Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaV 2019.05.19. 21:48
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Barna (32)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Mihályi Ferenc848664645TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:04:170:00
2Molnár Zoltán768181815VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:05:01+0:44
3Marton János688130268HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K1:05:17+1:00
4Farkas Viktor84363452HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület1:12:44+8:27
5Bozsó Norbert769760613TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:13:13+8:56
6Weibl Zoltán771419835SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:13:22+9:05
7Molnár Tibor7146127ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:14:53+10:36
8Korózs Attila927766777ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó1:18:44+14:27
9Kisvölcsey Ákos721211212MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako1:19:17+15:00
10Hráb Dániel00411934ETC Egri Testedző Club1:20:18+16:01
11Ivaskó György812126691GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:22:24+18:07
12Knaup Jan dr.777771101SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:22:56+18:39
13Bednarik Martin72406996XNER nereGIS Bratislava1:24:46+20:29
14Kiss Gábor80888371PAK Paksi Sport Egyesület1:25:09+20:52
15Simon Ágnes7445235ETC Egri Testedző Club1:25:23+21:06
16Szőcs László588080923HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K1:26:36+22:19
17Maráz Gábor732067278ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:28:51+24:34
18Szlatényi Ferenc612056161OSC Orvosegyetem Sport Club1:29:44+25:27
19Hajnács Tamás00222978EK Egyesületen kívüli1:31:13+26:56
20Kiszel Sándor772022202KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü1:32:49+28:32
21Szokol Lajos562019796SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:33:29+29:12
22Karakai Gábor707700420TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:36:00+31:43
23Kovács Róbert752126690GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:36:40+32:23
24Gaschler Gábor767760911VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:36:52+32:35
25Kovács Gergely738638563TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:47:01+42:44
26Dobay Zsolt70337870GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:51:37+47:20
27Pap Viktória80869ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut1:52:49+48:32
28Szepessy Áron752140084VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn2:03:27+59:10
29Iván László717710519BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:37:17+1:33:00
 
Sárecz Éva788160678ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futnfb
Bogdány Miklós39207958TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőnfb
VkBergendi Péter7745467KAL Kalocsai Természetjáró és Szab1:23:34+19:17
 
 
 
Feher (25)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Ivaskó Eszter10337809GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:550:00
2Vajda Márk108062978GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:24+1:29
3Zakariás János6145337TSE Törekvés Sport Egyesület25:37+1:42
4Tőzsér Bendegúz7070928Nagydorog Széchényi Sándor ÁltIsk27:26+3:31
5Bereczky Csongor45860EK Egyesületen kívüli29:01+5:06
6Bálint Nóra Napsugár102014997VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle31:54+7:59
7Bereczky Dóra0045867EK Egyesületen kívüli32:54+8:59
8Fóris Ádám10337831GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo34:03+10:08
9Biró Bertalan1145481VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:51+11:56
10Várady Helka08347706PVM Pécsi Vörös Meteor SK37:04+13:09
11Bene Csaba2109046ARA Alba Regia Atlétikai Klub38:09+14:14
12Braun Katalin2109039BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:39+14:44
13Hajmási-Demeter Csilla2096183VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle41:07+17:12
14Radnóti Rezső4145409SAS Silvanus Sportegyesület41:08+17:13
15Mayer Benedek10240VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn41:45+17:50
16Hráb Noémi0045628ETC Egri Testedző Club42:37+18:42
17Bunda Szulamit2096188ARA Alba Regia Atlétikai Klub52:33+28:38
18Osváth Áron1145640GTC Gerecse Tájfutó Club55:29+31:34
19Erdős Lili09242VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:00:33+36:38
20Orosz Elizabet2096186EK Egyesületen kívüli1:15:27+51:32
 
Gyurina Márton11337832GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Mézes Emese Csenge118211112GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Kun Balázs2052322SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
VkZentner Dániel László10347724TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho54:55+31:00
VkBartók Mátyás10347705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho55:11+31:16
 
 
 
Kek (64)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Szencz Attila672019802SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle1:01:140:00
2Margittai Endre579195777SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é1:03:26+2:12
3Balogh Réka932022213GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:05:41+4:27
4Benedek Virág4660044PVS Pécsi Vasutas Sportkör1:06:52+5:38
5Hegedűs Zoltán5245417OSC Orvosegyetem Sport Club1:12:01+10:47
6Kisháziné Zombory Erika782072262HOD Hód-mentor sport és műpártoló1:12:44+11:30
7Gyurina Szabolcs7745569GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:15:20+14:06
8Nagy Krisztina8290376BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:15:30+14:16
9Pápai János582066467ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:16:13+14:59
10Bánki Jusztina74888366KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü1:18:10+16:56
11Schmal Kinga741396246ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz1:18:18+17:04
12Tóth Jenő522062998PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:19:29+18:15
13Boka György7646043BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:19:38+18:24
14Molnár Anna911542BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:20:34+19:20
15Sisa Dorottya89416658JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv1:22:17+21:03
16Didriksen Tor Öyvind712118265GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:23:26+22:12
16Skrop Tamás992050676ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:23:26+22:12
18Bugár Gergely929101950SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:24:24+23:10
19Mátyás Ildikó638090563PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:24:49+23:35
20Petrócki Ádám937003116HOD Hód-mentor sport és műpártoló1:25:18+24:04
21Hunyadi István742088234SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:27:00+25:46
22Knaupová Ivana787780209SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:27:29+26:15
23Radó János751396213ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz1:29:23+28:09
24Kiss Dénes78363486JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv1:29:27+28:13
25Hegedűs Ágnes dr.709041470DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl1:29:54+28:40
26Takács Tibor692025025SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é1:30:03+28:49
27Asboltné Kerekes Ágnes69416604HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület1:30:24+29:10
28Nagy József742111508GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:33:17+32:03
29Hatala Éva721429037GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:33:26+32:12
30Tőzsér András76505269SFC Széchenyi István Egyetem Sport1:33:35+32:21
31Lázár János707700206SAS Silvanus Sportegyesület1:34:02+32:48
32Lada Nikolett792088241BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:35:21+34:07
33Vékonyné Árva Katalin737991029SIR Sirályok Sportegyesület1:36:23+35:09
34Maródi Máté749424242SAS Silvanus Sportegyesület1:38:51+37:37
35Fodor Péter702062993ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz1:41:04+39:50
36Péntek Gábor69505296BSC Balatonfüredi Sport Club1:44:40+43:26
37Komjáti Attila772072214GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:45:14+44:00
38Hegedüs Ákos678072567SAS Silvanus Sportegyesület1:45:20+44:06
39Ürge László632109048BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:49:11+47:57
40Bélai-Sztastyik Dóra822140099SZT Szombathelyi Haladás VSE1:50:55+49:41
41Dudok Csaba70337866GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:51:13+49:59
42Bednarikova Tatiana79416825XNER nereGIS Bratislava1:51:27+50:13
43Kissné Kiss Mária5745163JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv1:55:03+53:49
44Dobay Ivett75337872GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:55:23+54:09
45Bogdanovics András ifj.698654847HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület1:56:07+54:53
46Biró Aletta478664643BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:58:32+57:18
47Varga Balázs751429040GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub2:02:24+1:01:10
48Nagy Zsanett761396274SAS Silvanus Sportegyesület2:08:22+1:07:08
49Hajas Csilla64233618BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C2:09:52+1:08:38
50Koch Eszter791396212ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz2:11:31+1:10:17
51Tóth Virág791396249ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz2:25:39+1:24:25
 
Skrop Róbert717998899ARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
Hajagos Henrik5945221SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Ormay György57332835KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
Krajcár Tamás048041118GTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
Prill László6345259ARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Nagy Lajos437600258ETC Egri Testedző Clubnfb
Szieberth Péter63888338PVM Pécsi Vörös Meteor SKnfb
Bogdanovits András484461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesületnfb
Várady Szilvia64233510DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clnfb
Hirt Károly55416698ARA Alba Regia Atlétikai Klubnfb
Kalmár Kristóf042052319SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülenfb
Lakatos Tamás dr.734660073NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosznfb
Kovács Botond Bendegúz02307720BMG Babits Mihály Gimnázium DSEnfb
 
 
 
Narancs (34)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Csonka Levente047040703TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho56:220:00
2Tóth Lajos577570705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho1:05:38+9:16
3Faragó Tamás Bálint04249BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:06:25+10:03
4Dudok Balázs06337829GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:12:27+16:05
5Bors Bertalan082109014BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:16:58+20:36
6Doroszlai Lelle07211VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:17:17+20:55
7Dankó Boglárka07347766SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:19:33+23:11
8Rajna Barnabás Döme0645651GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:20:04+23:42
9Czigány Mátyás072026833GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:24:35+28:13
10Berencsi Valéria772072277NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:27:34+31:12
11Farkas Alma062139294HOD Hód-mentor sport és műpártoló1:31:24+35:02
12Ráduly Anna052048847GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:32:26+36:04
13Vörös Gábor742022182HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási1:37:15+40:53
14Czigányné Bancsik Edit642022154GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:39:49+43:27
15Halász Orsolya782072273NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:47:24+51:02
16Ráduly Gergő072026852GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:47:47+51:25
17Sztojka Zoé072066495NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:51:14+54:52
18Morvay Zsófia0545655GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:51:28+55:06
19Fényes Erika802056199NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:53:35+57:13
20Erdős Kata07241VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:56:44+1:00:22
21Serény Zsuzsi721721229TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő1:59:06+1:02:44
22Jekli Katalin337828GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo2:00:24+1:04:02
 
Kevei Levente072052320SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Hegedüs Máté062026862GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Albné Bogádi Tünde443164Salgótarján Salgótarjáni ÁltIskhiba
Kálmán Viktória022026850GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Ráduly Csaba76332876GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
Bánfi Botond052139296HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
Káldi-Szendi Mónika7540207TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Egri Illés082109028VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
Mohos Villő06214VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
Gyurina Bercel8670432GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozónfb
Lippai Gábor052118868TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Honfb
Kovács Zita752022189HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásinfb
 
 
 
Piros (28)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Morandini Hanga922037821SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn54:320:00
2Bálint Bence758032575VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle57:34+3:02
3Bertóti Regina908120717GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó59:32+5:00
4Petró Annamária8245975FSC Futárok Sport Club1:02:57+8:25
5Mézes Tibor Sólyom748180474GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:05:24+10:52
6Gaschler-Gyeviki Nóra777770719VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:07:57+13:25
7Császár Éva788271078GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:09:34+15:02
8Ficsor Ferenc75942ETC Egri Testedző Club1:09:44+15:12
9Németh Zsoltné688092268VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:09:48+15:16
10Széplaki Erika761071476VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:15:18+20:46
11Papp László752072275NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:19:15+24:43
12Oroszné Tóth Zsuzsanna78888364SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:20:03+25:31
13Böröczkyné Makai Anna638156355VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:23:11+28:39
14Fóris Máté068664654GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:24:08+29:36
15Ecsegi Péter1429038EK Egyesületen kívüli1:25:27+30:55
16Tarsoly Róbert718310771GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:32:18+37:46
17Berencsi Lajos742072278NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:32:59+38:27
18Bilecz Norbert2056197NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz1:34:53+40:21
19Ábri Attila752109005BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:38:08+43:36
20Szegi Amondó64363436BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:42:33+48:01
21Kaszanitzky Viktória798197909SAS Silvanus Sportegyesület1:45:19+50:47
22Kocsy Emese2096178ARA Alba Regia Atlétikai Klub2:34:11+1:39:39
23Bors Péter2096161EK Egyesületen kívüli3:03:51+2:09:19
 
Tóth László id.2066492NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
Bódi Kornél2056172VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
Abrán József71337861GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Horváth Tivadar53363472VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Heuer Adrienn752088245VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
Sarga (30)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Rahner Péter08337825GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:070:00
2Hráb György0045633ETC Egri Testedző Club37:47+4:40
3Bokor Natasa762066473PVM Pécsi Vörös Meteor SK40:28+7:21
4Horváth Klára2111517EK Egyesületen kívüli40:40+7:33
5Molnár Csaba2111518EK Egyesületen kívüli42:16+9:09
6Árné Molnár Krisztina782082344ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö44:52+11:45
7Ábri Tamás082109013BMG Babits Mihály Gimnázium DSE53:20+20:13
8Horváth Béla2111541EK Egyesületen kívüli54:22+21:15
9Kópházi Kamilla07213VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn56:59+23:52
10Pintér Kornél09337879GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo57:45+24:38
11Várady Géza347748ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut58:17+25:10
12Nagy Marcell Miklós0645398JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv59:38+26:31
13Borbely Attila032118862TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho1:00:56+27:49
14Bárdi Piroska76232814GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:01:48+28:41
15Banditz Boldizsár062096170PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:02:34+29:27
16Tóth Ibolya220VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:06:30+33:23
17Nagy Martin Gábor0645922JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv1:06:51+33:44
18Mester Levente07347717PVM Pécsi Vörös Meteor SK1:08:37+35:30
19Katona Erika0345927JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv1:10:47+37:40
20Takács Manuella77307766GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó1:13:58+40:51
21Csippán Dorka072096155BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:19:22+46:15
22Szurdi Áron2109045EK Egyesületen kívüli1:19:49+46:42
23Hegyesi Anna07212VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:20:06+46:59
24Hráb Györgyné0045630ETC Egri Testedző Club1:23:36+50:29
25Fekete Balázs012022207HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási1:25:27+52:20
26Végh Albert Vince072109015BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:28:11+55:04
27Tóth Balázs012022184HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási1:36:15+1:03:08
 
Kormos Dániel002111534HUF HUFEZE Pásztóhiba
Várady Géza Bene06433030ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Pethő Hanna062139336HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
Vilagos_zold (60)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Zempléni András dr.60233619KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport45:480:00
2Körmendi Miklós64232825MSE Megalódusz Sportegylet46:00+0:12
3Juhász Júlia672092464ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö49:34+3:46
4Balatoni Tamás052066494NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz52:29+6:41
5Bacsó Attila512072281VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle55:25+9:37
6Cseszka László752056194SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület55:43+9:55
7Andrási Lajos482072285VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle58:12+12:24
8Jenővári Gabriella578383380HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle59:53+14:05
9Ládi János519930000BTK Bakonyi Tájfutó Klub1:00:30+14:42
10Komoróczki András518448972SAS Silvanus Sportegyesület1:01:01+15:13
11Biró Fruzsina741391609BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:01:10+15:22
12Woynárovich András80347773SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:03:40+17:52
12Tankó Gyula Róbert782139323HOD Hód-mentor sport és műpártoló1:03:40+17:52
14Zatureczkiné Szabó Katalin0045942SAS Silvanus Sportegyesület1:04:08+18:20
15Komár Béláné4845208VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:05:02+19:14
16Molnár Gábor50502368MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba1:06:12+20:24
17Pintér István70337807GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:07:43+21:55
18Rétfalvi Lajos4645268SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é1:07:49+22:01
19Krasznai Orsolya642121342SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:08:42+22:54
20Bugár József532072282SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:09:29+23:41
21Mérő Edit752054409VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:09:33+23:45
22Szepessy Máté06224VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:10:05+24:17
23Barlai Dániel041543BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:11:23+25:35
24Katona Csilla71337862GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:11:54+26:06
25Skropné Szuromi Éva747740712ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:13:37+27:49
26Biró Áron7745275BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:14:02+28:14
27Novotni Tiborné52505247BBB Balassagyarmati Balassi Bálint1:16:36+30:48
28Kisházi Emma042072255HOD Hód-mentor sport és műpártoló1:16:53+31:05
29Morvay András45657GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:17:17+31:29
30Fent Marianne534660115ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:18:17+32:29
31Ürge-Vorsatz Diana dr.682109047BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:19:24+33:36
32Tengely Sándor64233560GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub1:19:25+33:37
33Juhász István5345496SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:19:57+34:09
34Jenei Margit544660121SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:23:25+37:37
35Palumbi Edit681680315VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle1:24:47+38:59
36Gazsó Laura028664629BTK Bakonyi Tájfutó Klub1:26:12+40:24
37Hetényi Ferenc67332857HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási1:26:56+41:08
38Nagyné Simon Ágnes722111509GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:29:38+43:50
39Kiss György472082334GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:32:17+46:29
40Erdős Ferenc58243VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:34:27+48:39
41Szabó Zsuzsanna548000935SAS Silvanus Sportegyesület1:34:30+48:42
42Bélavári Balázs04226VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:36:38+50:50
43Braun János59963BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C1:40:06+54:18
44Nagy Patricia05219VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:41:12+55:24
45Varga Viktória Rózsa05233VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:43:09+57:21
46Hetényi Barnabás052109024BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:44:05+58:17
47Ivaskóné Kubovics Szilvia79337894GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:44:08+58:20
48Vida István472088260SAS Silvanus Sportegyesület1:44:33+58:45
49Hetényi György72307718BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:46:39+1:00:51
50Teo Dóra662056160OSC Orvosegyetem Sport Club1:48:14+1:02:26
51Milánkovich A. Nelli84347764SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn1:51:07+1:05:19
52Kovácsné Sényi Anikó2140080EK Egyesületen kívüli1:55:37+1:09:49
53Pápainé Poós Ildikó5945263ARA Alba Regia Atlétikai Klub1:55:55+1:10:07
54Varga János0046111MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba1:56:50+1:11:02
55Konzili Krisztián73206318BMG Babits Mihály Gimnázium DSE1:58:27+1:12:39
56Péntek Gáborné72505293BSC Balatonfüredi Sport Club1:58:44+1:12:56
 
Vörös Attila062109007BMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
Győrffy Gabriella678160367HSE Hegyisport Szentendre Egyesülehiba
Komár Béla4545145VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
Gyurasics Martin06234VSE Vizsla Egészség, Sport és Körnnfb
 
 
 
VIP (2)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Farkas Levente2096167Magyar Diáksport Szövetség50:200:00
2Németh Noémi2096197Magyar Diáksport Szövetség51:09+0:49