2010 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2010

Korábbi versenyek

V. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY
2010. június 06. - Komárom, Monostori erőd


T É R K É P


A rendezvény szervezője:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tájfutó Szakosztálya

Az emlékversenyt idén első alkalommal más területen rendezzük.
Igyekszünk olyan területet kijelölni, ahol Kész Pista sporttársunk is szívesen versenyzett

Idei verseny helyszíne: Komárom, Monostori erőd

VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja
:
- Versenyzési lehetőség biztosítása a megyei tájfutóknak és vendégeinknek.
- Megemlékezés Kész István sporttársunk halálának 5. évfordulójáról.
- Népszerűsíteni a tájékozódási futást a versenyre jelentkezők és a szurkolók között.

A verseny ideje:
2010. június 06. (vasárnap)

Rendező
: Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE
Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző:  Horváth János
Ellenőrző bíró:  Gillich György

Versenyközpont
:
Komárom, Monostori erőd.

A verseny meghatározása:

Nappali, rövid távú egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák:

A (F/N)    A legnehezebb  pálya
B (F/N)    Kicsit nehéz pálya
C (F/N)    Kész Pista kedvenc pályája
D (F/N)    Gyerekeknek (látogatóknak), szalagozott pálya

Nevezési határidő
: Előzetesen: 2010. június 03. 24.00-ig

Nevezési cím
: E-mail: nevezes.ttt@postafiok.hu

Tervezett Nullidő
: 11.00.

Jelentkezés, helyszíni nevezés
: 09:30 - 10:50.

Eredményhirdetés, megemlékezés
: 12:30
A verseny részletes eredményei a verseny után az esti órákban
kerül fel a honlapra.
Az eredményhirdetés során a résztvevők és a jelenlévők között
hasznos és haszontalan dolgok kerülnek kisorsolásra, melyhez mindenkinek soxerencsét kívánunk.

Egyéb
:
- A versenyen az erőd büféje nyitva lesz (vagy nem)
- Az erőd nyilvános illemhelyei használhatóak
- Mindenki saját felelősségére indul.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
Indult: 41 fő
Rendező: 10 fő

Hely  kategória              rajt        cél         idő

A pálya
- Nő
1.  Zsebeházi Eszter         03:00     61:00       58:00

- Férfi
1.  Gyulai Zoltán            11:00     60:03       49:03
2.  Körmendi Miklós          07:00     60:18       53:18
    Nagy Sándor              01:00                 D

B pálya
- Nő
1.  Gozsovics Dóra           37:00    103:25       66:25
2.  Szabó Zsuzsanna          09:00     87:47       78:47
3.  Szokoli Barbara          17:00    109:51       92:51
4.  Rigla Renáta             07:00    109:46      102:46
    Hamza Kitti              11:00                 D
    Tóth Kitti               05:00                 D
    Konrád Rita              25:00                 D

- Férfi
1.  Körmendi Miklós ifj.     23:00     65:28       42:28
2.  Tóth Lajos               15:00     61:37       46:37
3.  Horváth Péter            19:00     71:02       52:02
4.  Imeli János              16:00     76:48       60:48
5.  Kiss Attila              33:00    101:36       68:36
6.  Nagy Viktor              29:00     98:28       69:28
7.  Czabai István            39:00    109:16       70:16
8.  Kiss Tamás               03:00     76:17       73:17
9.  Nagy Miklós              01:00     81:12       80:12
10.  Somlai Gábor             13:00    100:34       87:34
    Hunyadi István           31:00                 D
    Rada Zoltán              21:00                 D
    Skrinyár János           35:00                 D


C pálya

- Nő
1.  Oroszné Török Zsuzsanna  34:00     81:45       47:45
2.  Novotni Tiborné          06:00     76:02       70:02
    Bánszki Marianna         10:00                 D

- Férfi
1.  Mészáros Ádám            04:00     59:46       55:46
2.  Reszter István           12:00     78:30       66:30
3.  Gozsovics Balázs         08:00     75:51       67:51
4.  Radnóti Rezső            02:00     87:17       85:17


D pálya (szalagos)
- Nő
1.  Dudás Anna               03:00     16:40       13:40
2.  Orosz Viktória           05:00     23:39       18:39
3.  Szepesi Piroska          19:00     38:30       19:30
4.  Orosz Tímea              01:00     21:29       20:29
5.  Szabó Józsefné          -05:00     25:59       30:59
5.  Dr. hantai Zsuzsanna    -05:00     25:59       30:59
5.  Kész Ágnes               -05:00     25:59       30:59

- Férfi
1.  Mészáros család          17:00     36:47       19:47
2.  Mészáros János           15:00     36:46       21:46
3.  Förhetz Szabolcs         07:00     34:38       27:38







2019.08.09.
Honlap guru: mkaroly
Back to content