2021-06-19-KEMTK-3P 2021. 06. 18. 15:56
Rendező: TTT (Gillich György)Honlap https://ttt-tata.hu/
Rajtlista pályánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E (10)5,7 km 265 m18 ep
RajtNévDugószámKlubKat
0:00Dr. Sőri Kornél222976KAL Kalocsai Természetjáró és SzabE
4:00Üres E
8:00Cserna András Máté8656996GOC Göcsej Környezetvédő, TájékozóE
12:00Üres E
16:00Gyulai Tamás4458GTC Gerecse Tájfutó ClubE
20:00Üres E
24:00Üres E
28:00Üres E
32:00Wermeser Zsolt8184184EK Egyesületen kívüliE
36:00Üres E
 
 
A (17)4,7 km 220 m17 ep
RajtNévDugószámKlubKat
2:00Cserna András8499988BKL Budakalászi Sport ClubA
6:00Üres A
10:00Wengrin Ágnes1396223TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőA
14:00Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem SportA
18:00Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésA
22:00Faggyas László8170617TTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőA
26:00Sütöri Szabolcs2111540EK Egyesületen kívüliA
30:00Ódor Laura8060406VHS Veszprémi Honvéd SportegyesüleA
34:00Üres A
38:00Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz SportegyletA
42:00Üres A
46:00Bodnár Barnabás4463MSE Megalódusz SportegyletA
50:00Tőzsér András505269SFC Széchenyi István Egyetem SportA
54:00Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem SportA
58:00Üres A
1:02:00Üres A
1:06:00Üres A
 
 
B (25)3,9 km 195 m15 ep
RajtNévDugószámKlubKat
1:00Konrád Rita1396230BKL Budakalászi Sport ClubB
3:00Üres B
5:00Sipos Ágoston2111527MSE Megalódusz SportegyletB
7:00Ádám András888358ARA Alba Regia Atlétikai KlubB
9:00Gillich Viktória46060MSE Megalódusz SportegyletB
11:00Cserna Levente8655950BKL Budakalászi Sport ClubB
13:00Weibl Anissa2072272SFC Széchenyi István Egyetem SportB
15:00Szakács Judit966MSE Megalódusz SportegyletB
17:00Braun Vilmos8301956VSE Vizsla Egészség, Sport és KörnF15-18C [B]
19:00Mohai Gábor8399998GTC Gerecse Tájfutó ClubB
21:00Maráz Levente8088844ARA Alba Regia Atlétikai KlubF15-18C [B]
23:00Körmendi Miklós8664639MSE Megalódusz SportegyletB
25:00Katona Marcell2072222GTC Gerecse Tájfutó ClubF15-18C [B]
27:00Nagy Lajos Viktor8655949BKL Budakalászi Sport ClubB
29:00Maráz Mátyás8444005ARA Alba Regia Atlétikai KlubF15-18C [B]
31:00Tóth Lajos7570705TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB
33:00Ódor Zoltán8291079BKL Budakalászi Sport ClubB
35:00Üres B
37:00Hajnács Tamás222978SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporB
39:00Sipos Péter2140100MSE Megalódusz SportegyletB
41:00Kolláth Gábor332879SFC Széchenyi István Egyetem SportB
43:00Kalocsai Adrienn416673MSE Megalódusz SportegyletB
45:00Üres B
47:00Üres B
49:00Üres B
 
 
BR (31)3,0 km 130 m14 ep
RajtNévDugószámKlubKat
2:00Savanya Gyöngyi505204SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó SporB-rövid
4:00Üres B-rövid
6:00Dömötör Csilla8232761SFC Széchenyi István Egyetem SportB-rövid
8:00Madarassy Mária2022201BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai CB-rövid
10:00Gillich Dóra7990516TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB-rövid
12:00Dömötör Andrea8067280SFC Széchenyi István Egyetem SportB-rövid
14:00Pincés Marianna7691019TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB-rövid
16:00Klotz Zsófia8000983SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
18:00Dömötörné Horváth Erzsébet45435SFC Széchenyi István Egyetem SportB-rövid
20:00Pap Dorina Hanka8000986SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
22:00Bata Barnabás7051210GTC Gerecse Tájfutó ClubB-rövid
24:00Bojtos Zsófia7209653TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEN15-18C [Br]
26:00Hirt Károly416698ARA Alba Regia Atlétikai KlubB-rövid
28:00Novotni Tiborné505247BBB Balassagyarmati Balassi BálintB-rövid
30:00Klotz Noémi8000981SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
32:00Szappanos Balázs2067280EK Egyesületen kívüliB-rövid
34:00Balázsné Tóbiás Ildikó7512122SAS Silvanus SportegyesületB-rövid
36:00Prising László7669055ARA Alba Regia Atlétikai KlubB-rövid
38:00Hajnács Lili8000985SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
40:00Molnár Csaba2111518GTC Gerecse Tájfutó ClubB-rövid
42:00Federics Éva8517306TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB-rövid
44:00Balla Sándor Botond8190883HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleB-rövid
46:00Bojtor Csaba2140051TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB-rövid
48:00Balogh Szilvia Odett2050698SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
50:00Horváth Klára2111517GTC Gerecse Tájfutó ClubB-rövid
52:00Pap Attila7741029SZV Szegedi Vasutas Sport EgyesüleB-rövid
54:00Gillich Luca7020813TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEB-rövid
56:00Üres B-rövid
58:00Üres B-rövid
1:00:00Üres B-rövid
1:02:00Üres B-rövid
 
 
C (12)3,3 km 150 m11 ep
RajtNévDugószámKlubKat
0:00Bodnár Alexandra2111538MSE Megalódusz SportegyletC
4:00Üres C
8:00Üres C
12:00Tőzsér Bendegúz7070928SFC Széchenyi István Egyetem SportF14C [C]
16:00Cserna Judit1396278BKL Budakalászi Sport ClubC
20:00Bata Bálint2118861GTC Gerecse Tájfutó ClubF14C [C]
24:00Lengyel Nóra5622HSE Hegyisport Szentendre EgyesüleC
28:00Bojtor Zsuzsanna2140054TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEN14C [C]
32:00Üres C
36:00Juhász Vencel2111542TSE Törekvés Sport EgyesületF14C [C]
40:00Üres C
44:00Üres C
 
 
D (20)1,9 km 90 m7 ep
RajtNévDugószámKlubKat
1:00Kiss Anna45523GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
3:00Pethő János Norbert2140088GTC Gerecse Tájfutó ClubF12C [D]
5:00Avar Boglárka7934977TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEN12C [D]
7:00Juhász Ágota2140057TSE Törekvés Sport EgyesületN12C [D]
9:00Üres D
11:00Koblencz Luca412190GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
13:00Üres D
15:00Kovács-Pataki Bori2118862GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
17:00Üres D
19:00Nagy Eszter8655947TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEN12C [D]
21:00Holczinger Blanka2118866GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
23:00Bojtor Csilla2140052TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEN12C [D]
25:00Mauer Luca8670433GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
27:00Üres D
29:00Mohai Zita2118868GTC Gerecse Tájfutó ClubN12C [D]
31:00Ódorné Takács Tünde1791029BKL Budakalászi Sport ClubD
33:00Bojtor Regő2118865GTC Gerecse Tájfutó ClubF12C [D]
35:00Üres D
37:00Tölgyesi János2052335GTC Gerecse Tájfutó ClubF12C [D]
39:00Sugta Béla Barnabás2118869GTC Gerecse Tájfutó ClubF12C [D]
 
 
Szalagos (14)2,8 km 0 m7 ep
RajtNévDugószámKlubKat
2:00Üres Sz
6:00Braun Emma242VSE Vizsla Egészség, Sport és KörnN10D [Sz]
10:00Üres Sz
14:00Tölgyesi Zsófi233607GTC Gerecse Tájfutó ClubN10D [Sz]
18:00Dobai DénesEK Egyesületen kívüliF10D [Sz]
22:00Braun Katalin243VSE Vizsla Egészség, Sport és KörnN10D [Sz]
26:00Üres Sz
30:00Avar Levente2140058TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SEF10D [Sz]
34:00Üres Sz
38:00Bodnár Boldizsár2069765MSE Megalódusz SportegyletF10D [Sz]
42:00Üres Sz
46:00Mohai Vince934GTC Gerecse Tájfutó ClubF10D [Sz]
50:00Stark Edina2069763MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai ésSz
54:00Bodnár Ábris2069766MSE Megalódusz SportegyletF10D [Sz]