11. Tatai Honvéd Kupa - 2013V 2013.09.01. 17:52
Kétfordulós, rövid távú parkverseny
Eredmények - Második futamkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
N12 (5)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1411949Zempléni LillaMOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako15:190:00
27020813Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE20:49+5:30
345500Szebeli MelindaSSC Siketek Sport Club21:21+6:02
4232758Kiffer AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub26:40+11:21
52050671Skrop AnnaARA Alba Regia Atlétikai Klub30:15+14:56
 
 
 
N15-18 (3)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1924Musicz BiankaMAU Mauer-MSE20:390:00
27990516Gillich DóraTAC Tatai Atlétikai Club22:07+1:28
 
7990924Szvétecz BoglárkaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEnfb
 
 
 
N14 (2)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
17000705Dudás Anna KlaudiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE33:410:00
2416669Schlepp LiliEK Egyesületen kívüli37:53+4:12
 
 
 
N16 (1)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
11396275Gillich BernadettMSE Megalódusz Sportegylet26:180:00
 
 
 
N18 (2)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1363461Faggyas PetraTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő32:090:00
246060Gillich ViktóriaMSE Megalódusz Sportegylet34:16+2:07
 
 
 
N21 (7)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145455Wengrin ÁgnesTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:280:00
27850528Csőkör KatalinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE29:13+0:45
3363419Szabó ÁgnesZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:49+4:21
445942Szabó KatalinSAS Silvanus Sportegyesület32:59+4:31
5416641Faggyas EszterTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:56+5:28
645256Kifferné Endes AnikóARA Alba Regia Atlétikai Klub39:39+11:11
72050676Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub42:51+14:23
 
 
 
F14 (2)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
12050674Skrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub27:510:00
27991221Both AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE34:53+7:02
 
 
 
F18 (3)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
14714888Gubicza IstvánMSE Megalódusz Sportegylet25:420:00
24714860Körmendi MártonSZV Szegedi Vasutas SC28:01+2:19
31396223Gengeliczky DomokosEK Egyesületen kívüli30:13+4:31
 
 
 
F21 (10)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
11396156Dalos MátéTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:250:00
21000Töreky ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:16+0:51
32022197Hajdu ErikTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:41+1:16
47950530Pokornyik BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE23:28+3:03
52026128Mihályi Ferenc *TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:45+3:20
62041772Szebeli IstvánSSC Siketek Sport Club26:20+5:55
71820723Kövesdi ÁdámTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:35+6:10
8332878Dömötör GáborSFC Széchenyi István Egyetem Sport30:55+10:30
9232759Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:33+14:08
 
233625Rada MedárdTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SEhiba
 
 
 
N40 (7)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145174Tömördi ÁgnesHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle32:440:00
2232845Szebeliné Toldi ÉvaSSC Siketek Sport Club32:50+0:06
3411930Holper AntóniaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő33:27+0:43
4966Szakács JuditMSE Megalódusz Sportegylet34:00+1:16
5233618Hajas CsillaBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C34:43+1:59
6416673Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz Sportegylet34:51+2:07
7867Marosfalvi MónikaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn40:55+8:11
 
 
 
N45 (2)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1307565Gössvein JuditPSE Postás Sport Egyesület47:100:00
27640617Ágh Eleonóra dr.TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE48:51+1:41
 
 
 
N50 (3)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1232846Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle24:390:00
24478Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle25:40+1:01
345435Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem Sport34:04+9:25
 
 
 
N55 (4)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1448957Horváth MagdaTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:580:00
2935Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület31:44+5:46
32050678Lovász MártaSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor36:56+10:58
47571102Mészárosné Boros ValériaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE37:05+11:07
 
 
 
N60 (3)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145422Karsai KláraOSC Orvosegyetem Sport Club33:350:00
245499Benga Andrásné *PVM Pécsi Vörös Meteor SK35:46+2:11
3448960Keszthelyi IldikóPSE Postás Sport Egyesület40:28+6:53
 
 
 
N70 (1)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145462Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus Sport és Körn26:560:00
 
 
 
F35 (7)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1888348Molnár ZoltánTHT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle21:120:00
245101Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegylet23:33+2:21
3416619Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub26:00+4:48
49760613Bozsó NorbertMCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club26:39+5:27
54470Miháczi ZoltánTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:40+5:28
6232753Mauer LajosMAU Mauer-MSE28:18+7:06
7233607Hunyadi IstvánEK Egyesületen kívüli29:14+8:02
 
 
 
F40 (3)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1505218Kiffer GyulaARA Alba Regia Atlétikai Klub20:280:00
22050672Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub28:58+8:30
31396269Pálfi AntalMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba29:28+9:00
 
 
 
F45 (4)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1232825Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet21:330:00
2332877Mentler BalázsSFC Széchenyi István Egyetem Sport24:17+2:44
3416670Walter J. AndrásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE25:23+3:50
445458Faggyas LászlóTTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő54:11+32:38
 
 
 
F50 (7)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
1888341Muliter Gábor *HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle19:290:00
25622Balla Sándor *HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle20:25+0:56
345419Filó GyörgyDIS DISZ Közéleti, Kulturális és S20:48+1:19
4233619Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport24:30+5:01
5332836Telek TiborSDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:01+9:32
6890Komlósi LászlóEK Egyesületen kívüli36:15+16:46
 
45191Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
 
 
 
F55 (4)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
14459Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet18:150:00
27570705Tóth LajosTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE23:16+5:01
345264Szepesi ImreARA Alba Regia Atlétikai Klub24:50+6:35
445436Dömötör ImreSFC Széchenyi István Egyetem Sport35:51+17:36
 
 
 
F60 (6)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
17510813Aknai AntalTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE22:560:00
245405Boros ZoltánHSE Hegyisport Szentendre Egyesüle23:31+0:35
31255612Molnár GáborMAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:37+0:41
4332879Kolláth GáborSFC Széchenyi István Egyetem Sport24:07+1:11
545252Vitéz LászlóHER Balatonalmádi Herkules Sporteg25:09+2:13
62050679Kéki MiklósSZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:10+4:14
 
 
 
F65 (4)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
14461Bogdanovits AndrásMSE Megalódusz Sportegylet16:530:00
25617Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület19:19+2:26
3411908Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:49+2:56
44512Csongrádi JenőBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:47+5:54
 
 
 
F70 (5)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145498Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:250:00
245450Dudás IstvánOSC Orvosegyetem Sport Club28:35+4:10
3988Németh AlajosPSE Postás Sport Egyesület29:10+4:45
4889Mészáros JánosTAC Tatai Atlétikai Club46:47+22:22
54474Kozma LászlóSAS Silvanus Sportegyesület1:36:45+1:12:20
 
 
 
Nyílt bulizóknak (4)
HelyDugószámNévKlubIdőKül.
145210Nagy GergőSZV Szegedi Vasutas SC30:500:00
24612218Gyöngyösi IstvánSZV Szegedi Vasutas SC35:56+5:06
3502916Novák MartinaETC Eger39:42+8:52
445906Hidvégi ÁronETC Eger49:04+18:14