2015 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2015

Korábbi versenyek
X. KÉSZ István Tájfutó Emlékverseny (RR)
2015. június 07. (Vasárnap)
INFORMÁCIÓK
LETÖLTÉSEK
EREDMÉNYEK

Letölthető változatok a következő hasábon >>>>>

Hely Név                Klub   Idő Kül.

A pálya (8) 6,4 km 19 ep
1 Weibl Zoltán          SFC  55:05 0:00
2 Stein Barnabás        ARA  64:49 +9:44
3 Mauer Lajos           MSE  65:43 +10:38
4 Nagy Tibor            MCB  68:31 +13:26
5 Báder Attila          MAT  70:41 +15:36
6 Mentler Balázs        SFC  73:37 +18:32
7 Wengrin Ágnes         TTE  73:38 +18:33
8 Klement Gábor         SPA  89:38 +34:33

B pálya (32) 5,0 km 17 ep
1 Gyulai Zoltán         MSE  44:12 0:00
2 Takács Csaba          TTE  47:20 +3:08
3 Vékony Vanda          ARA  54:07 +9:55
4 Skrop Tamás           ARA  57:45 +13:33
5 Szabó Ági             ZTE  58:39 +14:27
6 Zempléni András       KOS  58:45 +14:33
7 Nagy Krisztina        BEA  59:15 +15:03
8 Horváth Tivadar       HER  59:24 +15:12
9 Hunyadi István        SFC  63:08 +18:56
10 Faggyas Petra        TTE  65:08 +20:56
11 Skrop Róbert         ARA  68:15 +24:03
12 Faggyas Réka         TTE  69:50 +25:38
13 Somogyi Lajoa        BSC  69:51 +25:39
14 Hajagos Henrik       SZV  70:08 +25:56
15 Faggyas László       TTE  71:34 +27:22
16 Faggyas Eszter       TTE  74:10 +29:58
17 Kiss Zsolt           MSE  74:11 +29:59
18 Krasznai Orsolya     SPA  74:15 +30:03
19 Bugár József         SPA  80:45 +36:33
20 Orsányi Beatrix      PSE  88:05 +43:53
21 Aknai Antal          TTT  92:07 +47:55
22 Skropné Szuromi      ARA  92:17 +48:05
23 Dr. Béleczki Alíz    KÉSZ 96:11 +51:59
24 Dr. Rácz Gergely     KÉSZ 96:15 +52:03
25 Imeli János          MSE 101:14 +57:02
26 Jász Réka            SPA 104:22 +60:10

    László Károly       HBS hiba
    Somlai Gábor        ARA hiba
    Szegi Amondó        BEA hiba
    Szepesi Imre        SAS nfb
    Hajas Csilla        BEA nfb
    Kis András           EK nfb

C pálya (37) 4,0 km 13 ep
1 Klement Kelén         SPA 47:41 0:00
2 Bogdanovics Andrá     MSE 53:45 +6:04
3 Zempléni Lilla        MOM 54:26 +6:45
4 Radics Anna           ETC 56:51 +9:10
5 Tálas Soma            SPA 59:01 +11:20
6 Vékony Andor          ARA 60:16 +12:35
7 Nagy Viktor           MSE 60:29 +12:48
8 Bernhardt Balázs       EK 60:36 +12:55
9 Fent Mariann          ARA 61:57 +14:16
10 Árva Kati            ARA 62:31 +14:50
11 Konrád Rita          MSE 62:35 +14:54
12 Kiss Teodóra         ETC 64:08 +16:27
13 Vizi István          ARA 65:13 +17:32
14 Horváth Béla         HER 67:00 +19:19
15 Szebeni Zsolt        PSE 67:41 +20:00
16 Lászlóné Hornyai     HBS 68:05 +20:24
17 Bauer Attila Józs    MSE 71:05 +23:24
18 Vida István          SAS 71:22 +23:41
19 Sipos Péter           EK 71:53 +24:12
20 Kéri Gerzson         SZU 74:10 +26:29
21 Gillich Dóra         TTT 74:28 +26:47
22 Dr. Nagy Árpád       ETC 74:35 +26:54
23 Wengrin István       VTC 85:38 +37:57
24 Jenei Margit         SPA 88:12 +40:31
25 Bacskai Máté         BMF 91:25 +43:44
26 Hegedűs Péter        MSE 96:07 +48:26
27 Kiss Levente         BMF 101:11 +53:30
28 Deák Péter           MSE 106:08 +58:27
29 VAskó Melinda        SAS 112:22 +64:41
30 Horváth Balázs       BMF 130:32 +82:51
31 Spitzner és csapa     EK 144:14 +96:33
32 Tóth Bence           BMF 146:34 +98:53
33 Köpöczi József       BMF 152:26 +104:45

   Gillich Luca         TTT hiba
   Deák Gábor           MSE hiba
   Bokodi Ábel          BMF nfb
   Ozsváth Zoltán       MSE nfb

D pálya (18) 2,3 km 9 ep
1 Ódor Zoltán           MSE  26:00 0:00
2 Tálas József           EK  26:20 +0:20
3 Szántó Rita           MSE  28:36 +2:36
4 Horváth Levente       BMF  33:07 +7:07
5 Marosfalvi Mónika     SPA  34:01 +8:01
6 Bodó László Béla      MCB  34:32 +8:32
7 Faggyas Zsófi         TTE  40:58 +14:58
8 Mauerné Nagy Zsanett  MSE  41:21 +15:21
9 Mihály Bence          ARA  41:36 +15:36
10 Hegedűs Ákos          EK  41:37 +15:37
11 Szabó Lili           ARA  43:00 +17:00
12 Lutring László       TTT  57:21 +31:21
13 Wengrin Istvánné     VTC  66:29 +40:29
14 Vidor András         SPA  68:06 +42:06

   Cser Krisztina       SPA hiba
   Sárossi Bernát       MSE hiba
   Lackner Ágnes         EK nfb
   Józsa Gábor          DTC nfb

Szalagos (37) 2,0 km 6 ep
1 Eipl András           MSE 16:46 0:00
2 Vékony Janka          ARA 18:34 +1:48
3 Vizi Borbála          ARA 18:58 +2:12
4 Eipl Richárd          MSE 19:54 +3:08
5 Ódor Laura            MSE 20:25 +3:39
6 Sebes Viktória        MSE 21:04 +4:18
7 Mauer Máté            MSE 22:06 +5:20
8 Nagy Bence            MSE 22:23 +5:37
9 Vajdai Alex           MSE 23:07 +6:21
10 Bordács Krisztián    MSE 24:13 +7:27
11 Klement Zille        SPA 25:30 +8:44
12 Jámbor Ákos           EK 28:58 +12:12
13 Ambrus Gergely        EK 29:11 +12:25
14 Ambrus Réka           EK 29:12 +12:26
15 Simecz Olivér        MSE 31:59 +15:13
16 Trencsik Roland     KÉSZ 33:55 +17:09
17 Kész Ágnes          KÉSZ 34:40 +17:54
18 Lábos Julianna      KÉSZ 34:41 +17:55
19 Kiss András          HRS 37:10 +20:24
20 Reszter Úr           TTT 37:13 +20:27
21 Mészáros János       TTT 37:16 +20:30
22 Farkas Júlia         DTC 40:31 +23:45
23 Izsák Simon és a     BSC 41:37 +24:51
24 Kiss Péter           HRS 42:06 +25:20
25 Aknai Roland         TTT 47:39 +30:53
26 Dobák-Kállai Eszter KÉSZ 57:16 +40:30
27 Kovács Tímea        KÉSZ 57:22 +40:36
28 Király Gergely      KÉSZ 57:24 +40:38
29 Dobák Zoltán        KÉSZ 57:27 +40:41
30 Nagy Sándor          SAS 63:03 +46:17
31 Jeszenszky Zóra      MSE 86:21 +69:35

   Tóth Balázs és cs   KÉSZ hiba
   Horváth Krisztián   KÉSZ hiba
   Gécsik Team         KÉSZ hiba
   Nagy Bálint          ARA hiba
   Gaál Gábor és cs.   KÉSZ hiba
   Lengyel Martin       MSE hiba      


RAJTLISTA

Kilenc kategóriára nem érkezett nevezés, ezeket töröltük
Törölt kategóriák:
F18, F21, F75, F15-18; N18, N45, N55, N65, N15-18

A rajtlistában üres helyek nem szerepelnek, de az érkezés sorrendjében az adott pályára lehet nevezni a kinyomtatott térképek számában.
Pálya        / Nevezett / Üres / Kategóriák
 A (6.4-19-230)    9        9   (F35,F40,F45)
 B (5.0-17-170)   31       11   (N21,N35,N40,F16,F50,F55,F60)
 C (4.0-13-140)   30       10   (N14,N16,N50,N60,N70,F14,F65,F70)
 D (2.1- 9- 70)   17       11   (N12,F12,Nyílt) 
Sz (2.1- 6- 60)   31       19   (Szalagos, Kész István emlékséta)
----------------------------------------------------------------
 Összesen:       118       60   (178)

Helyszíni nevezés esetén a kezdő rajtidő:
A: 29 / B: 62 / C: 60 / D: 45 / SZ: percenként besorolva


RAJTLISTA 

Rajt  SI szám Név                  Klub                 
A pálya (9) 6,4 km 19 ep
11:00 2037785 Jász Réka            SPA Tabáni Spartacus
13:00 2067279 Stein Barnabás       ARA Alba Regia Atlétikai Klub
15:00   45455 Wengrin Ágnes        TTE TIPO
17:00   46025 Weibl Zoltán         SFC Széchenyi István Egyetem
19:00   45250 Szebeni Zsolt        PSE Postás Sportegyesület
21:00  332877 Mentler Balázs       SFC Széchenyi István Egyetem
23:00 2066480 Klement Gábor        SPA Tabáni Spartacus
25:00 2050669 Nagy Tibor           MCB Maccabi VAC
27:00  232753 Mauer Lajos          MSE Megalódusz Sportegyesüle

B pálya (31) 5,0 km 17 ep
 0:00 2050670 Nagy Krisztina       BEA Bp-i Egyetemi Atlétikai 
 2:00 1396223 Faggyas Réka         TTE TIPO 
 4:00  363463 Imeli János          MSE Megalódusz Sportegyesüle 
 6:00  416641 Faggyas Eszter       TTE TIPO 
 8:00 2035134 Dr. Rácz Gergely     KÉSZ Kész I. családja és bar 
10:00 2006750 László Károly        KAL Kalocsai Sportegyesület 
12:00 2050676 Skropné Szuromi Erzsé ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
14:00   45458 Faggyas László       TTE TIPO 
16:00 2050672 Skrop Róbert         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
18:00    4459 Gyulai Zoltán        MSE Megalódusz Sportegyesüle 
20:00  233618 Hajas Csilla         BEA Bp-i Egyetemi Atlétikai 
22:00   45439 Bugár József         SPA Tabáni Spartacus 
24:00   45370 Orsányi Beatrix      PSE Postás Sportegyesület 
26:00     890 Nováki Attila         EK Egyesületen kívüli 
28:00  363419 Szabó Ági            ZTE Zalaegerszegi Tájfutó Eg 
30:00  363472 Horváth Tivadar      HER Balatonalmádi Herkules S 
32:00   45264 Szepesi Imre         SAS SilvanusSE 
34:00 2035131 Dr. Béleczki Alíz   KÉSZ Kész I. családja és bar 
36:00   46112 Somlai Gábor         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
38:00  363475 Kis András            EK Egyesületen kívüli 
40:00 2050674 Skrop Tamás          ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
42:00 7510813 Aknai Antal          TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon
44:00  443188 Vékony Vanda         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
46:00  363461 Faggyas Petra        TTE TIPO 
48:00  505254 Hunyadi István       SFC Széchenyi István Egyetem 
50:00  222997 Kiss Zsolt           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
52:00  233619 Zempléni András      KOS Hegyvidéki-KFKI Opt. Spo 
54:00     888 Tálas József          EK Egyesületen kívüli 
56:00   45222 Hajagos Henrik       SZV Szegedi Vasutas SE 
58:00 2022122 Krasznai Orsolya     SPA Tabáni Spartacus 
60:00  363436 Szegi Amondó         BEA Bp-i Egyetemi Atlétikai 

C pálya (30) 4,0 km 13 ep
 0:00   46090 Köpöczi József       BMF Baji Mélységi Felderítő 
 2:00     924 Bauer Attila József  MSE Megalódusz Sportegyesüle
 4:00     934 Nagy Viktor          MSE Megalódusz Sportegyesüle
 6:00  411979 Hermann Levente      BMF Baji Mélységi Felderítő 
 8:00 7020813 Gillich Luca         TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon
10:00  411949 Zempléni Lilla       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó 
12:00   45577 Wengrin Istvánné     VTC Veszprémi Tájfutó Club 
14:00 2022124 Klement Kelén        SPA Tabáni Spartacus 
16:00  448962 Deák Péter           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
18:00  416669 Kiss Levente         BMF Baji Mélységi Felderítő 
20:00 2006741 Fent Mariann         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
22:00  411981 Horváth Balázs       BMF Baji Mélységi Felderítő 
24:00    4461 Bogdanovics András   MSE Megalódusz Sportegyesüle 
26:00  233607 Wágner Balázs        ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
28:00  233625 Bacskai Máté         BMF Baji Mélységi Felderítő 
30:00 1396230 Konrád Rita          MSE Megalódusz Sportegyesüle 
32:00 4714850 Bernhardt Balázs      EK Egyesületen kívüli
34:00  233590 Lászlóné Hornyai Piro HBS Honvéd Bottyán Sportegye 
36:00  443187 Árva Kati            ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
38:00  416659 Radics Anna          ETC Egri Torna Club
40:00   46084 Vizi István          ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
42:00 2066460 Tálas Soma           SPA Tabáni Spartacus 
44:00  232758 Bokodi Ábel          BMF Baji Mélységi Felderítő
46:00   45576 Wengrin István       VTC Veszprémi Tájfutó Club 
48:00 7990516 Gillich Dóra         TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon 
50:00     916 Sipos Péter           EK Egyesületen kívüli 
52:00  416670 Deák Gábor           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
54:00   45441 Jenei Margit         SPA Tabáni Spartacus 
56:00 1555059 Hegedűs Péter        MSE Megalódusz Sportegyesüle 
58:00 2056154 Horváth Béla         HER Balatonalmádi Herkules SE 

D pálya (17) 2,3 km 10 ep
11:00 7530104 Lutring László       TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon
13:00   46146 Sárossi Bernát       MSE Megalódusz Sportegyesül
15:00 4714854 Lackner Ágnes         EK Egyesületen kívüli
17:00 4714888 Ódor Zoltán          MSE Megalódusz Sportegyesüle
19:00 2037786 Vidor András         SPA Tabáni Spartacus 
21:00  411908 Horváth Levente      BMF Baji Mélységi Felderítő 
23:00 1396274 Mauerné Nagy Zsanett MSE Megalódusz Sportegyesüle 
25:00   45523 Mihály Bence         ARA Alba Regia Atlétikai Klu
27:00 4714881 Hegedűs Ákos          EK Egyesületen kívüli
29:00 4714872 Szabó Lili           ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
31:00 4714869 Faggyas Zsófi        TTE TIPO 
33:00 4714892 Bodó László Béla     MCB Maccabi VAC 
35:00 7640617 Ágh Eleonóra         TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon 
37:00 7571102 Mészárosné Boros Valé TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon 
39:00 7691019 Pincés Marianna      TTT Tatai Ts. és Tájfutó Hon 
41:00 7731123 Józsa Gábor          DTC Diósgyőri Tf. Club
43:00   46059 Szántó Rita          MSE Megalódusz Sportegyesüle

Szalagos (31) 2,0 km 6 ep
 1:00 4714896 Klement Zille        SPA Tabáni Spartacus 
 3:00 4714876 Dobák Zoltán         KÉSZ Kész I. családja és bar
 5:00 4714852 Dobák-Kállai Eszter  KÉSZ Kész I. családja és bar 
 7:00 4714856 Kovács Tímea         KÉSZ Kész I. családja és bar 
 9:00 4714891 Lábos Julianna       KÉSZ Kész I. családja és bar 
10:00 4616489 Tóth Balázs és cs.   KÉSZ Kész I. családja és bar
11:00 4714858 Gaál Gábor és cs.    KÉSZ Kész I. családja és bar 
12:00 4616488 Gécsik Team          KÉSZ Kész I. családja és bar
13:00 4714868 ifj. Trencsik Roland KÉSZ Kész I. családja és bar 
15:00 4714863 Trencsik Roland      KÉSZ Kész I. családja és bar 
17:00 4714848 Horváth Krisztián és KÉSZ Kész I. családja és bar 
19:00 4714883 Kész Alíz            KÉSZ Kész I. családja és bar 
21:00 4714877 Király Gergely       KÉSZ Kész I. családja és bar 
23:00     886 Kész Ágnes           KÉSZ Kész I. családja és bar 
25:00 4714890 Vajdai Alex          MSE Megalódusz Sportegyesüle 
27:00 4714893 Bordács Krisztián    MSE Megalódusz Sportegyesüle 
29:00 4714889 Sebes Viktória       MSE Megalódusz Sportegyesüle 
31:00 4714884 Vizi Borbála         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
33:00 4714874 Ódor Laura           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
35:00 4714860 Eipl András          MSE Megalódusz Sportegyesüle 
37:00 4714897 Lengyel Martin       MSE Megalódusz Sportegyesüle 
39:00 4714885 Mauer Máté           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
40:00    4462 Jeszenszky Zóra      MSE Megalódusz Sportegyesüle
41:00 4714899 Deczky Hanna         ARA Alba Regia Atlétikai Klu 
42:00 4714847 Farkas Júlia         DTC Diósgyőri Tf. Club
43:00 4714875 Simecz Olivér        MSE Megalódusz Sportegyesület
45:00 4714879 Ambrus Gergely        EK Egyesületen kívüli 
47:00    4460 Nagy Bence           MSE Megalódusz Sportegyesüle 
49:00 4714870 Jámbor Ákos           EK Egyesületen kívüli 
51:00 4714867 Ambrus Réka           EK Egyesületen kívüli 
53:00 4714878 Nagy Bálint          ARA Alba Regia Atlétikai Klu 


VERSENYÉRTESÍTŐ

Rendező:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület

Ideje: 2015. június 07. (vasárnap)
Null-idő: 10.30

Versenyközpont helye és megközelítése
- Gánt, Gránás
- A versenyközpont megegyezik a 10 évvel ezelőtti versenyközponttal, ahol Kész sporttársunk utolsó befutója volt 2005. június 12-én.
- A Csákberény felé vezető úton a letérés bójával jelölve

Parkolás: A versenyközpont közelében

Térkép: 1:10.000
2015. évben futólag helyesbített eredeti térkép
Mérete: A5, Laser nyomtatású. Szimbol a térképen.

Kategóriák és pályaadatok
PÁLYÁK  RANGSOROLÓ     MINŐSÍTŐ                 Hossz/Szint/Pont
 A     F18, F21;       F35, F40, F45            6,4 km
 B     F16, N18; N21;  F50, F55, F60; N35, N40  5,0 km
 C     F14; N14; N16;  F65, F70, F75; N45-65    4,0 km
 D     FN12, FN 15-18; Nyílt                    2,1 km
 Sz/Cs FN 10-Szalagos                           2,0 km
       Családi KÉSZ István emlékséta

Rajtlista sorsolása:
Tekintettel az előző napi éjszakai OB- résztvevőire a RAJTLISTA 2015. június 05-ig válik véglegessé.
Javaslom azoknak, akik a helyszínen tervezik a nevezést azok a sorsolásig írásban is jelezzék, mert térképeket a terepen nem tudunk nyomtatni.

PROGRAM
- A verseny kezdete: 10.30.
- Koszorúzás és megemlékezés Kész István sporttársunkról: 12:30
  (A megemlékezést Köpöczi József ezredes a Magyar Ejtőernyősök Bajtársi Szövetségének titkára tartja)
- Eredményhidetés: 12:35
(A megemlékezés és az eredményhírdetés ideje a befutók befutási idejétől függően változhat)

Díjazás:
A verseny 5 pályából áll. (A, B, C, D, Szalagos)
Minden pálya 1-3. helyezettje érem díjazásban részesül.
A különdíjak átadása a támogatóink felajánlásától függ.

Egyéb: 
- Helyszínen csak korlátozott számban tudunk elfogadni nevezést a kinyomtatott térképek alapján. (Térképek a rajtlista alapján kerülnek kinyomtatásra)
- A versennyel kapcsolatos további információkat a verseny honlapján teszünk közzé.
- A verseny térképei a verseny után röviddel felkerülnek a RouteGadget honlapra, ahol mindenki berajzolhatja a saját menetvonalát is.
- Terveink szerint a befutás után minden befutó frissítőt és egy szelet csokoládét vehet ár, illetve Kész Ágnes felajánlása alapján szendvicsek és fagy is lesz a versenyközpontban
- A betervezett és már szokásos tárkonyos vadragu leves egyéb elfoglaltság miatt csak Gánton a helyszínen fogyasztható (És ezt Robi el is várja mindenkitől. A szerk. megj.)

Kellemes versenyzést kívánunk! 
Rendezőség
VERSENYKIÍRÁS

Rendező:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület

A verseny célja, formája:  
  1./ Nappali normál távú egyéni verseny. (RR)
  2./ Megemlékezés Kész István sporttársunk halálának 10. évfordulójáról
  3./ A Megyei Tájfutó Kupasorozat 4. futama, beszámít a megyei összetett bajnokság eredményébe.

Rendezőség:
Verseny elnöke:  Mészáros Károly
Pályakitűző:     Gillich György
Ellenőrző bíró:  Horváth János
Rajt:            Pokornyik Tibor
Felvezetés:      Tóth Lajos, Gillich György, Gillich István


Ideje: 2015. június 07. (vasárnap)

Null-idő: 10.30

Versenyközpont helye és megközelítése
- Gánt, Gránás
- A versenyközpont megyegyezik a 10 évvel ezelőtti versenyközponttal, ahol Kész sporttársunk utolsó befutója volt 2005. június 12-én.

Google: 47.351769, 18.366404

lásd a google térképet

Parkolás: A versenyközpont közelében

Térkép: 1:10.000
2015. évben futólag helyesbített eredeti térkép
Mérete: A5, Laser nyomtatású. Szimbol a térképen.

Kategóriák és pályaadatok
PÁLYÁK  RANGSOROLÓ     MINŐSÍTŐ                 Hossz/Szint/Pont
 A     F18, F21;       F35, F40, F45            6,4 km
 B     F16, N18; N21;  F50, F55, F60; N35, N40  5,0 km
 C     F14; N14; N16;  F65, F70, F75; N45-65    4,0 km
 D     FN12, FN 15-18; Nyílt                    2,1 km

 Sz/Cs FN 10-Szalagos                           2,0 km
       Családi KÉSZ István emlékséta

Nevezési cím:  ttt.versenyek@gmail.com
Nevezéskor kérjük megadni: Név, Pálya, Születési év, SI szám, Egyesület neve, kódja

Nevezési határidő: 2015. június 01. 20.00.
Határidő után csak a helyszínen a rajtlista üres helyeire fogadunk el nevezést, a nevezési cím megszűnik.

Rajtlista sorsolása: 2015. június 02.

Nevezési díj:
- A-B-C-D pályán indulóknak:          1200 Ft
- Szalagos pálya gyerekek részére:    ingyenes
- SI bérlet:                          300 Ft

Eredményhirdetés:  Az utolsó befutó után, terv szerint 12.30-13.00 között

Díjazás: A pályán elért eredmények alapján az 1-3 helyezettek érem díjazásban részesülnek.

Egyéb:
- Csak e-mailen (írásban) érkező nevezéseket fogadunk el. (A beérkező nevezéseket visszaigazoljuk.)
- Helyszínen csak korlátozott számban tudunk elfogadni nevezést a kinyomtatott térképek alapján. (Térképek a rajtllista alapján kerülnek kinyomtatásra)
- A versennyel kapcsolatos további információkat a verseny honlapján teszünk közzé.

Kellemes versenyzést kívánunk!
Rendezőség
Statisztika
Összesen nevezett: 107 fő
Összesen indult: 132 fő
A szervezők létszáma: 8 fő

Letöltések
Nevezések
Rajtlista

EREDMÉNYEK

Győztesek
A pálya
Weibl Zoltán
B pálya
Gyulai Zoltán
C pálya
Klement Kelén
pálya
Ódor Zoltán
Szalagos
(Kész István Emlékséta)
Eipl András








2019.08.09.
Honlap guru: mkaroly
Back to content