2013 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2013

Korábbi versenyek

-----------------------------------------------------------------------------

VIII. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY
2013. június 08. - Tata, Csillagvizsgáló


T É R K É P




Statisztikai adatok
Benevezett versenyzők száma: 111 fő
Ebből

Célba érkezett: 103
Férfi: 57
Nő: 24
Családi: 22




-----------------------------------------------------------------------------

VERSENYKIÍRÁS
m o t t ó
CSALÁDI TÁJÉKOZÓDÁS FÖLDÖN ÉS ÉGEN




Rendező:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
TIT Komárom-Esztergom Megyei Egyesület
TIT Posztoczky Károly Csillagvizsgáló és Múzeum.

A verseny célja, formája
:  
  1./ Regionális rangsoroló, nappali rövid távú egyéni verseny keretében
versenyzési lehetőség biztosítása a tájfutók részére.
  2./ Versenyzési, edzési lehetőség biztosítása a megyei tájfutóknak, mely
bele számít a megyei összetett bajnokság eredményébe.
  3./ Családi tájékozódási sportnap, melynek mottója

   --- Családi tájékozódás földön és égen ---

P R O G R A M O K

- családi tájékozódási feladatok térképpel
- csillagvizsgálás eszközei, használata
- napkitörések észlelése
- kellemes kikapcsolódás, séta, közös sportolás
- bográcsban készített közös ebéd

Rendezőség
:

Verseny elnöke, pályakitűző: Mészáros Károly
Ellenőrző bíró:
Horváth János
Rajt:
Pokornyik Tibor
Felvezetés: Tóth Lajos
Családi rendezvény: Pincés Marianna


Ideje, helye
: 2013. június 08. Tata

Versenyközpont
: Tata, Csillagvizsgáló
2890 Tata, Tanoda tér 25.

Google: 47.640971,18.319444 (Csak másold be a kereső mezőbe!)

A versenyközpont megközelítése:
Autóval
:
1./ Autópálya felől érkezve a 2. közlekedési lámpa után a 3. közlekedési lámpánál jobbra a központi autóbusz állomás előtt jobbra. Egyenesen kell haladni, majd a lovardához levezető kapu előtt jobbra követve a főutat és kb 50m után balra kell fordulni a gimnázium felé a versenyközpontig.
2./ Tatabánya felől a városon keresztül érkezve a körforgalomnál a 2. kijáraton kihajtva az autópálya felé kell fordulni, majd a 2. közlekedési lámpa után, a 3. közlekedési lámpánál a központi autóbusz állomás után balra. Egyenesen kell haladni, majd a lovardához levezető kapu előtt jobbra követve a főutat és kb 50m után balra kell fordulni a gimnázium felé a versenyközpontig.

Vonattal, vagy autóbusszal:

A központi autóbusz állomásig eljutva gyalog az előző leírt módon.

Parkolás
: A környező utcákban, betartva a KRESZ előírásait.

Térkép
: Tata, Márvány-hegy, Öreg-vár; Mérete A4

             PÁLYÁK     RANGSOROLÓ (12)      MINŐSÍTŐ / EGYÉB (17)
Kategóriák:   PIROS      
FN21B, FN18B;        FN35, FN40, FN45
             
KÉK        FN16B, FN14B         FN50, FN55, FN60, FN65, FN70
             
ZÖLD       FN15-18C,
             
NARANCS    FN12C                Nyílt
             CSALÁDI TÁJÉKOZÓDÁSI FELADATOK TÉRKÉPPEL


Nevezési cím
:  keszistvan.ev[kukacka]t-online.hu (már nem aktív)
Nevezéskor kérjük megadni:
Név, Kategória, SI szám, Egyesület neve, kódja
A családi versenyre előzetesen is lehet jelentkezni a
név és a létszám megadásával

Nevezési határidő
: 2013. június 04. 24:00

Rajtlista sorsolása
: 2012. június 05. 08.00
A sorsolás után a honlapon is megtekinthető.
A rajtlista tájékoztató jellegű, a rajtoltatása rajtdoboz használatával történik, de a rajtlista, csak különleges esetben változtatható.

Nevezési díj:

Minden kategória a nyílt kivételével:  1200 Ft
Nyílt kategória:
800 Ft
SI bérlet: 200 Ft (FN12C és FN14B kategóriáknak ingyenes)
Családi Sportnapon részvevőknek:      ingyenes

Eredményhirdetés
:  13.30.   (Tervezett idő, ami változhat)

Díjazás
: Érem (Családi versenyen - emlékérem)

Null-idő
: 11:00

Egyéb
:
- Csak e-mailen érkező nevezéseket fogadunk el. (A beérkező nevezéseket visszaigazoljuk.)
- Helyszínen csak a rajtlista szerinti üres helyekre, fogadunk el nevezést.
(Térképek a rajtlista alapján kerülnek kinyomtatásra)
- A családi programra előzetesen is és a helyszínen is lehet
jelentkezni.
- Jelentkezéskor  minden résztvevőnek alá kell írni a jelenléti ívet
- A versennyel kapcsolatos további információkat a verseny
honlapján teszünk közzé.

Kellemes versenyzést kívánunk! Rendezőség


-----------------------------------------------------------------------------

BENEVEZETT VERSENYZŐK
2013. 06.06. 08.00
71 fő

Sorsz. Név                         SI dugó Bérelt  Klub                         

F21B                        

    1 Bojtor Szabolcs             9005283         DIS DISZ Közéleti, Kulturáli
    2 Horváth Sándor               505260         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    3 Illés Péter                  232789         HRF Szolnoki Honvéd Sportegy
    4 Kövesdi Ádám                1820723         TTE Tipo Tájfutó és Környeze
    5 Nagy Balázs                  505211         GOC Göcsej Környezetvédő, Tá
    6 Stark Gergely                307548         MEA Miskolci Egyetemi Atléti
    7 Szebeli István              2041772         SSC Siketek Sport Club       
    8 Weibl Zoltán                  46025         SFC Széchenyi István Egyetem


F18B                        

    1 Kőhalmi Bence István                   X    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    2 Pokornyik Bence             7950530         TTT Tatai Tömegsport és Tájf


N21B                        

    1 Ágh Barbara                 7931221         TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    2 Stark Edina                            X    MEA Miskolci Egyetemi Atléti
    3 Szebeliné Toldi Éva          232845         SSC Siketek Sport Club       
    4 Zelena Dóra                  505259         MAT Mazsola Tájfutó és Termé


N18B                        

    1 Kadocsa Rebeka              2022193         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    2 Tóth Blanka                  339829         MAT Mazsola Tájfutó és Termé


F35                         

    1 Ádám Péter                             X    MSE Megalódusz Sportegylet   
    2 Bauer Attila József                    X    MSE Megalódusz Sportegylet   
    3 Komlósi László                         X    EK Egyesületen kívüli        
    4 Nagy Viktor                     934         MSE Megalódusz Sportegylet   

F40                         

    1 Báder Attila                 307549         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    2 Buzás Gyula                  206225         FMT FŐMTERV SK               
    3 Cserna András               1396276         MSE Megalódusz Sportegylet   
    4 Tóth László                  363485         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    5 Varsányi Ferenc              222902         MSE Megalódusz Sportegylet   


F45                         

    1 Gyulai Zoltán                  4459         MSE Megalódusz Sportegylet   
    2 Jóni János                             X    EK Egyesületen kívüli        
    3 Kadocsa Gábor                362953         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    4 Mentler Balázs               332877         SFC Széchenyi István Egyetem
    5 Mörk Péter                   222917         MAT Mazsola Tájfutó és Termé


N35                         

    1 Fábián Beatrix               448979         FMT FŐMTERV SK               
    2 Konrád Rita                 1396230         MSE Megalódusz Sportegylet   
    3 Madarassy Mária                 962         BEA Budapesti Egyetemi Atlét
    4 Mauerné Nagy Zsanett                   X    MSE Megalódusz Sportegylet   

N40                         

    1 Tóth Zsuzsanna               339830         MAT Mazsola Tájfutó és Termé

F16B                        

    1 Horváth Csongor              505257         MAT Mazsola Tájfutó és Termé


N16B                        

    1 Mach Berta                   448955         MAT Mazsola Tájfutó és Termé


F14B                        

    1 Tóth Balázs                 2022195         MAT Mazsola Tájfutó és Termé

N14B                        

    1 Dudás Anna Klaudia          7000705         TTT Tatai Tömegsport és Tájf

N45                         

    1 Ágh Eleonóra dr.            7640617         TTT Tatai Tömegsport és Tájf

N55                         

    1 Mészárosné Boros Valéria    7571102         TTT Tatai Tömegsport és Tájf


F50                         

    1 Braun János                     963         BEA Budapesti Egyetemi Atlét
    2 Kiss Zsolt                   222997         EK Egyesületen kívüli        
    3 Pokornyik Tibor             7621001         TTT Tatai Tömegsport és Tájf


F55                         

    1 Imeli János                  363463         MSE Megalódusz Sportegylet   
    2 Tóth Lajos                  7570705         TTT Tatai Tömegsport és Tájf


F60                         

    1 Aknai Antal                 7510813         TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    2 Horváth Tivadar              363472         HER Balatonalmádi Herkules S
    3 Lutring László              7530104         TTT Tatai Tömegsport és Tájf

    4 Vida István                    5617         SIL Silvanus SE                


F65                         

    1 Bogdanovits András             4461         MSE Megalódusz Sportegylet   
    2 Pásztor Imre                  45272         SZV Szegedi Vasutas Sport Eg
    3 Vass Tibor                    45457         VHS Veszprémi Honvéd Sporteg


F70                         

    1 Reszter István              7431217         TTT Tatai Tömegsport és Tájf

    2 Kozma László                   4474         SIL Silvanus SE

F12                         

    1 Báder Kristóf               2022191         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    2 Reszter Márk                7020219         TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    3 Tálas Soma                             X    SPA Tabáni Spartacus Sport é


Nyílt                       

    1 Báder Fanni                 2022190         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    2 Bélteky Dóra                 307546         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    3 Kadocsa Benjámin             339827         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    4 Kadocsa Levente               45550         MAT Mazsola Tájfutó és Termé
    5 Károlyi Tamás                          X    Szomód Általános Iskola      
    6 Kiss Gergely                           X    Szomód Általános Iskola      
    7 Komlósi Roland                         X    EK Egyesületen kívüli        
    8 Lukács Szabolcs                        X    EK Egyesületen kívüli        
    9 Mauer Luca                             X    MSE Megalódusz Sportegylet   
   10 Mauer Máté                             X    MSE Megalódusz Sportegylet   
   11 Tálas József                           X    SPA Tabáni Spartacus Sport é
   12 Tóth Miklós                            X    Szomód Általános Iskola      


Családi                     

    1 KÉSZ Ágnes + 7 fő                      X    TTT Tatai Tömegsport és Tájf


-----------------------------------------------------------------------------

VERSENYÉRTESÍTŐ
--- Családi tájékozódás földön és égen ---

Ideje, helye
: 2013. június 08. Tata

Null-idő:
11:00

Versenyközpont:
 Tata, Csillagvizsgáló
2890 Tata, Tanoda tér 25. Google: 47.640971,18.319444 Csak másold be a kereső mezőbe!

Parkolás
: A környező utcákban, betartva a KRESZ előírásait.

Térkép
: Tata, Márvány-hegy, Öreg-vár; Mérete A4

Törölt kategóriák
: N12; FN15-18; N50; N60; N65; N70;  

Jelentkezés a versenyközpontban
: 2013. június 08. 09:00-10:40
A helyszínen jelentkezők a meghatározott üres helyek erejéig
az alábbiak szerint indulhatnak:

PIROS   (20) FN21,FN18,F35                + 10 üres hely, indulás a 42. perctől
KÉK     (19) FN16,FN14,N35,N40,F40,F45,   + 10 üres hely, indulás a 39. perctől
ZÖLD    (16) N45,F50,FN55,F60,F65,F70     +  8 üres hely, indulás a 32. perctől
NARANCS (15) F12; Nyílt                   + 15 üres hely, indulás a 30. perctől
SZÜRKE  Családi csapatok percenként indulnak, a célban a térképet le kell adni


Eredményhirdetés
: 13.30.   (Tervezett idő, ami változhat)

Díjazás
: Érem; Családi versenyen - emlékérem, sorsolás

Egyéb
:  
- A versenyzőket az egyesület meghívja egy ebédre. (Bográcsban készült paprikás krumpli)
- A versenyközpontban ivóvíz van.
- Helyszínen csak a rajtlista szerinti üres helyekre, fogadunk el nevezést.
(Térképek a rajtlista alapján kerülnek kinyomtatásra)
- SI bérlet: 200 Ft
(FN12C és FN14B és a családi kategóriának ingyenes)
- Kérünk minden résztvevőt, hogy a jelentkezéskor  írják alá a
jelenléti ívet
- A családi versenyen a követelmény, a pálya teljesítése. Az időt
nem vesszük figyelembe. A sorsoláson azok a családok, csapatok vesznek részt, ahol a teljesítés hibátlan.

PÁLYAADATOK
:
A törölt kategóriák miatt a célszerűséget szem előtt tartva a kategória elosztása és a pályaadatok kicsit változtak a kiíráshoz viszonyítva az alábbi módon:
PIROS      FN21,FN18;F35                    4,3 km / 18 pont / 30 m
KÉK        FN16,FN14;N35,N40,F40,F45        4,0 km / 18 pont / 30 m
ZÖLD       N45,F50,FN55,F60,F65,F70         2,7 km / 19 pont / 25 m
NARANCS    F12; Nyílt                       2,4 km / 11 pont / 20 m
SZÜRKE     Családi csapatok                 1,6 km / 11 pont / 20 m
  

Kellemes versenyzést kívánunk! Rendezőség

-----------------------------------------------------------------------------

RAJTLISTA

Kategóriánként
Név                           SI dugó  Szül Klub                                  Rajt

F21B  (8)          4.2 km   18 ep          
Nagy Balázs                    505211    83 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájé        6:00
Weibl Zoltán                    46025    77 SFC Széchenyi István Egyetem S       14:00
Stark Gergely                  307548    81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétika       18:00
Kövesdi Ádám                  1820723    82 TTE Tipo Tájfutó és Környezetv       24:00
Bojtor Szabolcs               9005283    90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális        26:00
Horváth Sándor                 505260    66 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       30:00
Szebeli István                2041772    68 SSC Siketek Sport Club               32:00
Illés Péter                    232789    83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyes       38:00

F18B  (2)          4.2 km   18 ep          
Pokornyik Bence               7950530    95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       20:00
Kőhalmi Bence István                     94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       36:00

N21B  (4)          4.2 km   18 ep          
Szebeliné Toldi Éva            232845    69 SSC Siketek Sport Club                8:00
Stark Edina                                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétika       12:00
Zelena Dóra                    505259    70 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       22:00
Ágh Barbara                   7931221    93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       28:00

N18B  (2)          4.2 km   18 ep          
Tóth Blanka                    339829    96 MAT Mazsola Tájfutó és Termész        2:00
Kadocsa Rebeka                2022193    95 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       34:00

F35  (4)           4.2 km   18 ep          
Bauer Attila József                      75 MSE Megalódusz Sportegylet            4:00
Komlósi László                              EK Egyesületen kívüli                10:00
Nagy Viktor                       934       MSE Megalódusz Sportegylet           16:00
Ádám Péter                               74 MSE Megalódusz Sportegylet           40:00

F40  (5)           4.0 km   18 ep          
Buzás Gyula                    206225    71 FMT FŐMTERV SK                        1:00
Báder Attila                   307549    69 MAT Mazsola Tájfutó és Termész        3:00
Tóth László                    363485    68 MAT Mazsola Tájfutó és Termész        7:00
Cserna András                 1396276    71 MSE Megalódusz Sportegylet            9:00
Varsányi Ferenc                222902    71 MSE Megalódusz Sportegylet           15:00

F45  (5)           4.0 km   18 ep          
Gyulai Zoltán                    4459    58 MSE Megalódusz Sportegylet            5:00
Jóni János                                  EK Egyesületen kívüli                11:00
Kadocsa Gábor                  362953    67 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       23:00
Mörk Péter                     222917    67 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       29:00
Mentler Balázs                 332877    68 SFC Széchenyi István Egyetem S       33:00

N35  (4)           4.0 km   18 ep          
Konrád Rita                   1396230       MSE Megalódusz Sportegylet           19:00
Fábián Beatrix                 448979    74 FMT FŐMTERV SK                       25:00
Madarassy Mária                   962    74 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik       27:00
Mauerné Nagy Zsanett                        MSE Megalódusz Sportegylet           35:00

N45  (1)           2.7 km   19 ep          
Ágh Eleonóra dr.              7640617    64 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       22:00

F16B  (1)          4.0 km   18 ep          
Horváth Csongor                505257    00 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       31:00

N16B  (1)          4.0 km   18 ep          
Mach Berta                     448955    98 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       37:00

N14B  (1)          4.0 km   18 ep          
Dudás Anna Klaudia            7000705    00 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       21:00

F50  (3)           2.7 km   19 ep          
Braun János                       963    59 BEA Budapesti Egyetemi Atlétik        4:00
Pokornyik Tibor               7621001    62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       18:00
Kiss Zsolt                     222997       EK Egyesületen kívüli                20:00

F55  (2)           2.7 km   19 ep          
Imeli János                    363463    56 MSE Megalódusz Sportegylet           10:00
Tóth Lajos                    7570705    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       26:00

F60  (4)           2.7 km   19 ep          
Lutring László                7530104    53 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut        2:00
Horváth Tivadar                363472    53 HER Balatonalmádi Herkules Spo        6:00
Aknai Antal                   7510813    51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       12:00
Vida István                      5617    47 SIL Silvanus SE                      30:00

F65  (3)           2.7 km   19 ep          
Bogdanovits András               4461    48 MSE Megalódusz Sportegylet           14:00
Pásztor Imre                    45272    44 SZV Szegedi Vasutas Sport Egye       24:00
Vass Tibor                      45457    40 VHS Veszprémi Honvéd Sportegye       28:00

F70  (2)           2.7 km   19 ep          
Kozma László                     4474    39 SIL Silvanus SE                       0:00
Reszter István                7431217    43 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut        8:00

N55  (1)           2.7 km   19 ep          
Mészárosné Boros Valéria      7571102    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut       16:00

F12  (3)           2.4 km   11 ep          
Tálas Soma                               02 SPA Tabáni Spartacus Sport és         1:00
Reszter Márk                  7020219    02 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut        3:00
Báder Kristóf                 2022191    02 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       19:00

Nyílt  (12)        2.4 km   11 ep          
Tálas József                                SPA Tabáni Spartacus Sport és         5:00
Mauer Máté                                  MSE Megalódusz Sportegylet            7:00
Tóth Miklós                                 Szomód Általános Iskola               9:00
Kiss Gergely                                Szomód Általános Iskola              11:00
Károlyi Tamás                               Szomód Általános Iskola              13:00
Mauer Luca                                  MSE Megalódusz Sportegylet           15:00
Bélteky Dóra                   307546       MAT Mazsola Tájfutó és Termész       17:00
Lukács Szabolcs                             EK Egyesületen kívüli                21:00
Kadocsa Levente                 45550    97 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       23:00
Kadocsa Benjámin               339827    00 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       25:00
Báder Fanni                   2022190       MAT Mazsola Tájfutó és Termész       27:00
Komlósi Roland                              EK Egyesületen kívüli                29:00

Családi  (1)       1.6 km   11 ep          
KÉSZ Ágnes + 7 fő                           TTT Tatai Tömegsport és Tájfut        2:00

F14B  (1)          4.0 km   18 ep          
Tóth Balázs                   2022195    99 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       17:00

N40  (1)           4.0 km   18 ep          
Tóth Zsuzsanna                 339830    70 MAT Mazsola Tájfutó és Termész       13:00



PÁLYÁNKÉNT
Rajtsz SI dugó Név                         Szül Klub                          Kategória            Rajt

PIROS  (20)    FN21,FN18,F35                 4.2 km   18 ep
   70  339829 Tóth Blanka                   96 MAT Mazsola Tájfutó és Termés N18B                 2:00
   53         Bauer Attila József           75 MSE Megalódusz Sportegylet    F35                  4:00
   73  505211 Nagy Balázs                   83 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj F21B                 6:00
   52  232845 Szebeliné Toldi Éva           69 SSC Siketek Sport Club        N21B                 8:00
    7         Komlósi László                   EK Egyesületen kívüli         F35                 10:00
   28         Stark Edina                      MEA Miskolci Egyetemi Atlétik N21B                12:00
   21   46025 Weibl Zoltán                  77 SFC Széchenyi István Egyetem  F21B                14:00
   24     934 Nagy Viktor                      MSE Megalódusz Sportegylet    F35                 16:00
   27  307548 Stark Gergely                 81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik F21B                18:00
   61 7950530 Pokornyik Bence               95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F18B                20:00
   40  505259 Zelena Dóra                   70 MAT Mazsola Tájfutó és Termés N21B                22:00
   23 1820723 Kövesdi Ádám                  82 TTE Tipo Tájfutó és Környezet F21B                24:00
   11 9005283 Bojtor Szabolcs               90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális F21B                26:00
   54 7931221 Ágh Barbara                   93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu N21B                28:00
   33  505260 Horváth Sándor                66 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F21B                30:00
   51 2041772 Szebeli István                68 SSC Siketek Sport Club        F21B                32:00
   37 2022193 Kadocsa Rebeka                95 MAT Mazsola Tájfutó és Termés N18B                34:00
   67         Kőhalmi Bence István          94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F18B                36:00
   47  232789 Illés Péter                   83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye F21B                38:00
    2         Ádám Péter                    74 MSE Megalódusz Sportegylet    F35                 40:00

KÉK  (19)      FN16,FN14,N35,N40,F40,F45     4.0 km   18 ep
   49  206225 Buzás Gyula                   71 FMT FŐMTERV SK                F40                  1:00
   29  307549 Báder Attila                  69 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F40                  3:00
    8    4459 Gyulai Zoltán                 58 MSE Megalódusz Sportegylet    F45                  5:00
   71  363485 Tóth László                   68 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F40                  7:00
   12 1396276 Cserna András                 71 MSE Megalódusz Sportegylet    F40                  9:00
    9         Jóni János                       EK Egyesületen kívüli         F45                 11:00
   72  339830 Tóth Zsuzsanna                70 MAT Mazsola Tájfutó és Termés N40                 13:00
   22  222902 Varsányi Ferenc               71 MSE Megalódusz Sportegylet    F40                 15:00
   69 2022195 Tóth Balázs                   99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F14B                17:00
   25 1396230 Konrád Rita                      MSE Megalódusz Sportegylet    N35                 19:00
   57 7000705 Dudás Anna Klaudia            00 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu N14B                21:00
   35  362953 Kadocsa Gábor                 67 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F45                 23:00
   50  448979 Fábián Beatrix                74 FMT FŐMTERV SK                N35                 25:00
   45     962 Madarassy Mária               74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti N35                 27:00
   39  222917 Mörk Péter                    67 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F45                 29:00
   32  505257 Horváth Csongor               00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F16B                31:00
   20  332877 Mentler Balázs                68 SFC Széchenyi István Egyetem  F45                 33:00
   19         Mauerné Nagy Zsanett             MSE Megalódusz Sportegylet    N35                 35:00
   38  448955 Mach Berta                    98 MAT Mazsola Tájfutó és Termés N16B                37:00

ZÖLD  (16)     N45,F50,FN55,F60,F65,F70      2.7 km   19 ep
   75    4474 Kozma László                  36 SIL Silvanus SE               F70                  0:00
   58 7530104 Lutring László                53 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F60                  2:00
   46     963 Braun János                   59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti F50                  4:00
   10  363472 Horváth Tivadar               53 HER Balatonalmádi Herkules Sp F60                  6:00
   63 7431217 Reszter István                43 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F70                  8:00
    3  363463 Imeli János                   56 MSE Megalódusz Sportegylet    F55                 10:00
   56 7510813 Aknai Antal                   51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F60                 12:00
   68    4461 Bogdanovits András            48 MSE Megalódusz Sportegylet    F65                 14:00
   59 7571102 Mészárosné Boros Valéria      57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu N55                 16:00
   62 7621001 Pokornyik Tibor               62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F50                 18:00
   26  222997 Kiss Zsolt                       EK Egyesületen kívüli         F50                 20:00
   55 7640617 Ágh Eleonóra dr.              64 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu N45                 22:00
    5   45272 Pásztor Imre                  44 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy F65                 24:00
   66 7570705 Tóth Lajos                    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F55                 26:00
   48   45457 Vass Tibor                    40 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy F65                 28:00
   74    5617 Vida István                   47 SIL Silvanus SE               F60                 30:00

NARANCS  (15)  F12; Nyílt                    2.4 km   11 ep
   43         Tálas Soma                    02 SPA Tabáni Spartacus Sport és F12                  1:00
   64 7020219 Reszter Márk                  02 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu F12                  3:00
   44         Tálas József                     SPA Tabáni Spartacus Sport és Nyílt                5:00
   14         Mauer Máté                       MSE Megalódusz Sportegylet    Nyílt                7:00
   15         Tóth Miklós                      Szomód Általános Iskola       Nyílt                9:00
   16         Kiss Gergely                     Szomód Általános Iskola       Nyílt               11:00
   17         Károlyi Tamás                    Szomód Általános Iskola       Nyílt               13:00
   18         Mauer Luca                       MSE Megalódusz Sportegylet    Nyílt               15:00
   41  307546 Bélteky Dóra                     MAT Mazsola Tájfutó és Termés Nyílt               17:00
   31 2022191 Báder Kristóf                 02 MAT Mazsola Tájfutó és Termés F12                 19:00
    4         Lukács Szabolcs                  EK Egyesületen kívüli         Nyílt               21:00
   36   45550 Kadocsa Levente               97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés Nyílt               23:00
   34  339827 Kadocsa Benjámin              00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés Nyílt               25:00
   30 2022190 Báder Fanni                      MAT Mazsola Tájfutó és Termés Nyílt               27:00
    6         Komlósi Roland                   EK Egyesületen kívüli         Nyílt               29:00

CSALÁDI  (1)               1.6 km   11 ep
   13         KÉSZ Ágnes + 7 fő                TTT Tatai Tömegsport és Tájfu Családi              2:00

-----------------------------------------------------------------------------

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ

A SportIdentek megszállták a földet és minden energiájukat egy pontra fókuszálva sejtekre osztották az eredményekért küzdő bátor földlakók tájékozódási képességét, nagy zűrzavart okozva lelkükben és szellemükben.

Mágneses vihart kavarva a legfőbb irányító központ minden csillagközi energiát igénylő eszközén a pusztulás nyomaival maga mögött egy  armageddon emlékét felidézve tette tönkre minden földlakó egyetlen galaktikus örömét,
az elért eredmények ismeretét.



AZ EREDMÉNYLISTA
időt és fáradságot nem kímélve
A RAJT ÉS A CÉLDOBOZOK KIOLVASÁSA ÉS ÖSSZEVETÉSE ALAPJÁN KÉSZÜLT
Az eredmény tükrözi a futott teljesítményt, azonban az esetleges hibás pontfogásokat nem.
Ezért az eredmény hivatalosan csak tájékoztató jellegű eredménylista
. A lista végén pár szó a hiba okáról.

Hely Név                           SI dugó  Szül Klub                              Idő

Családi  (22)         1.6 km   11 ep          
   1 Tálas Soma                    4616487       EK Egyesületen kívüli           14:29
   2 Hervai család                 4714878       EK Egyesületen kívüli           18:49
   3 Sárközi család                4714858       EK Egyesületen kívüli           20:11
   4 Borsi család                  4714881       EK Egyesületen kívüli           22:01
   5 Báder család                  4714871       EK Egyesületen kívüli           25:23
   6 Mach család                   4714888       EK Egyesületen kívüli           26:08
   7 Kutrucz család                4616476       EK Egyesületen kívüli           26:21
   8 Bodnár család                 4616486       EK Egyesületen kívüli           27:33
   9 Aknai Roland és családja      4616489       EK Egyesületen kívüli           35:36
  10 Hajdú-Nagy család             4616488       EK Egyesületen kívüli           37:13
  11 Vass Tiborné                  4616477       EK Egyesületen kívüli           38:54
  12 Csocsó család                 4714870       EK Egyesületen kívüli           39:19
  13 Kadosa család                 4714862       EK Egyesületen kívüli           40:16
  14 Spanyolország                 4616490       EK Egyesületen kívüli           41:52
  15 Éjszakai baglyok              4616483       EK Egyesületen kívüli           53:23
  16 Barkó család                  4714874       EK Egyesületen kívüli           57:16
  17 KÉSZ Ágnes + 7 fő                 886       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   59:13
  18 Nagy család                   4616482       EK Egyesületen kívüli           63:00
  19 Dream Team                    4714859       EK Egyesületen kívüli           89:16
  20 Stark család                  4714879       EK Egyesületen kívüli           90:31
  21 Mauer család                  4616485       EK Egyesületen kívüli           96:46
  22 Mörk család                   4714872       EK Egyesületen kívüli           98:16

F12  (4)              2.4 km   11 ep          
   1 Tálas Soma                        888    02 SPA Tabáni Spartacus Sport és   18:43
   2 Gillich Luca                  7020813       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   20:39
   3 Reszter Márk                  4714892    02 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   50:36
   4 Báder Kristóf                 2022191    02 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   59:15

F14B  (2)             4.0 km   18 ep          
   1 Tóth Balázs                   2022195    99 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   40:34
   2 Berzsák Búcsú                 4616484       MSE Megalódusz Sportegylet      45:18

F16B  (1)             4.0 km   18 ep          
   1 Horváth Csongor                505257    00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   27:39

F18B  (2)             4.2 km   18 ep          
   1 Pokornyik Bence               7950530    95 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   26:31
   2 Kőhalmi Bence István           448962    94 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   51:03

F21B  (12)            4.2 km   18 ep          
   1 Weibl Zoltán                    46025    77 SFC Széchenyi István Egyetem    22:54
   2 Gyulai Tamás                     4458       MSE Megalódusz Sportegylet      24:16
   3 Szebeli István                2041772    68 SSC Siketek Sport Club          25:58
   4 Horváth Sándor                 505260    66 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   28:18
   5 Nagy Gergő                      45210       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy   28:30
   6 Bodó Tibor                      45906       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy   29:22
   7 Illés Péter                    232789    83 HRF Szolnoki Honvéd Sportegye   29:33
   8 Bojtor Szabolcs               9005283    90 DIS DISZ Közéleti, Kulturális   29:37
   9 Stark Gergely                  307548    81 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   30:08
  10 Kövesdi Ádám                  1820723    82 TTE Tipo Tájfutó és Környezet   31:52
  11 Gyöngyösi István              4714889       SZV Szegedi Vasutas Sport Egy   34:49
  12 Nagy Balázs                    505211    83 GOC Göcsej Környezetvédő, Táj   42:12

F35  (4)              4.2 km   18 ep          
   1 Nagy Viktor                       934       MSE Megalódusz Sportegylet      45:00

     Ádám Péter                     416669    74 MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.
     Komlósi László                  46146       EK Egyesületen kívüli            n.i.
     Bauer Attila József               918    75 MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.

F40  (5)              4.0 km   18 ep          
   1 Cserna András                 1396276    71 MSE Megalódusz Sportegylet      27:14
   2 Tóth László                    363485    68 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   32:13
   3 Buzás Gyula                    206225    71 FMT FŐMTERV SK                  34:16
   4 Báder Attila                   307549    69 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   44:37

     Varsányi Ferenc                222902    71 MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.

F45  (6)              4.0 km   18 ep          
   1 Gyulai Zoltán                    4459    58 MSE Megalódusz Sportegylet      22:31
   2 Mörk Péter                     222917    67 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   27:13
   3 Kadocsa Gábor                  362953    67 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   30:28
   4 Mentler Balázs                 332877    68 SFC Széchenyi István Egyetem    37:01
   5 Jóni János                     363475       EK Egyesületen kívüli           42:27
   6 Kiss Zsolt                     222997       EK Egyesületen kívüli           44:32

F50  (2)              2.7 km   19 ep          
   1 Braun János                       963    59 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   33:46

     Pokornyik Tibor               7621001    62 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    n.i.

F55  (2)              2.7 km   19 ep          

   1 Tóth Lajos                    7570705    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   19:37
   2 Imeli János                    363463    56 MSE Megalódusz Sportegylet      45:27

F60  (3)              2.7 km   19 ep          
   1 Horváth Tivadar                363472    53 HER Balatonalmádi Herkules Sp   18:44
   2 Aknai Antal                   7510813    51 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   22:15
   3 Lutring László                7530104    53 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   40:30

F65  (6)              2.7 km   19 ep          
   1 Bogdanovits András               4461    48 MSE Megalódusz Sportegylet      20:19
   2 Vida István                      5617    47 SIL Silvánus SE                 25:22
   3 Vass Tibor                      45457    40 VHS Veszprémi Honvéd Sportegy   28:00
   4 Pásztor Imre                    45272    44 SZV Szegedi Vasutas Sport Egy   28:58
   5 Bodó László Béla              2050663       SZU Szegedi Bokorugró           35:31
   6 Mészáros János                    889       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   42:11

F70  (3)              2.7 km   19 ep          
   1 Radnóti Rezső                   45409       HAV Havas Szabadidő             32:51
   2 Reszter István                7431217    43 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   41:46
   3 Kozma László                     4474    36 SIL Silvánus SE                 86:54

N14B  (1)             4.0 km   18 ep          
     Dudás Anna Klaudia            7000705    00 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu    n.i.

N16B  (2)             4.0 km   18 ep          
   1 Gillich Bernadett               45101       EK Egyesületen kívüli           31:01
   2 Mach Berta                     448955    98 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   42:33

N18B  (3)             4.2 km   18 ep          
   1 Kadocsa Rebeka                2022193    95 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   27:11
   2 Gillich Viktória                46060       MSE Megalódusz Sportegylet      38:45
   3 Tóth Blanka                    339829    96 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   46:35

N21B  (6)             4.2 km   18 ep          
   1 Novák Martina                  502916       ETC Egriek                      31:59
   2 Zelena Dóra                    505259    70 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   36:23
   3 Szebeliné Toldi Éva            232845    69 SSC Siketek Sport Club          39:46
   4 Ágh Barbara                   7931221    93 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   42:52
   5 Stark Edina                    505254       MEA Miskolci Egyetemi Atlétik   55:17

     Bodnár Alexandra              4616481       MSE Megalódusz Sportegylet       n.i.

N35  (4)              4.0 km   18 ep          
   1 Konrád Rita                   1396230       MSE Megalódusz Sportegylet      32:05
   2 Madarassy Mária                   962    74 BEA Budapesti Egyetemi Atléti   42:53
   3 Fábián Beatrix                 448979    74 FMT FŐMTERV SK                  44:28

     Mauerné Nagy Zsanett           232758       MSE Megalódusz Sportegylet       hiba

N40  (1)              4.0 km   18 ep          
   1 Tóth Zsuzsanna                 339830    70 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   45:17

N45  (1)              2.7 km   19 ep          
   1 Ágh Eleonóra dr.              7640617    64 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   34:25

N55  (2)              2.7 km   19 ep          
   1 Tóth Józsefné                   45408       HAV Havas Szabadidő             27:20
   2 Mészárosné Boros Valéria      7571102    57 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   39:06

Nyílt  (17)           2.4 km   11 ep          
   1 Tálas József                      890       SPA Tabáni Spartacus Sport és   17:02
   2 Báder Fanni                   2022190       MAT Mazsola Tájfutó és Termés   17:40
   3 Lukács Szabolcs                233607       EK Egyesületen kívüli           18:25
   4 Gillich Dóra                  7990516       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   18:53
   5 Bodnár Barnabás                  4463       MSE Megalódusz Sportegylet      19:29
   6 Kadocsa Benjámin               339827    00 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   32:45
   7 Kadocsa Levente                 45550    97 MAT Mazsola Tájfutó és Termés   34:38
   8 Spitczner József                  917       TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   35:55
   9 Bánszky Marianna              4714875       EK Egyesületen kívüli           48:38
  10 Mauer Luca                     411981       MSE Megalódusz Sportegylet      49:00
  11 Nagy Andrea                   2022203       EK Egyesületen kívüli           50:21
  12 Mauer Máté                        924       MSE Megalódusz Sportegylet      52:01
  13 Károlyi Tamás                  411908       Szomód Általános Iskola         56:28
  14 Kiss Gergely                   233625       Szomód Általános Iskola         58:54
  15 Tóth Miklós                    416670       Szomód Általános Iskola         60:56
  16 Bélteky Dóra                   307546       MAT Mazsola Tájfutó és Termés   86:54

     Komlósi Roland                  45523       EK Egyesületen kívüli            n.i.






-----------------------------------------------------------------------------

És a magyarázat

A hiba számomra megmagyarázhatatlan volt, mert mindig készülve a váratlan megoldásokra a szakosztályunknál a rendszer dublírozva van. Most ez a megkettőzött rendszer, ami kettő számítógépből és kettő kiolvasóból áll a verseny előtti napokban még kipróbálásra került, mégis a hiba egyszerre jelentkezett, amivel rendesen felidegesítette a csapatot.
Ezúton is köszönöm a megjelent sporttársaknak a türelmes és megértő tudomásulvételt, amivel a hírt fogadták. Engesztelésül egy kis csillagászati ismerkedési lehetőséget kaptak és egy nagy tányér paprikás krumlit.
Számomra természetes volt, hogy addig nem pihenek le, amíg a hibát ki nem küszöbölöm, így aztán délután kicsit nyugodtabb körülmények között kezdtem el a probléma okainak feltárását. Egy-két óra varázslás után a rendszer működött, de természetesen csak a bérelt dugókákat tudtam kiolvasni, a többi eredményt a rajt és a céldoboz adatai alapján tudtam megállapítani, azért a rangsorpontok ezen a versenyen nem lesznek megállapítva.
A hiba jellege olyan volt, amit végül is most sem értek, hogy alakult ki, de arra jöttem rá, hogy a kiolvasó dobozok beállításában egy felesleges beállítás keletkezett, amire nem tudok magyarázatot, legfeljebb az elején leírt jelenség lehet az oka.
Ez a beállítás, más SI guruknak tanulságképpen az volt, hogy az SI Config program indítása után az extended protocol be volt pipálva. Egy direct módon történő újraírás segített a problémán. Előttem valószínű örök rejtély marad, hogyan állítódott át ez a dolog a két kiolvasón egyszerre és egyáltalán mitől és tulajdonképpen van-e valami köze az egészhez? Akinek van sejtése szívesen várom a magyarázatot.
Azért ez egy jó versenyecske volt.
Mindenki Kész Pistáért futott egy kicsit Tata egyik legszebb részén, jó időben

Köszönöm a megjelenést és a megértést.




2019.05.20.
Honlap guru: mkaroly
Back to content