2009 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2009

Korábbi versenyek

IV. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY / VÉRTESI FUTÓFESZTIVÁL
2009. június 13-14. - Gánt - Gránás
(Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupasorozat - IV. forduló)


TÉRKÉP

A rendezvény szervezője:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tájfutó Szakosztálya
ARAK




Versenyközpont helye


fotoalbum

VERSENYKIÍRÁS

A rendezőség csapata szeretettel vár minden kedves tájfutó
sporttársat a 2009. évi Vértesi Futófesztiválra
2009. június 13-14.

Meghatározás
: Kétnapos, háromfutamos nappali verseny.
1./ Szombat de.: IV. Kész István ev., Fejér Megyei Középtávú. Bajnokság
2./ Szombat du.: Fejér Megyei Váltóbajnokság
3./ Vasárnap de.: ARAK Kupa
4./ Vasárnap de.: Trail-O Országos Bajnokság

Helyszín
:   Gánt, Bányatelep, Fecskepalota
Terep
: Gránás, Disznó-hegy.
Térkép
: 2005-ben felülvizsgált, 1:10000/5m - 1:15000/5m

Nevezés
:  e-mailben a vff2009@gmail.com címen, versenyfutam, név, egyesület, kategória, rajtengedély, SI-szám.

Elérhetőség
:
Prill Andrea (0670-...)
Mészáros Károly (0630
-...)

Nevezési határidő
: 2009. június 9.
Sorsolás
: 2009. június 10.
A rajtlisták elérhetőek lesznek a honlapokon.

Nevezési díj
:  
Kész István ev.: nincs
Váltó Bajnokság: 1500Ft/váltó
Arak Kupa:  800Ft/fő, Nyílt:  500Ft/fő

SPORTident
: A versenyt az SI rendszerrel bonyolítjuk le, a dugóka bérleti díja 200Ft (14 év alatt és 60 év felett ingyenes!)

Díjazás
:
Minden futam: 1-3. helyezett díjazásban részesül.
A Kész István ev. egyben a Fejér Megyei Középtávú
Bajnokság is, itt a Fejér megyei tájfutók külön
díjazásban részesülnek!

Megközelítés: Személygépkocsival illetve Volán autóbusszal.

Egyéb
:
A versenyen mindenki saját felelősségre indul!
Mindkét nap gyermekverseny!

További információk: http://arak.freeblog.hu

IV. Kész István Emlékverseny, Fejér Megyei Középtávú Bajnokság

Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE
Időpont: 2009. június 13.
Tervezett ’0’-idő:  10:00
Versenyforma: regionális rangsoroló verseny
Versenybíróság:

Elnök: Mészáros Károly
Titkár: Pápai János
Pályakitűző: Tóth Lajos
Ellenőrzőbíró: Törjék György

Pályák
:  
A pálya:   F18, F20, F21, F35; N20, N21, N35 kategóriák részére
B pálya:   F16, F40, F45, F50; N18, N40, N45; Ny-T kategóriák részére
C pálya:   F14, F55, F60, F65; N14, N16, N50, N55, N60, N65 kategóriák részére
D pálya:   F10, F12; N10, N12; Nyílt-Kezdő kategóriák részére
Kész István pálya (szalagos)

Fejér Megyei Váltóbajnokság

Rendező: Fejér Megyei Tájfutó Szövetség (FMTFSZ)
Időpont: 2009. június 13.
Tervezett ’0’-idő:  15:00
Versenyforma: nem rangsoroló, 3 fős váltóverseny
Versenybíróság:

Elnök: Prill Andrea
Titkár: Bogos Tamás
Pályakitűző: Pápai János
Ellenőrzőbíró: Fent Marianne


Kategóriák:  14 mix,
FN utánpótlás (16-20),
FN felnőtt,
FN szenior (40-).
A női kategóriák­ban csak nők indulhatnak.
A férfi kategóriákban nők is indulhatnak.

ARAK Kupa

Rendező: ARAK Tájfutó Szakosztálya, FMTFSZ
Időpont:  2009. június 14.
Tervezett ’0’-idő:  10:00
Versenyforma: regionális rangsoroló verseny
Versenybíróság:

Elnök: Prill Andrea
Titkár: Bogos Tamás
Pályakitűző: Prill László
Ellenőrzőbíró: Nagy Sándor

Kategóriák:   

FN 10D, 12C, 14B,C, 16B,C, 18B,C, FN 21B,Br,C, 35B, 40B, 50B, 60B, NyK, NYT



Trail-O Országos Bajnokság

Rendező:
ARAK Tájfutó Szakosztálya, FMTFSZ
Időpont: 2009. június 14.
Tervezett ’0’-idő:  14:00
Terep: Fecskepalota, Gém-hegy
Versenybíróság:

Elnök: Vékonyné Árva Katalin
Titkár: Fent Marianne
Pályakitűző: Kovalcsik István
Ellenőrzőbíró: Nemesházi László

Kategóriák: Paralimpiai, Open

VERSENYÉRTESÍTŐ
A verseny ideje: 2009. június 13. (szombat)

Versenyközpont:  Gránás-völgy - lásd a térképvázlat
Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző:  Tóth Lajos
Ellenőrző bíró: Törjék György
Kész István emlékpálya:  Horváth János
Gyerekverseny: Dr. Ágh Eleonóra
Rajt: Gillich György
SI:  Erdélyi Tibor


KATEGÓRIAVÁLTOZÁSOK:
Az alábbi kategóriák törlésre kerültek:

F10, F16, F20, N10, N14, N20, N35, N45, N55, N60, N65


Kategóriák, pályák, PÁLYAADATOK:
A pálya: F18,F21,F35; N21                  4,5 km/110 m/11
B pálya: F40,F45,F50, N18, N40,Ny-T        3,5 km/ 85 m/ 9
C pálya: F14,F55,F60, F65; N16,N50         2,6 km/ 75 m/ 7
D pálya: F12;N12;Ny-K                      2,2 km/ 70 m/ 7
VK-RAJT:
1000m/35m - kék szalagozás mentén
Kész István pálya (szalagos, kartonos)   2,4(1,4)/ 75 m/ 6

VK-RAJT:    helyben, a pálya sárga szalagokkal jelölve,
Pontérintés igazolása versenyzőkartonnal.
A pályát teljesítők között ajándéksorsolást tartunk

Gyerekverseny

A versenyközpontban a kisgyerekek részére
Nullidő:                            10.00.
Jelentkezés a versenyközpontban:    08:30 - 09:30.
Nevezési díj: Nincs, de adományokat elfogadunk. (SI, térkép)

PROGRAM
:
  - 10.00 - 13.00 verseny
  - 13.00 - Kész István emlékére koszorúzási ünnepség.
  - 13.15 - Ajándéksorsolás.
  - 12.30 - 13.30 Térítés ellenében ebéd, Kész István kedvence.

Egyéb
:
  - Büfét a Gánti Vendéglő biztosítja.
  - Kérünk minden versenyzőt a természet megóvására.
  - Ügyeljünk a tisztaságra
  - Mindenki saját felelősségére indul.

Délután ugyanitt 15:00 Fejér Megyei Váltóbajnokság,
Vasárnap ARAK Kupa és Tral-O Országos Bajnokság.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

RAJTLISTA

F12 - D pálya  (5) 1.5 km  120 m   7 ep    

  1:00             __ _                           _ _                           
  3:00             Takács Bendegúz             99 EK Egyesületen kívüli         
  5:00             __ _                           _ _                           
  7:00             Takács Dömötör              01 EK Egyesületen kívüli         
  9:00             Ormai Mihály                   KOS Hegyvidék-KFKI Opt        


F14 - C pálya  (12 2.5 km  120 m   7 ep    

 56:00    423897   Erdős Márton                   ZTC Zalaegerszegi Torna Club  
 58:00    332891   Dudás Tamás                    VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 60:00             Somogyi Gyula                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 62:00             Mihalovics Bálint              ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 64:00    363441   Siráky Bence                   VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 66:00             Körmendi Márton                MSE Megalódusz SE             
 68:00             Czabai Ákos                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 70:00             Mihalovics Ádám                ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 72:00             Hajagos Bence                  SZV Szegedi Vasutas SE        
 74:00             __ _                           _ _                           
 76:00             __ _                           _ _                           
 78:00             __ _                           _ _                           

F18 - A pálya  (14 4.3 km  120 m   11 ep   

 27:00    233546   Heilig Dániel                  VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 29:00             ifj. Mentler Balázs            SFC Széchenyi István Egyetem S
 31:00             __ _                           _ _                           
 33:00             Czabai István                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 35:00             __ _                           _ _                           
 37:00             Kiss Tamás                     TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 39:00             __ _                           _ _                           
 41:00    505242   Horváth Péter                  TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 43:00    363445   Bedő Csaba                     VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 45:00             Punger Péter                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 47:00             __ _                           _ _                           
 49:00             Alföldi Ádám                   TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 51:00    233678   Balázs Bulcsú                  SPA Tabáni SpartacusSKE       
 53:00             __ _                           _ _                           

F21 - A pálya  (37 4.3 km  120 m   11 ep   

  0:00    332878   Dömötör Gábor                  SFC Széchenyi István Egyetem S
  2:00     45141   Gyimesi Zoltán                 KOS Hegyvidék-KFKI Opt        
  4:00    430671   Herczeg Bálint                 VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
  6:00             __ _                           _ _                           
  8:00    307573   Hites Viktor                   VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 10:00             __ _                           _ _                           
 12:00      4459   Gyulai Zoltán                  MSE Megalódusz SE             
 14:00     45947   Bogos Tamás                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 16:00    307762   Szabó Márk                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 18:00     46025   Weibl Zoltán                   SFC Széchenyi István Egyetem S
 20:00   2009004   Bernáth Zsolt                  FLF Fehérlófia SE             
 22:00             __ _                           _ _                           
 24:00             Patkós Tamás                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 26:00    505221   Nagy Sándor                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 28:00     45467   Bergendi Péter                 KAL Kalocsai SE               
 30:00   1000042   Werner Péter                   KOS Hegyvidék-KFKI Opt        
 32:00    222965   Mitro Zoltán                   ZTC Zalaegerszegi Torna Club  
 34:00             Kustos Szabolcs                MEA Miskolci Egyetemi AFC     
 36:00    339872   Kain Gergely                   MOM Hegyvidék SE              
 38:00     45949   Szebeni Zsolt                  PSE Postás SE                 
 40:00      2913   Dénes Zoltán                   KAL Kalocsai SE               
 42:00       980   Vékony Andor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 44:00      5633   Harkányi Zoltán                MEA Miskolci Egyetemi AFC     
 46:00    232755   Pápai Tamás                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 48:00    416619   Maráz Gábor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 50:00             Tőzsér András                  SFC Széchenyi István Egyetem S
 52:00             Nagy Lajos Viktor              MSE Megalódusz SE             
 54:00             __ _                           _ _                           
 56:00     45222   Hajagos Henrik                 SZV Szegedi Vasutas SE        
 58:00     45225   Novai György                   MEA Miskolci Egyetemi AFC     
 62:00             __ _                           _ _                           
 64:00             Dörgönye Norbert               EK Egyesületen kívüli         
 66:00   2009031   Haraszti Krisztián             FLF Fehérlófia SE             
 68:00             __ _                           _ _                           
 70:00             __ _                           _ _                           
 72:00             __ _                           _ _                           
 74:00             __ _                           _ _                           


F35 - A pálya  (10 4.3 km  120 m   11 ep   

 55:00     45260   Nagy Sándor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 57:00    416698   Hirt Károly                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 59:00     45265   Páhi Tibor                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 60:00     45261   Pápai János                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 61:00     45262   Halla Ernő                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 63:00     45191   Kerényi Dénes                  HSE Hegyisport Szentendre SE  
 65:00    416639   Grabecz Tibor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 67:00     45264   Szepesi Imre                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 69:00             Kis András                     HRF Szolnoki Honvéd SE        
 71:00             __ _                           _ _                           


F40 - B pálya  (9) 3.5 km  120 m   9 ep    

  0:00             __ _                           _ _                           
  2:00             Muity László                   MSE Megalódusz SE             
  4:00    423896   Erdős Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Torna Club  
  6:00    222946   Körmendi Miklós                MSE Megalódusz SE             
  8:00             Nováki Attila                  HRF Szolnoki Honvéd SE        
 10:00     46078   Gabnai Ernő                    DIS DISZ Kulturális és Sporteg
 12:00             __ _                           _ _                           
 14:00             __ _                           _ _                           
 16:00    332895   Pózna András                   VBT Veszprémi Bridzs és TSE   


F45 - B pálya  (10 3.5 km  120 m   9 ep    

 48:00             __ _                           _ _                           
 50:00    222997   Kiss Zsolt                     EK Egyesületen kívüli         
 52:00     45254   Takács Csaba                   TTE Tipo Környezetvédő és Tájf
 54:00    232759   Urbán András                   BEA Budapesti Egyetemi AC     
 56:00    233467   Balázs Ottó                    SPA Tabáni SpartacusSKE       
 58:00    332877   Mentler Balázs                 SFC Széchenyi István Egyetem S
 60:00      5611   Harkányi Csaba                 HAV Havas Szabadidő Klub      
 62:00             Nagy Lajos                     ETC Egri Testedző Club        
 64:00             __ _                           _ _                           
 66:00             __ _                           _ _                           


F50 - B pálya  (8) 3.5 km  120 m   9 ep    

 20:00             __ _                           _ _                           
 22:00    332835   Ormai György                   KOS Hegyvidék-KFKI Opt        
 24:00     45138   Dr. Gombkötő Péter             TTE Tipo Környezetvédő és Tájf
 26:00     46095   Ádám András                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 28:00             __ _                           _ _                           
 30:00    363463   Imeli János                    MSE Megalódusz SE             
 32:00     46112   Somlay Gábor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 34:00             __ _                           _ _                           


F55 - C pálya  (9) 2.5 km  120 m   7 ep    

  1:00     45439   Bugár József                   BOF Budai Ősforrás SE         
  3:00    222995   Kempelen Miklós                OSC Orvosegyetem SC           
  7:00     45445   Bacsó Attila                   HER Herkules SE               
  9:00             __ _                           _ _                           
 11:00    307760   Szabó Gábor                    KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 13:00             __ _                           _ _                           
 15:00     45171   Kovács Attila                  ZSC Zöld Sportok Klubja       
 17:00             __ _                           _ _                           
 44:00             __ _                           _ _                           


F60 - C pálya  (9) 2.5 km  120 m   7 ep    

 41:00             __ _                           _ _                           
 43:00      4461   Bogdanovics András             MSE Megalódusz SE             
 45:00             __ _                           _ _                           
 47:00     45444   Gáncs Kálmán                   HER Herkules SE               
 49:00             __ _                           _ _                           
 51:00     45145   Komár Béla                     HER Herkules SE               
 53:00             __ _                           _ _                           
 55:00     45198   Andrási Lajos                  HER Herkules SE               
 57:00       887   Berbécs Sándor                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut


F65 - C pálya  (19 2.5 km  120 m   7 ep    

  5:00    505202   Kéri Gerzson                   HAV Havas Szabadidő Klub      
 18:00     45393   Rácz Márton                    TTE Tipo Környezetvédő és Tájf
 20:00     45450   Dudás István                   OSC Orvosegyetem SC           
 22:00    363431   Sejpes Gyula                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 24:00             __ _                           _ _                           
 26:00     45454   Hargitai Miklós                TSC Tunsgram SC               
 28:00     45409   Radnóti Rezső                  HAV Havas Szabadidő Klub      
 30:00      5621   Nyögéri Imre                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 32:00             __ _                           _ _                           
 34:00     45206   Szemler István                 TTE Tipo Környezetvédő és Tájf
 36:00             __ _                           _ _                           
 38:00    363435   Hodossy Béla                   TSC Tunsgram SC               
 40:00             __ _                           _ _                           
 42:00      5628   Valkony Ferenc                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 46:00             __ _                           _ _                           
 48:00      5627   Ribényi Imre                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 50:00             __ _                           _ _                           
 52:00    339876   Cserteg István                 TSC Tunsgram SC               
 54:00             __ _                           _ _                           


N12 - D pálya  (5) 1.5 km  120 m   7 ep    

 19:00             Vékony Vanda                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 21:00             Cser Júlia                     SPA Tabáni SpartacusSKE       
 23:00   2009011   Nagy Dóra                      FLF Fehérlófia SE             
 25:00    307504   Balázs Otilia                  SPA Tabáni SpartacusSKE       
 27:00      4508   Hajnal Dorottya                BEA Budapesti Egyetemi AC     


N16 - C pálya  (9) 2.5 km  120 m   7 ep    

  0:00             Gonda Gabriella                TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
  2:00             __ _                           _ _                           
  4:00     46050   Dénes Krisztina                KAL Kalocsai SE               
  6:00             __ _                           _ _                           
  8:00             Márton Barbara                 TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 10:00             __ _                           _ _                           
 12:00    363446   Pózna Diána                    VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 14:00    232826   Ágh Barbara                    TTT Tatai Tömegsport és Tájfut
 16:00     46051   Dénes Orsolya                  KAL Kalocsai SE               


N18 - B pálya  (6) 3.5 km  120 m   9 ep    

 36:00             Péteri Fanni                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 38:00    332890   Pózna Anna                     VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 40:00             __ _                           _ _                           
 42:00    505231   Zempléni Réka                  SIR Sirályok SE               
 44:00             Péteri Kitti                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 46:00     45469   Csóti Diána                    KAL Kalocsai SE               


N21 - A pálya  (13 4.3 km  120 m   11 ep   

  1:00     45249   Szabó Vera                     ARA Alba Regia Atlétikai Klub
  3:00             __ _                           _ _                           
  5:00       960   Győrffy Gabriella              HSE Hegyisport Szentendre SE  
  7:00             __ _                           _ _                           
  9:00    232754   Szemler Judit                  TTE Tipo Környezetvédő és Tájf
 11:00             __ _                           _ _                           
 13:00    339826   Bárd Barbara                   KAL Kalocsai SE               
 15:00     45221   Szabó Andrea                   SZV Szegedi Vasutas SE        
 17:00             __ _                           _ _                           
 19:00      5630   Vékonyné Árva Katalin          ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 21:00    700001   Mátyás Ildikó                  HSE Hegyisport Szentendre SE  
 23:00    222993   Szabadi Ildikó                 EK Egyesületen kívüli         
 25:00     45370   Orsányi Beatrix                PSE Postás SE                 


N40 - B pálya  (11 3.5 km  120 m   9 ep    

 41:00             __ _                           _ _                           
 43:00     46143   Fischer Mária                  BAL Szektorlabda Szöv         
 45:00    332896   Pózna Edit                     VBT Veszprémi Bridzs és TSE   
 47:00    233677   Krasznai Orsolya               SPA Tabáni SpartacusSKE       
 49:00       996   Tamásné Szakács Judit          MSE Megalódusz SE             
 51:00     45441   Jenei Margit                   BOF Budai Ősforrás SE         
 53:00    423899   Erdősné Német Ágnes            ZTC Zalaegerszegi Torna Club  
 55:00     45481   Bíró Aletta                    BEA Budapesti Egyetemi AC     
 57:00     45263   Pápainé Poós Ildikó            ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 59:00             __ _                           _ _                           
 61:00             __ _                           _ _                           


N50 - C pálya  (11 2.5 km  120 m   7 ep    

 19:00             __ _                           _ _                           
 21:00       935   Szabó Zsuzsanna                MOM Hegyvidék SE              
 23:00    307759   Kiss Julianna                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub     
 25:00             __ _                           _ _                           
 27:00    307584   Dr. Nagy Zsuzsanna             HER Herkules SE               
 29:00     45412   Mitterer Andrea                BEA Budapesti Egyetemi AC     
 31:00             __ _                           _ _                           
 33:00     45408   Tóth Józsefné                  HAV Havas Szabadidő Klub      
 35:00             __ _                           _ _                           
 37:00    411999   Grant Julianna                 BOF Budai Ősforrás SE         
 39:00     45208   Komár Béláné                   HER Herkules SE               


Ny-K - D pálya  (2 1.5 km  120 m   7 ep    

  0:00    502366   Fehér Viola                    EK Egyesületen kívüli         
  2:00             __ _                           _ _                           
  4:00             Gadácsi Péter                  EK Egyesületen kívüli         
  6:00             __ _                           _ _                           
  8:00             __ _                           _ _                           
 10:00             __ _                           _ _                           
 12:00             Húri Noémi                     EK Egyesületen kívüli         
 14:00             __ _                           _ _                           
 16:00             __ _                           _ _                           
 18:00             __ _                           _ _                           
 20:00             Popov Krisztina                EK Egyesületen kívüli         
 22:00             __ _                           _ _                           
 24:00             Gajdos Katalin                 EK Egyesületen kívüli         
 26:00             __ _                           _ _                           
 28:00             __ _                           _ _                           
 30:00             __ _                           _ _                           
 32:00             __ _                           _ _                           
 34:00             __ _                           _ _                           
 36:00             __ _                           _ _                           
 38:00             __ _                           _ _                           
 40:00             __ _                           _ _                           


Ny-T - B pálya  (2 3.5 km  120 m   9 ep    

  1:00             __ _                           _ _                           
  3:00             __ _                           _ _                           
  5:00             __ _                           _ _                           
  7:00             __ _                           _ _                           
  9:00             __ _                           _ _                           
 11:00             __ _                           _ _                           
 13:00             __ _                           _ _                           
 15:00             __ _                           _ _                           
 17:00             __ _                           _ _                           
 19:00             __ _                           _ _                           
 21:00             __ _                           _ _                           
 23:00             Kőhegyi Borbála                EK Egyesületen kívüli         
 25:00             __ _                           _ _                           
 27:00             __ _                           _ _                           
 29:00             __ _                           _ _                           
 31:00             __ _                           _ _                           
 33:00             __ _                           _ _                           
 35:00             __ _                           _ _                           
 37:00             __ _                           _ _                           
 39:00             __ _                           _ _     

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ

Hely     Név                     Klub                         Idő

F12 - D pálya  (4)  1.5 km  120 m   7 e

  1      Kálmán Erik             BEA Budapesti Egyetemi AC    28:19
  2      Ormai Mihály            KOS Hegyvidék-KFKI Opt       35:22
  3      Dávid László            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  44:47
  4      Monzéger Edvin          ARA Alba Regia Atlétikai Kl  48:50


F14 - C pálya  (8)  2.5 km  120 m   7 e

  1      Dudás Tamás             VBT Veszprémi Bridzs és TSE  25:18
  2      Erdős Márton            ZTC Zalaegerszegi Torna Clu  28:05
  3      Toldi Bence             SPA Tabáni SpartacusSKE      40:11
  4      Körmendi Márton         MSE Megalódusz SE            50:12
  5      Siráky Bence            VBT Veszprémi Bridzs és TSE  68:24
  6      Mihalovics Bálint       ARA Alba Regia Atlétikai Kl  70:19

         Czabai Ákos             TTT Tatai Tömegsport és Táj   hiba
         Mihalovics Ádám         ARA Alba Regia Atlétikai Kl   hiba


F18 - A pálya  (10) 4.3 km  120 m   11  

  1      Bedő Csaba              VBT Veszprémi Bridzs és TSE  33:41
  2      Heilig Dániel           VBT Veszprémi Bridzs és TSE  36:44
  3      Balázs Bulcsú           SPA Tabáni SpartacusSKE      51:00
  4      Szabolcsi Samu          BDI Budapesti Diáksport      59:55
  5      Alföldi Ádám            TTT Tatai Tömegsport és Táj  82:33
  6      Punger Péter            TTT Tatai Tömegsport és Táj  84:28
  7      Kiss Tamás              TTT Tatai Tömegsport és Táj  92:33
  8      Czabai István           TTT Tatai Tömegsport és Táj  98:42

         ifj. Mentler Balázs     SFC Széchenyi István Egyete   hiba
         Szentgyörgyi Márton     BDI Budapesti Diáksport       hiba


F21 - A pálya  (33) 4.3 km  120 m   11  

  1      Harkányi Zoltán         MEA Miskolci Egyetemi AFC    30:21
  2      Novai György            MEA Miskolci Egyetemi AFC    30:33
  3      Dénes Zoltán            KAL Kalocsai SE              31:40
  4      Koprivanacz Imre        KAL Kalocsai SE              32:35
  5      Gyulai Zoltán           MSE Megalódusz SE            34:16
  6      Bergendi Péter          KAL Kalocsai SE              35:37
  7      Bogos Tamás             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  36:13
  8      Maráz Gábor             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  36:33
  8      Pápai Tamás             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  36:33
 10      Gyimesi Zoltán          KOS Hegyvidék-KFKI Opt       38:10
 11      Mitro Zoltán            ZTC Zalaegerszegi Torna Clu  38:56
 12      Szlatényi Ferenc        OSC Orvosegyetem SC          38:57
 13      Hites Viktor            VBT Veszprémi Bridzs és TSE  39:44
 14      Kocsik Árpád            HSP Hidegkúti Spartacus      39:52
 15      Kain Gergely            MOM Hegyvidék SE             40:38
 16      Szivák András           ARA Alba Regia Atlétikai Kl  40:45
 17      Hegedűs András          BEA Budapesti Egyetemi AC    41:37
 18      Szivák Béla             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  43:52
 19      Vitéz László            HER Herkules SE              44:52
 20      Weibl Zoltán            SFC Széchenyi István Egyete  45:46
 21      Hegedűs Márton          BEA Budapesti Egyetemi AC    47:24
 22      Haraszti Krisztián      FLF Fehérlófia SE            48:00
 23      Nagy Sándor             KTK Kőbányai Tájfutó Klub    48:31
 24      Herczeg Bálint          VBT Veszprémi Bridzs és TSE  49:42
 25      Patkós Tamás            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  50:57
 26      Bernáth Zsolt           FLF Fehérlófia SE            54:00
 27      Teiszler Zoltán         SFC Széchenyi István Egyete  54:41
 28      Szebeni Zsolt           PSE Postás SE                60:09
 29      Vékony Andor            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  61:20
 30      Németh Balázs           SFC Széchenyi István Egyete  69:29

         Nagy Lajos Viktor       MSE Megalódusz SE             hiba
         Tőzsér András           SFC Széchenyi István Egyete   hiba
         Kustos Szabolcs         MEA Miskolci Egyetemi AFC     hiba


F35 - A pálya  (9)  4.3 km  120 m   11  

  1      Pápai János             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  37:12
  2      Nagy Sándor             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  46:54
  3      Szepesi Imre            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  47:14
  3      Kerényi Dénes           HSE Hegyisport Szentendre S  47:14
  5      Kis András              HRF Szolnoki Honvéd SE       53:24
  6      Halla Ernő              ARA Alba Regia Atlétikai Kl  54:37
  7      Hirt Károly             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  55:36
  8      Varga Attila            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  74:22
  9      Páhi Tibor              ARA Alba Regia Atlétikai Kl  86:52


F40 - B pálya  (7)  3.5 km  120 m   9 e

  1      Körmendi Miklós         MSE Megalódusz SE            31:55
  2      Gillich 0István         MSE Megalódusz SE            32:33
  3      Mentler Balázs          SFC Széchenyi István Egyete  36:07
  4      Pózna András            VBT Veszprémi Bridzs és TSE  37:00
  5      Schell Antal ifj        PSE Postás SE                42:05
  6      Erdős Gábor             ZTC Zalaegerszegi Torna Clu  64:48
  7      Nováki Attila           HRF Szolnoki Honvéd SE       74:27


F45 - B pálya  (9)  3.5 km  120 m   9 e

  1      Harkányi Csaba          HAV Havas Szabadidő Klub     29:12
  2      Takács Csaba            TTE Tipo Környezetvédő és T  32:06
  3      Kiss Zsolt              EK Egyesületen kívüli        40:07
  4      Gadó György             OSC Orvosegyetem SC          42:36
  5      Urbán András            BEA Budapesti Egyetemi AC    44:00
  6      Nagy Lajos              ETC Egri Testedző Club       47:15
  7      Muszély György          BEA Budapesti Egyetemi AC    48:13
  8      Balázs Ottó             SPA Tabáni SpartacusSKE      57:26
  9      Braun János             BEA Budapesti Egyetemi AC    59:59


F50 - B pálya  (6)  3.5 km  120 m   9 e

  1      Somlay Gábor            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  40:49
  2      Dr. Gombkötő Péter      TTE Tipo Környezetvédő és T  41:52
  3      Imeli János             MSE Megalódusz SE            43:56
  4      Ormai György            KOS Hegyvidék-KFKI Opt       46:56
  5      Krolopp Frigyes         HSP Hidegkúti Spartacus      48:58
  6      Ádám András             ARA Alba Regia Atlétikai Kl  60:31


F55 - C pálya  (3)  2.5 km  120 m   7 e

  1      Bacsó Attila            HER Herkules SE              28:34
  2      Kovács Attila           ZSC Zöld Sportok Klubja      29:26
  3      Bugár József            BOF Budai Ősforrás SE        36:20


F60 - C pálya  (7)  2.5 km  120 m   7 e

  1      Bogdanovics András      MSE Megalódusz SE            29:04
  2      Andrási Lajos           HER Herkules SE              29:19
  3      Lux Iván                BEA Budapesti Egyetemi AC    29:21
  4      Komár Béla              HER Herkules SE              29:45
  5      Berbécs Sándor          TTT Tatai Tömegsport és Táj  33:36
  6      Kempelen Miklós         OSC Orvosegyetem SC          38:41
  7      Vida István             OSC Orvosegyetem SC          49:34


F65 - C pálya  (16) 2.5 km  120 m   7 e

  1      Szemler István          TTE Tipo Környezetvédő és T  29:58
  2      Nyögéri Imre            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    39:17
  3      Hargitai Miklós         TSC Tunsgram SC              39:57
  4      Kéri Gerzson            HAV Havas Szabadidő Klub     40:06
  5      Buncsik János           PSE Postás SE                45:00
  6      Valkony Ferenc          KTK Kőbányai Tájfutó Klub    45:09
  7      Hodossy Béla            TSC Tunsgram SC              45:25
  8      Németh Alajos           PSE Postás SE                47:12
  9      Cserteg István          TSC Tunsgram SC              52:17
 10      Dudás István            OSC Orvosegyetem SC          53:25
 11      Ribényi Imre            KTK Kőbányai Tájfutó Klub    56:02
 12      Schell Antal            PSE Postás SE                60:40
 13      Rácz Márton             TTE Tipo Környezetvédő és T  62:37
 14      Radnóti Rezső           HAV Havas Szabadidő Klub     74:40
 15      Szeredai László         BDI Budapesti Diáksport      79:55
 16      Kozma László            BOF Budai Ősforrás SE       100:04


N12 - D pálya  (5)  1.5 km  120 m   7 e

  1      Balázs Otilia           SPA Tabáni SpartacusSKE      24:13
  2      Vékony Vanda            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  25:20
  3      Völgyesi Melody         SPA Tabáni SpartacusSKE      35:15
  4      Cser Júlia              SPA Tabáni SpartacusSKE      42:26
  5      Hajnal Dorottya         BEA Budapesti Egyetemi AC    82:44


N16 - C pálya  (6)  2.5 km  120 m   7 e

  1      Dénes Krisztina         KAL Kalocsai SE              37:30
  2      Dénes Orsolya           KAL Kalocsai SE              38:09
  3      Ágh Barbara             TTT Tatai Tömegsport és Táj  40:59
  4      Pózna Diána             VBT Veszprémi Bridzs és TSE  42:35
  5      Márton Barbara          TTT Tatai Tömegsport és Táj  60:52
  6      Gonda Gabriella         TTT Tatai Tömegsport és Táj  68:51


N18 - B pálya  (6)  3.5 km  120 m   9 e

  1      Pózna Anna              VBT Veszprémi Bridzs és TSE  41:37
  2      Csóti Diána             KAL Kalocsai SE              46:42
  3      Péteri Kitti            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  54:16
  4      Fekete Zsuzsa           BDI Budapesti Diáksport      66:33
  5      Tóth Annamária          ARA Alba Regia Atlétikai Kl  69:30
  6      Péteri Fanni            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  72:34


N21 - A pálya  (11) 4.3 km  120 m   11  

  1      Bárd Barbara            KAL Kalocsai SE              40:01
  2      Mátyás Ildikó           HSE Hegyisport Szentendre S  42:52
  3      Lux Andrea              TTE Tipo Környezetvédő és T  45:06
  4      Szabó Vera              ARA Alba Regia Atlétikai Kl  46:52
  5      Marosfalvi Eszter       SPA Tabáni SpartacusSKE      54:05
  6      Győrffy Gabriella       HSE Hegyisport Szentendre S  60:55
  7      Vékonyné Árva Katalin   ARA Alba Regia Atlétikai Kl  63:59
  8      Orsányi Beatrix         PSE Postás SE                65:11
  9      Szabadi Ildikó          EK Egyesületen kívüli        67:07
 10      Szemler Judit           TTE Tipo Környezetvédő és T  72:07

         Sipos Petra             SFC Széchenyi István Egyete   hiba


N40 - B pálya  (12) 3.5 km  120 m   9 e

  1      Krasznai Orsolya        SPA Tabáni SpartacusSKE      44:48
  2      Bíró Aletta             BEA Budapesti Egyetemi AC    46:37
  3      Fennt Mariann           ARA Alba Regia Atlétikai Kl  47:00
  4      Tamásné Szakács Judit   MSE Megalódusz SE            48:24
  5      Jenei Margit            BOF Budai Ősforrás SE        50:04
  6      Fischer Mária           BAL Szektorlabda Szöv        56:44
  7      Pózna Edit              VBT Veszprémi Bridzs és TSE  56:58
  8      Erdősné Német Ágnes     ZTC Zalaegerszegi Torna Clu  59:53
  9      Kedl Ildikó             SPA Tabáni SpartacusSKE      60:54
 10      Dr. Nagy Zsuzsanna      HER Herkules SE              61:35
 11      Síkhegyi Gabriella      BEA Budapesti Egyetemi AC    67:44
 12      Pápainé Poós Ildikó     ARA Alba Regia Atlétikai Kl  81:09


N50 - C pálya  (9)  2.5 km  120 m   7 e

  1      Karsai Klára            OSC Orvosegyetem SC          37:40
  2      Grant Julianna          BOF Budai Ősforrás SE        39:22
  3      Cser Krisztin           SPA Tabáni SpartacusSKE      41:54
  4      Mitterer Andrea         BEA Budapesti Egyetemi AC    44:10
  5      Tóth Józsefné           HAV Havas Szabadidő Klub     44:16
  6      Szabó Zsuzsanna         MOM Hegyvidék SE             45:08
  7      Komár Béláné            HER Herkules SE              49:56
  8      Lux Ágnes               BEA Budapesti Egyetemi AC    58:34
  9      Virág Zsófia            BEA Budapesti Egyetemi AC    59:36


Ny-K - D pálya  (7) 1.5 km  120 m   7 e

  1      Ormai Éva               KOS Hegyvidék-KFKI Opt       49:18
  2      Takács Miklós           ARA Alba Regia Atlétikai Kl  55:42
  3      Kálmán Imola            BEA Budapesti Egyetemi AC    59:22
  4      Fehér Viola             EK Egyesületen kívüli        63:56
  5      Kiss Barbara            ARA Alba Regia Atlétikai Kl  70:19
  6      Toldi György            SPA Tabáni SpartacusSKE      77:59

         Halász Álmos            EK Egyesületen kívüli         hiba


Ny-T - B pálya  (13 3.5 km  120 m   9 e

  1      Szabó Imre              CBV Ceglédi Vasutas          25:25
  2      Lévai Ferenc            MEA Miskolci Egyetemi AFC    29:37
  3      Hunyadvári László       BEA Budapesti Egyetemi AC    58:23
  4      Madarassy Mária         BEA Budapesti Egyetemi AC    61:56
  5      Lutring László          TTT Tatai Tömegsport és Táj  62:21
  6      Gadácsi Péter           EK Egyesületen kívüli        62:36
  7      Garamvölgyi Bence       EK Egyesületen kívüli        71:00
  8      Gajdos Katalin          EK Egyesületen kívüli        74:10
  9      Málics Péter            EK Egyesületen kívüli        76:00
 10      Kőhegyi Borbála         EK Egyesületen kívüli       102:38
 11      Gössvein Judit          PSE Postás SE               103:09

         Halász Katinka          EK Egyesületen kívüli         hiba
         Borsiné Petrik Zsuzsa   ARA Alba Regia Atlétikai Kl   hiba


Kész István Emlékpálya
Kész István utolsó teljesített versenyének pontjaiból összeállított szalagokkal
jelölt pálya, ahol a résztvevők között sorsolással értékes ajándékok és emléktárgyak kerülnek kiosztásra.

Résztvevők:
Az ajándéksorsoláson a fődíjat nyerte:
1. Förhetz Szabolcs    

Az ajándéksorsoláson díjat nyert:
2. Tóth Józsefné             HAV
3. Müller János              PSE
4. Hegedűs András            BEA
5. Tamás Ervin               MSE
6. Krolopp Frigyes           HSP
7. Hegedűs Márton            BEA
8. Szűcs Anna                Komárom
9. Kozma László              BAL
10. Radnóti Rezső             HAV
11. Kovács Kristóf           
12. Trencsik Roland
13. Kész Ágnes
14. Dobák Zoltán
15. Berbécs Sándor            TTT
16. Nagy Bence                SPA
17. Kovács Attila             ZSC
18. Muszély György            BEA
19. Kéri Gerzson              HAV

Az ajándéksorsoláson díjat nem nyert, de jól esett:
20. Nováki Lóránt             HRF
21. Halász Katinka            ARA
22. Rutterschmidt Katalin     ARA
23. Ádám András               ARA
24. Kállai Eszter
25. Szabó Kelemen
26. Szabó Liána
27. Lábas Julianna
28. Pénzes Mária
29. Bán Albert
30. Andrási Lajos
31. Werner Piroska
32. Szabó Jácint
33. Törteli Ildikó
34. Nyögéri Imre              KTK
35. Németh Balázs
36. Németh Réka Anna
37. Szabó Zsófia
38. Szabó Bence
39. Reszter István
40. Nováki Péter




2019.05.20.
Honlap guru: mkaroly
Back to content