05.22. (MTK-III) - MegyeiKupa

Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Szövetség
Tájékozódási futó kupaversenyek, rendezvények
Jelvényeink
Go to content
2005

2005. május 22.
Megyei Tájfutó Kupa - III. forduló

ALMÁSFÜZITŐ


VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja
:
A megyei középtávú bajnoki címek elnyerése. Versenyzési lehetőség biztosítása a megyei és meghívott tájfutóknak. Népszerűsíteni a tájékozódási futást a meghívott vendégeknek, illetve a környék iskolás gyermekeinek.

A verseny ideje
: 2005. május 22. (vasárnap)

Rendező
: A KEMTFSZ megbízásából a Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Versenyközpont
: Almásfüzitő, sportcsarnok

A verseny meghatározása
: Nappali egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák
:
E (F21, 20) – térképcserével (B+C)    6,5 km / 25 pont
A (F18,35; N21, 20)                   4,2 km / 24 pont
B (F16, 40-55; N18, 35-45)            3,9 km / 20 pont
C (F12, 14, 60, 65; N12-16, 50)       2,6 km / 19 pont
D (térképes, szalagos)                1,7 km / 12 pont


Versenyrendezőség
:
Elnök: Horváth János
Titkár:  Mészáros Károly
Pályakitűző: Kész István
Ellenőrző bíró: Radics Anna

Nevezési határidő
: 2005. május 19.
(Határidő után csak a helyszínen fogadunk el nevezést)

Nevezési cím
: E-mail: nevezesttt@citromail.hu

Nevezési díj
: Tetszési index alapján: 0Ft – 500Ft, vagy több, de kevesebb nem lehet. (Becsületkassza!)

Nevezési adatok
: Név, Kategória (pálya), Egyesület, Rajtengedély

Tervezett „0” idő
: 10.00.

Jelentkezés
: A versenyközpontban 08:30 – 09:30.

A versenyen résztvevők, illetve a pályát teljesítők között a szokásos módon néhány emléktárgy kerül kisorsolásra. Az eredmények beszámítanak a éves kupasorozat eredményeibe.

Sorsolás
: 2005. május 22. 12:00 – 12:30

Egyéb
:
- Mindenki saját felelősségére indul.
- Ügyeljünk a lakótelep, illetve a sportcsarnok és környéke tisztaságára és a rendre!
- Parkolni csak a kijelölt helyen szabad a forgalmat nem zavarva.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

EREDMÉNYEK

Pálya Helyezés      
Kategória Absz. Név
     Egyesület Idő
          
Elit pálya - F21, F20 (6,5/ 0 /39) - (10)  
F21

1  1 Csőkör Zoltán           TTT 39:10
2
 2 Gyulai Zoltán           MSE 39.25
3
   Kolláth Gábor           SFC 45:14
4
 3 Varsányi Ferenc         MSE 48:25
5
   Somogyi Gábor           GGD 50:30
6
 4 Ádám Péter              MSE 54:43
7
   Somogyi Péter           SFC 57:52
8
 5 Mauer Lajos             MSE 58:18
9
   Mihályi Szabolcs        GGD 60:32
10
  Farkas Gábor            GGD 64:34
          
"A" pálya - F35, F18, N21, N20 (4,2/ 0 /24) - (7)
F35

1
 1 Gillich István          MSE 26:15
2
 2 Gillich György          TTT 26:50
          
N20

4  1 Novák Martina            TTT 33:05
          
Nyílt

5   Franczia Vilmos           MCS 48:27
3   Grabecz Tibor
            ARA 41.55
  Nagy Imre                 MCS disq
  Obertol Dávid             GGD disq

"B" pálya - F16, 40, 45, 50, 55; N18, 35, 40,45 (3,9/ 0 /20) - (26)
F40

1  1 Tamás Péter             MSE 25:12
2
 2 Pokornyik Tibor         TTT 25:33
5
 3 Körmendi Miklós         MSE 29:20
8
 4 Dr. Nemcsényi László    TTT 32:34
14
5 Hanák Lajos             TTT 35:48
          
F45

9
 1 Tóth Lajos              TTT 32:48
          
F50

6 1 Horváth János           TTT 29:32
13
2 Törjék György           TTT 34:25
15
3 Lutring László          TTT 36:05
16
4 Imeli János             MSE 36:37
18
5 Aknai Antal             TTT 37:45
     Mudry Ferenc
           MSE disq
          
N35

4  1 Cseh Veronika           MSE 27:33
7
 2 Kalocsai Adrienn        MSE 30:25
17
3 Tamásné Szakács Judit   MSE 37:22
          
N40

1
0 1 Radics Anna             TTT 33:00
          
Nyílt

3     Rónai Ferenc             GGD 27:23
11   Hirt Károly
             ARA 33:34
12   Rózsa László
            ARA 33:39
19   Nagy Márta
              ARA 39:40
20   Ádám András
             ARA 41:34
21   Kollárik Péter
          EK 42:22
22   Ádám Vera
               ARA 44:37
23   Deák Gábor
               EK 55:47
24   Koncz Ágnes
             GGD 64:43
25   Németh Attila
           GGD 68:47
          
          
"C" pálya - F12, 14, 60, 65; N12, 14, 16, 50 (2,6/ 0 /19) - (7)
N14

3  1 Pokornyik Bence         TTT 40:35
          
F60

7   1 Reszter István          TTT 48:29
          
Nyílt

1   Dudásné Horváth Ibolya    TTT 29:00
2   Grabecz Henriett
         ARA 36:40
4   Mészárosné Boros Valéria
 TTT 43:20
5   Lőrincz Nándor
           MCS 45:57
6   Páhi Tibor
               ARA 46:38
          
"D" pálya - Szalagos, nyílt (1,7/ 0 /12) - (37)
6.o. 1   Szővérdfi Beáta  
        15:06
7.o. 2   Kálmán Péter  
           15:13
7.o. 3   Mátrai Bettina  
         16:18
7.o. 4   Fehér Alexandra
          17:14
7.o. 5   Pungár Péter   
          17:21
4.o. 6   Nagy Zoltán  
            17:35
7.o. 7   Elek Fanni   
            18:27
4.o. 8   Szővérdfi Szabolcs  
     18:34
6.o. 9   Molnár Dániel   
         18:36
 10   Ágh Barbara           TTT 19:18
6.o.11   Udvardi Edit  
           19:37
6.o.12   Paulisz Tibor
            20:47
    13   Körmendi Márton       MSE 21:34
6.o.14   Duda Anita
               21:36
6.o.15   Czabai István
            22:27
    16   Tamás Ervin           MSE 22:45
 
  17   Gubicza István        MSE 23:30
7.o.18   Gőgös Gergely  
          24:42
 
  19   Kornéli Tibor         TTT 25:00
 
  20   Pokornyik Dávid       TTT 25:10
6.o.21   Németh István  
          26:13
3.o.22   Zabajnik Máté   
         25:26
 
  23   Reszter Dávid         TTT 26:20
6.o.24   Máth Balázs   
           26:40
 
  25   Hajba Gergő           MSE 27:57
6.o.26   Nyári János  
            28:24
3.o.27   Kuczman Ákos  
           29:05
6.o.28   Gyenes Nikolett   
       30:20
 
  29   Gillich Viktória      MSE 30:46
3.o.30   Zsámbori Bettina  
       32:35
 
  31   Reszter Márk          TTT 62:35
4.o.32   Czabai Ákos   
           66:42
4.o.33   Malatinak Mihály  
       69:16
3.o.34   Fehér Beáta  
            71:17
3.o.35   Barsi Melinda   
         76:45
   
     Dudás István          TTT disq
7.o.
    Alföldi Ádám             disq









2020. 11. 10.
Honlap guru: mkaroly / Utoljára frissítve:
Back to content