A nagy harcosok titka, hogy uralják testi képességeiket és egyben fel is használják azokat. (Bruce Lee)

Tartalomhoz ugrás
2016
Pofon Parti
Kisbér, 2016. 11.26-27
Ökölvívóink Kisbéren vettek részt pofon parti elnevezesú versenyen, aminek fő célja a kezdő versenyzőknek lehetőseget adni versenyzésre.
Erdménxhirdetés nem volt, de mindenki kapott érmet aki ringbe lépett
Különdíjat kapott a legnagyob és legnehezebb versenyzőnk: Baksa Bálint.
Magyar Köztársaság 2016. évi Női Serdülő, Ifjúsági és Elit Ökölvívó Magyar Bajnokság
Érd - 2016. november 02-05.
Országos Bajnok (1. hely) - Oláh Szilvia
Ujabb Magyar Bajnokunk van Oláh Szintia személyében!!!
Köszönet a  felkészítőknek:
Sámuel Norbert és Pulai Jànos-nak, valamint az  együttmůködést a SAMU KO SE-nen.
Magyar Köztársaság 2016. évi Junior Ökölvívó Magyar Bajnokság
Gyöngyös - 2016. október 28-30.
Országos Bajnok (1. hely) - Kecskeméti Martin
Kecskeméti Martin (súlycsoport: 50 kg) minden ellenfelét meggyőző fölénnyel verve  végzett az első helyen.
Sőt, 128 induló közül őt választották a  Bajnokság legtechnikásabb versenyzőjének!!!!
Másik indulónk Váradi Martin (Súlycsoport: 54 kg) a helyi orvos kötőhártya  gyulladás miatt nem engedte ringbe lépni.

2016. július 24 - augusztus 01
Kecskeméti Ronald a Zágrab-i Európa Bajnokságon nagyszerű  versenyzéssel III.helyen végzett.
Ezzel  megszerezte a tatai ökölvívás első érmét világversenyen.
Köszönjük Roni. TATA és az Egyesület büszke rád!
(Roni balról a harmadik)

Ismét képviseli Tatát tatai Ökölvívó egy világversenyen!  Kecskeméti  Ronald a Tatai Tömegsport és Tájfutó Honvéd Sportegyesület sportolója és  a Tatai Önkormányzat ösztöndíjasa képviseli hazánkat, Tatát és az  egyesületet Zágráb-ban a serdülő Európa Bajnokságon 41,5 kg-ban (július  24. - agusztus 1).
Roni nagyszerűen versenyzett az év folyamán.  Megnyerte a Diák Olimpiát, a válogató versenyeket és a régiós  válogatottban is győzelmeket aratott.
Edzőik: Flórián Béla és Kuzma Csaba.
Bízunk Roni sikeres szereplésében és szurkolunk, hogy a tavaly  elért EB. 5. helyét éremre váltja.

2016. május 19-22. Süllős Gyula emlékverseny
Budapest, Vasas sportpálya
A verseny egyben a serdülő korcsoport régiós válogatott versenye is volt.
A klubbot Kecskeméti  Ronald képviselte aki mind harom nap gyózelmet aratott és I. helyen  végzett.
Győzelme azért is értékes mert ismét a EB re készülő válogatott tagja aminek a helyszíne junius közepén Zágrab lesz.

2016. március 25-26. Ökölvívó DIÁKOLIMPIA