2008 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2008

Korábbi versenyek

III. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY
2008. június 08. - Gánt - Gránás
(Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupasorozat - IV. forduló)


TÉRKÉP




A rendezvény szervezője:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tájfutó Szakosztálya

Fotóalbum






VERSENYKIÍRÁS

A verseny célja
:
- Versenyzési lehetőség biztosítása a megyei tájfutóknak és vendégeinknek.
- Megemlékezés Kész István sporttársunk halálának 3. évfordulójáról, kopjafa koszorúzása.
- Népszerűsíteni a tájékozódási futást a versenyre jelentkezők és a szurkolók között.

A verseny ideje
: 2008. június 08. (vasárnap)

Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Elnök, titkár:         Mészáros Károly
Pályakitűző:           Tóth Lajos
Ellenőrző bíró:        Törjék György


Versenyközpont
:
Gránás-völgy (Csákberény felé vezető műúton jelölve)

A verseny meghatározása
:
Nappali, középtávú egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák:

A    F18, F20, F21, F35; N20, N21, N35
B    F16, F40, F45, F50; N18, N40, N45
C    F14, F55, F60, F65; N14, N16, N50, N55, N60, N65
D    F10, F12; N10, N12
Sz   Kisgyerekek, kezdők részére           

Nevezési határidő:
   2008. június 03. 24.00

Nevezési cím
:         E-mail: nevezes.ttt@freemail.hu

Tervezett Nullidő
:    11.00.

Jelentkezés
:          09:30 - 10:45.

Egyéb
:
- 13.00-kor Kész István emlékére felállított kopjafa koszorúzási ünnepségét tartjuk meg.
- A verseny után térítés ellenében ebéd kapható,
(Kész István kedvence.)
- A verseny során a büfét a Gánti Vendéglő biztosítja
- Mindenki saját felelősségére indul.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

VERSENYÉRTESÍTŐ

A verseny ideje: 2008. június 08. (vasárnap)
Rendező: Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző:  Tóth Lajos
Ellenőrző bíró: Törjék György

Versenyközpont: Gránás-völgy

A versenyközpont megközelítése:




Kategóriák, pályák, PÁLYAADATOK:

A (F18, F20, F21, F35; N20, N21, N35)      7,0km / 240m / 18 pont
B (F16, F40, F45, F50; N18, N40, N45)
     5,4km / 150m / 13 pont
C (F14, F55-F65; N14-16, N50-65)
         3,6km / 120m / 17 pont
D (F10, F12; N10, N12)
                   2,4km / 110m / 11 pont
Gyerek, szalagos
:                          2,4km / 3,2km / 100m /  9 pont


Nullidő
: 11.00.

Térkép
:     1:10000/5 (A4-es nyomtatott)

Jelentkezés a versenyközpontban:
   09:30 - 10:45.

Egyéb
:
- 13.00-kor Kész István emlékére felállított kopjafa koszorúzási ünnepségét tartjuk meg.
- A verseny után térítés ellenében ebéd kapható,
(Kész István kedvence.)
- A verseny során a büfét a Gánti Vendéglő biztosítja.
- Kérünk minden versenyzőt, hogy időben nevezzen a torlódás elkerülése érdekében.
- Mindenki saját felelősségére indul.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

RAJTLISTA

Kat. Rajt   Név                      Egyesület     Kód

A    3,00  Horváth Imre              1530808HI     BAL
6    7,00  Aknai Antal               1510813AA     TTT
    11,00  Gyulai Zoltán             1580929GZ     MSE
    15,00  Csőkör Zoltán             1980          TTT
    23,00  Kerényi Dénes             1570210KD     HSE
    27,00  Tornai Szabolcs           1710522TS     MOM

B    0,00  Faggyas László            1660617FL     TTE
22   2,00  Tamásné Szakács Judit     2661029TS     MSE
     4,00  Dr. Csőkör György         1954          TTT
     6,00  Lutring László            1953          TTT
     8,00  Konrád Rita               2740131KR     MSE
    10,00  Spitzner Sándor József    1955          TTT
    12,00  Pokornyik Tibor           1962          TTT
    14,00  Imeli János               1560803IJ     MSE
    16,00  Gillich György            1968          TTT
    18,00  Nagy Lajos Viktor         1730916NL     MSE
    20,00  Szepesi Szilvia           1992          TTT
    22,00  Varga Zoltán              1957          TTT
    24,00  Nemcsényi László          1963          DHS
    26,00  Takács Csaba              1620713TC     HER
    28,00  Deák Gábor Tamás          1550423DG     MSE
    30,00  Tamás Péter               1630620TP     MSE
    32,00  Jenővári Gabriella        2570816JG     HSE
    34,00  Muity László              1690504ML     MSE
    36,00  Bodroginé, Marika                       BAL
    38,00  Molnár Gábor              1500516MG     MAF
    42,00  Hunyadvári László         1481205HL     BEA
    54,00  Wengrin Ágnes             2690423WA     TTE

C    0,00  Kozma László              1360115KL     BAL
36   1,00  Nagy Albert               1430311NA     SPA
     2,00  Ágh Barbara               1993          TTT
     3,00  Berbécs Sándor            1945          TTT
     4,00  Dr. Ágh Eleonóra          1964          TTT
     6,00  Faggyas Réka              2960224FR     TTE
     7,00  Varga Sándor              1410609VS     BEA
     8,00  Nyőgéri Imre              1361207NI     KTK
     9,00  Faggyas Eszter            2940804FE     TTE
    10,00  Argay Gyula               1390226AG     BEA
    11,00  Nagy Gábor                1430224NG     TTE
    12,00  Faggyas Petra             2960224FP     TTE
    13,00  Dr. Gömbkötő Péter        1440912GP     TTE
    14,00  Nagy Lajos                1430707NL     ETC
    15,00  Schell Antal              1391025SA     PSE
    16,00  Tóth Annamária            2900620TA     ARA
    17,00  Schell Antalné            2420310SA     PSE
    18,00  Friedrich Vilmos          1460616FV     BEA
    19,00  Fent Mariann              2530712FM     ARA
    20,00  Tőczik Liliána Dominika   1994          TTT
    21,00  Mitterer Andrea           2540324MA     BEA
    22,00  Mészáros János            1943          TTT
    23,00  Pincés Mariann            1969          TTT
    24,00  Reszter István            1943          TTT
    25,00  Pokornyik Bence           1995          TTT
    26,00  Szőnyeg Dóra              1990          TTT
    33,00  Federics Éva              1972          TTT
    36,00  Vida István               1471012VI     OSC
    37,00  Müller János              1400726MJ     PSE
    38,00  Valkony Ferenc            1360928VF     KTK
    39,00  Ribényi Imre              1420713RI     KTK
    40,00  Muszély György            1420702MG     BEA
    41,00  Dudás István              1321123DI     OSC
    50,00  Dr. Szunyogh József       1540918SJ     KTK
    51,00  Kiss Zsolt                1570508KZ     EK
    52,00  Szepesi Imre              1550228SI     ARA

D   04,00  Mészárosné Boros Valéria  2571102BV     TTT
2   14,00  Tamás Ervin               2000          MSE

Sz  13,00  Apagyi Bálint             1996          TTT
2   23,00  Gillich Dóra              1999          TTT



EREDMÉNYÉRTESÍTŐ

KATEGÓRIA A (12)
Hely Név                  Szül.        Kód  Rajtidő  Célidő   Eredmény
1   Gyulai Zoltán         1580929GZ    MSE  11,00    68,40    57,40
2   Vankó Péter           1590403VP    HSE  19,00    77,04    58,04
3   Tornai Szabolcs       1710522TS    MOM  27,00    90,29    63,29
4   Kerényi Dénes         1570210KD    HSE  23,00    88,10    65,10
5   Pápai Tamás           1890417PT    ARA   5,00    72,39    67,39
6   Pápai János           1580920PJ    ARA   9,00    77,23    68,23
7   Hajagos Henrik        1590715HH    SZV  13,00    95,08    82,08
8   Berbécs Sándor        1450215BS    TTT   1,00    97,13    96,13
9   Aknai Antal           1510813AA    TTT   7,00   119,02   112,02
10   Pete Árpád           x            TTT   7,00   119,34   112,34
11   Rozsnyák István      x            TTT   7,00   119,34   112,34
12   Horváth Imre         1530808HI    BAL   3,00   161,25   158,25

KATEGÓRIA B (17)
Hely Név                  Szül.        Kód  Rajtidő  Célidő   Eredmény
1    Wengrin Ágnes        2690423WA    TTE  54,00   100,42    46,42
2    Faggyas László       1660617FL    TTE   0,00    53,49    53,49
3    Molnár Gábor         1500516MG    MAF  38,00    92,44    54,44
4    Tamás Péter          1630620TP    MSE  30,00    87,00    57,00
5    Jenővári Gabriella   2570816JG    HSE  32,00    93,12    61,12
6    Grabecz Tibor        1671207GT    ARA  40,00   101,47    61,47
7    Varga Zoltán         1957         TTT  22,00    87,08    65,08
8    Hunyadvári László    1481205HL    BEA  42,00   109,48    67,48
9    Tamásné Sz. Judit    2661029TS    MSE   2,00    77,26    75,26
10   Imeli János          1560803IJ    MSE  14,00    99,00    85,00
11   Konrád Rita          2740131KR    MSE   8,00    98,51    90,51
12   Radics Anna          2650216RA    ETC   6,00    98,48    92,48
13   Muity László         1690504ML    MSE  34,00   137,40   103,40
14   Nemcsényi László     1963         DHS  24,00   164,40   140,40
15   Bodroginé, Marika    x            BAL  36,00   216,00   180,00
    Nagy Lajos Viktor    1730916NL    MSE  18,00   118,00    hiba
    Deák Gábor Tamás     1550423DG    MSE  28,00   123,37    hiba

KATEGÓRIA C (34)
Hely Név                  Szül.        Kód  Rajtidő  Célidő   Eredmény
1   Dr. Szunyogh József   1540918SJ    KTK  43,00    78,46    35,46
2   Nagy Lajos            1430707NL    ETC  14,00    53,32    39,32
3   Dr. Gömbkötő Péter    1440912GP    TTE  13,00    53,38    40,38
4   Faggyas Eszter        2940804FE    TTE   9,00    50,15    41,15
5   Faggyas Réka          2960224FR    TTE   6,00    50,21    44,21
6   Vida István           1471012VI    OSC  36,00    81,58    45,58
7   Szepesi Imre          1550228SI    ARA  44,00    90,40    46,40
8   Dudás István          1321123DI    OSC  41,00    91,00    50,00
9   Muszély György        1420702MG    BEA  40,00    90,36    50,36
10  Nyőgéri Imre          1361207NI    KTK   8,00    60,49    52,49
11  Nagy Albert           1430311NA    SPA   1,00    54,03    53,03
12  Schell Antal          1391025SA    PSE  15,00    68,44    53,44
13  Friedrich Vilmos      1460616FV    BEA  18,00    72,58    54,58
14  Pincés Mariann        1969         TTT  23,00    78,09    55,09
15  Kiss Zsolt            1570508KZ    EK   48,00   103,58    55,58
16  Mészáros János        1943         TTT  22,00    78,05    56,05
17  Nagy Gábor            1430224NG    TTE  11,00    69,18    58,18
18  Szabó Zsuzsanna       2540417SZ    MOM   3,00    61,37    58,37
19  Mitterer Andrea       2540324MA    BEA  21,00    80,01    59,01
20  Fent Mariann          2530712FM    ARA  19,00    78,22    59,22
21  Argay Gyula           1390226AG    BEA  10,00    69,40    59,40
22  Hegedűs Béla          1600804HB    KTK  47,00   110,08    63,08
23  Dr. Ágh Eleonóra      1964         TTT   4,00    69,15    65,15
24  Schell Antalné        2420310SA    PSE  17,00    82,41    65,41
25  Ágh Barbara           1993         TTT   2,00    68,58    66,58
26  Reszter István        1943         TTT  24,00    91,50    67,50
27  Varga Sándor          1410609VS    BEA   7,00    76,41    69,41
28  Pápainé Poós Ildikó   2591228PP    ARA   5,00    76,41    71,41
29  Ertl Attila           1953         TTT   6,00   112,27   106,27
30  Lutring László        1953         TTT   6,00   112,27   106,27
31  Stanitz Mariann       1953         TTT   6,00   112,27   106,27
32  Kozma László          1360115KL    BAL   0,00   145,26   145,26
33  Müller János          1400726MJ    PSE  37,00   217,00   180,00
   Tóth Annamária        2900620TA    ARA  16,00    78,16    hiba

KATEGÓRIA D (4)
Hely Név                  Szül.        Kód  Rajtidő  Célidő   Eredmény
1   Faggyas Petra         2960224FP    TTE  12,00    51,58    39,58
2   Novák Martina         2880902NM    NYV   8,00    51,53    43,53
3   Tamás Ervin           2000         MSE  82,00   150,52    68,52
4   Mészárosné B.Valéria  2571102BV    TTT   4,00    88,00    84,00

KATEGÓRIA Sz (9)
Hely Név                  Szül.        Kód  Rajtidő  Célidő   Eredmény
1   Hantai Zsuzsanna      x            EK    3,00    50,47    47,47
2   Deák Péter            x            EK   11,00    64,01    53,01
3   Borsi Gergely         x            EK    9,00    66,36    57,36
4   Reszter Márk          x            TTT   7,00    66,18    59,18
5   Grabecz Hanna         x            ARA   5,00    92,47    87,47
6   Németh Balázs         x            EK    1,00    92,15    91,15
7   Németh Réka           x            EK    1,00    92,15    91,15
   Taupert Márton        x            EK    1,00    92,15    91,15
   Taupert Mártonné      x            EK    1,00    92,15    91,15



2019.05.20.
Honlap guru: mkaroly
Back to content