2012 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2012

Korábbi versenyek

VII. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY (R.R.)
2012. június 10. - Tata


T É R K É P


A rendezvény szervezője:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tájfutó Szakosztálya

Események
:

2012.06.10.
A verseny eredményesen lezajlott.
FOTOALBUM A FACEBOOKON


Statisztikai adatok:

Nevezett:124 fő, nem jött el 18 fő
Helyszínen nevezett: 25 fő
Befutott: 131 fő

2012.06.07
Felkerült a versenyértesítő, a pályaadatok és a rajtlista

2012. 06.01.
A nevezési határidő nem változik,
de bátran lehet nevezni alapáron június 07-ig.
Az e-mailen érkező nevezéseket is 07 reggelig igazolom majd vissza,
ne türelmetlenkedjetek.

2012.05.27.
A térkép helyesbítése alatt készített fotók felkerültek a facebookra, ide...

2012.05.21.
A versenykiírás kiegészült a versenyközpont megközelítésének leírásával

2012.05.10.
Megnyílt a nevezések oldal, ahol a benevezett versenyzők névjegyzéke látható

- 2012. 05.07. Felkerül a verseny kiírása

- 2012.01.20. Elkészült a honlap alapja

TÁMOGATÓINK

Fényes-fürdő és Kemping
Fényes Szauna
Sollers városnéző kisvonat, Happytrain


VERSENYKIÍRÁS

Rendezőség
:
Verseny elnöke: Mészáros Károly
Pályakitűző: Mészáros Károly
Ellenőrző bíró: Horváth János

Versenyforma
: Nappali egyéni sprint rangsoroló verseny

Ideje, helye
: 2012. június 10. Tata

Versenyközpont
: Fényes-fürdő és Kemping

A versenyközpont megközelítése
:
Autóval: Egyenesen Tata Fényes fürdő parkolójába...
Vonattal, vagy autóbusszal érkező versenyzők részére szállítást
szerveztünk a városnéző kerekes kisvonat (Sollers) igénybevéte lével.
A menetjegy ára: 400 Ft/alkalom

Menetrend
:
- Vasútállomásról indul: 09:40   

A vonat Budapest felől Tatára érkezik: 09:23
A vonat Győr felől Tatára érkezik: 09:28

- Új út, Fényes fasor kereszteződés (piactér): 09:50

Az autóbusz pályaudvarra érkezőknek erre a felszállási pontra el kell gyalogolni. A távolság 525 m.

- Fényes Fürdő (versenyközpont): 10:00

A verseny után ugyanezt a lehetőséget kínáljuk az útvonalon
visszafelé:
- Az indulás ideje:
az eredményhirdetés után 15 perccel, kb.: 14:15

FONTOS

A szállítás megszervezése csak akkor valósul meg, ha elegendő
igénylés lesz a használatra.
Kérjük a versenyzőket és a szurkolókat, hogy a szállítási igényeket
a nevezéskor adják meg, köszönjük.

Parkolás
: A strand területén kívül, a bejárat előtti központi parkolóban.

Térkép
: Tata, Fényes Fürdő Mérete A4

Kategóriák
: F/N 21B, 18B, 16B, 14B, 15-18C, 12C
Szeniorok részére:  

- Piros (FN35, 40, 45)
- Kék   (FN50, 55, 60, 65, 70)

Nyílt

Nevezési cím
: kesz.istvan.emlekverseny@t-online.hu
Nevezéskor kérjük megadni:
Név, Kategória, SI szám, Egyesület neve, kódja

Nevezési határidő
: 2012. június 05. 24:00

Nevezési díj
:
A nevezési határidőig:  800 Ft; A helyszínen: 1200 Ft
Nyílt
: 600 Ft

Fontos
!
Mivel a verseny a strand területén lesz, ezért a versenyzők
csak a strandbelépők megfizetése esetén tudnak részt venni a rendezvényen.

De: A strand bejáratánál a tájfutó versenyre történő hivatkozással a belépő ára csupán 300 Ft (ez egy diákjegy árának 50%-a), ami rendkívül olcsó és egész napra érvényes.

- az előzetesen jelentkezők névlistája a bejáratnál le lesz adva, így rájuk a kedvezmény biztosan érvényes, a helyszíni jelentkezők részére csak akkor, ha elhiszi a jegyszedő, hogy futni jött.

Eredményhirdetés
:  13.30.   (Tervezett idő, ami változhat)

Díjazás
:           Érem

Null-idő
:          11:00

Egyéb
:  
- Csak e-mailen érkező nevezéseket fogadunk el. (A beérkező nevezéseket visszaigazoljuk.)
- Helyszínen csak a rajtlista szerinti üres helyekre, fogadunk el nevezést.
 (Térképek a rajtlista alapján kerülnek kinyomtatásra)
- SI bérlet: 200 Ft (FN12C és FN14B kategóriáknak ingyenes)
- A versennyel kapcsolatos további információkat a verseny
honlapján teszünk közzé.
- A versenyközpont a Fényes Fürdő és Kemping területén
belül lesz. Aki a versenyre érkezik, annak a belépő ára 300 Ft
- Büfé lesz (A strand területén bármelyik használható)


Kellemes versenyzést kívánunk! Rendezőség

BENEVEZETT VERSENYZŐK
Figyelem: a versenykiírás szerint az előzetesen nevezett versenyzőknek
a strandra való belépés csak 300 Ft.
Pontosítva: 2012. június 07.
124 fő

Sorsz.      SI dugó Bérelt  Név                          Kategória

ARA Alba Regia Atlétikai Klub        

     1                 X    Skrop Anna                   N12C                            
     2                 X    Skrop Róbert                 F35                             
     3                 X    Skrop Tamás                  F14B                            
     4                 X    Skropné Szuromi Éva          N35                             


BSC Balatonfüredi SC                 

     1       505293         Péntek Gáborné               N35                             
     2       505296         Péntek Gréti                 N16B                            
     3       202218         Péntek Márton                F14B                            
     4      1396184         Péntek Mátyás                F18B                            


BÖF Budai Ősforrás                   

     1        45439         Bugár József                 F35                             
     2        45441         Jenei Margit                 N35                             
     3        45438         Scultéty Gábor               F35                             


BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C   

     1                 X    Argay Dóra                   Nyílt [Kész István]             
     2        45495         Argay Gyula                  F70                             
     3                 X    Argay Gyuláné                Nyílt [Kész István]             
     4       233618         Hajas Csilla                 N35                             


ETC Egri Torna Club                  

     1                 X    Balogh Emese                 N16B                            
     2       423867         Nagy Lajos                   F65                             


EK Egyesületen kívüli                

     1                 X    Bauer Attila                 F35                             
     2                 X    Bilik Péter                  F21B                            
     3                 X    Hocsák Balázs                F12C                            
     4                 X    Hocsák Dorka                 N12C                            
     5                 X    Hunyadi Annamária *          Nyílt [Kész István]             
     6                 X    Hunyadi István               F35                             
     7                 X    Hunyadi István *             Nyílt [Kész István]             
     8                 X    Kéki Miklós                  F60                             
     9                 X    Komlósi László               Nyílt [Kész István]             
    10                 X    Komlósi Roland               Nyílt [Kész István]             
    11                 X    Lovász Márta                 N60                             
    12                 X    Skrinyár János               F40                             
    13                 X    Tálas József                 Nyílt [Kész István]             
    14                 X    Tálas Soma                   F12C                            
    15                 X    Tóth Zoltán                  F21B                            
    16                 X    Varga János                  Nyílt [Kész István]             
    17                 X    Varga Martina                Nyílt [Kész István]             


HAV Havas Szabadidőklub              

     1       505202         Kéri Gerzson                 F65                             
     2        45409         Radnóti Rezső                F70                             
     3        45408         Tóth Józsefné                N60                             


KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport   

     1       233619         Zempléni András              F40                             
     2       411949         Zempléni Lilla               N12C                            


HER Herkules SE                      

     1       363472         Horváth Tivadar              F55                             


HOD Hód-mentor sport és műpártoló    

     1      1396251         Forrai Gábor                 F21B                            
     2       888365         Forrai Miklós                F21B                            


Kész Ágnes és barátai                

     1                 X    Dobák Kállai Eszter          Nyílt [Kész István]             
     2                 X    Dobák Zoltán                 Nyílt [Kész István]             
     3                 X    Guba Péter                   Nyílt [Kész István]             
     4                 X    Kész Ágnes                   Nyílt [Kész István]             
     5                 X    Király Gergely               Nyílt [Kész István]             
     6                 X    Kovács Tímea                 Nyílt [Kész István]             
     7                 X    Lipcsei Andrea               Nyílt [Kész István]             
     8                 X    Trencsik Roland              Nyílt [Kész István]             


KST Kőbányai Sirály Tájfutó Sporte   

     1        45324         Horváth Béla                 F60                             
     2       307789         Kiss Julianna                N55                             
     3         5621         Nyögéri Imre                 F70                             
     4       307760         Szabó Gábor                  F60                             
     5          935         Szabó Zsuzsanna              N55                             


MAZ Mazsola Tájfutó és Természetba   

     1                 X    Mörk Márta                   N12C                            


MSE Megalódusz SE                    

     1                 X    Cserna András                F40                             
     2                 X    Cserna András Máté           F12C                            
     3                 X    Cserna Judit                 Nyílt [Kész István]             
     4                 X    Gillich Bernadett            N14B                            
     5        45101         Gillich István               F45                             
     6                 X    Gillich Viktória             N15-18C                         
     7       416673         Gillichné Kalocsai Adrie     N40                             
     8         4458         Gyulai Tamás                 F21B                            
     9         4459         Gyulai Zoltán                F40                             
    10       363463         Imeli János                  F55                             
    11                 X    Stanga Sára                  N12C                            
    12                 X    Stanga Zsófia                N12C                            
    13          966         Szakács Judit                N40                             
    14        46060         Tamás Ervin                  F12C                            


MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és   

     1       222917         Mörk Péter                   F21B                            
     2                 X    Stark Edina                  N21B                            
     3       307548         Stark Gergely                F21B                            


MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba   

     1        46111         Varga János                  Nyílt [Kész István]             


NFT NIKE Futóklub Tata               

     1                 X    Bernhard Balázs              F21B                            
     2                 X    Torma Noémi                  Nyílt [Kész István]             


OSC Orvosegyetem Sport Club          

     1                      Csordás Bora                 Nyílt [Kész István]             
     2                      Csordás Zoárd                Nyílt [Kész István]             
     3                      Nagy Mónika                  Nyílt [Kész István]             
     4                 X    Rózsa Emese *                Nyílt [Kész István]             
     5                      Tóth Imola Tenke             Nyílt [Kész István]             


PSE Postás Sportegyesület            

     1        45365         Buncsik János                F70                             
     2       307565         Gösswein Judit               N45                             
     3       362968         Kalmár János                 F40                             
     4       448960         Keszthelyi Ildikó            N45                             


SFC Széchenyi István Egyetem Sport   

     1        45435         Dömötörné Horváth Erzséb     N50                             
     2        45436         Dömötöt Imre                 F50                             


SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor   

     1       448990         Kovács Ágnes                 N21B                            
     2       505227         Kovács Júlia                 N21B                            


SPA Tabáni Spartacus Sport és KVE    

     1        45462         Cser Krisztina               N70                             
     2       332287         Fleischer Zoltán             F35                             
     3       416694         Gönczi Péter                 F70                             
     4       332867         Nagy Albert                  F65                             


TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HS   

     1       232826         Ágh Barbara                  N18B                            
     2          918         Ágh Eleonóra                 N45                             
     3       416669         Aknai Antal                  F60                             
     4                 X    Dudás Anna                   N12C                            
     5                 X    Gozsovics Balázs             F16B                            
     6                      Gozsovics Gabi               Nyílt [Kész István]             
     7                      Gyarmati Zoltán              Nyílt [Kész István]             
     8                 X    Kecskeméti Márk              Nyílt [Kész István]             
     9                 X    Kiss Tamás                   F21B                            
    10                 X    Kőhalmi Bence                F18B                            
    11        46090         Mészáros Károly              F55                             
    12                 X    Nagy Miklós                  F18B                            
    13                 X    Rada Medárd                  F18B                            
    14                 X    Rigla Bettina                N16B                            
    15                 X    Rigla Renáta                 N16B                            
    16                      Szilágyi Ádám                Nyílt [Kész István]             
    17                 X    Szvétecz Boglárka            N12C                            
    18                      Tóth Attila                  Nyílt [Kész István]             
    19                 X    Tóth Kitti                   N18B                            
    20                      Turi Barbara                 Nyílt [Kész István]             
    21                      Turi László                  Nyílt [Kész István]             
    22                 X    Turi Nikolett                N16B                            


TTE Tipó Tájfutó és KVE              

     1        45136         Éliás Vilmosné               N70                             
     2        45494         Nagy Gábor                   F65                             


TSE Törekvés SE                      

     1                 X    Argai Zsófia + anyu          Nyílt [Kész István]             
     2          896         Argay Gyula                  F45                             
     3                 X    Argay Zsolt                  F12C                            


VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá   

     1       332896         Palumbi Edit                 N40                             
     2                 X    Pózna Anna                   N21B                            
     3      4714816         Pózna Melinda                N12C                            


VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle   

     1        45457         Vass Tibor                   F70              

VERSENYÉRTESÍTŐ / RAJTLISTA

ÉRTESÍTŐ:

Ideje, helye:      2012. június 10. Tata
Versenyközpont:    Fényes-fürdő és Kemping
A versenyközpont megközelítése:
Vonattal, vagy autóbusszal érkező versenyzők részére szállítást szerveztünk a
városnéző kerekes kisvonat (Sollers) igénybevételével.
A menetjegy ára: 400 Ft/alkalom
Menetrend:  

- Vasútállomásról indul:                         09:40   
- Új út, Fényes fasor kereszteződés (piactér):   09:50

Az autóbusz pályaudvarra érkezőknek erre a felszállási pontra el kell gyalogolni. A távolság 525 m.

- Fényes Fürdő (versenyközpont):                 10:00

A verseny után ugyanezt a lehetőséget kínáljuk az útvonalon visszafelé:

- Az indulás ideje: eredményhirdetés után 15 perccel, kb.: 14:15


Parkolás: A strand területén kívül, a bejárat előtti
központi parkolóban.
A nevezési határidőre beérkezett nevezések alapján
az alábbi kategóriák törlésre kerülnek:
Az esetlegesen ide érkezett nevezések átsorolásra kerülnek
: F15-18C; F16B; N15-18C; N18B; N65
Jelentkezés a versenyközpontban: 2012. június 10. 09:00-10:40
Fontos!
A strand területére a versenyen résztvevők részére a
belépési díj 300 Ft, amit a bejáratkor kell fizetni.
A benevezett versenyzők listája a bejáratnál le lesz adva.

Eredményhirdetés:  13.30.   (Tervezett idő, ami változhat)
Díjazás:           Érem
Null-idő:          11:00
Egyéb:  

- Helyszínen csak a rajtlista szerinti üres helyekre, fogadunk el nevezést.
- SI bérlet: 200 Ft (FN12C és FN14B kategóriáknak ingyenes)
- Büfé lesz (A legközelebbi a versenyközpontban található Szauna Büfé)

PÁLYAADATOK:
 1.sz. pálya:  2.6 km    19       F21B   
2.sz. pálya:  2.2 km    19       N21B
 3.sz. pálya:  1.8 km    16
      F14B; F18B;
 4.sz. pálya:
1.6 km    12       N14B; N16B  
 5.sz. pálya
: 1.3 km    12      F12C; N12C
 6.sz. pálya (piros)  
    2.2 km  18  F35; F40; F45;  N35; N40; N45
 7.sz. pálya (kék)   
     1.7 km  15  F50; F55; F60; F65; F70; N50; N55; N60; N70
 8.sz. pálya (Kész István) 1.3 km  10  Nyílt

RAJTLISTA
:
Mindenféle észrevételt, kívánságot a helyszínen le tudunk rendezni!

   Név                          SI dugó       Klub                                Rajt

1.sz. pálya

F21B  (15)           2.6 km   19 ep          

    Üres                                                                           1:00
    Stark Gergely                 307548       MEA Miskolci Egyetemi Atléti        3:00
    Üres                                                                           5:00
    Kiss Tamás                   4714844       TTT Tatai Tömegsport és Tájf        7:00
    Bodnár Barnabás                 4463       MSE Megalódusz SE                   9:00
    Gyulai Tamás                    4458       MSE Megalódusz SE                  11:00
    Üres                                                                          13:00
    Tóth Zoltán                  4714861       EK Egyesületen kívüli              15:00
    Üres                                                                          17:00
    Mörk Péter                    222917       MEA Miskolci Egyetemi Atléti       19:00
    Forrai Miklós                 888365       HOD Hód-mentor sport és műpá       21:00
    Bilik Péter                  4714875       EK Egyesületen kívüli              23:00
    Forrai Gábor                 1396251       HOD Hód-mentor sport és műpá       25:00
    Bernhard Balázs              4714895       NFT NIKE Futóklub Tata             27:00
    Üres                                                                          29:00



2.sz. pálya

N21B  (10)           2.2 km   19 ep          

    Üres                                                                          31:00
    Kovács Ágnes                  448990       SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       33:00
    Kovács Júlia                  505227       SZU Szegedi Bokorugró Tájfut       35:00
    Üres                                                                          37:00
    Krasznai Orsolya              233677       SPA Tabáni Spartacus Sport é       39:00
    Pózna Anna                   4714899       VBT Veszprémi Bridzs és Tájé       41:00
    Stark Edina                  4714888       MEA Miskolci Egyetemi Atléti       43:00
    Üres                                                                          45:00
    Ágh Barbara                   232826       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       47:00
    Tóth Kitti                   4714849       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       49:00



3.sz. pálya

F14B  (5)            1.8 km   16 ep          

    Üres                                                                          26:00
    Üres                                                                          28:00
    Üres                                                                          30:00
    Skrop Tamás                  4714904       ARA Alba Regia Atlétikai Klu       32:00
    Péntek Márton                 202218       BSC Balatonfüredi SC               34:00

F18B  (8)            1.8 km   16 ep          

    Gozsovics Balázs             4714855       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       52:00
    Kőhalmi Bence                4714856       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       54:00
    Nagy Miklós                  4714859       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       56:00
    Üres                                                                          58:00
    Üres                                                                          60:00
    Üres                                                                          62:00
    Rada Medárd                  4714853       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       64:00
    Péntek Mátyás                1396184       BSC Balatonfüredi SC               66:00



4.sz. pálya

N14B  (4)            1.6 km   12 ep          

    Gillich Bernadett            4714845       MSE Megalódusz SE                  44:00
    Üres                                                                          46:00
    Bodnár Alexandra             4714910       MSE Megalódusz SE                  48:00
    Üres                                                                          50:00

N16B  (9)            1.6 km   12 ep          

    Üres                                                                          51:00
    Rigla Bettina                4714850       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       53:00
    Péntek Gréti                  505296       BSC Balatonfüredi SC               55:00
    Turi Nikolett                4714852       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       57:00
    Rigla Renáta                 4714843       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       59:00
    Gillich Viktória             4714862       MSE Megalódusz SE                  61:00
    Üres                                                                          63:00
    Üres                                                                          65:00
    Jordán Anna                  4714848       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       67:00



5.sz. pálya

F12C  (8)            1.3 km   12 ep          

    Hocsák Balázs                4714879       EK Egyesületen kívüli              27:00
    Cserna András Máté           4714847       MSE Megalódusz SE                  29:00
    Both András                  4714842       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       31:00
    Üres                                                                          33:00
    Tamás Ervin                    46060       MSE Megalódusz SE                  35:00
    Argay Zsolt                  4714890       TSE Törekvés SE                    37:00
    Tálas Soma                   4714868       EK Egyesületen kívüli              39:00
    Üres                                                                          41:00

N12C  (12)           1.3 km   12 ep          

    Üres                                                                           2:00
    Pózna Melinda                4714816       VBT Veszprémi Bridzs és Tájé        4:00
    Zempléni Lilla                411949       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista        6:00
    Szvétecz Boglárka            4714841       TTT Tatai Tömegsport és Tájf        8:00
    Üres                                                                          10:00
    Stanga Sára                  4714857       MSE Megalódusz SE                  12:00
    Hocsák Dorka                 4714864       EK Egyesületen kívüli              14:00
    Dudás Anna                   4714860       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       16:00
    Mörk Márta                   4714892       MAZ Mazsola Tájfutó és Termé       18:00
    Üres                                                                          20:00
    Stanga Zsófia                4714858       MSE Megalódusz SE                  22:00
    Skrop Anna                   4714914       ARA Alba Regia Atlétikai Klu       24:00


6.sz. pálya (PIROS)

F35  (8)             2.2 km   18 ep          

    Skrop Róbert                 4714883       ARA Alba Regia Atlétikai Klu       50:00
    Bugár József                   45439       BÖF Budai Ősforrás                 52:00
    Scultéty Gábor                 45438       BÖF Budai Ősforrás                 54:00
    Bauer Attila                 4714871       EK Egyesületen kívüli              56:00
    Fleischer Zoltán              332287       SPA Tabáni Spartacus Sport é       58:00
    Hunyadi István               4714878       EK Egyesületen kívüli              60:00
    Üres                                                                          62:00
    Üres                                                                          64:00

F40  (7)             2.2 km   18 ep          

    Üres                                                                          18:00
    Zempléni András               233619       KOS Hegyvidék-KFKI Optimista       20:00
    Cserna András                4714854       MSE Megalódusz SE                  22:00
    Gyulai Zoltán                   4459       MSE Megalódusz SE                  24:00
    Skrinyár János               4714867       EK Egyesületen kívüli              26:00
    Üres                                                                          28:00
    Kalmár János                  362968       PSE Postás Sportegyesület          30:00

F45  (4)             2.2 km   18 ep          

    Üres                                                                           2:00
    Üres                                                                           4:00
    Gillich István                 45101       MSE Megalódusz SE                   6:00
    Argay Gyula                      896       TSE Törekvés SE                     8:00

N35  (5)             2.2 km   18 ep          

    Üres                                                                          40:00
    Jenei Margit                   45441       BÖF Budai Ősforrás                 42:00
    Skropné Szuromi Éva          4714881       ARA Alba Regia Atlétikai Klu       44:00
    Hajas Csilla                  233618       BEA Budapesti Egyetemi Atlét       46:00
    Péntek Gáborné                505293       BSC Balatonfüredi SC               48:00

N40  (4)             2.2 km   18 ep          

    Palumbi Edit                  332896       VBT Veszprémi Bridzs és Tájé       32:00
    Gillichné Kalocsai Adrie      416673       MSE Megalódusz SE                  34:00
    Szakács Judit                    966       MSE Megalódusz SE                  36:00
    Üres                                                                          38:00

N45  (4)             2.2 km   18 ep          

    Gösswein Judit                307565       PSE Postás Sportegyesület          10:00
    Üres                                                                          12:00
    Keszthelyi Ildikó             448960       PSE Postás Sportegyesület          14:00
    Ágh Eleonóra                     918       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       16:00



7.sz. pálya (KÉK)

F50  (3)             1.7 km   15 ep          

    Dömötör Imre                   45436       SFC Széchenyi István Egyetem       55:00
    Üres                                                                          57:00
    Pokornyik Tibor                  924       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       59:00

F55  (4)             1.7 km   15 ep          

    Üres                                                                          61:00
    Imeli János                   363463       MSE Megalódusz SE                  63:00
    Horváth János                    888       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       65:00
    Horváth Tivadar               363472       HER Herkules SE                    67:00

F60  (5)             1.7 km   15 ep          

    Üres                                                                          29:00
    Szabó Gábor                   307760       KST Kőbányai Sirály Tájfutó        31:00
    Aknai Antal                   416669       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       33:00
    Horváth Béla                   45324       KST Kőbányai Sirály Tájfutó        35:00
    Kéki Miklós                  4714877       EK Egyesületen kívüli              37:00

F65  (4)             1.7 km   15 ep          

    Nagy Albert                   332867       SPA Tabáni Spartacus Sport é       19:00
    Nagy Gábor                     45494       TTE Tipó Tájfutó és KVE            21:00
    Kéri Gerzson                  505202       HAV Havas Szabadidőklub            23:00
    Üres                                                                          27:00

F70  (7)             1.7 km   15 ep          

    Gönczi Péter                  416694       SPA Tabáni Spartacus Sport é        1:00
    Argay Gyula                    45495       BEA Budapesti Egyetemi Atlét        3:00
    Vass Tibor                     45457       VHS Veszprémi Honvéd Sporteg        5:00
    Radnóti Rezső                  45409       HAV Havas Szabadidőklub             7:00
    Buncsik János                  45365       PSE Postás Sportegyesület           9:00
    Kozma László                    4474       BAL Budapesti Asztali-labdar       11:00
    Müller János                  411940       PSE Postás Sportegyesület          25:00

N50  (2)             1.7 km   15 ep          

    Üres                                                                          51:00
    Dömötörné Horváth Erzséb       45435       SFC Széchenyi István Egyetem       53:00

N55  (3)             1.7 km   15 ep          

    Szabó Zsuzsanna                  935       KST Kőbányai Sirály Tájfutó        45:00
    Kiss Julianna                 307789       KST Kőbányai Sirály Tájfutó        47:00
    Bokodi Blanka                4714912       MSE Megalódusz SE                  49:00

N60  (3)             1.7 km   15 ep          

    Lovász Márta                 4714863       EK Egyesületen kívüli              39:00
    Tóth Józsefné                  45408       HAV Havas Szabadidőklub            41:00
    Üres                                                                          43:00

N70  (3)             1.7 km   15 ep          

    Üres                                                                          13:00
    Cser Krisztina                 45462       SPA Tabáni Spartacus Sport é       15:00
    Éliás Vilmosné                 45136       TTE Tipó Tájfutó és KVE            17:00

8.sz. pálya (Kész István)

Nyílt [Kész István]  1.3 km   10 ep          

    Üres                                                                           2:00
    Hunyadi István               4714880       EK Egyesületen kívüli               3:00
    Guba Péter                   4714893       Kész Ágnes és barátai               4:00
    Üres                                                                           5:00
    Üres                                                                           6:00
    Üres                                                                           7:00
    Németh Krisztián             4714869       EK Egyesületen kívüli               8:00
    Varga János                    46111       MAF Műegyetemi Atlétikai és         9:00
    Üres                                                                          10:00
    Üres                                                                          11:00
    Üres                                                                          12:00
    Üres                                                                          13:00
    Tálas József                 4714870       EK Egyesületen kívüli              14:00
    Üres                                                                          15:00
    Üres                                                                          16:00
    Torma Noémi                  4714886       NFT NIKE Futóklub Tata             17:00
    Trencsik Roland              4714882       Kész Ágnes és barátai              18:00
    Rózsa Emese *                4714884       OSC Orvosegyetem Sport Club        19:00
    Nagy Mónika                                OSC Orvosegyetem Sport Club        19:00
    Tóth Imola Tenke                           OSC Orvosegyetem Sport Club        19:00
    Csordás Zoárd                              OSC Orvosegyetem Sport Club        19:00
    Csordás Bora                               OSC Orvosegyetem Sport Club        19:00
    Üres                                                                          20:00
    Borszéki Éva                 4714873       EK Egyesületen kívüli              21:00
    Király Gergely               4714896       Kész Ágnes és barátai              22:00
    Üres                                                                          23:00
    Üres                                                                          24:00
    Üres                                                                          25:00
    Üres                                                                          26:00
    Üres                                                                          27:00
    Üres                                                                          28:00
    Üres                                                                          29:00
    Komlósi László               4714874       EK Egyesületen kívüli              30:00
    Kovács Tímea                 4714894       Kész Ágnes és barátai              31:00
    Kész Ágnes                   4714887       Kész Ágnes és barátai              32:00
    Üres                                                                          33:00
    Dobák Zoltán                 4714891       Kész Ágnes és barátai              34:00
    Üres                                                                          35:00
    Cserna Judit                 4714851       MSE Megalódusz SE                  36:00
    Üres                                                                          37:00
    Üres                                                                          38:00
    Komlósi Roland               4714872       EK Egyesületen kívüli              39:00
    Üres                                                                          40:00
    Varga Martina                4714865       EK Egyesületen kívüli              41:00
    Üres                                                                          42:00
    Argay Gyuláné                4714900       BEA Budapesti Egyetemi Atlét       43:00
    Hunyadi Annamária * apa      4714876       EK Egyesületen kívüli              44:00
    Üres                                                                          45:00
    Lipcsei Andrea               4714889       Kész Ágnes és barátai              46:00
    Üres                                                                          47:00
    Dobák Kállai Eszter          4714897       Kész Ágnes és barátai              48:00
    Argay Zsófia + anyu          4714898       TSE Törekvés SE                    49:00
    Üres                                                                          50:00
    Argay Dóra                   4714885       BEA Budapesti Egyetemi Atlét       51:00
    Varga János                  4714866       EK Egyesületen kívüli              52:00
    Kecskeméti Márk              4714846       TTT Tatai Tömegsport és Tájf       53:00
    Üres                                                                          54:00
    Üres                                                                          55:00
    Üres                                                                          56:00
    Üres                                                                          57:00
    Üres                                                                          58:00
    Üres                                                                          59:00
    Üres                                                                          60:00
    Üres                                                                          61:00

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ

Hely      SI dugó      Név                     Klub                             Idő

F12C  (7)      1.3 km   12 ep     

   1      4714868      Tálas Soma              EK Egyesületen kívüli          13:03
   2      4714842      Both András             TTT Tatai Tömegsport és Tá     16:05
   3      4714890      Argay Zsolt             TSE Törekvés SE                18:45
   4      4714917      Varsányi Dániel         MSE Megalódusz SE              24:35
   5      4714905      Aknai Roland            TTT Tatai Tömegsport és Tá     29:12
   6      4714879      Hocsák Balázs           EK Egyesületen kívüli          38:14
   7      4714847      Cserna András Máté      MSE Megalódusz SE              46:47


F14B  (2)      1.8 km   16 ep     

   1      2022218      Péntek Márton           BSC Balatonfüredi SC           16:02
   2      4714904      Skrop Tamás             ARA Alba Regia Atlétikai K     19:04



F18B  (4)      1.8 km   16 ep     

   1      4714853      Rada Medárd             TTT Tatai Tömegsport és Tá     15:24
   2      4714855      Gozsovics Balázs        TTT Tatai Tömegsport és Tá     17:52
   3      4714859      Nagy Miklós             TTT Tatai Tömegsport és Tá     20:52
   4      4714856      Kőhalmi Bence           TTT Tatai Tömegsport és Tá     21:57


F21B  (13)     2.6 km   19 ep     

   1      1396184      Péntek Mátyás           BSC Balatonfüredi SC           16:48
   2         4458      Gyulai Tamás            MSE Megalódusz SE              17:24
   3      1396251      Forrai Gábor            HOD Hód-mentor sport és mű     17:36
   4       888365      Forrai Miklós           HOD Hód-mentor sport és mű     19:07
   5       580930      Jankó Tamás             HSE Hegyisport Szentendre      19:23
   6      4714875      Bilik Péter             EK Egyesületen kívüli          19:54
   7      1307548      Stark Gergely           MEA Miskolci Egyetemi Atlé     20:13
   8      1396181      Hegedűs Ábel            BEA Budapesti Egyetemi Atl     21:25
   9       222917      Mörk Péter              MEA Miskolci Egyetemi Atlé     21:33
  10         4463      Bodnár Barnabás         MSE Megalódusz SE              21:48
  11      4714844      Kiss Tamás              TTT Tatai Tömegsport és Tá     22:03
  12      4714861      Tóth Zoltán             EK Egyesületen kívüli          29:27
  13      4714895      Bernhard Balázs         NFT NIKE Futóklub Tata         30:41

N12C  (8)      1.3 km   12 ep     

   1      4714860      Dudás Anna              TTT Tatai Tömegsport és Tá     15:55
   2       411949      Zempléni Lilla          KOS Hegyvidék-KFKI Optimis     17:23
   3      4714858      Stanga Zsófia           MSE Megalódusz SE              17:33
   4      4714864      Hocsák Dorka            EK Egyesületen kívüli          22:51
   5      4714857      Stanga Sára             MSE Megalódusz SE              28:20
   6      4714816      Pózna Melinda           VBT Veszprémi Bridzs és Tá     31:39
   7      4714914      Skrop Anna              ARA Alba Regia Atlétikai K     43:22
   8      4714892      Mörk Márta              MAZ Mazsola Tájfutó és Ter     53:28



N14B  (2)      1.6 km   12 ep     

   1      4714845      Gillich Bernadett       MSE Megalódusz SE              20:12
   2      4714910      Bodnár Alexandra        MSE Megalódusz SE              25:31



N16B  (6)      1.6 km   12 ep     

   1       505296      Péntek Gréti            BSC Balatonfüredi SC           11:56
   2      4714852      Turi Nikolett           TTT Tatai Tömegsport és Tá     13:35
   3      4714850      Rigla Bettina           TTT Tatai Tömegsport és Tá     14:23
   4      4714848      Jordán Anna             TTT Tatai Tömegsport és Tá     14:33
   5      4714862      Gillich Viktória        MSE Megalódusz SE              14:38
   6      4714843      Rigla Renáta            TTT Tatai Tömegsport és Tá     14:39



N21B  (7)      2.2 km   19 ep     

   1       505227      Kovács Júlia            SZU Szegedi Bokorugró Tájf     22:28
   2       448990      Kovács Ágnes            SZU Szegedi Bokorugró Tájf     24:22
   2       233677      Krasznai Orsolya        SPA Tabáni Spartacus Sport     24:22
   4          867      Marosfalvi Mónika       SPA Tabáni Spartacus Sport     24:59
   5      4714899      Pózna Anna              EK Egyesületen kívüli          26:05
   6       232826      Ágh Barbara             TTT Tatai Tömegsport és Tá     26:08

          4714888      Stark Edina             MEA Miskolci Egyetemi Atlé      hiba



F35  (6)       2.2 km   18 ep     

   1       332287      Fleischer Zoltán        SPA Tabáni Spartacus Sport     17:07
   2      4714878      Hunyadi István          EK Egyesületen kívüli          19:55
   3        45439      Bugár József            BÖF Budai Ősforrás             20:10
   4      4714871      Bauer Attila            EK Egyesületen kívüli          24:06
   5        45438      Scultéty Gábor          BÖF Budai Ősforrás             24:27
   6      4714883      Skrop Róbert            ARA Alba Regia Atlétikai K     25:53



F40  (5)       2.2 km   18 ep     

   1         4459      Gyulai Zoltán           MSE Megalódusz SE              16:10
   2       233619      Zempléni András         KOS Hegyvidék-KFKI Optimis     18:11
   3      4714854      Cserna András           MSE Megalódusz SE              18:23
   4       362968      Kalmár János            PSE Postás Sportegyesület      22:44
   5      4714867      Skrinyár János          EK Egyesületen kívüli          29:44



F45  (4)       2.2 km   18 ep     

   1        45101      Gillich István          MSE Megalódusz SE              15:23
   2          896      Argay Gyula             TSE Törekvés SE                15:34
   3       363467      Balázs Ottó             SPA Tabáni Spartacus Sport     24:56
   4      4714916      Simon Tamás             TTT Tatai Tömegsport és Tá     29:03



F50  (3)       1.7 km   15 ep     

   1          924      Pokornyik Tibor         TTT Tatai Tömegsport és Tá     15:31
   2        45436      Dömötör Imre            SFC Széchenyi István Egyet     18:14

           307777      Gerely Ferenc           HSP Hidegkuti Spartacus         hiba



F60  (5)       1.7 km   15 ep     

   1       307760      Szabó Gábor             KST Kőbányai Sirály Tájfut     22:53
   2       416669      Aknai Antal             TTT Tatai Tömegsport és Tá     25:03
   3          890      Reszter István          TTT Tatai Tömegsport és Tá     25:09
   4      4714877      Kéki Miklós             EK Egyesületen kívüli          26:36

            45324      Horváth Béla            KST Kőbányai Sirály Tájfut      hiba



F65  (4)       1.7 km   15 ep     

   1       505202      Kéri Gerzson            HAV Havas Szabadidőklub        20:22
   2       332867      Nagy Albert             SPA Tabáni Spartacus Sport     22:06
   3        45494      Nagy Gábor              TTE Tipó Tájfutó és KVE        22:39
   4          889      Mészáros János          TTT Tatai Tömegsport és Tá     45:47



F70  (7)       1.7 km   15 ep     

   1        45457      Vass Tibor              VHS Veszprémi Honvéd Sport     21:48
   2        45495      Argay Gyula             BEA Budapesti Egyetemi Atl     22:04
   3        45409      Radnóti Rezső           HAV Havas Szabadidőklub        25:48
   4       416694      Gönczi Péter            SPA Tabáni Spartacus Sport     31:42
   5         4474      Kozma László            BAL Budapesti Asztali-labd   1:38:47

            45365      Buncsik János           PSE Postás Sportegyesület       hiba
           411940      Müller János            PSE Postás Sportegyesület       hiba



N35  (6)       2.2 km   18 ep     

   1       448957      Horváth Magda           TTE Tipó Tájfutó és KVE        20:02
   2       233618      Hajas Csilla            BEA Budapesti Egyetemi Atl     20:16
   3       720517      Tóth Tímea              HSE Hegyisport Szentendre      24:02
   4        45441      Jenei Margit            BÖF Budai Ősforrás             25:26
   5       505293      Péntek Gáborné          BSC Balatonfüredi SC           34:06
   6      4714881      Skropné Szuromi Éva     ARA Alba Regia Atlétikai K     48:25



N40  (3)       2.2 km   18 ep     

   1       416673      Gillichné Kalocsai Adri MSE Megalódusz SE              24:04
   2       332896      Palumbi Edit            VBT Veszprémi Bridzs és Tá     25:52

              966      Szakács Judit           MSE Megalódusz SE               hiba



N45  (3)       2.2 km   18 ep     

   1       448960      Keszthelyi Ildikó       PSE Postás Sportegyesület      28:38
   2          918      Ágh Eleonóra            TTT Tatai Tömegsport és Tá     32:30
   3       307565      Gösswein Judit          PSE Postás Sportegyesület      36:11



N50  (1)       1.7 km   15 ep     

   1        45435      Dömötörné Horváth Erzsé SFC Széchenyi István Egyet     16:21



N55  (3)       1.7 km   15 ep     

   1          935      Szabó Zsuzsanna         KST Kőbányai Sirály Tájfut     18:11
   2      4714912      Bokodi Blanka           MSE Megalódusz SE              22:56

           307759      Kiss Julianna           KST Kőbányai Sirály Tájfut      hiba



N60  (2)       1.7 km   15 ep     

   1        45408      Tóth Józsefné           HAV Havas Szabadidőklub        21:04
   2      4714863      Lovász Márta            EK Egyesületen kívüli          27:38



N70  (1)       1.7 km   15 ep     

   1        45462      Cser Krisztina          SPA Tabáni Spartacus Sport     26:50



Nyílt [Kész István emlékpálya] 1.3 km   10 ep     

   1       307548      Stark Gergely           MEA Miskolci Egyetemi Atlé      8:42
   2      4714913      Fleischer Zsófi         EK Egyesületen kívüli          11:13
   3      4714849      Tóth Atilla             TTT Tatai Tömegsport és Tá     12:44
   4      4714903      Lutring László          TTT Tatai Tömegsport és Tá     12:45
   5      4714874      Komlósi László          EK Egyesületen kívüli          12:47
   6      4714872      Komlósi Roland          EK Egyesületen kívüli          13:11
   7      4714870      Tálas József            EK Egyesületen kívüli          13:19
   8      4714846      Kecskeméti Márk         TTT Tatai Tömegsport és Tá     13:30
   9      4714886      Torma Noémi             NFT NIKE Futóklub Tata         16:08
  10      4714920      Simon Tamás             EK Egyesületen kívüli          16:48
  11      4714909      Páling Ádám             SPA Tabáni Spartacus Sport     17:35
  12      4714851      Cserna Judit            MSE Megalódusz SE              22:22
  13      4714915      Bánszky Marianna        EK Egyesületen kívüli          23:16
  14        46111      Varga János             MAF Műegyetemi Atlétikai é     24:59
  15      4714865      Varga Martina           EK Egyesületen kívüli          26:56
  16      4714866      Varga János             EK Egyesületen kívüli          28:32
  17      4714876      Hunyadi Annamária * apa EK Egyesületen kívüli          28:40
  18      4714896      Király Gergely          Kész Ágnes és barátai          32:14
  19      4714893      Guba Péter              Kész Ágnes és barátai          32:24
  20      4714897      Dobák Kállai Eszter     Kész Ágnes és barátai          32:50
  20      4714891      Dobák Zoltán            Kész Ágnes és barátai          32:50
  22      4714882      Trencsik Roland         Kész Ágnes és barátai          32:59
  23      4714894      Kovács Tímea            Kész Ágnes és barátai          33:02
  24      4714887      Kész Ágnes              Kész Ágnes és barátai          33:06
  25      4714889      Lipcsei Andrea          Kész Ágnes és barátai          33:12
  25      4714902      Trencsik Józsefné       Kész Ágnes és barátai          33:12
  27      4714901      Molnár Gábor és neje, valamint az unokájuk  TTT        41:20
  28      4714885      Argay Dóra              BEA Budapesti Egyetemi Atl     50:17

          4714898      Argay Gyula             TSE Törekvés SE                 hiba






2019.05.20.
Honlap guru: mkaroly
Back to content