11. Tatai Honvéd Kupa - 2013V 2013.09.01. 18:30
Kétfordulós, rövid távú parkverseny
Részidős eredmények - Második futamkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2013

 
N12 (5)2,0 km12 ep
HelyNévIdő
1(34)2(37)3(39)4(36)5(35)6(50)7(55)8(57)9(52)10(51)11(49)12(100)C
 
1Zempléni Lilla15:191:533:485:035:556:238:259:259:4912:0213:1414:2014:1715:19
MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:531:551:150:520:282:021:000:242:131:121:061:02
2Gillich Luca20:491:494:446:468:018:5011:1912:4513:2316:0917:3819:2819:4220:49
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:492:552:021:150:492:291:260:382:461:291:500:141:07
3Szebeli Melinda21:212:294:479:2210:0410:5513:1514:5715:2718:0919:2520:4020:3821:21
SSC Siketek Sport Club2:292:184:350:420:512:201:420:302:421:161:150:43
4Kiffer Anna26:402:358:2410:2712:2013:1916:2318:3919:2322:2523:5525:3025:3226:40
ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:355:492:031:530:593:042:160:443:021:301:350:021:08
5Skrop Anna30:152:387:159:4011:5712:5315:4619:5320:2723:3225:2728:5929:0630:15
ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:384:372:252:170:562:534:070:343:051:553:320:071:09
18:34
*51
 
 
 
N15-18 (3)2,0 km12 ep
HelyNévIdő
1(34)2(37)3(39)4(36)5(35)6(50)7(55)8(57)9(52)10(51)11(49)12(100)C
 
1Musicz Bianka20:392:063:555:516:367:1810:3512:2613:0416:0317:4619:2219:2720:39
MAU Mauer-MSE2:061:491:560:450:423:171:510:382:591:431:360:051:12
2Gillich Dóra22:072:204:225:376:528:4411:5713:2914:1517:1618:5720:3320:5422:07
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE2:202:021:151:151:523:131:320:463:011:411:360:211:13
 
Szvétecz Boglárkanfb-----1:259:39---------------------------------------------35:46
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:258:1426:07
3:524:465:408:2111:2216:1030:14
*33*32*31*38*40*41*46
 
 
 
N14 (2)3,0 km14 ep
HelyNévIdő
1(36)2(35)3(33)4(38)5(40)6(41)7(43)8(46)9(34)10(50)11(55)12(51)13(49)
14(100)C
 
1Dudás Anna Klaudia33:411:272:424:146:338:0610:5215:5820:4323:5827:1228:5030:4532:37
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:271:151:322:191:332:465:064:453:153:141:381:551:52
32:5233:41
0:150:49
2Schlepp Lili37:531:342:204:236:207:5211:4117:1521:5626:4529:4832:0634:2836:36
EK Egyesületen kívüli1:340:462:031:571:323:495:344:414:493:032:182:222:08
36:4037:53
0:041:13
 
 
 
N16 (1)3,6 km16 ep
HelyNévIdő
1(35)2(39)3(42)4(44)5(47)6(31)7(37)8(34)9(32)10(48)11(57)12(55)13(51)
14(50)15(49)16(100)C
 
1Gillich Bernadett26:181:012:136:089:4413:1815:1116:3618:2019:0319:2721:2021:5223:35
MSE Megalódusz Sportegylet1:011:123:553:363:341:531:251:440:430:241:530:321:43
24:2825:1925:1826:18
0:530:511:00
 
 
 
N18 (2)3,4 km16 ep
HelyNévIdő
1(37)2(33)3(31)4(38)5(39)6(40)7(41)8(43)9(46)10(55)11(52)12(54)13(53)
14(51)15(49)16(100)C
 
1Faggyas Petra32:091:122:253:214:575:186:098:4612:4016:3221:3424:0624:3625:41
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:121:130:561:360:210:512:373:543:525:022:320:301:05
29:3931:0831:0932:09
3:581:290:011:00
2Gillich Viktória34:161:122:273:255:175:316:499:3814:2819:0524:0826:3527:0427:58
MSE Megalódusz Sportegylet1:121:150:581:520:141:182:494:504:375:032:270:290:54
31:5033:0833:1234:16
3:521:180:041:04
 
 
 
N21 (7)3,5 km17 ep
HelyNévIdő
1(32)2(33)3(37)4(36)5(39)6(41)7(42)8(44)9(47)10(55)11(52)12(56)13(53)
14(54)15(51)16(49)17(100)C
 
1Wengrin Ágnes28:281:141:312:303:143:567:048:2811:3414:5618:1220:3221:0622:26
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:140:170:590:440:423:081:243:063:223:162:200:341:20
23:1026:3427:2727:2728:28
0:443:240:530:001:01
2Csőkör Katalin29:131:241:422:413:265:048:059:3512:5217:1218:0720:4521:0922:29
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:240:180:590:451:383:011:303:174:200:552:380:241:20
23:1827:1228:0928:0729:13
0:493:540:571:06
3Szabó Ágnes32:491:261:443:143:555:098:3210:0214:0817:4621:2423:5324:4526:09
ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:260:181:300:411:143:231:304:063:383:382:290:521:24
26:5630:4331:4131:4332:49
0:473:470:580:021:06
4Szabó Katalin32:591:371:563:113:594:428:2610:5014:3619:0320:0623:0024:0625:42
SAS Silvanus Sportegyesület1:370:191:150:480:433:442:243:464:271:032:541:061:36
26:2630:3731:4531:5032:59
0:444:111:080:051:09
5Faggyas Eszter33:561:261:463:043:444:178:079:3713:2017:3621:2223:5725:0426:46
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:260:201:180:400:333:501:303:434:163:462:351:071:42
27:3931:4932:5232:5333:56
0:534:101:030:011:03
6Kifferné Endes Anikó39:391:031:253:164:028:0312:0413:5318:1022:2026:2328:5630:2132:06
ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:030:221:510:464:014:011:494:174:104:032:331:251:45
33:0937:0638:2238:2739:39
1:033:571:160:051:12
7Skropné Szuromi Éva42:511:572:214:105:046:0410:1611:5717:4722:5026:4529:5432:4234:41
ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:570:241:490:541:004:121:415:505:033:553:092:481:59
35:3940:2741:3441:3942:51
0:584:481:070:051:12
 
 
 
F14 (2)3,0 km14 ep
HelyNévIdő
1(36)2(35)3(33)4(38)5(40)6(41)7(43)8(46)9(34)10(50)11(55)12(51)13(49)
14(100)C
 
1Skrop Tamás27:511:251:563:264:545:578:3012:3617:4220:3222:4123:4225:3426:39
ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:250:311:301:281:032:334:065:062:502:091:011:521:05
26:4327:51
0:041:08
2Both András34:531:402:465:007:048:4411:4315:5119:4122:5427:2729:0531:2033:36
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:401:062:142:041:402:594:083:503:134:331:382:152:16
33:4634:53
0:101:07
 
 
 
F18 (3)3,4 km16 ep
HelyNévIdő
1(37)2(33)3(31)4(38)5(39)6(40)7(41)8(43)9(46)10(55)11(52)12(54)13(53)
14(51)15(49)16(100)C
 
1Gubicza István25:421:142:393:315:025:216:168:2711:5915:2617:4019:4920:0720:50
MSE Megalódusz Sportegylet1:141:250:521:310:190:552:113:323:272:142:090:180:43
24:0524:4624:3925:42
3:150:411:03
2Körmendi Márton28:011:072:062:564:144:325:227:5011:0114:0818:5221:0921:3422:23
SZV Szegedi Vasutas SC1:070:590:501:180:180:502:283:113:074:442:170:250:49
25:5726:5026:5028:01
3:340:530:001:11
3Gengeliczky Domokos30:132:083:375:507:107:288:2110:1814:0517:2721:3623:3923:5325:11
EK Egyesületen kívüli2:081:292:131:200:180:531:573:473:224:092:030:141:18
28:3829:2129:1530:13
3:270:430:58
 
 
 
F21 (10)3,5 km17 ep
HelyNévIdő
1(32)2(33)3(37)4(36)5(39)6(41)7(42)8(44)9(47)10(55)11(52)12(56)13(53)
14(54)15(51)16(49)17(100)C
 
1Dalos Máté20:251:001:102:072:463:135:286:318:4511:0813:1515:0715:0616:01
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:000:100:570:390:272:151:032:142:232:071:520:55
16:3119:1219:4319:3020:25
0:302:410:310:55
2Töreky Ákos21:161:031:162:062:463:145:316:328:5411:2313:3115:2915:4816:44
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:030:130:500:400:282:171:012:222:292:081:580:190:56
17:1819:5020:5020:3821:16
0:342:321:000:38
3Hajdu Erik21:411:081:212:363:173:406:157:209:4712:2812:4114:3815:1016:51
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:080:131:150:410:232:351:052:272:410:131:570:321:41
17:2520:1420:5420:4521:41
0:342:490:400:56
4Pokornyik Bence23:280:521:032:002:383:035:386:429:2212:1814:5717:0517:1218:11
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE0:520:110:570:380:252:351:042:402:562:392:080:070:59
18:5121:4422:3922:3123:28
0:402:530:550:57
5Mihályi Ferenc *23:451:041:171:582:373:055:406:489:4412:3315:0617:0817:3518:41
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:040:130:410:390:282:351:082:562:492:332:020:271:06
19:1822:1722:5922:5123:45
0:372:590:420:54
6Szebeli István26:201:001:142:062:523:546:517:5910:5113:5517:1119:1619:4420:52
SSC Siketek Sport Club1:000:140:520:461:022:571:082:523:043:162:050:281:08
21:3424:3525:2925:2426:20
0:423:010:540:56
7Kövesdi Ádám26:350:531:092:193:043:356:177:2610:0812:5115:3117:3319:3620:41
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő0:530:161:100:450:312:421:092:422:432:402:022:031:05
21:1924:2825:3725:3126:3517:4918:31
0:383:091:091:04*54*53
8Dömötör Gábor30:551:221:513:073:535:208:369:5813:2016:4819:5922:2623:1124:30
SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:220:291:160:461:273:161:223:223:283:112:270:451:19
25:2228:5829:5629:5230:55
0:523:360:581:03
9Urbán András34:331:241:473:244:116:4810:2912:0815:3119:2623:1525:5226:4428:15
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:240:231:370:472:373:411:393:233:553:492:370:521:31
29:0432:5133:4733:4734:33
0:493:470:560:000:46
 
Rada Medárdhiba1:231:473:063:596:2510:02----------20:0924:1326:5328:1231:05
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:230:241:190:532:263:3710:074:042:401:192:53
31:5735:4336:5437:0038:09
0:523:461:110:061:09
 
 
 
N40 (7)3,4 km16 ep
HelyNévIdő
1(37)2(33)3(31)4(38)5(39)6(40)7(41)8(43)9(46)10(55)11(52)12(54)13(53)
14(51)15(49)16(100)C
 
1Tömördi Ágnes32:441:333:024:005:297:248:2711:1914:4718:0822:5925:2225:4826:48
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:331:290:581:291:551:032:523:283:214:512:230:261:00
30:4531:4131:4032:44
3:570:561:04
2Szebeliné Toldi Éva32:501:303:064:095:466:097:4010:3215:1918:3122:1824:5225:2426:41
SSC Siketek Sport Club1:301:361:031:370:231:312:524:473:123:472:340:321:17
30:3231:4131:4032:50
3:511:091:10
3Holper Antónia33:272:123:254:275:576:177:2110:1514:1017:0322:3225:0425:4626:46
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő2:121:131:021:300:201:042:543:552:535:292:320:421:00
31:3132:3632:4233:27
4:451:050:060:45
4Szakács Judit34:001:213:074:076:346:468:0710:3914:4218:0223:1225:4326:3227:42
MSE Megalódusz Sportegylet1:211:461:002:270:121:212:324:033:205:102:310:491:10
31:1832:5132:5234:00
3:361:330:011:08
5Hajas Csilla34:431:423:204:275:576:278:3311:3615:5918:5124:4527:0627:4428:51
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:421:381:071:300:302:063:034:232:525:542:210:381:07
32:3533:3833:3934:4322:41
3:441:030:011:04*48
6Gillichné Kalocsai Adrienn dr.34:511:423:284:336:256:447:4310:4114:3717:5823:2425:5226:3128:06
MSE Megalódusz Sportegylet1:421:461:051:520:190:592:583:563:215:262:280:391:35
31:5933:3433:3934:51
3:531:350:051:12
7Marosfalvi Mónika40:551:393:084:175:599:0910:3413:3918:4823:2629:2432:0232:5633:56
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:391:291:091:423:101:253:055:094:385:582:380:541:00
38:1039:2639:3640:55
4:141:160:101:19
 
 
 
N45 (2)3,6 km16 ep
HelyNévIdő
1(35)2(39)3(42)4(44)5(47)6(31)7(37)8(34)9(32)10(48)11(57)12(55)13(51)
14(50)15(49)16(100)C
 
1Gössvein Judit47:102:424:4216:2520:5226:2130:1631:3434:0735:0235:4539:1840:0342:40
PSE Postás Sport Egyesület2:422:0011:434:275:293:551:182:330:550:433:330:452:37
44:2545:4145:4747:10
1:451:160:061:23
2Ágh Eleonóra dr.48:511:435:4513:2018:5225:2030:0731:3134:2035:2536:1740:1841:1443:41
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:434:027:355:326:284:471:242:491:050:524:010:562:27
45:1646:4447:1748:51
1:351:280:331:34
 
 
 
N50 (3)3,0 km14 ep
HelyNévIdő
1(36)2(35)3(33)4(38)5(40)6(41)7(43)8(46)9(34)10(50)11(55)12(51)13(49)
14(100)C
 
1Muzsnai Ágota dr.24:391:272:013:194:535:588:2912:1415:1718:0720:1221:0222:4823:41
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:270:341:181:341:052:313:453:032:502:050:501:460:53
23:3824:39
1:01
2Jenővári Gabriella25:401:372:153:324:556:118:4113:0615:5918:4120:4621:2923:1624:36
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:370:381:171:231:162:304:252:532:422:050:431:471:20
24:3425:40
1:06
3Dömötörné Horváth Erzsébet34:041:492:374:427:118:5712:1216:5720:5524:4027:2628:5731:1032:35
SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:490:482:052:291:463:154:453:583:452:461:312:131:25
32:4934:04
0:141:15
 
 
 
N55 (4)3,1 km14 ep
HelyNévIdő
1(40)2(41)3(43)4(46)5(47)6(33)7(32)8(31)9(48)10(55)11(51)12(50)13(49)
14(100)C
 
1Horváth Magda25:583:076:2110:0613:1915:1317:0917:4118:2018:4820:5022:4423:4324:38
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő3:073:143:453:131:541:560:320:390:282:021:540:590:55
24:4625:58
0:081:12
2Szabó Zsuzsanna31:444:117:2713:0216:3418:4221:2922:1022:5823:3226:0028:0629:1230:21
SAS Silvanus Sportegyesület4:113:165:353:322:082:470:410:480:342:282:061:061:09
30:3031:44
0:091:14
3Lovász Márta36:565:038:0413:5918:3020:4024:2825:1926:1828:1231:0233:0834:3135:38
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor5:033:015:554:312:103:480:510:591:542:502:061:231:07
35:4836:56
0:101:08
4Mészárosné Boros Valéria37:055:129:0214:5020:1922:2925:1426:0226:5528:0730:5933:0634:2135:45
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE5:123:505:485:292:102:450:480:531:122:522:071:151:24
35:5737:05
0:121:08
 
 
 
N60 (3)3,1 km14 ep
HelyNévIdő
1(40)2(41)3(43)4(46)5(47)6(33)7(32)8(31)9(48)10(55)11(51)12(50)13(49)
14(100)C
 
1Karsai Klára33:354:227:5713:0617:2919:4422:3523:2024:1625:0527:3429:4230:5932:03
OSC Orvosegyetem Sport Club4:223:355:094:232:152:510:450:560:492:292:081:171:04
32:1733:35
0:141:18
2Benga Andrásné *35:464:128:0614:2719:0921:1724:1125:0925:5926:4029:3231:4032:5034:05
PVM Pécsi Vörös Meteor SK4:123:546:214:422:082:540:580:500:412:522:081:101:15
34:2535:46
0:201:21
3Keszthelyi Ildikó40:284:178:0513:5920:5823:3727:0127:5329:3530:3933:2336:0337:3638:49
PSE Postás Sport Egyesület4:173:485:546:592:393:240:521:421:042:442:401:331:13
39:0940:28
0:201:19
 
 
 
N70 (1)2,4 km15 ep
HelyNévIdő
1(33)2(37)3(35)4(32)5(48)6(50)7(55)8(57)9(56)10(53)11(54)12(52)13(51)
14(49)15(100)C
 
1Cser Krisztina26:561:463:455:086:567:339:3911:3312:0813:5616:0517:2521:1723:25
SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:461:591:231:480:372:061:540:351:482:091:203:522:08
25:0525:3126:56
1:400:261:25
 
 
 
F35 (7)3,5 km17 ep
HelyNévIdő
1(32)2(33)3(37)4(36)5(39)6(41)7(42)8(44)9(47)10(55)11(52)12(56)13(53)
14(54)15(51)16(49)17(100)C
 
1Molnár Zoltán21:121:021:121:552:363:005:196:268:4611:2012:0114:0514:4615:46
THT Tapolcai Honvéd Sport Egyesüle1:020:100:430:410:242:191:072:202:340:412:040:411:00
16:2019:4720:2720:1721:12
0:343:270:400:55
2Gillich István23:330:461:001:552:343:015:486:509:2512:2115:0117:0517:2518:29
MSE Megalódusz Sportegylet0:460:140:550:390:272:471:022:352:562:402:040:201:04
19:0422:0022:4222:3323:33
0:352:560:421:00
3Maráz Gábor26:001:102:012:493:294:377:208:2811:4814:3617:1319:1919:5520:58
ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:100:510:480:401:082:431:083:202:482:372:060:361:03
21:3324:2825:0925:0126:001:34
0:352:550:410:59*34
4Bozsó Norbert26:390:541:082:052:463:175:567:0511:4014:3317:2519:3620:0821:12
MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club0:540:140:570:410:312:391:094:352:532:522:110:321:04
21:5125:0025:4325:3826:39
0:393:090:431:01
5Miháczi Zoltán26:401:121:272:152:593:306:287:3510:2213:2716:4718:5819:3320:47
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:120:150:480:440:312:581:072:473:053:202:110:351:14
21:2824:4325:3325:3126:40
0:413:150:501:09
6Mauer Lajos28:181:111:382:333:183:446:348:4311:2314:2417:1019:2020:0522:39
MAU Mauer-MSE1:110:270:550:450:262:502:092:403:012:462:100:452:34
23:1826:3227:2427:1728:18
0:393:140:521:01
7Hunyadi István29:140:561:112:092:503:296:417:5311:1015:4616:5819:3020:2621:59
EK Egyesületen kívüli0:560:150:580:410:393:121:123:174:361:122:320:561:33
22:5127:0528:0728:1029:14
0:524:141:020:031:04
 
 
 
F40 (3)3,4 km16 ep
HelyNévIdő
1(37)2(33)3(31)4(38)5(39)6(40)7(41)8(43)9(46)10(55)11(52)12(54)13(53)
14(51)15(49)16(100)C
 
1Kiffer Gyula20:280:561:462:343:283:394:346:289:0411:2713:2615:2415:2816:13
ARA Alba Regia Atlétikai Klub0:560:500:480:540:110:551:542:362:231:591:580:040:45
18:5919:3519:3020:28
2:460:360:58
2Skrop Róbert28:581:172:323:355:265:527:2810:1914:3017:4418:5321:2321:5823:09
ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:171:151:031:510:261:362:514:113:141:092:300:351:11
27:0628:1028:0728:58
3:571:040:51
3Pálfi Antal29:281:142:483:385:126:367:4910:0713:2616:5120:3522:5123:1224:03
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba1:141:340:501:341:241:132:183:193:253:442:160:210:51
27:3328:2628:2529:28
3:300:531:03
 
 
 
F45 (4)3,6 km16 ep
HelyNévIdő
1(35)2(39)3(42)4(44)5(47)6(31)7(37)8(34)9(32)10(48)11(57)12(55)13(51)
14(50)15(49)16(100)C
 
1Körmendi Miklós21:330:591:555:057:3110:5312:2813:3114:3915:1715:3717:2717:5119:25
MSE Megalódusz Sportegylet0:590:563:102:263:221:351:031:080:380:201:500:241:34
20:0420:4120:3421:33
0:390:370:59
2Mentler Balázs24:171:032:146:349:2212:3214:3715:2217:0617:4218:0519:5120:1721:57
SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:031:114:202:483:102:050:451:440:360:231:460:261:40
22:5923:3423:2824:17
1:020:350:49
3Walter J. András25:231:082:226:108:5411:4813:3314:2916:0016:4117:0618:4119:1320:57
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE1:081:143:482:442:541:450:561:310:410:251:350:321:44
21:3822:2124:2325:23
0:410:432:021:00
4Faggyas László54:111:202:5210:2916:2922:5126:5228:5531:4433:3434:3140:5642:1445:33
TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:201:327:376:006:224:012:032:491:500:576:251:183:19
48:5650:5451:5854:11
3:231:581:042:13
 
 
 
F50 (7)3,0 km14 ep
HelyNévIdő
1(36)2(35)3(33)4(38)5(40)6(41)7(43)8(46)9(34)10(50)11(55)12(51)13(49)
14(100)C
 
1Muliter Gábor *19:291:091:402:343:444:346:369:3411:4614:0515:4716:1817:5918:39
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:090:310:541:100:502:022:582:122:191:420:311:410:40
18:3019:29
0:59
2Balla Sándor *20:251:151:422:464:035:047:2010:1312:2714:5216:4017:1318:5119:33
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:150:271:041:171:012:162:532:142:251:480:331:380:42
19:2620:25
0:59
3Filó György20:481:162:022:584:195:137:1110:1412:2614:3916:4417:3319:1119:54
DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S1:160:460:561:210:541:583:032:122:132:050:491:380:43
19:4720:48
1:01
4Zempléni András dr.24:301:322:003:335:006:559:1812:4315:1217:4619:5120:3522:1923:27
KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport1:320:281:331:271:552:233:252:292:342:050:441:441:08
23:2424:30
1:06
5Telek Tibor29:011:242:143:415:276:509:3813:4918:2221:2723:5824:5526:4927:51
SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye1:240:501:271:461:232:484:114:333:052:310:571:541:02
27:5329:01
0:021:08
6Komlósi László36:152:513:276:518:479:5912:5318:0522:4825:5729:1530:5132:3934:46
EK Egyesületen kívüli2:510:363:241:561:122:545:124:433:093:181:361:482:07
34:5936:15
0:131:16
 
Kerényi Déneshiba1:20-----2:033:164:326:4310:1813:1215:4017:2718:2520:0421:16
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle1:200:431:131:162:113:352:542:281:470:581:391:12
21:0922:13
1:04
 
 
 
F55 (4)3,1 km14 ep
HelyNévIdő
1(40)2(41)3(43)4(46)5(47)6(33)7(32)8(31)9(48)10(55)11(51)12(50)13(49)
14(100)C
 
1Gyulai Zoltán18:152:254:317:099:1510:4212:0612:3212:5913:2214:4116:2116:5617:26
MSE Megalódusz Sportegylet2:252:062:382:061:271:240:260:270:231:191:400:350:30
17:1618:15
0:59
2Tóth Lajos23:162:204:498:1411:2213:0514:4715:2116:2516:5018:3420:2621:1322:02
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE2:202:293:253:081:431:420:341:040:251:441:520:470:49
22:0223:16
0:001:14
3Szepesi Imre24:503:396:1110:0413:0314:5616:4117:1618:1618:4420:2722:1122:5823:43
ARA Alba Regia Atlétikai Klub3:392:323:532:591:531:450:351:000:281:431:440:470:45
23:4224:50
1:08
4Dömötör Imre35:514:038:0113:3118:0020:2123:1724:0925:0826:0428:5931:2732:5734:14
SFC Széchenyi István Egyetem Sport4:033:585:304:292:212:560:520:590:562:552:281:301:17
34:3035:51
0:161:21
 
 
 
F60 (6)3,1 km14 ep
HelyNévIdő
1(40)2(41)3(43)4(46)5(47)6(33)7(32)8(31)9(48)10(55)11(51)12(50)13(49)
14(100)C
 
1Aknai Antal22:562:124:408:0311:1012:4814:2815:0915:5816:3118:1820:0520:5921:51
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE2:122:283:233:071:381:400:410:490:331:471:470:540:52
21:4922:56
1:07
2Boros Zoltán23:312:495:109:0212:2414:0115:4916:3317:1317:4919:2221:0421:4522:33
HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle2:492:213:523:221:371:480:440:400:361:331:420:410:48
22:2723:31
1:04
3Molnár Gábor23:372:535:178:5812:4214:2316:0216:3417:0617:3319:1521:1922:0422:49
MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba2:532:243:413:441:411:390:320:320:271:422:040:450:45
22:4723:37
0:50
4Kolláth Gábor24:072:585:268:4411:3113:1014:5015:2717:4118:1519:4821:3322:2123:08
SFC Széchenyi István Egyetem Sport2:582:283:182:471:391:400:372:140:341:331:450:480:47
23:0324:07
1:04
5Vitéz László25:092:555:209:2713:0814:4216:5217:3018:1219:1021:0622:4723:4424:30
HER Balatonalmádi Herkules Sporteg2:552:254:073:411:342:100:380:420:581:561:410:570:46
24:2525:09
0:44
6Kéki Miklós27:103:126:0210:5414:2516:1418:1719:0619:4720:1922:3124:1825:1526:07
SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor3:122:504:523:311:492:030:490:410:322:121:470:570:52
26:0627:10
1:04
 
 
 
F65 (4)2,4 km15 ep
HelyNévIdő
1(33)2(37)3(35)4(32)5(48)6(50)7(55)8(57)9(56)10(53)11(54)12(52)13(51)
14(49)15(100)C
 
1Bogdanovits András16:531:352:403:434:475:156:397:408:069:0510:2911:1813:5115:00
MSE Megalódusz Sportegylet1:351:051:031:040:281:241:010:260:591:240:492:331:09
15:5515:5516:53
0:550:000:58
2Vida István19:191:372:353:394:525:267:058:258:5810:0912:0113:0015:5017:27
SAS Silvanus Sportegyesület1:370:581:041:130:341:391:200:331:111:520:592:501:37
18:2718:2719:19
1:000:000:52
3Muszély György19:491:563:004:195:356:057:388:409:1110:4512:2313:1516:1217:38
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:561:041:191:160:301:331:020:311:341:380:522:571:26
18:4518:5119:49
1:070:060:58
4Csongrádi Jenő22:471:453:034:225:516:178:009:179:5011:1212:5914:0417:0519:53
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:451:181:191:290:261:431:170:331:221:471:053:012:48
21:3021:3322:47
1:370:031:14
 
 
 
F70 (5)2,4 km15 ep
HelyNévIdő
1(33)2(37)3(35)4(32)5(48)6(50)7(55)8(57)9(56)10(53)11(54)12(52)13(51)
14(49)15(100)C
 
1Szecsődi Ákos24:252:484:245:427:147:519:3911:0511:4413:0315:1116:0919:3821:27
BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:481:361:181:320:371:481:260:391:192:080:583:291:49
22:5523:1524:25
1:280:201:10
2Dudás István28:352:013:595:337:218:3210:4413:2514:0616:1718:3819:5823:3425:18
OSC Orvosegyetem Sport Club2:011:581:341:481:112:122:410:412:112:211:203:361:44
26:5927:2028:35
1:410:211:15
3Németh Alajos29:102:264:496:549:019:5412:0013:5214:4316:1418:3819:5323:2825:38
PSE Postás Sport Egyesület2:262:232:052:070:532:061:520:511:312:241:153:352:10
27:2027:4529:10
1:420:251:25
4Mészáros János46:479:3012:1013:3215:3716:3918:5321:0921:5433:3135:5936:5340:2544:01
TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó SE9:302:401:222:051:022:142:160:4511:372:280:543:323:36
45:2445:3846:47
1:230:141:09
5Kozma László1:36:454:118:0210:3513:2715:2235:2840:0541:2747:071:14:261:16:501:22:441:26:26
SAS Silvanus Sportegyesület4:113:512:332:521:5520:064:371:225:4027:192:245:543:42
1:31:421:33:501:36:45
5:162:082:55
 
 
 
Nyílt bulizóknak (4)
HelyNévIdő
12345678910111213
 
1Nagy Gergő30:5032373639404143444633485156
SZV Szegedi Vasutas SC1:112:042:443:164:126:309:5311:1313:1016:1717:0719:4421:00
1:110:530:400:320:562:183:231:201:573:070:502:371:16
545250100C
22:2925:0526:4329:4130:50
1:292:361:382:581:09
2Gyöngyösi István35:5632373639404143444633485156
SZV Szegedi Vasutas SC1:182:052:503:404:367:0710:3613:1016:3720:0721:0323:5625:32
1:180:470:450:500:562:313:292:343:273:300:562:531:36
545250C
27:0130:0832:1335:56
1:293:072:053:43
3Novák Martina39:4232373639404143444633485156
ETC Eger1:092:583:424:596:038:4012:5914:5717:4222:0423:2927:0928:07
1:091:490:441:171:042:374:191:582:454:221:253:400:58
545250C
31:4135:0937:3839:42
3:343:282:292:04
4Hidvégi Áron49:0432373639404143444633485156
ETC Eger4:465:527:057:418:4911:1714:4616:3121:5428:3930:5338:1840:17
4:461:061:130:361:082:283:291:455:236:452:147:251:59
545250C
41:5044:5246:5949:04
1:333:022:072:05