Országos Eredmények - Diakolimpia

Komárom-Esztergom Megyei
Tájfutó Diákolimpia
Go to content
2017
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Diákolimpia
ORSZÁGOS DÖNTŐN INDULT MEGYEI VERSENYZŐK EREDMÉNYEI
Legeredményesebb versenyzők
A szerzett iskolai pontok sorrendjében
Ódor Laura
3. hely 1 / Iskolai Pont: 6
8. hely 1 / Iskolai pont: 1
Nagy Bence
3. hely 1 / Iskolai pont: 6
Kuzma Kornél
8. hely 1 / Iskolai pont: 1
Kis-Kende Ágoston 9. hely
Vörös Vendel    10. hely

RÖVID TÁVÚ Futam
2017. 05. 27. Sopron

F-II kategória
23. Eipl Richárd         20:56 Sárberki Általános Iskola Tatabánya
39. Kis-Kende Ágoston    56:37 Széchenyi Általános Iskola, Tatabánya
40. Bata Bálint          63:43 Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
   Nagy Bence               Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
   Túróczi Zalán            Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

F-III kategória
10. Vörös Vendel         33:38 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
15. Eipl András          37:06 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya
27. Csonka Levente       43:59 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
29. Mauer Máté           45:37 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
32. Bordács Krisztián    47:58 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya

F-IV kategória
44. Kuzma Kornél         35:11 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
48. Hermann Levente      37:13 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
73. Tolnai Dávid        103:17 Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
   Dózsa Gábor              Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

F-V kategória
19. Hegedűs Péter        27:19 Eötvös József Gimnázium, Tata
38. Bacskai Máté         33:25 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
45. Deák Péter           42:41 Bánki Donát Műsz. Szakgimnázium, Tatabánya
49. Besenyei Gábor       66:45 Eötvös József Gimnázium, Tata

F-VI. kategória
27. Horváth Balázs       43:42 Eötvös József Gimnázium, Tata
30. Bucsek Barnabás      51:09 Református Gimnázium, Tata
   Nyári András             TSZC Kultsár István Szakgimnázium, Komárom
   Rideg Patrik             TSZC Kultsár István Szakgimnázium, Komárom

-----------------------------------------------------------------------------------------
N-II kategória
8. Ódor Laura            16:08 Tálentum Általános Iskola, Tata  (Iskolai Pont: 1)
18. Bordács Mónika       21:23 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya
41. Horváth Dorottya    138:02 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
42. Haklits Hanka Hanga 147:06 Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
   Szebeni Dorina           Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj   

N-III kategória
27. Faggyas Zsófia       44:21 Tálentum Általános Iskola, Tata
36. Bognár Eszter        58:47 Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
38. Bertalanits Enikő    65:49 Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom
39. Horváth Ágnes        70:07 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
45. Budai Kíra          127:28 Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

N-IV kategória
43. Gillich Luca        46:44 Református Gimnázium, Tata
48. Skrován Lilla        54:09 Vértesszőlősi Általános Iskola
52. Komenda Virág       120:21 Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
   Krüpl Vanda              Feszty Árpád Általános Iskola, Komárom

N-V kategória
15. Dudás Anna           36:13 TSZC Kultsár István Szakgimnázium, Komárom
20. Schlep Lili          44:51 Árpád Gimnázium, Tatabánya

N-VI kategória
20. Gillich Dóra         46:02 Református Gimnázium, Tata
33. Lestár Zita          62:44 Eötvös József Gimnázium, Tata

VÁLTÓ VERSENY
2017. 05. 27. Sopron

FIÚ váltó
25. hely KOM Komárom-Esztergom Megye-1.    107:00
Hegedűs Péter (41:02)
Vörös Vendel (41:19)
Csonka Levente (24:39)

28. hely KOM Komárom-Esztergom Megye-2     112:30
Mauer Máté (30:41)
Kuzma Kornél (38:56)
Horváth Balázs (42:53)

LÁNY váltó
18. hely KOM Komárom-Esztergom Megye       119:53
Faggyas Zsófia (31:27)
Gillich Luca (39:27)
Gillich Dóra (48:59)


NORMÁL TÁVÚ Futam
2017. 05. 27. Sopron
F-II kategória
3. Nagy Bence           24:42 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya (Iskolai Pont: 6)
9.  Kis-Kende Ágoston    29:51 Széchenyi Általános Iskola, Tatabánya
12. Eipl Richárd         31:16 Sárberki Általános Iskola Tatabánya
   Bata Bálint          n.i.  Jászai Mari Általános Iskola, Ászár
   Túróczi Zalán        n.i.  Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

F-III kategória
15. Eipl András          56:53 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya
19. Vörös Vendel         60:51 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
22. Csonka Levente       65:58 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
42. Mauer Máté           87:52 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
48. Bordács Krisztián   116:36 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya

F-IV kategória
8. Kuzma Kornél          58:30 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj (Iskolai Pont: 1)
56. Hermann Levente     151:26 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
   Tolnai Dávid         n.i.  Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

F-V kategória
30. Hegedűs Péter        98:12 Eötvös József Gimnázium, Tata
   Bacskai Máté             Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj
   Besenyei Gábor           Eötvös József Gimnázium, Tata
   Deák Péter           n.i. Bánki Donát Műsz. Szakgimnázium, Tatabánya

F-VI. kategória
   Horváth Balázs            Eötvös József Gimnázium, Tata
   Bucsek Barnabás           Református Gimnázium, Tata

-----------------------------------------------------------------------------------------
N-II kategória
3. Ódor Laura           25:38 Tálentum Általános Iskola, Tata  (Iskolai Pont: 6)
22. Bordács Mónika       39:55 Sárberki Általános Iskola, Tatabánya
29. Horváth Dorottya     42:58 Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya
39. Szebeni Dorina       68.14 Szent István Német Nemzetiségi Általános Iskola, Baj   
   Haklits Hanka Hanga  n.i.  Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

N-III kategória
22. Faggyas Zsófia       59:47 Tálentum Általános Iskola, Tata
   Budai Kíra           n.i.  Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

N-IV kategória
   Gillich Luca            Református Gimnázium, Tata
   Komenda Virág        n.i. Jászai Mari Általános Iskola, Ászár

N-VI kategória
32. Lestár Zita         238:26 Eötvös József Gimnázium, Tata
   Gillich Dóra             Református Gimnázium, Tata

2019.08.11.
Back to content