2011 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2011

Korábbi versenyek

VI. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY (R.R.)
2011. június 05. - Tata


T É R K É P


Események:
10. június 06.  A versenyen készült képekből a válogatás a facebookon.
9. június 05.  Köszönjük a részvételt, az eredmények itt
8. június 02.  Többek kérésére a VK megközelítése itt...
7. június 01.  A rajtlista kibővült a későn ébredők nevezéseivel
6. május 31.   Elkészült a rajtlista

A rajtot 60 percig tervezzük, de közlekedési okok miatt, illetve a létszám növekedése miatt kérésre változhat

5. május 30.   Megjelent a versenyértesítő a pályaadatokkal
4. május 30.   Megszüntetett kategóriák:
F20A, 14B, 15-18C, 10C; N21B, 20A, 14B, 15-18C, 35A, 60B
3. május 30.   Elkészült a benevezett versenyzők listája...
2. május 10.   Kérésre módosítottuk a nullidőt. Az új nullidő: 11:00
1. május 01.   elindult a honlap.

VERSENYKIÍRÁS

Rendezőség
:        
Verseny elnöke: Mészáros Károly
Pályakitűző: Mészáros Károly
Ellenőrző bíró: Horváth János
Gyerekverseny: dr. Ágh Eleonóra

Versenyforma
: Nappali egyéni középtávú rangsoroló verseny

Ideje, helye
:  2011. június 05. Tata

Versenyközpont
: Öreg tó, Lovarda lsd. térképvázlat

Parkolás
:
A tópartra autóval behajtani tilos, a parkolás a Bláthy Iskola előtti parkolóban, illetve a környékén

Térkép
: Tata, Márvány-hegy (Öreg vár) Mérete A4

Kategóriák
:
F/N 21B, 20A, 18B, 16B, 14B, 15-18C, 12C, 10C;
F/N 35A, 40B, 45B, 50B, 55B, 60B, 65B, F70B, F75B
Nyílt (Kész István pálya)

Nevezési cím
: versenyeink@postafiok.hu
Nevezéskor kérjük megadni:
Név, Kategória, SI szám, Egyesület neve, kódja

Nevezési határidő
: 2011. május 29. 24:00

Nevezési díj
:      
Kategória    Nevezési határidőig   Helyszínen
F/N10        ingyenes              ingyenes      
F/N12-től    800 Ft/nap            1200 Ft/nap
Nyílt        600 Ft/nap             600 Ft/nap


Eredményhirdetés
:  12.30-kor, Az eredmény megléte esetén lehet előbb (később).

Díjazás
: Érem

Null-idő
: 11:00

Egyéb
:
- Csak az írásban fogadunk el nevezést. Az e-mail-en érkező nevezéseket visszaigazoljuk, de csak a fenti címre érkező nevezésekért vállalunk felelősséget.
- Helyszínen csak a rajtlista szerinti üres helyekre,  fogadunk
el nevezést.
- SI bérlet: 200 Ft (FN10-12-14  ingyenes)
- Gyermekverseny mindkét nap a versenyközpont közelében.
- Versenyértesítőt és a további információkat a verseny
honlapján teszünk közzé
- A versenyközpontban büfé nem lesz, de a közelben több kávézó
és étterem található.

Kellemes versenyzést kívánunk! Rendezőség

VERSENYÉRTESÍTŐ

Versenyközpont helye
: - Öreg tó, Lovarda lsd. térképvázlat
Jelentkezés
:
- A verseny napján a VK-ban        08:30-10:45
- Helyszíni nevezéseket alapáron fogadunk el a rendelkezésre álló chip mennyiségétől függően.
- A chip bérleti ára 200 Ft/fő (10 és 12-es kategóriáknak ingyenes)

Parkolás
:
- Parkolni a Bláthy SZKI előtti parkolóban, illetve a vár környéki parkolóban lehetséges. A lovardához csak engedéllyel lehet behajtani, amit a városi közterület felügyelők ellenőrizhetnek.
- A versenyközpont a parkolóból gyalogosan közelíthető meg.

Gyerekverseny
:
- A versenyközpont közelében található játszótéren gyerekverseny is lesz, melynek rajtideje: 11:30

Eredményhirdetés
:
- Tervezett ideje: 12:30

Térkép
:
- Tata, Márvány-hegy (Öreg vár), nyomtatott / Mérete A4
- A térképen fólia nem lesz.
- A szimból a térképre nyomtatva, külön nem készül

Megszüntetett kategóriák
:
- F20A, F14B, F15-18C, F10C; N21B, N20A, N14B, N15-18C, N60B

Ajánlott felszerelés
:
- Sportruházat
- Szöges cipő nem ajánlott

Egyéb

- A versenyközpont közelében étterem és kávézó található (Platán)
- A verseny után a Bajtársi Egyesület elnöke a tatai temetőben rója le kegyeletét Kész István sírja előtt.
- Kérjük a versenyzőket, hogy ügyeljenek a rendre és a tisztaságra
- Mindenki saját felelősségére indul.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!



PÁLYAADATOK
(szint minden pályán 20-30 m közötti)
Pálya         Kategória                    Hossz      Ell.pont
Nyílt pálya   Kész István pálya            2,1 km     12
1. sz. pálya  F21B, F35A                   4,5 km     23
2. sz. pálya  F16B, F18B, N16B, N18B, N35  4,1 km     18
3. sz. pálya  F40B, F45B, F50B, F55B       3,9 km     17
4. sz. pálya  N40B, N45B, N50B, N55B, N65B 3,4 km     18
5. sz. pálya  F60B, F65B, F70B, F75B       2,9 km     18
6. sz. pálya  F12C, N12C, N10C             1,8 km     11

RAJTLISTA
Nevezett összesen: 100 fő
(Az SI dugó kiosztása a helyszínen lesz.
Üres helyek pályánként az utolsó indulók után is vannak, de a listában csak a köztes helyek láthatóak)

    Rajt    Név                          SI dugó    Klub                         
F21B  (19)                  4.5 km   23 ep           

    2:00    üres                                    Vakant                       
    4:00    Mentler Balázs                332877    SFC Széchenyi István Egyetem
    6:00    üres                                    Vakant                       
    8:00    Weibl Zoltán                   46025    SFC Széchenyi István Egyetem
   10:00    üres                                    Vakant                       
   12:00    Dömötör Gábor                 332878    SFC Széchenyi István Egyetem
   14:00    üres                                    Vakant                       
   16:00    Tőzsér András                 505269    SFC Széchenyi István Egyetem
   20:00    Boros Imre                     45368    SSC Siketek SC Budapest      
   22:00    üres                                    Vakant                       
   24:00    Stark Gergely                 307548    MEA Miskolci Egyetemi Atléti
   26:00    Varsányi Ferenc               222902    MSE Megalódusz SE            

F18B  (8)                   4.0 km   18 ep           

   35:00    Horváth Péter                 505242    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   37:00    Alföldi Ádám                            TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   39:00    Czabai István                           TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   41:00    Kiss Tamás                              TTT Tatai Tömegsport és Tájf

F16B  (16)                  4.0 km   18 ep           

    1:00    Rada Zoltán Medárd                      TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    3:00    Nagy Miklós Sebestyén                   TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    5:00    Körmendi Miklós Márton        232825    SZV Szegedi Vasutas SE       
    7:00    Kőhalmi Bence István                    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
    9:00    Maglódi Tamás                           TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   11:00    Egei Patrik                   362957    TTE Tipo Tájfutó és Környeze

F12C  (10)                  1.8 km   11 ep           

    2:00    Skrop Tamás                             EK Egyesületen kívüli        
    6:00    üres                                    Vakant                       
   12:00    üres                                    Vakant                       
   18:00    üres                                    Vakant                       
   20:00    Egei Balázs                             TTE Tipo Tájfutó és Környeze

F35A  (22)                  4.5 km   23 ep           

   18:00    Jankó Tamás                   580930    HSE Hegyisport Szentendre Eg
   28:00    Molnár Zoltán                  45359    THT Tapolcai Honvéd SE       
   30:00    Bugár József                   45439    BÖF Budai Ősforrás SC        
   32:00    Skrop Róbert                            EK Egyesületen kívüli        
   34:00    Egei Tamás                    363439    TTE Tipo Tájfutó és Környeze
   36:00    Hunyadi István                          EK Egyesületen kívüli        

F40B  (19)                  3.9 km   17 ep           

    2:00    üres                                    Vakant                       
    4:00    Zentai László                  45533    HSE Hegyisport Szentendre Eg
    6:00    Cserna András                   4460    MSE Megalódusz SE            
    8:00    Gyulai Zoltán                   4459    MSE Megalódusz SE            
   10:00    Schell Antal ifj.              45537    PSE Postás SE                
   12:00    Buzás Gyula                   206225    FMT FŐMTERV SK               
   14:00    üres                                    Vakant                       
   16:00    üres                                    Vakant                       
   18:00    Körmendi Miklós               222946    MSE Megalódusz SE            

F45B  (10)                  3.9 km   17 ep           

   20:00    Scultéty Gábor                 45438    BÖF Budai Ősforrás SC      
   22:00    Walter J. András                        TTT Tatai Tömegsport és Tájf

F50B  (14)                  3.9 km   17 ep           

   16:00    Gadó György                   233676    OSC Orvosegyetem SC

   24:00    Zempléni András dr.           233619    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista
   26:00    Nagy Zsolt                     45193    FMT FŐMTERV SK               
   28:00    Kiss Zsolt                    222997    EK Egyesületen kívüli        
   30:00    Nagy György                   247063    PVM Pécsi Vörös Meteor SK    
   32:00    Tóth Lajos                       916    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   34:00    Katulin Tibor                  45523    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   56:00    Hegedüs Béla                  232807    KST Kőbányai Sirály Tájfutó  

F55B  (12)                  3.9 km   17 ep           

   36:00    Muszély György                443190    BEA Budapesti Egyetemi Atlét
   38:00    Horváth Tivadar               363472    HER Herkules SE Balatonalmád
   40:00    Imeli János                   363463    MSE Megalódusz SE            
   42:00    Lutring László                411908    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   44:00    Czimer Z.József               211847    MCB Maccabi Vívó és Atlétika

F60B  (7)                   2.9 km   18 ep           

   32:00    Vida István                     5617    OSC Orvosegyetem SC          
   34:00    Aknai Antal                   416669    TTT Tatai Tömegsport és Tájf

F65B  (13)                  2.9 km   18 ep           

   20:00    Berbécs Sándor                   887    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   22:00    Kéri Gerzson dr.              505202    HAV Havas Szabadidő Klub     
   24:00    Ribényi Imre                    5627    KST Kőbányai Sirály Tájfutó  
   26:00    Gombkötő Péter dr.             45138    TTE Tipo Tájfutó és Környeze
   28:00    Hargitai István               411927    TTE Tipo Tájfutó és Környeze
   30:00    Reszter István                   890    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   40:00    Lohász Márton                 416652    BDI Budapesti Diáksport Szöv
   48:00    Nagy Lajos                              ETC Egri Testedző Club       

F70B  (8)                   2.9 km   18 ep           

   10:00    Hódossy Béla                  363435    TSC Tungsram SC              
   12:00    Cserteg István                339876    TSC Tungsram SC              
   14:00    Schell Antal                    4491    PSE Postás SE                
   16:00    Hargitai Miklós                45454    TSC Tungsram SC              
   18:00    Bogdány Miklós                363474    TTE Tipo Tájfutó és Környeze

   36:00    Németh Alajos                 307742    PSE Postás SE

F75B  (9)                   2.9 km   18 ep           

    2:00    Valkony Ferenc                  5628    KST Kőbányai Sirály Tájfutó  
    4:00    Dudás István                   45450    OSC Orvosegyetem SC          
    6:00    üres                                    Vakant                       
    8:00    üres                                    Vakant                       
   42:00    üres                                    Vakant                       
   44:00    Weress Kálmán                  45394    TTE Tipo Tájfutó és Környeze

N18B  (7)                   4.0 km   18 ep           

   13:00    Ágh Barbara                   232826    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   15:00    üres                                    Vakant                       
   17:00    Farsang Eszter                          TTT Tatai Tömegsport és Tájf

N16B  (12)                  4.0 km   18 ep           

   21:00    Gáspár Bettina                          TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   23:00    Tóth Kitti                              TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   25:00    Turi Nikolett                           TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   27:00    Major Ilona                             TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   29:00    Rigla Renáta Henrietta                  TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   33:00    Egei Petra                    232822    TTE Tipo Tájfutó és Környeze

N12C  (9)                   1.8 km   11 ep           

    4:00    üres                                    Vakant                       
    8:00    Dudás Anna Klaudia                      TTT Tatai Tömegsport és Tájf

N10C  (8)                   1.8 km   11 ep           

   14:00    Zempléni Lilla                411949    KOS Hegyvidék-KFKI Optimista
   22:00    üres                                    Vakant                       
   24:00    Stanga Sára                             MSE Megalódusz SE            

N35  (3)                    4.0 km   18 ep           

   19:00    Tóth Tímea                              HSE Hegyisport Szentendre Eg
   31:00    Hornyák Mariann                         MSE Megalódusz SE            
   43:00    Cseresnyés Ágnes               45130    TTE Tipo Tájfutó és Környeze    

N40B  (12)                  3.4 km   18 ep           

    3:00    üres                                    Vakant                       
    5:00    Hajas Csilla                  233618    BEA Budapesti Egyetemi Atlét
    7:00    Tamásné Szakács Judit            966    MSE Megalódusz SE            
    9:00    üres                                    Vakant                       
   11:00    Mátyás Ildikó                 700001    PVM Pécsi Vörös Meteor SK    
   13:00    üres                                    Vakant                       
   15:00    Jenei Margit                   45441    BÖF Budai Ősforrás SC        

N45B  (12)                  3.4 km   18 ep           

    1:00    Ágh Eleonóra dr.                 918    TTT Tatai Tömegsport és Tájf
   23:00    Fischer Mária                  46143    BAL Budapesti Asztali-labdar
   25:00    Radics Anna                   416659    ETC Egri Testedző Club

   29:00    Lukácsi Ágnes                 363465    PVM       

N50B  (13)                  3.4 km   18 ep           

   31:00    Sipos Judit                   222984    HSE Hegyisport Szentendre Eg
   33:00    Novotni Tiborné                  968    BBB Balassi Bálint KSE Balas
   35:00    üres                                    Vakant                       
   37:00    Mitterer Andrea                45412    BEA Budapesti Egyetemi Atlét

N55B  (8)                   3.4 km   18 ep           

   39:00    Szabó Zsuzsanna                  935    KST Kőbányai Sirály Tájfutó  
   41:00    Karsai Klára                   45422    OSC Orvosegyetem SC          
   43:00    Bokodi Blanka                           MSE Megalódusz SE            

N65B  (8)                   3.4 km   18 ep           

   17:00    Schell Antalné                  4492    PSE Postás SE                

Kész István pálya  (45)     2.6 km   14 ep           

    1:00    Kozma László                    4474    BAL Budapesti Asztali-labdar
    3:00    üres                                    Vakant                       
    5:00    Müller János                  411940    PSE Postás SE                
    7:00    Tőzsér Bendegúz                         SFC Széchenyi István Egyetem
    9:00    üres                                    Vakant                       
   11:00    üres                                    Vakant                       
   13:00    üres                                    Vakant                       
   15:00    Skrop Éva                               EK Egyesületen kívüli        
   17:00    Varga János                    46111    MAF Műegyetem   (100. nevező)
   19:00    Schell Anikó                  411973    PSE Postás SE                
   21:00    üres                                    Vakant                       
   23:00    Fábián Beatrix                 46081    FMT FŐMTERV SK               

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
Statisztika:

Nevezett: 102 fő
Nem jelent meg: 9 fő
Helyszínen nevezett: 41 fő
Indult és beérkezett: 134 fő

Hely Rajtsz Név                       SI dugó Klub                             Idő

F21B  (12)                              4.5 km   23 ep

  1    193 Fekete András             2022240 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S  24:17
  2    186 Avar András               2022270 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  24:43
  3    159 Weibl Zoltán                46025 SFC Széchenyi István Egyetem   25:41
  4    337 Gillich István              45101 MSE Megalódusz SE              26:04
  5    190 Kövesdi Ádám              1820723 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  27:39
  6    177 Varsányi Ferenc            222902 MSE Megalódusz SE              29:58
  7    195 Déry Attila                307590 GOC Göcsej                     30:04
  8    162 Boros Imre                  45368 SSC Siketek SC Budapest        30:35
  9    168 Stark Gergely              307548 MEA Miskolci Egyetemi Atlétik  33:22
 10    157 Dömötör Gábor              332878 SFC Széchenyi István Egyetem   33:50
 11    160 Tőzsér András              505269 SFC Széchenyi István Egyetem   35:53
 12    158 Mentler Balázs             332877 SFC Széchenyi István Egyetem   36:57



F18B  (1)                               4.0 km   18 ep

  1    102 Horváth Péter              505242 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  28:19



F16B  (7)                               4.0 km   18 ep

  1    147 Körmendi Miklós Márton     232825 SZV Szegedi Vasutas SE         22:51
  2    216 Gubicza István            2022260 MSE Megalódusz SE              23:54
  3    104 Nagy Miklós Sebestyén     2022237 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  24:01
  4    124 Pokornyik Bence               886 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  25:13
  5    223 Egei Patrik                362957 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  26:28
  6    105 Rada Zoltán Medárd        2022248 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  30:43
  7    106 Kőhalmi Bence István      2022274 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  40:25



F12C  (4)                               1.8 km   11 ep

  1    355 Kálmán Erik               2022201 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  13:14
  2    342 Egei Balázs               2022247 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  14:54
  3    128 Skrop Tamás               2022233 EK Egyesületen kívüli          17:07
  4    345 Reszter Márk              2022226 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  27:09



F35A  (11)                              4.5 km   23 ep

  1    172 Molnár Zoltán               45359 THT Tapolcai Honvéd SE         24:36
  2    179 Gyimesi Zoltán              45141 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  25:45
  3    185 Jankó Tamás                580930 HSE Hegyisport Szentendre Egy  26:30
  4    200 Egei Tamás                 363439 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  28:13
  5    178 Kálmán Péter               888335 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  29:02
  6    183 Tóth Zoltán                  5626 HAV Havas Szabadidő Klub       29:45
  7    181 Vitéz László                45252 HER Herkules SE Balatonalmádi  38:25
  8    188 Bugár József                45439 BÖF Budai Ősforrás SC          39:42
  9    126 Skrop Róbert              2022254 EK Egyesületen kívüli          53:43
 10    180 Hunyadi Károly             505295 PSE Postás SE                  60:00

       125 Hunyadi István            2022266 EK Egyesületen kívüli           hiba



F40B  (6)                               3.9 km   17 ep

  1    251 Muliter Gábor              888341 HSE Hegyisport Szentendre Egy  19:26
  2    144 Körmendi Miklós            222946 MSE Megalódusz SE              19:41
  3    122 Zentai László               45533 HSE Hegyisport Szentendre Egy  25:02
  4    165 Schell Antal ifj.           45537 PSE Postás SE                  27:25
  5    169 Buzás Gyula                206225 FMT FŐMTERV SK                 32:02

       146 Gyulai Zoltán                4459 MSE Megalódusz SE               hiba



F45B  (3)                               3.9 km   17 ep

  1    241 Zakariás János              45337 TSE Törekvés                   31:43
  2    253 Walter J. András          2022269 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  32:45
  3    254 Scultéty Gábor              45438 BÖF Budai Ősforrás SC          34:30



F50B  (8)                               3.9 km   17 ep

  1    258 Tóth Lajos                    916 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  25:39
  2    264 Hegedüs Béla               232807 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S  26:05
  3    148 Nagy György                247063 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      27:34
  4    242 Gadó György                233676 OSC Orvosegyetem SC            28:07
  5    155 Zempléni András dr.        233619 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   28:33
  6    263 Katulin Tibor               45523 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  33:54

       129 Kiss Zsolt                 222997 EK Egyesületen kívüli           hiba
       170 Nagy Zsolt                  45193 FMT FŐMTERV SK                  hiba



F55B  (3)                               3.9 km   17 ep

  1    154 Muszély György            2022224 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  29:48
  2    141 Horváth Tivadar            363472 HER Herkules SE Balatonalmádi  36:29
  3    268 Lutring László            2022227 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  46:55



F60B  (2)                               2.9 km   18 ep

  1    139 Vida István                  5617 OSC Orvosegyetem SC            31:21
  2    399 Aknai Antal                416669 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  37:19



F65B  (8)                               2.9 km   18 ep

  1    150 Gombkötő Péter dr.          45138 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  22:54
  2    140 Kéri Gerzson dr.           505202 HAV Havas Szabadidő Klub       27:08
  3    321 Hargitai István            411927 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  30:01
  4    152 Lohász Márton              416652 BDI Budapesti Diáksport Szöve  34:21
  5    323 Reszter István                890 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  37:20
  6    133 Ribényi Imre                 5627 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S  54:46

       120 Nagy Lajos                2022245 ETC Egri Testedző Club          hiba
       326 Berbécs Sándor                887 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu   hiba



F70B  (7)                               2.9 km   18 ep

  1    135 Cserteg István             339876 TSC Tungsram SC                31:25
  2    330 Bogdány Miklós             363474 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  32:37
  3    163 Schell Antal                 4491 PSE Postás SE                  32:49
  4    400 Németh Alajos              307742 PSE Postás SE                  33:14
  5    336 Radnóti Rezső               45409 HAV Havas Szabadidő Klub       34:33
  6    325 Hargitai Miklós             45454 TSC Tungsram SC                35:08
  7    136 Hódossy Béla               363435 TSC Tungsram SC                40:29



F75B  (3)                               2.9 km   18 ep

  1    137 Dudás István                45450 OSC Orvosegyetem SC            35:48
  2    134 Valkony Ferenc               5628 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S  40:28
  3    151 Weress Kálmán               45394 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  47:18



N18B  (2)                               4.0 km   18 ep

  1    114 Ágh Barbara                232826 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  35:33

       230 Körmendi Kata             2022249 MSE Megalódusz SE               hiba



N16B  (7)                               4.0 km   18 ep

  1    227 Egei Petra                 232822 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  33:11
  2    210 Gillich Bernadett         2022275 MSE Megalódusz SE              35:05
  3    110 Rigla Renáta Henrietta    2022243 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  39:16
  4    111 Tóth Kitti                2022235 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  39:40
  5    112 Gáspár Bettina            2022272 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  47:27
  6    116 Turi Nikolett             2022230 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  54:26

       226 Gillich Viktória           416673 MSE Megalódusz SE               hiba



N12C  (2)                               1.8 km   11 ep

  1    117 Dudás Anna Klaudia        2022241 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  16:43
  2    344 Kálmán Imola              2022204 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  18:47



N10C  (3)                               1.8 km   11 ep

  1    360 Kálmán Tamara             2022205 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  21:07
  2    156 Zempléni Lilla             411949 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista   21:40
  3    347 Stanga Sára               2022264 MSE Megalódusz SE              28:05



N40B  (4)                               3.4 km   18 ep

  1    313 Kalocsai Adrienn          2022262 MSE Megalódusz SE              28:05
  2    149 Mátyás Ildikó              700001 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      28:37
  3    153 Hajas Csilla               233618 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  31:12

       279 Jenei Margit                45441 BÖF Budai Ősforrás SC           hiba



N45B  (6)                               3.4 km   18 ep

  1    121 Radics Anna                416659 ETC Egri Testedző Club         25:26
  2    308 Dánel Edit                 411990 HSE Hegyisport Szentendre Egy  26:33
  3    290 Lukácsi Ágnes Erika        363465 PVM Pécsi Vörös Meteor SK      32:12
  4    118 Ágh Eleonóra dr.              918 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  34:58
  5    276 Horváth Zoltánné           307792 TSE Törekvés                   37:50
  6    131 Fischer Mária               46143 BAL Budapesti Asztali-labdarú  45:48



N50B  (4)                               3.4 km   18 ep

  1    300 Mitterer Andrea             45412 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  31:58
  2    101 Novotni Tiborné               968 BBB Balassi Bálint KSE Balass  34:44
  3    277 Tóth Józsefné               45408 HAV Havas Szabadidő Klub       40:35
  4    123 Sipos Judit                222984 HSE Hegyisport Szentendre Egy  47:51



N55B  (4)                               3.4 km   18 ep

  1    132 Szabó Zsuzsanna               935 KST Kőbányai Sirály Tájfutó S  29:11
  2    295 Csőkör Irén                416628 BBB Balassi Bálint KSE Balass  29:46
  3    307 Bokodi Blanka             2022267 MSE Megalódusz SE              36:44
  4    138 Karsai Klára                45422 OSC Orvosegyetem SC            38:54



N65B  (1)                               2.6 km   14 ep

  1    164 Schell Antalné               4492 PSE Postás SE                  41:06



Kész István pálya  (20)                 2.6 km   14 ep

  1    371 Komlósi László            2022251 EK Egyesületen kívüli          19:12
  2    314 Tálas Soma                2022242 EK Egyesületen kívüli          19:37
  3    368 Konrád Rita               2022273 MSE Megalódusz SE              20:51
  4    361 Horváth Zoltán                986 TSE Törekvés                   22:47
  5    377 Hocsák család             2022271 MSE Megalódusz SE              24:18
  6    103 Nagy Viktor                   934 MSE Megalódusz SE              25:23
  7    365 Bánszky Mariann           2022229 EK Egyesületen kívüli          25:24
  8    171 Fábián Beatrix              46081 FMT FŐMTERV SK                 27:42
  9    362 Varga János                 46111 MAF Műegyetemi Atlétikai és F  27:52
 10    366 Mészáros János                889 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  28:13
 11    127 Skrop Éva                 2022238 EK Egyesületen kívüli          31:15
 12    166 Schell Anikó               411973 PSE Postás SE                  33:16
 13    397 Gera Kammilla             2022236 EK Egyesületen kívüli          41:17
 14    386 Kész Ágnes                2022265 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  47:15
 15    161 Tőzsér Bendegúz           2022239 SFC Széchenyi István Egyetem   49:31
 16    396 Balázs család             2022256 EK Egyesületen kívüli          49:38
 17    382 Nemcsényi Rita            2022234 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  50:17
 18    376 Nemcsényi László           307735 TTT Tatai Tömegsport és Tájfu  54:07
 19    167 Müller János               411940 PSE Postás SE                 131:37
 20    130 Kozma László                 4474 BAL Budapesti Asztali-labdarú 136:20



N35  (5)                                4.0 km   18 ep

  1    220 Hornyák Mariann            362949 MSE Megalódusz SE              27:48
  2    218 Cseresnyés Ágnes            45130 TTE Tipo Tájfutó és Környezet  32:34
  3    205 Madarassy Anikó            505279 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  36:58
  4    222 Madarassy Mária               962 BEA Budapesti Egyetemi Atléti  42:29
  5    232 Tóth Tímea                 720517 HSE Hegyisport Szentendre Egy  42:39





2019.08.09.
Honlap guru: mkaroly
Back to content