09.16. (MTK-V) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2006

2006. szeptember 16.
Megyei Tájfutó Kupa - V. forduló
ALMÁSFÜZITŐ


VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja:
- A megyei középtávú bajnoki címek elnyerése. Versenyzési lehetőség biztosítása a megyei tájfutóknak, vendégeinknek, a helyi iskola diákjainak.
- Népszerűsíteni a tájékozódási futást a versenyre jelentkezők és a szurkolók között.

A verseny ideje
: 2006. szeptember 16. (szombat)

Rendező
: A KEMTFSZ megbízásából a Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Versenyközpont
: Almásfüzitő, sportcsarnok

A verseny meghatározása
: Nappali, középtávú egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák
:
E (F21, 20)                           4,800 km / 20 pont
A (F18,35; N21, 20)                   4,400 km / 18 pont
B (F16, 40-55; N18, 35-45)            3,845 km / 16 pont
C (F12, 14, 60, 65; N12-16, 50)       3,050 km / 14 pont
D (F/N10D; térképes, szalagos)        1,750 km /  9 pont


Versenyrendezőség
:
Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző: Horváth János
Ellenőrző bíró: Radics Anna

Nevezési határidő
: 2006. szeptember 13. (Határidő után csak a helyszínen fogadunk el nevezést)

Nevezési cím
: E-mail: nevezes-ttt@altavizsla.hu

Nevezési díj
: 200 Ft. (minimum)

Nevezési adatok:
Név, Kategória (pálya), Egyesület, Rajtengedély

Tervezett „0” idő
: 10.30.

Jelentkezés
: A versenyközpontban 08:30 – 10:00.
A versenyen résztvevők, illetve a pályát teljesítők között a szokásos módon néhány emléktárgy kerül kisorsolásra. Az eredmények beszámítanak a éves kupasorozat eredményeibe.

Sorsolás
: 2006. szeptember 16. 12:30 – 13:00

Egyéb
:
- Mindenki saját felelősségére indul.
- Ügyeljünk a lakótelep, illetve a sportcsarnok és környéke tisztaságára és a rendre!
- Parkolni csak a kijelölt helyen szabad a forgalmat nem zavarva.
- A versennyel egy időben rendezi a sportbüfé a megalakulásának 1 éves évfordulóját - evés ivás, miegyéb


Térkép
:
- mérete: A4
- A térképhez fólia a rajtban felvehető
- Szimból nincs sem a térképen, sem külön. A kirakott pályaadatok alapján önállóan a kartonra lehet berajzolni

Büfé a sportkomplexumban várja a kedves vendégeket

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

EREDMÉNYEK
Nevezett: 60 fő
Indult: 53 fő
Helyszínen nevezett: 14 fő

KÖSZÖNJÜK A RÉSZVÉTELT, AZ EREDMÉNYEKHEZ GRATULÁLUNK!


Absz. Megyei Név        Egyesület  Idő

Elit pálya - F21, F20 (4,8 /  20) - (9)
F21
1
 1  Gyulai Zoltán          MSE   31.06
2
 2  Gyulai Péter           MSE   32.25
3
 3  Gillich György         TTT   33.05
4
 4  Ádám Péter             MSE   35.59
5
    Mentler Balázs         SFC   41.10
6
    Matics Gyula           MAFC  41.41
7
 5  Mauer Lajos            MSE   43.43
8
    Kolláth Gábor          SFC   44.25
9
    Dömötör Gábor          SFC   44.30

"A" pálya - F35, F18, N21, N20 (4,4 / 18) - (4)
F35
1
    Grabecz Tibor          ARAK  35.41

N45
2
 1  Mészárosné Boros Valéria TTT 66.00

N21
3  1  Szántó Rita            MSE   75.14

F18
      Matúz Máté  Kultsár  67.15/disq
               
"B" pálya - F16, 40, 45, 50, 55; N18, 35, 40,45 (3,8 / 16) - (13)
F45  

8      Rózsa László          ARAK  52.24
               
F50

1  1   Törjék György         TTT   33.23
2
 2   Mészáros Károly       TTT   38.50
3
     Ádám András           ARAK  45.19
9  3   Imeli János           MSE   55.57
10 4   Deák Gábor Tamás      EK    61.25
11
5   Lutring László        TTT   64.45
13
6   Polgár Gábor          MSE   71.22
               
               
F55

4  1   Aknai Antal           TTT   42:25
12
2   Mudry Ferenc          MSE   67.45
               
N40

5      
Nagy Márta            ARAK  47.25
7
 1   Tamásné Szakács Judit MSE   48.58
               
N18

6      
Szőnyeg Dóra          Kult  48.36
               
"C" pálya - F12, 14, 60, 65; N12, 14, 16, 50 (3,1 / 14) - (10)

F60
4
 1   Reszter István        TTT   41:34

N14
7
 1   Ágh Barbara           TTT   55.06

N50
8
 1   Bokodi Blanka         MSE   59.54

Nyílt
1
     Gozsovics Dóra        Almásfüzitő   28:07
2
     Horváth Péter         Almásfüzitő  61:12
3
     Udvardi Edit          Almásfüzitő   38.41
5
     Nagy Viktor           EK            43:21
6
     Alföldi Ádám          Almásfüzitő   48:45
      Horváth Péter         Almásfüzitő   30.24 / disq
      Czabai István         Almásfüzitő   34:35 / disq
               
"D" pálya - (1,8 / 9) - (17)
F10

1      Nagy Zoltán           Almásfüzitő   15.45
2
 1   Reszter Márk          TTT           21.14
3
 2   Reszter Dávid         TTT           23.14
4
     Gozsovics Tamás       Almásfüzitő   24.43
5
     Szaszák Péter         Almásfüzitő   29.23
6
 3   Tamás Ervin           MSE           30.47
7
     Czabai Ákos           Almásfüzitő   31.40
16
4   Szántó Bence          MSE           64.35
      Kuczmann Ákos         Almásfüzitő   23.45 / disq.
               
N10

8  1   Gillich Dóra          TTT           36.27
9
 2   Gillich Luca          TTT           36.30
10
    Fehér Beáta           Almásfüzitő   40.10
11
    Barsi Melinda         Almásfüzitő   40.23
12
    Újvári Bianka         Almásfüzitő   43.37
13
    Alföldi Anita         Almásfüzitő   45.36
14
    Nyiscsák Regina       Almásfüzitő   46.37
15     Szabó Klaudia         Almásfüzitő   58.00









2020. 05. 13.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content