2007 - KeszIstvan

KÉSZ ISTVÁN Tájfutó Emlékverseny
Kész István (1940-2005) 2005. június 12-én húnyt el az ARAK Kupa 2. napján a célbaérkezés után.
Emlékét megőrizzük
Go to content
MENÜ

2007

Korábbi versenyek

II. KÉSZ ISTVÁN EMLÉKVERSENY
2007. június 02. - Gánt - Gránás
(Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupasorozat - IV. forduló)



T É R K É P





A rendezvény szervezője:
Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület
Tájfutó Szakosztálya


VERSENYKIÍRÁS
MEGYEI TÁJFUTÓ KUPA – 4. (KÉSZ ISTVÁN EMLÉKFUTÁS)
2007. június 02. Gránás

A verseny célja
:
- Versenyzési lehetőség biztosítása a megyei tájfutóknak és vendégeinknek. Megemlékezés Kész István sporttársunk halálának 2. évfordulójáról, kopjafa koszorúzása
- Népszerűsíteni a tájékozódási futást a versenyre jelentkezők és a szurkolók között.

A verseny ideje:
2007. június 02. (szombat)

Rendező
: A KEMTFSZ megbízásából a Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE

Elnök, titkár: Mészáros Károly
Pályakitűző: Tóth Lajos
Ellenőrző bíró: Törjék György


Versenyközpont: Gránás-völgy (Csákberény felé vezető műúton jelölve)

A verseny meghatározása
: Nappali, középtávú egyéni tájékozódási futóverseny

Kategóriák, pályák:

E (F21, 20)                      6,000 km / 16 pont
A (F18,35; N21, 20)              4,700 km / 13 pont
B (F16, 40-55; N18, 35-45)       3,700 km / 15 pont
C (F12, 14, 60, 65; N12-16, 50)  3,000 km / 11 pont (KÉSZ ISTVÁN EMLÉKFUTÁS)
D (F/N10D; térképes, szalagos)   2,200 km /  7 pont


Nevezési határidő
: 2007. május 29.

Nevezési cím:
 E-mail: nevezes-ttt@altavizsla.hu

Tervezett „0” idő
:  10.00.

Jelentkezés
:  09:00 – 09:45.

Egyéb
:
- A verseny „C” kategóriája egyben KÉSZ ISTVÁN EMLÉKFUTÁS, melyen bárki indulhat.
- 12.30-kor Kész István emlékére felállított kopjafa koszorúzási ünnepségét tartjuk meg.
- A verseny után térítés ellenében ebéd kapható, „Kész István kedvence”.
- A verseny során a büfét a Gánti Vendéglő biztosítja
- Mindenki saját felelősségére indul.

Mindenkinek jó versenyzést kíván, a rendezőség!

EREDMÉNYÉRTESÍTŐ
MEGYEI TÁJFUTÓ KUPA – 4. (KÉSZ ISTVÁN EMLÉKFUTÁS)
2007. június 02. Gránás

Helyezés      NÉV                     Egyesület        Rajt     Cél     Idő
Absz.  megyei
"E" 6.0 / 16 (12)
1.     1.     Gyulai Zoltán              MSE           17.00    67.55    50.55
2.            Pápai János                ARAK          05.00    58.28    53.28
3.     2.     Ádám Péter                 MSE           31.00    86.15    55.15
4.     3.     Csőkör Zoltán              TTT           58.00   118.48    60.48
5.            Szunyogh József            KTK           09.00    74.40    65.40
6.            Halla Ernő                 ARAK          21.00    94.29    73.29
7.     4.     Papp Attila                TTT           15.00    95.45    80.45
8.            Mucsi Mihály               --            13.00    94.28    81.28
9.            Somlai Gábor               ARAK          23.00   111.32    88.32
10.           Urbán András               BEAC          03.00    92.39    89.39
11.    5.     Berbécs Sándor             TTT           33.00   151.00   118.00
              Tornai Szabolcs            MOM

"A" 4.7 / 13 (08)
1.     1.     Gillich György             TTT           08.00    48.22    40.22
2.     2.     Pokornyik Tibor            TTT           04.00    57.08    53.08
3.            Grabecz Tibor              ARAK          12.00    65.19    53.19
4.     3.     Bogdanovics András         MSE           20.00    81.56    61.56
5.            Szabadi Ildikó             OSC           02.00    72.05    70.05
6.            Tolnai Kata                SMA           52.00   172.00   120.00
6.            Behar Balázs               SMA           52.00   172.00   120.00
              Mudry Ferenc               MSE           disq.

"B" 3.7 / 15 (11)
1.     1.     Tamás Péter                MSE           21.00    59.38    38.38
2.            Viczena Miklós             ARAK          05.00    43.48    38.48
3.            Radics Anna                ETC           15.00    60.37    45.37
4.     2.     Tamásné Szakács Judit      MSE           19.00    70.09    51.09
5.     3.     Imeli János                MSE           49.00   103.48    54.48
6.     4.     Nagy Lajos Viktor          MSE           13.00    70.03    57.03
7.     5.     Szepesi Szilvia            TTT           03.00    61.44    58.44
8.     6.     Marganits Sándor           TTT           17.00    79.50    62.50
9.            Nagy Márta                 ARAK          23.00    86.54    63.54
10.    7.     Lutring László             TTT           09.00    80.40    71.40
11.    8.     Deák Gábor                 MSE           07.00    80.20    73.20

"C" 3.0 / 11 (28) (Kész István Emlékfutás)
1.            Muszély György             BEAC          38.00    70.28    32.28
2.            Vida István                OSC           30.00    67.46    37.46
3.     1.     Horváth Péter              TTT/Almásf.   20.00    59.22    39.22
4.            Karsai Klára               OSC           28.00    68.22    40.22
5.            Friedrich Vilmos           BEAC          04.00    45.15    41.15
6.            Dudás István               OSC           26.00    68.28    42.28
7.     2.     Czabai István              TTT/Almásf.   16.00    59.50    43.50
8.            Rózsa László               ARAK          42.00    87.26    45.26
9.     3.     Czabai Ákos                TTT/Almásf.   14.00    60.09    46.09
10.           Holláné Mohai Julianna     ARAK          40.00    87.38    47.38
11.    4.     Róth Balázs                TTT           32.00    80.48    48.48
12.    5.     Walter J. András           TTT           32.00    80.50    48.50
13.    6.     Polacsek Kálmán            TTT           32.00    81.52    49.52
14.    7.     Pokornyik Bence            TTT           34.00    83.56    49.56
15.           Mitterer Andrea            BEAC          12.00    62.13    50.13
16.    8.     Reszter István             TTT           46.00   103.33    57.33
17.           Pápainé Poós Ildikó        ARAK          36.00    98.40    62.40
18.    9.     Gozsovics Dóra             TTT/Almásf.   22.00    86.55    64.55
19.           Tornai Szabolcs            MOM           19.00    87.18    68.18
20.   10.     Kardos Szabina             TTT/Almásf.   18.00    94.05    76.05
21.   11.     Molnár Dániel              TTT/Almásf.   24.00   101.06    77.06
22.   12.     Reith Ildikó               TTT           32.00   115.35    83.35
23.   13.     Avar András                TTT           32.00   115.40    83.40
24.   14.     Ágh Barbara                TTT           02.00    89.08    87.08
25.           Müller János               PSE           06.00   106.00   100.00
26.   15.     Nyiscsák Regina            TTT/Almásf.   08.00   119.40   111.40
              Konrád Rita                MSE           disq.
              Barsi Melinda              TTT/Almásf.   disq.

"D" 2.2 / 07 (09) - Szalagozott
1.     1.     Tamás Ervin                MSE           66.00    98.35    32.65
2.            Benke Máté                 --            05.00    56.18    51.18
3.            ifj. Kelemen Imre          --            05.00    57.26    52.26
4.            Tarsoly Katalin            --            05.00    66.04    61.04
5.            Szente Ábel       (1 hiba) --            05.00    56.18    51.18
6.            Kelemen Imre      (1 hiba) --            05.00    65.20    60.20
7.     2.     Gillich Luca      (2 hiba) TTT           54.00    75.28    21.28
8.            Mucsi Zsófia      (3 hiba) --            03.00    48.16    45.16
9.     3.     Reszter Dávid     (5 hiba) TTT           52.00    77.25    25.25

Indult: 68 fő
Ebből:

megyei egyesületből indult:             37 fő
egyéb egyesületből                      24 fő
egyesületen kívüli:                      7 fő
Képviselt egyesületek száma:             9

2019.01.26.
Honlap guru: mkaroly
Back to content