2021-06-19-KEMTK-3P 2021. 06. 18. 15:56
Rendező: TTT (Gillich György)Honlap https://ttt-tata.hu/
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E - Fizikailag és technikailag a legnehezebb (10)5,7 km 265 m
RajtNévDugószámKlub
0:00Dr. Sőri Kornél222976KAL Kalocsai Természetjáró és Szab
4:00Üres
8:00Cserna András Máté8656996GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó
12:00Üres
16:00Gyulai Tamás4458GTC Gerecse Tájfutó Club
20:00Üres
24:00Üres
28:00Üres
32:00Wermeser Zsolt8184184EK Egyesületen kívüli
36:00Üres
 
 
A - Fizikailag közepes, technikailag nehezebb (17)4,7 km 220 m
RajtNévDugószámKlub
2:00Cserna András8499988BKL Budakalászi Sport Club
6:00Üres
10:00Wengrin Ágnes1396223TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
14:00Weibl Zoltán1419835SFC Széchenyi István Egyetem Sport
18:00Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
22:00Faggyas László8170617TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
26:00Sütöri Szabolcs2111540EK Egyesületen kívüli
30:00Ódor Laura8060406VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle
34:00Üres
38:00Gyulai Zoltán4459MSE Megalódusz Sportegylet
42:00Üres
46:00Bodnár Barnabás4463MSE Megalódusz Sportegylet
50:00Tőzsér András505269SFC Széchenyi István Egyetem Sport
54:00Mentler Balázs332877SFC Széchenyi István Egyetem Sport
58:00Üres
1:02:00Üres
1:06:00Üres
 
 
B - Fizikailag könnyebb, technikailag nehezebb (21)3,9 km 195 m
RajtNévDugószámKlub
1:00Konrád Rita1396230BKL Budakalászi Sport Club
3:00Üres
5:00Sipos Ágoston2111527MSE Megalódusz Sportegylet
7:00Ádám András888358ARA Alba Regia Atlétikai Klub
9:00Gillich Viktória46060MSE Megalódusz Sportegylet
11:00Cserna Levente8655950BKL Budakalászi Sport Club
13:00Weibl Anissa2072272SFC Széchenyi István Egyetem Sport
15:00Szakács Judit966MSE Megalódusz Sportegylet
19:00Mohai Gábor8399998GTC Gerecse Tájfutó Club
23:00Körmendi Miklós8664639MSE Megalódusz Sportegylet
27:00Nagy Lajos Viktor8655949BKL Budakalászi Sport Club
31:00Tóth Lajos7570705TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
33:00Ódor Zoltán8291079BKL Budakalászi Sport Club
35:00Üres
37:00Hajnács Tamás222978SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
39:00Sipos Péter2140100MSE Megalódusz Sportegylet
41:00Kolláth Gábor332879SFC Széchenyi István Egyetem Sport
43:00Kalocsai Adrienn416673MSE Megalódusz Sportegylet
45:00Üres
47:00Üres
49:00Üres
 
 
F15-18C kategória / B pálya (4)3,9 km 195 m
RajtNévDugószámKlub
17:00Braun Vilmos8301956VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
21:00Maráz Levente8088844ARA Alba Regia Atlétikai Klub
25:00Katona Marcell2072222GTC Gerecse Tájfutó Club
29:00Maráz Mátyás8444005ARA Alba Regia Atlétikai Klub
 
 
B-rövid - Fizikailag könnyebb, techn nehezebb (30)3,0 km 130 m
RajtNévDugószámKlub
2:00Savanya Gyöngyi505204SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor
4:00Üres
6:00Dömötör Csilla8232761SFC Széchenyi István Egyetem Sport
8:00Madarassy Mária2022201BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C
10:00Gillich Dóra7990516TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
12:00Dömötör Andrea8067280SFC Széchenyi István Egyetem Sport
14:00Pincés Marianna7691019TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
16:00Klotz Zsófia8000983SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
18:00Dömötörné Horváth Erzsébet45435SFC Széchenyi István Egyetem Sport
20:00Pap Dorina Hanka8000986SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
22:00Bata Barnabás7051210GTC Gerecse Tájfutó Club
26:00Hirt Károly416698ARA Alba Regia Atlétikai Klub
28:00Novotni Tiborné505247BBB Balassagyarmati Balassi Bálint
30:00Klotz Noémi8000981SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
32:00Szappanos Balázs2067280EK Egyesületen kívüli
34:00Balázsné Tóbiás Ildikó7512122SAS Silvanus Sportegyesület
36:00Prising László7669055ARA Alba Regia Atlétikai Klub
38:00Hajnács Lili8000985SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
40:00Molnár Csaba2111518GTC Gerecse Tájfutó Club
42:00Federics Éva8517306TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
44:00Balla Sándor Botond8190883HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
46:00Bojtor Csaba2140051TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
48:00Balogh Szilvia Odett2050698SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
50:00Horváth Klára2111517GTC Gerecse Tájfutó Club
52:00Pap Attila7741029SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle
54:00Gillich Luca7020813TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
56:00Üres
58:00Üres
1:00:00Üres
1:02:00Üres
 
 
N15-18C kategória / B-rövid pálya (1)3,0 km 130 m
RajtNévDugószámKlub
24:00Bojtos Zsófia7209653TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
 
 
C - Fizikailag könnyebb, technikailag könnyű (8)3,3 km 150 m
RajtNévDugószámKlub
0:00Bodnár Alexandra2111538MSE Megalódusz Sportegylet
4:00Üres
8:00Üres
16:00Cserna Judit1396278BKL Budakalászi Sport Club
24:00Lengyel Nóra5622HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle
32:00Üres
40:00Üres
44:00Üres
 
 
N14C kategória / C pálya (1)3,3 km 150 m
RajtNévDugószámKlub
28:00Bojtor Zsuzsanna2140054TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
 
 
F14C kategória / C pálya (3)3,3 km 150 m
RajtNévDugószámKlub
12:00Tőzsér Bendegúz7070928SFC Széchenyi István Egyetem Sport
20:00Bata Bálint2118861GTC Gerecse Tájfutó Club
36:00Juhász Vencel2111542TSE Törekvés Sport Egyesület
 
 
D - Fizikailag és technikailag könnyű (6)1,9 km 90 m
RajtNévDugószámKlub
9:00Üres
13:00Üres
17:00Üres
27:00Üres
31:00Ódorné Takács Tünde1791029BKL Budakalászi Sport Club
35:00Üres
 
 
N12C kategória / D pálya (10)1,9 km 90 m
RajtNévDugószámKlub
1:00Kiss Anna45523GTC Gerecse Tájfutó Club
5:00Avar Boglárka7934977TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
7:00Juhász Ágota2140057TSE Törekvés Sport Egyesület
11:00Koblencz Luca412190GTC Gerecse Tájfutó Club
15:00Kovács-Pataki Bori2118862GTC Gerecse Tájfutó Club
19:00Nagy Eszter8655947TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
21:00Holczinger Blanka2118866GTC Gerecse Tájfutó Club
23:00Bojtor Csilla2140052TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
25:00Mauer Luca8670433GTC Gerecse Tájfutó Club
29:00Mohai Zita2118868GTC Gerecse Tájfutó Club
 
 
F12C kategória / D pálya (4)1,9 km 90 m
RajtNévDugószámKlub
3:00Pethő János Norbert2140088GTC Gerecse Tájfutó Club
33:00Bojtor Regő2118865GTC Gerecse Tájfutó Club
37:00Tölgyesi János2052335GTC Gerecse Tájfutó Club
39:00Sugta Béla Barnabás2118869GTC Gerecse Tájfutó Club
 
 
Sz - Szalagokkal jelőlt pálya (6)2,8 km 0 m
RajtNévDugószámKlub
2:00Üres
10:00Üres
26:00Üres
34:00Üres
42:00Üres
50:00Stark Edina2069763MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
 
 
N10D kategória Szalagokkal jelőlt pályán (3)2,8 km 0 m
RajtNévDugószámKlub
6:00Braun Emma242VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
14:00Tölgyesi Zsófi233607GTC Gerecse Tájfutó Club
22:00Braun Katalin243VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn
 
 
F10D kategória Szalagokkal jelőlt pályán (5)2,8 km 0 m
RajtNévDugószámKlub
18:00Dobai DénesEK Egyesületen kívüli
30:00Avar Levente2140058TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE
38:00Bodnár Boldizsár2069765MSE Megalódusz Sportegylet
46:00Mohai Vince934GTC Gerecse Tájfutó Club
54:00Bodnár Ábris2069766MSE Megalódusz Sportegylet