2021-06-19-KEMTK-3Cs 2021. 06. 17. 8:11
Rendező: TTT (Gillich György)Honlap https://ttt-tata.hu/
Nevezések kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
E - Fizikailag és technikailag a legnehezebb (4)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Cserna András Máté8656996GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1 000,00 Ft
2Dr. Sőri Kornél222976KAL Kalocsai Természetjáró és Szab1 000,00 Ft
3Gyulai Tamás4458GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
4Wermeser Zsolt8184184EK Egyesületen kívüli1 000,00 Ft
 
 
A - Fizikailag közepes, technikailag nehezebb (7)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bodnár Barnabás4463MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
2Cserna András8499988BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
3Hajnács Lili8000985SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
4Ódor Laura8060406VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1 000,00 Ft
5Stark Gergely307548MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és1 000,00 Ft
6Sütöri SzabolcsXEK Egyesületen kívüli1 300,00 Ft
7Tőzsér András505269SFC Széchenyi István Egyetem Sport1 000,00 Ft
 
 
B - Fizikailag könnyebb, technikailag nehezebb (13)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Cserna Levente8655950BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
2Gillich Viktória46060MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
3Hajnács Tamás222978SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor1 000,00 Ft
4Kalocsai Adrienn416673MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
5Konrád Rita1396230BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
6Körmendi Miklós8664639MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
7Mohai Gábor8399998GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
8Nagy Lajos Viktor8655949BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
9Ódor Zoltán8291079BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
10Sipos Ágoston2111527MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
11Sipos Péter2140100MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
12Szakács Judit966MSE Megalódusz Sportegylet1 000,00 Ft
13Tóth Lajos7570705TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
 
 
F15-18C kategória / B pálya (2)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Maráz Levente8088844ARA Alba Regia Atlétikai Klub1 000,00 Ft
2Maráz Mátyás8444005ARA Alba Regia Atlétikai Klub1 000,00 Ft
 
 
B-rövid - Fizikailag könnyebb, techn nehezebb (17)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Balázsné Tóbiás Ildikó7512122SAS Silvanus Sportegyesület1 000,00 Ft
2Balogh Szilvia Odett2050698SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
3Bata Barnabás7051210GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
4Bojtor Csaba2140051TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
5Federics Éva8517306TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
6Gillich Dóra7990516TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
7Gillich Luca7020813TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
8Hirt Károly416698ARA Alba Regia Atlétikai Klub1 000,00 Ft
9Horváth Klára2111517GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
10Klotz Noémi8000981SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
11Klotz Zsófia8000983SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
12Molnár Csaba2111518GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
13Pap Attila7741029SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
14Pap Dorina Hanka8000986SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1 000,00 Ft
15Pincés Marianna7691019TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
16Prising László7669055ARA Alba Regia Atlétikai Klub1 000,00 Ft
17Savanya Gyöngyi505204SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor1 000,00 Ft
 
 
N15-18C kategória / B-rövid pálya (1)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bojtos Zsófia7209653TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
 
 
C - Fizikailag könnyebb, technikailag könnyű (2)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bodnár AlexandraXMSE Megalódusz Sportegylet1 300,00 Ft
2Cserna Judit1396278BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
 
 
N14C kategória / C pálya (1)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bojtor Zsuzsanna2140054TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
 
 
F14C kategória / C pálya (3)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bata Bálint2118861GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
2Juhász Vencel2111542TSE Törekvés Sport Egyesület1 000,00 Ft
3Tőzsér Bendegúz7070928SFC Széchenyi István Egyetem Sport1 000,00 Ft
 
 
D - Fizikailag és technikailag könnyű (1)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Ódorné Takács Tünde1791029BKL Budakalászi Sport Club1 000,00 Ft
 
 
N12C kategória / D pálya (10)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Avar Boglárka7934977TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
2Bojtor Csilla2140052TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
3Holczinger Blanka2118866GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
4Juhász ÁgotaXTSE Törekvés Sport Egyesület1 300,00 Ft
5Kiss Anna45523GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
6Koblencz Luca412190GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
7Kovács-Pataki Bori2118862GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
8Mauer Luca8670433GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
9Mohai Zita2118868GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
10Nagy Eszter8655947TTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
 
 
F12C kategória / D pálya (4)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Bojtor Regő2118865GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
2Pethő János NorbertXGTC Gerecse Tájfutó Club1 300,00 Ft
3Sugta Béla Barnabás2118869GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
4Tölgyesi János2052335GTC Gerecse Tájfutó Club1 000,00 Ft
 
 
Sz - Szalagokkal jelőlt pálya (1)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Stark EdinaXMEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és1 300,00 Ft
 
 
N10D kategória Szalagokkal jelőlt pályán (1)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Tölgyesi Zsófi233607GTC Gerecse Tájfutó Club0,00 Ft
 
 
F10D kategória Szalagokkal jelőlt pályán (4)
Ssz.NévDugószámBéreltKlubNevezési díj
1Avar LeventeXTTT Tatai Ts. és Tájfutó Honvéd SE0,00 Ft
2Bodnár ÁbrisXMSE Megalódusz Sportegylet300,00 Ft
3Bodnár BoldizsárXMSE Megalódusz Sportegylet300,00 Ft
4Mohai Vince934GTC Gerecse Tájfutó Club0,00 Ft