10.08. (MTK-VII) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2011

2011. október 08.
Megyei Tájfutó Kupa - VII. forduló
II. GYÉMÁNT KUPA

Tatabánya, Gyémánt Fürdő




VERSENYKIÍRÁS

Rendező
:

Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tatabányai Gyémánt Fürdő


Rendezőség
:

A verseny elnöke: Mészáros Károly
Ellenőrző bíró: Horváth János


Versenyforma
:  Nappali egyéni parktájfutó verseny

Időpont
: 2011. október 08.

Helyszín
:  Gyémánt Fürdő, 2800 Tatabánya, Cseri utca 33.

Megközelíthetőség
:  GPS koordináták: 47o 33' 12.83''  18o 25' 9.51''
            
Pályák és pályaadatok:

Extrém    2100 / 27 (Csak saját chippel rendelkező haladó tájfutóknak javasolt)
Amur      1560 / 19
Balin     1160 / 17
Cápa      1140 / 15
Delfin     880 / 12


A verseny lebonyolítása
:
- Amennyiben 80 főnél több olyan nevezés érkezik, akik SI chipet is igényelnek, akkor a verseny 2, illetve 3, vagy több futamban kerül megrendezésre a nevezés sorrendjében az alábbiak szerint

1. futam: 10:00 - 11:00
2. futam: 11:00 - 12:00
és így tovább a nevezési létszámtól függően


Nevezési cím
:  versenyeink@postafiok.hu
Nevezéskor kérjük megadni:
Név, Pálya, Egyesület neve, kódja, SI szám (ha van)

Nevezési határidő
: 2011. október 03.

Nevezési díj
: 500 Ft/fő
 - A versenyre jelentkezők a fürdőbelépőt kedvezményes (40%) áron
vásárolhatják meg.
Kedvezmények
:

Felnőtt egész napos jegy a kedvezménnyel: 1440 Ft
Gyerek egész napos jegy a kedvezménnyel:  1000 Ft
További kedvezmény a résztvevőknek
az egyéb szolgáltatásokra: 25%
A vásárolt jegy a hűségkártya első pontját képezi


Rajtidő
: 10:00

Eredményhirdetés
: 13:00
A létszámtól és a kialakult eredménytől függően
a tervezett idő változhat.

Díjazás
:
A Megyei Tájfutó Kupa kiírása szerint a helyezettek felolvasásra kerülnek és mindenki eredménye beleszámít a Megyei Tájfutó Kupa versenysorozatba
A versenyen résztvevők között a Gyémánt Fürdő
által felajánlott értékes díjak kerülnek kisorsolásra.

Jelentkezés a Versenyközpontban: 08:00-09:30

Kellemes versenyzést, élményekben gazdag fürdőzést kívánunk!
Rendezőség





EREDMÉNYEK
Indult 47 fő

I./ Kategóriánként

Hely      SI dugó     Név                            Klub                               Idő
Amúr-Férfi  (6)          1.6 km   19 ep          
   1      4714847     Nagy Miklós                    TTT Tatai TT Honvéd SE           12:05
   2      4714849     Gozsovics Balázs               TTT Tatai TT Honvéd SE           12:50
   3      4714848     Rada Medárd                    TTT Tatai TT Honvéd SE           12:57
   4      4714872     Hegedűs Ábel                   HAV Havas Szabadidő Club         13:28
   5      4714850     Kőhalmi Bence                  TTT Tatai TT Honvéd SE           22:38
   6          890     Reszter István                 TTT Tatai TT Honvéd SE           25:21

Amúr-Nő  (8)             1.6 km   19 ep          
   1      4714851     Rigla Renáta                   TTT Tatai TT Honvéd SE           12:43
   2      4714852     Tóth Kitti                     TTT Tatai TT Honvéd SE           15:15
   3      4714868     Gillich Bernadett              MSE Megalódusz SE                15:18
   4      4714854     Turi Nikolett                  TTT Tatai TT Honvéd SE           15:25
   5      4714853     Gozsovics Dóra                 TTT Tatai TT Honvéd SE           16:04
   6      4714869     Gillich Viktória               MSE Megalódusz SE                18:01
   7      4714845     Mátyási Piroska                EK Egyesületen kívül             20:29
   8      4714867     Turi Lászlóné                  EK Egyesületen kívül             21:31

Balin-Férfi  (1)         1.2 km   17 ep          
   1      4714860     Reszter Márk                   TTT Tatai TT Honvéd SE           21:40

Balin-Nő  (8)            1.2 km   17 ep          
   1      4714855     Rigla Bettina                  TTT Tatai TT Honvéd SE           10:26
   2      4714841     Körmendi Kata                  MSE Megalódusz SE                13:07
   3      4714842     Kardos Szabina                 TTT Tatai TT Honvéd SE           16:28
   4      4714870     Mészárosné Boros Valéria       TTT Tatai TT Honvéd SE           17:31
   5      4714871     Ágh Eleonóra                   TTT Tatai TT Honvéd SE           20:35
   6      4714862     Bokodi Blanka                  MSE Megalódusz SE                21:42
   7      4714846     Stark Edina                    MEA Miskolci Egyetemi Atl és     21:52

          4714865     Gere Virág                     MSE Megalódusz SE                 hiba

Cápa-Férfi  (1)          1.1 km   15 ep          
   1          889     Mészáros János                 TTT Tatai TT Honvéd SE           25:27

Cápa-Nő  (5)             1.1 km   15 ep          
   1      4714857     Dudás Anna                     TTT Tatai TT Honvéd SE           12:05
   2      4714858     Szvétecz Boglárka              TTT Tatai TT Honvéd SE           16:45
   3      4714866     Tóth Anna                      EK Egyesületen kívül             18:19
   4      4714843     Kardos Dorina                  EK Egyesületen kívül             19:15
   5      4714864     Bánszky Marianna               EK Egyesületen kívül             22:43

Delfin-Férfi  (2)        0.9 km   12 ep          
   1      4714859     Szabó Ádám                     TTT Tatai TT Honvéd SE           13:17
   2      4714861     Varsányi Dani                  MSE Megalódusz SE                14:17

Delfin-Nő  (1)           0.9 km   12 ep          
   1      4714844     Schlepp Lili                   EK Egyesületen kívül             15:22

Extrém [Férfiaknak]  (11)  2.1 km   27 ep          
   1      1200913     Scultéti Márton                KST Kőbányai Sirályok Tájfut     14:12
   2         4459     Gyulai Zoltán                  MSE Megalódusz SE                15:33
   3        45101     Gillich István                 MSE Megalódusz SE                15:43
   4       307548     Stark Gergely                  MEA Miskolci Egyetemi Atl és     16:33
   5       222902     Varsányi Ferenc                MSE Megalódusz SE                17:00
   6       505242     Horváth Péter                  TTT Tatai TT Honvéd SE           17:43
   7      1396181     Hegedűs Ábel                   EK Egyesületen kívül             17:52
   8       307547     Stark Ferenc                   MEA Miskolci Egyetemi Atl és     18:34
   9       363463     Imeli János                    MSE Megalódusz SE                24:39
  10       222946     Körmendi Miklós                MSE Megalódusz SE                28:32
  11        45409     Radnóti Rezső                  HAV Havas Szabadidő Club         32:35

Extrém [Nőknek]  (4)     2.1 km   27 ep          
   1       232826     Ágh Barbara                    TTT Tatai TT Honvéd SE           20:19
   2          966     Tamásné Szakács Judit          MSE Megalódusz SE                26:46
   3        45408     Tóth Józsefné                  HAV Havas Szabadidő Club         30:08

           416673     Kalocsai Adrienn               MSE Megalódusz SE                 hiba


II. Pályánként


Hely    SI dugó Név                        Klub                          Kat           Idő
Extrém  (1 2.1 km   27 ep                     
   1    1200913 Scultéti Márton            KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Ex-F         14:12
   2       4459 Gyulai Zoltán              MSE Megalódusz SE             Ex-F         15:33
   3      45101 Gillich István             MSE Megalódusz SE             Ex-F         15:43
   4     307548 Stark Gergely              MEA Miskolci Egyetemi Atl és  Ex-F         16:33
   5     222902 Varsányi Ferenc            MSE Megalódusz SE             Ex-F         17:00
   6     505242 Horváth Péter              TTT Tatai TT Honvéd SE        Ex-F         17:43
   7    1396181 Hegedűs Ábel               EK Egyesületen kívül          Ex-F         17:52
   8     307547 Stark Ferenc               MEA Miskolci Egyetemi Atl és  Ex-F         18:34
   9     232826 Ágh Barbara                TTT Tatai TT Honvéd SE        Ex-N         20:19
  10     363463 Imeli János                MSE Megalódusz SE             Ex-F         24:39
  11        966 Tamásné Szakács Judit      MSE Megalódusz SE             Ex-N         26:46
  12     222946 Körmendi Miklós            MSE Megalódusz SE             Ex-F         28:32
  13      45408 Tóth Józsefné              HAV Havas Szabadidő Club      Ex-N         30:08
  14      45409 Radnóti Rezső              HAV Havas Szabadidő Club      Ex-F         32:35

         416673 Kalocsai Adrienn           MSE Megalódusz SE             Ex-N         hiba

A-mur  (14 1.6 km   19 ep                     
   1    4714847 Nagy Miklós                TTT Tatai TT Honvéd SE        A/F          12:05
   2    4714851 Rigla Renáta               TTT Tatai TT Honvéd SE        A/N          12:43
   3    4714849 Gozsovics Balázs           TTT Tatai TT Honvéd SE        A/F          12:50
   4    4714848 Rada Medárd                TTT Tatai TT Honvéd SE        A/F          12:57
   5    4714872 Hegedűs Ábel               HAV Havas Szabadidő Club      A/F          13:28
   6    4714852 Tóth Kitti                 TTT Tatai TT Honvéd SE        A/N          15:15
   7    4714868 Gillich Bernadett          MSE Megalódusz SE             A/N          15:18
   8    4714854 Turi Nikolett              TTT Tatai TT Honvéd SE        A/N          15:25
   9    4714853 Gozsovics Dóra             TTT Tatai TT Honvéd SE        A/N          16:04
  10    4714869 Gillich Viktória           MSE Megalódusz SE             A/N          18:01
  11    4714845 Mátyási Piroska            EK Egyesületen kívül          A/N          20:29
  12    4714867 Turi Lászlóné              EK Egyesületen kívül          A/N          21:31
  13    4714850 Kőhalmi Bence              TTT Tatai TT Honvéd SE        A/F          22:38
  14        890 Reszter István             TTT Tatai TT Honvéd SE        A/F          25:21

B-alin  (9 1.2 km   17 ep                     
   1    4714855 Rigla Bettina              TTT Tatai TT Honvéd SE        B/N          10:26
   2    4714841 Körmendi Kata              MSE Megalódusz SE             B/N          13:07
   3    4714842 Kardos Szabina             TTT Tatai TT Honvéd SE        B/N          16:28
   4    4714870 Mészárosné Boros Valéria   TTT Tatai TT Honvéd SE        B/N          17:31
   5    4714871 Ágh Eleonóra               TTT Tatai TT Honvéd SE        B/N          20:35
   6    4714860 Reszter Márk               TTT Tatai TT Honvéd SE        B/F          21:40
   7    4714862 Bokodi Blanka              MSE Megalódusz SE             B/N          21:42
   8    4714846 Stark Edina                MEA Miskolci Egyetemi Atl és  B/N          21:52

        4714865 Gere Virág                 MSE Megalódusz SE             B/N          hiba

C-ápa  (6) 1.1 km   15 ep                     
   1    4714857 Dudás Anna                 TTT Tatai TT Honvéd SE        C/N          12:05
   2    4714858 Szvétecz Boglárka          TTT Tatai TT Honvéd SE        C/N          16:45
   3    4714866 Tóth Anna                  EK Egyesületen kívül          C/N          18:19
   4    4714843 Kardos Dorina              EK Egyesületen kívül          C/N          19:15
   5    4714864 Bánszky Marianna           EK Egyesületen kívül          C/N          22:43
   6        889 Mészáros János             TTT Tatai TT Honvéd SE        C/F          25:27

D-elfin  ( 0.9 km   12 ep                     
   1    4714859 Szabó Ádám                 TTT Tatai TT Honvéd SE        D/F          13:17
   2    4714861 Varsányi Dani              MSE Megalódusz SE             D/F          14:17
   3    4714844 Schlepp Lili               EK Egyesületen kívül          D/N          15:22

















Ajándéksorsolás eredménye
A Gyémánt fürdő által felajánlott 5 darab családi belépőjegyet nyerték:

- Reszter István
- Gillich Bernadett
- Bokodi Blanka
- Varsányi Ferenc
- Tóth Józsefné



A verseny értékelése rendezői szemmel:

A fürdő vezetésével történt megállapodásunk ellenére csak minimálisan sikerült a tervezett feladatokat megoldani. A verseny kezdetéig kérdéses volt, hegy lesz-e
egyáltalán verseny.

A további konfliktusok elkerülése érdekében egy darabig (Nem tudjuk az idejét) felfüggesztjük a Gyémánt Kupa szervezését.




2020. 11. 10.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content