11. Tatai Honvéd Kupa - 2013K 2013.08.27. 12:27
Kétfordulós, rövid távú parkverseny
Nevezések kategóriánként - Minden versenynapkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
N12 (5)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Zempléni Lilla411949MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó SzakoXX
2Gillich Luca7020813TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
3Kiffer AnnaX(2)ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
4Skrop Anna2050671ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
5Szebeli Melinda45500SSC Siketek Sport ClubXX
 
 
N15-18 (1)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Musicz BiankaX(2)EK Egyesületen kívüliXX
 
 
N14 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Schlepp LiliX(2)EK Egyesületen kívüliXX
2Szvétecz Boglárka7990924TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
3Dudás Anna Klaudia7000705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
 
 
N16 (1)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Gillich Bernadett1396275MSE Megalódusz SportegyletXX
 
 
N18 (2)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Gillich Viktória46060MSE Megalódusz SportegyletXX
2Faggyas Petra363461TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
 
 
N21 (7)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Szabó Ágnes363419ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási FutXX
2Szabó Katalin45942SAS Silvanus SportegyesületXX
3Csőkör Katalin7850528TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
4Kifferné Endes Anikó45256ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
5Skropné Szuromi Éva2050676ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
6Faggyas Eszter416641TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
7Wengrin Ágnes45455TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
 
 
F12 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Károlyi TamásX(1)EK Egyesületen kívüliX
2Tóth MiklósX(2)EK Egyesületen kívüliXX
3Kiss GergőX(2)EK Egyesületen kívüliXX
 
 
F14 (2)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Both András7991221TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
2Skrop Tamás2050674ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
 
 
F18 (2)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Dalos Máté1396156TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
2Gengeliczky DomokosX(2)EK Egyesületen kívüliXX
 
 
F21 (6)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Urbán András232759BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
2Hegyi Gábor46024EK Egyesületen kívüliXX
3Kövesdi Ádám1820723TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
4Töreky Ákos1000BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
5Kőhalmi Bence IstvánX(2)TAC Tatai Atlétikai ClubXX
6Szebeli István2041772SSC Siketek Sport ClubXX
 
 
N40 (9)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Holper Antónia411930TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
2Haffner ZsuzsannaX(2)MSE Megalódusz SportegyletXX
3Pincés Marianna7691019TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
4Marosfalvi Mónika867SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX
5Gillichné Kalocsai Adrienn dr.416673MSE Megalódusz SportegyletXX
6Hajas Csilla233618BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
7Tömördi Ágnes45174HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXX
8Federics Éva7721004TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
9Szebeliné Toldi Éva232845SSC Siketek Sport ClubXX
 
 
N45 (2)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Szakács Judit966MSE Megalódusz SportegyletXX
2Ágh Eleonóra dr.7640617TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
 
 
N50 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Jenővári Gabriella4478HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXX
2Muzsnai Ágota dr.232846HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXX
3Dömötörné Horváth Erzsébet45435SFC Széchenyi István Egyetem SportXX
 
 
N55 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Mészárosné Boros Valéria7571102TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
2Szabó Zsuzsanna935SAS Silvanus SportegyesületXX
3Lovász Márta2050678SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXX
 
 
N60 (2)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Keszthelyi Ildikó448960PSE Postás Sport EgyesületXX
2Karsai Klára45422OSC Orvosegyetem Sport ClubXX
 
 
N65 (1)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Grant Julianna411999BÖF Budai Ősforrás Sport ClubXX
 
 
N70 (1)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Cser Krisztina45462SPA Tabáni Spartacus Sport és KörnXX
 
 
F35 (8)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Hunyadi IstvánX(2)EK Egyesületen kívüliXX
2Miháczi Zoltán4470TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
3Molnár Zoltán888348THT Tapolcai Honvéd Sport EgyesüleXX
4Mauer Lajos232753MSE Megalódusz SportegyletXX
5Laki Balázs4456MSE Megalódusz SportegyletXX
6Gillich István45101MSE Megalódusz SportegyletXX
7Maráz Gábor416619ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
8Bozsó Norbert9760613MCB Maccabi Vívó és Atlétikai ClubXX
 
 
F40 (4)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Skrinyár JánosX(2)EK Egyesületen kívüliXX
2Pálfi Antal1396269MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXX
3Kiffer Gyula505218ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
4Skrop Róbert2050672ARA Alba Regia Atlétikai KlubXX
 
 
F45 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Körmendi Miklós232825MSE Megalódusz SportegyletXX
2Walter J. AndrásX(2)TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
3Faggyas László45458TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőXX
 
 
F50 (6)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Filó György45419DIS DISZ Közéleti, Kulturális és SXX
2Pokornyik Tibor7621001TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
3Zempléni András dr.233619KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SportXX
4Komlósi LászlóX(2)EK Egyesületen kívüliXX
5Kerényi Dénes45191HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXX
6Telek Tibor332836SDS Salgótarjáni Dornyay SportegyeXX
 
 
F55 (5)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Imeli János363463MSE Megalódusz SportegyletXX
2Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz SportegyletXX
3Tóth Lajos7570705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
4Horváth János7550131TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
5Dömötör Imre45436SFC Széchenyi István Egyetem SportXX
 
 
F60 (6)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Vitéz László45252HER Balatonalmádi Herkules SportegXX
2Aknai Antal7510813TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
3Lutring László7530104TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEXX
4Molnár Gábor1255612MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaXX
5Boros Zoltán45405HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleXX
6Kéki Miklós2050679SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporXX
 
 
F65 (4)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Vida István5617SAS Silvanus SportegyesületXX
2Bogdanovits András4461MSE Megalódusz SportegyletXX
3Csongrádi Jenő4512BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
4Muszély György448951X(2)BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
 
 
F70 (3)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Dudás István45450OSC Orvosegyetem Sport ClubXX
2Szecsődi Ákos45498BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CXX
3Kozma László4474SAS Silvanus SportegyesületXX
 
 
Nyílt (8)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Mauerné Nagy Zsanett1396274MSE Megalódusz SportegyletX
2Zatureczki ZoltánX(1)EK Egyesületen kívüliX
3Varga János46111MAF Műegyetemi Atlétikai és FootbaX
4Mátyási PiroskaX(1)EK Egyesületen kívüliX
5Komlósi RolandX(1)EK Egyesületen kívüliX
6Zsebeházy Eszter502366SAS Silvanus SportegyesületX
7Nagy Viktor934MSE Megalódusz SportegyletX
8Konrád Rita1396230MSE Megalódusz SportegyletX
 
 
Mini (9)
Sorsz.NévDugószámBéreltKlubN 1N 2
1Hunyadi Annamária Lackner ÁgnesX(1)EK Egyesületen kívüliX
2Laki Gabriella LambriniX(1)MSE Megalódusz SportegyletX
3Nagy ÁdámX(1)SAS Silvanus SportegyesületX
4Mauer MátéX(1)MSE Megalódusz SportegyletX
5Mauer LucaX(1)MSE Megalódusz SportegyletX
6Musicz NóraX(1)EK Egyesületen kívüliX
7Kiffer AndrásX(1)ARA Alba Regia Atlétikai KlubX
8Nagy BenceX(1)MSE Megalódusz SportegyletX
9Faggyas ZsófiX(1)TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőX