11. Tatai Honvéd Kupa - 2013H 2013.09.02. 11:47
Kétfordulós, rövid távú parkverseny
Összetett eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
A [N21, F21, F35] (26)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF2123:47120:25144:120:00
2Töreky ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CF2124:31221:16345:47+1:35
3Molnár ZoltánTHT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleF3526:28521:12247:40+3:28
4Hajdu ErikTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF2126:17421:41447:58+3:46
5Gillich IstvánMSE Megalódusz SportegyletF3526:00323:33649:33+5:21
6Pokornyik BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF2127:15623:28550:43+6:31
7Mihályi Ferenc *TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF2127:23723:45751:08+6:56
8Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai KlubF3527:25826:00853:25+9:13
9Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubF3527:36926:391154:15+10:03
10Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF3529:151026:401255:55+11:43
11Mauer LajosMAU Mauer-MSEF3530:041128:181358:22+14:10
12Szebeli IstvánSSC Siketek Sport ClubF2132:101326:20958:30+14:18
13Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN2131:491228:28141:00:17+16:05
14Kövesdi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF2135:071426:35101:01:42+17:30
15Hunyadi IstvánEK Egyesületen kívüliF3536:391929:14161:05:53+21:41
16Csőkör KatalinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN2137:072029:13151:06:20+22:08
17Dömötör GáborSFC Széchenyi István Egyetem SportF2135:321630:55171:06:27+22:15
18Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutN2135:391732:49181:08:28+24:16
19Faggyas EszterTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN2135:561833:56201:09:52+25:40
20Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CF2138:182134:33211:12:51+28:39
21Szabó KatalinSAS Silvanus SportegyesületN2140:452232:59191:13:44+29:32
22Kifferné Endes AnikóARA Alba Regia Atlétikai KlubN2142:372439:39221:22:16+38:04
23Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai KlubN2149:492642:51231:32:40+48:28
 
Rada MedárdTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF2142:3423hiba
Matics GyulaMAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaF3535:2715
Hegyi GáborEK Egyesületen kívüliF2144:3825
 
 
 
B [N18, N40, F18, F40] (17)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai KlubF4021:42120:28142:100:00
2Gubicza IstvánMSE Megalódusz SportegyletF1829:49425:42255:31+13:21
3Pálfi AntalMAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaF4026:55229:28556:23+14:13
4Körmendi MártonSZV Szegedi Vasutas SCF1828:39328:01356:40+14:30
5Faggyas PetraTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN1831:19632:0971:03:28+21:18
6Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre EgyesüleN4030:48532:4481:03:32+21:22
7Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai KlubF4035:271028:5841:04:25+22:15
8Gillich ViktóriaMSE Megalódusz SportegyletN1832:06734:16121:06:22+24:12
9Szakács JuditMSE Megalódusz SportegyletN4033:36834:00111:07:36+25:26
10Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN4034:52933:27101:08:19+26:09
11Gengeliczky DomokosEK Egyesületen kívüliF1839:101530:1361:09:23+27:13
12Szebeliné Toldi ÉvaSSC Siketek Sport ClubN4036:461232:5091:09:36+27:26
13Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CN4036:011134:43131:10:44+28:34
14Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz SportegyletN4037:051334:51141:11:56+29:46
15Marosfalvi MónikaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnN4037:101440:55151:18:05+35:55
 
Haffner ZsuzsannaMSE Megalódusz SportegyletN40hiba
Pincés MariannaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN4039:5516
 
 
 
C [N16, N45, F45] (7)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Körmendi MiklósMSE Megalódusz SportegyletF4523:09121:33144:420:00
2Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem SportF4526:28324:17250:45+6:03
3Gillich BernadettMSE Megalódusz SportegyletN1626:10226:18452:28+7:46
4Walter J. AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF4528:16425:23353:39+8:57
5Faggyas LászlóTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőF4540:48554:1171:34:59+50:17
6Gössvein JuditPSE Postás Sport EgyesületN4547:56647:1051:35:06+50:24
7Ágh Eleonóra dr.TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN4548:28748:5161:37:19+52:37
 
 
 
D [N55, N60, F55, F60] (15)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Muliter Gábor *HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleF5019:23119:29138:520:00
2Balla Sándor *HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleF5020:45320:25241:10+2:18
3Filó GyörgyDIS DISZ Közéleti, Kulturális és SF5020:37220:48341:25+2:33
4Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SportF5022:37524:30447:07+8:15
5Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleN5024:37624:39549:16+10:24
6Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre EgyesüleN5026:02825:40651:42+12:50
7Telek TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeF5029:29929:01858:30+19:38
8Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai KlubF1439:211327:5171:07:12+28:20
9Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem SportN5034:041034:04101:08:08+29:16
10Dudás Anna KlaudiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN1435:101233:4191:08:51+29:59
11Both AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF1434:141134:53111:09:07+30:15
12Schlepp LiliEK Egyesületen kívüliN1446:081437:53131:24:01+45:09
13Komlósi LászlóEK Egyesületen kívüliF5050:261536:15121:26:41+47:49
 
Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre EgyesüleF5021:484hiba
Pokornyik TiborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF5024:427
 
 
 
E [N55, N60, F55, F60] (18)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Gyulai ZoltánMSE Megalódusz SportegyletF5515:14118:15133:290:00
2Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaF6018:30223:37542:07+8:38
3Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre EgyesüleF6019:43323:31443:14+9:45
4Aknai AntalTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF6020:58422:56243:54+10:25
5Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF5521:41523:16344:57+11:28
6Szepesi ImreARA Alba Regia Atlétikai KlubF5524:10624:50749:00+15:31
7Vitéz LászlóHER Balatonalmádi Herkules SportegF6026:16825:09851:25+17:56
8Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporF6025:03727:101052:13+18:44
9Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőN5527:40925:58953:38+20:09
10Kolláth GáborSFC Széchenyi István Egyetem SportF6031:031324:07655:10+21:41
11Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus SportegyesületN5528:221031:44111:00:06+26:37
12Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport ClubN6029:031133:35121:02:38+29:09
13Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem SportF5530:271235:51141:06:18+32:49
14Benga Andrásné *PVM Pécsi Vörös Meteor SKN6036:171435:46131:12:03+38:34
15Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporN5538:441536:56151:15:40+42:11
16Mészárosné Boros ValériaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN5540:321637:05161:17:37+44:08
17Keszthelyi IldikóPSE Postás Sport EgyesületN6041:031740:28171:21:31+48:02
 
Imeli JánosMSE Megalódusz SportegyletF55hiba
 
 
 
F [N65, N70, G65, F70] (10)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Bogdanovits AndrásMSE Megalódusz SportegyletF6521:20116:53138:130:00
2Vida IstvánSAS Silvanus SportegyesületF6526:29219:19245:48+7:35
3Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CF6527:35419:49347:24+9:11
4Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CF6526:36322:47449:23+11:10
5Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CF7029:58524:25554:23+16:10
6Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és KörnN7036:50826:5661:03:46+25:33
7Németh AlajosPSE Postás Sport EgyesületF7035:30629:1081:04:40+26:27
8Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport ClubF7036:26728:3571:05:01+26:48
9Mészáros JánosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEF7045:06946:4791:31:53+53:40
10Kozma LászlóSAS Silvanus SportegyesületF702:15:33101:36:45103:52:18+3:14:05
 
 
 
G [N12, N15-18, F12] (10)
HelyNévKlubKatN1N2IdőKül.
1Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoN1217:05115:19132:240:00
2Szebeli MelindaSSC Siketek Sport ClubN1223:03221:21444:24+12:00
3Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN1228:07320:49348:56+16:32
4Musicz BiankaMAU Mauer-MSEN15-1829:15420:39249:54+17:30
5Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubN1235:01630:1571:05:16+32:52
6Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai KlubN1249:09826:4061:15:49+43:25
 
Szvétecz BoglárkaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN15-1840:057nfb
Gillich DóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEN15-1822:075
Tóth MiklósMAU Mauer-MSEF121:06:579
Károlyi TamásMAU Mauer-MSEF1234:235