2018-03-04-FarkasvHajtásV 2018.03.04. 13:39
Rendező: Gerecse Tájfutó Clubhttp://ttt-tata.hu
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
Rövid (3,5 km) - Rajt:10:10 (24)
HelyNévSzülKatSI számKlubIdőKül.
1Vörös Vendel Jenő05F-01[..-15]R4714880TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó20:070:00
1Csonka Levente04F-01[..-15]R4648476TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó20:070:00
3Koblencz Kristóf05F-01[..-15]R4648453TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó22:07+2:00
4Nagy Bence07F-01[..-15]R8655948GTC Gerecse Tájfutó Club22:21+2:14
5Mauer Máté05F-01[..-15]R4714860GTC Gerecse Tájfutó Club26:00+5:53
6Lippai Gábor05F-01[..-15]R4648482TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó26:32+6:25
6Cserna Levente07F-01[..-15]R8655950GTC Gerecse Tájfutó Club26:32+6:25
8Bordács Krisztián05F-01[..-15]R8050801GTC Gerecse Tájfutó Club27:02+6:55
9Ambrus Réka06N-01[..-15]R4714886EK29:21+9:14
10Horváth Zoltán07F-01[..-15]R4714845Tatabánya29:24+9:17
11Ambrus Gergely08F-01[..-15]R4714895EK29:30+9:23
12Kocsi Gábor04F-01[..-15]R4714914TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó30:50+10:43
12Mayer Martin04F-01[..-15]R4714890TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó30:50+10:43
14Purgel Péter04F-01[..-15]R4714853TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó30:55+10:48
15Nagy Eszter09N-01[..-15]R8655947GTC Gerecse Tájfutó Club31:11+11:04
16Horváth Dorottya09N-01[..-15]R4714867Tatabánya31:15+11:08
17Mauer Luca10N-01[..-15]R4714854GTC Gerecse Tájfutó Club31:26+11:19
18Kiss Benedek05F-01[..-15]R4648490TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó34:22+14:15
19Kis Kende Ágoston07F-01[..-15]R8656998GTC Gerecse Tájfutó Club36:00+15:53
20Nyikos Zsófia05N-01[..-15]R4714917TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó40:49+20:42
21Villám Csenge08N-01[..-15]R4616464Tatabánya40:51+20:44
22Bordács Mónika07N-01[..-15]R8433599GTC Gerecse Tájfutó Club42:04+21:57
23Mohai Zita09N-01[..-15]R4714903GTC Gerecse Tájfutó Club42:06+21:59
24Horváth Emma12N-01[..-15]R4714874Tatabánya45:41+25:34
 
 
 
Közepes (5,5 km) - Rajt:10:20 (24)
HelyNévSzülKatSI számKlubIdőKül.
1Gyurász Martin02F-03[16-35]K4714901TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó33:440:00
2Hegedűs Péter00F-03[16-35]K1555059Tata34:30+0:46
3Körmendi Miklós64F-05[51-..]K232825MSE Megalódusz Sportegylet34:47+1:03
4Krajcár Tamás04F-02[10-15]K8041118GTC Gerecse Tájfutó Club35:48+2:04
5Hegedűs Róbert97F-03[16-35]K4616482Tata36:27+2:43
6Ódor Zoltán79F-04[36-50]K1791029GTC Gerecse Tájfutó Club37:22+3:38
7Walter J. András Dr.65F-05[51-..]K4714896TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó37:52+4:08
8Ambrus Balázs77F-04[36-50]K4714869EK37:57+4:13
9Besenyei Gábor02F-03[16-35]K4714892TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó38:26+4:42
10Cserna András Máté04F-02[10-15]K8656996GTC Gerecse Tájfutó Club41:16+7:32
11Harsányi Zoltán76F-04[36-50]K4612201Tata41:39+7:55
12Tirhold Zsolt75F-04[36-50]K1428924TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó43:20+9:36
13Horváth Gyula67F-05[51-..]K4616469Almásfüzitő43:49+10:05
14Karsai Ildikó78N-04[36-50]K4714873Sprint futóklub Tatabánya46:40+12:56
15Huszti Katalin78N-04[36-50]K4714872EK47:54+14:10
15Bojtor Zsófia05N-02[10-15]K4612235Bokod47:54+14:10
17Balogh Valéria54N-05[51-..]K4714857Tatabánya55:36+21:52
18Paulikné Máté Ibolya53N-05[51-..]K4714846Sprint futóklub Tatabánya57:14+23:30
19Fekete Viktória92N-03[16-35]K4612203Tatabánya1:03:04+29:20
20Fekete Tamás85F-03[16-35]K4612225Tatabánya1:03:05+29:21
21Köpöczi József60F-05[51-..]K7757812TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó1:05:28+31:44
22Tötös Attila78F-05[51-..]K4714851Sprint futóklub Tatabánya1:09:47+36:03
23Eipl Richárd07F-02[10-15]K8070103GTC Gerecse Tájfutó Club1:13:49+40:05
24Eipl András ifj.04F-03[16-35]K8000425GTC Gerecse Tájfutó Club1:13:50+40:06
 
 
 
Hosszú (11 km) - Rajt:10:20 (26)
HelyNévSzülKatSI számKlubIdőKül.
1Répássy Lóránt63F-08[51-..]H4612240Tatabánya1:05:260:00
2Bodányi Péter75F-07[36-50]H4616467Baj1:07:21+1:55
3Greiling Andreas89F-06[16-35]H4616490Győr1:08:12+2:46
4Csapó Géza64F-08[51-..]H4714863EK1:08:23+2:57
5Lippai Tamás81F-07[36-50]H4714882Tatabánya1:09:20+3:54
6Hajnal Vince59F-08[51-..]H4612217Tatabánya1:13:02+7:36
7Vasi Csaba71F-07[36-50]H4616478Bokod1:13:08+7:42
8Lovász Károly65F-08[51-..]H4616481EK1:14:59+9:33
9Fogarasi Zsolt79F-08[51-..]H4612231Monor1:15:10+9:44
10Szűcs Ervin63F-08[51-..]H4612239Alistál, Roverservis1:15:39+10:13
11Faggyasné Wengrin Ágnes79N-07[36-50]H45455TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:15:52+10:26
12Nagy Zsanett76N-07[36-50]H1396274SAS Silvanus SE1:18:27+13:01
13Szigeti Ágnes Dr.64N-08[51-..]H4714907Honvéd Arrabona Sport Egyesüle1:22:46+17:20
14Sajó László74F-07[36-50]H4616461Kecskéd1:23:54+18:28
15Tóth Sándor69F-07[36-50]H4714876EK1:24:25+18:59
16Fogarasi Tünde Dr.75N-07[36-50]H4714891EK1:25:46+20:20
17Simkó Andrea74N-07[36-50]H4714875EK1:26:32+21:06
18Végh Pál Róbert83F-06[16-35]H4714847EK1:27:57+22:31
19Hegedüs Ákos67F-08[51-..]H8072567SAS Silvanus SE1:29:53+24:27
20Polacsek Kálmán60F-08[51-..]H4714915TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó1:35:49+30:23
21Dlabig Rita78N-07[36-50]H4714858EK1:35:55+30:29
22Bessenyei Diána82N-07[36-50]H4714893Tatabánya1:45:20+39:54
23Szomszéd Máté83F-06[16-35]H4714887Győr2:07:48+1:02:22
 
Bozsó Mihály68F-07[36-50]H4612212Tatanfb
Halmi Andrea71N-07[36-50]H4714912Tatabányanfb
Csapó Gézáné64N-08[51-..]H4714841EKnfb