,37       22,37
9   Cseresnyés Ágnes   TTE       32,00  55,56       23,56
10   Pózna Edit         VBT       06,00  30,06       24,06
11   Radics Anna        ETC       05,00  29,35       24,35
12   Tamásné Sz.Judit   MSE       04,00  29,17       25,17
13   Rigla Renáta       TTT       22,00  47,42       25,42
14   Pózna Diána        VBT       10,00  36,24       26,24
15   Pincés Marianna    TTT       08,00  35,17       27,17
16   Weiger Judit       Tricepsz  53,00  80,37       27,37
17   Bicskei Petra      Tricepsz  52,00  80,38       28,38
18   Csuzi Barbara      Tricepsz  51,00  80,33       29,33
19   Fekete Sára        Tricepsz  50,00  80,27       30,27
20   Komenda Vivien     TTT       16,00  54,20       38,20
21   Kisfaludi Andrea   Tricepsz  23,00  62,03       39,03
22   Bánszegi Bíborka   TTT       35,00  74,29       39,29
23   Pisuth Noémi       TTT       07,00  55,29       48,29
24   Herbert Zsófia     TTT       18,00  67,39       49,39
    Gozsovics Dóra     TTT       28,00  52,41   9   
    Máté Marianna      MSE       12,00  22,00  24    


C-CÁPA/Férfi (2200 m / 28 p) Indult 27 fő
1   Harkányi Zoltán    MEA       26,00  40,08       14,08
2   Körmendi  Márton   MSE       20,00  36,11       16,11
3   Gyulai Zoltán      MSE       27,00  43,57       16,57
4   Jankó Tamás        HSE       46,00  63,08       17,08
5   Marosffy Dániel    OSC       57,00  74,17       17,17
6   Pózna András       VBT       25,00  43,38       18,38
7   Varsányi Ferenc    MSE       48,00  66,46       18,46
8   Egei Tamás         TTE       02,00  20,54       18,54
9   Nagy Miklós        TTT       41,00  60,04       19,04
10   Gubicza  István    MSE       30,00  49,06       19,06
11   Egei Patrik        TTE       34,00  53,08       19,08
12   Horváth Péter      TTT       42,00  61,35       19,35
13   Mauer Lajos        MSE       36,00  56,11       20,11
14   Rada Medárd        TTT       45,00  65,43       20,43
15   Cserna András      MSE       03,00  23,44       20,44
16   Punger Péter       TTT       43,00  64,53       21,53
17   Kiss Attila        EK        21,00  44,45       23,45
18   Czabai István      TTT       38,00  62,34       24,34
19   Körmendi  Miklós   MSE       13,00  37,54       24,54
20   Hunyadi István     EK        19,00  44,13       25,13
21   Tamás Ervin        MSE       11,00  37,08       26,08
22   Alföldi Ádám       TTT       44,00  71,07       27,07
23   Scultéty Gábor     BÖF       47,00  76,56       29,56
24   Reszter István     TTT       09,00  39,55       30,55
    Imeli János        MSE       17,00  47,13   1  
    Kiss Tamás         TTT       37,00  60,00   2
    Tiszauer Martin    TTT       39,00  60,46   2







2020. 03. 14.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content