Országos Diákolimpia és Bridgestone KupaV 2019.05.19. 21:48
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Barna (44)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Magyar Tamás Gábor989000015SAS Silvanus Sportegyesület18:340:00
2Kisvölcsey Ákos721211212MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako19:11+0:37
3Molnár Zoltán768181815VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:30+0:56
4Tóth László002067294GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:19+1:45
5Marosvölgyi Máté758664633SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:20+1:46
6Kiss Gábor80888371PAK Paksi Sport Egyesület20:48+2:14
7Győrffy Kristóf942092461ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö20:49+2:15
8Simon Gábor021429027ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:16+2:42
9Molnár Tibor7146127ARA Alba Regia Atlétikai Klub21:34+3:00
10Korózs Attila927766777ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:42+3:08
10Szepessy Áron752140084VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn21:42+3:08
12Hráb Dániel00411934ETC Egri Testedző Club21:50+3:16
13Ivaskó György812126691GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:07+3:33
14Borbás Péter951451909ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:36+4:02
15Szencz Attila672019802SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:39+4:05
16Karakai Gábor707700420TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:43+4:09
17Kiszel Sándor772022202KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:05+4:31
18Hajnács Tamás00222978EK Egyesületen kívüli23:22+4:48
19Simon Ágnes7445235ETC Egri Testedző Club23:28+4:54
20Kovács Róbert752126690GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:01+5:27
20Tölgyesi Tibor611394582NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:01+5:27
22Sárecz Éva788160678ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:02+5:28
23Knaup Jan dr.777771101SFC Széchenyi István Egyetem Sport24:05+5:31
24Bergendi Péter7745467KAL Kalocsai Természetjáró és Szab24:18+5:44
25Tarsoly Róbert718310771GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:39+6:05
26Gera Tibor642021548SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:03+6:29
27Dobay Zsolt70337870GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:18+6:44
28Petró Annamária8245975FSC Futárok Sport Club25:39+7:05
29Sisa Dorottya89416658JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv26:10+7:36
30Szokol Lajos562019796SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:24+7:50
31Pap Viktória80869ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:09+8:35
32Szöllősi Judit8745392HOD Hód-mentor sport és műpártoló27:13+8:39
33Hegedűs Ágnes dr.709041470DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:34+9:00
33Honfi Gábor55505216ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:34+9:00
35Iván László717710519BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:46+10:12
36Scultéty Orsolya842800171SAS Silvanus Sportegyesület29:02+10:28
37Kiss Dénes78363486JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:52+11:18
38Riesing József6445911SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle30:02+11:28
39Koródi Gábor774660109ARA Alba Regia Atlétikai Klub30:17+11:43
40Dalos Attila671396205MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba31:22+12:48
41Ürge László632109048BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:53+14:19
42Kissné Kiss Mária5745163JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv38:45+20:11
43Kardos Ferenc dr.474501OSC Orvosegyetem Sport Club46:40+28:06
 
Gaschler Gábor767760911VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
 
 
 
Feher (20)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Bene Csaba2109046ARA Alba Regia Atlétikai Klub12:310:00
2Ivaskó Eszter10337809GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:46+1:15
3Vajda Márk108062978GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo16:56+4:25
4Bereczky Csongor45860EK Egyesületen kívüli17:13+4:42
5Erdős Lili09242VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn19:10+6:39
6Knaup Anna780209SFC Széchenyi István Egyetem Sport19:30+6:59
7Várady Helka08347706PVM Pécsi Vörös Meteor SK20:12+7:41
8Osváth Áron1145640GTC Gerecse Tájfutó Club20:36+8:05
9Bálint Nóra Napsugár102014997VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:07+8:36
10Molnár Borisz112015003VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:10+8:39
11Bereczky Dóra0045867EK Egyesületen kívüli21:43+9:12
12Fazekas Ádám10239VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:08+9:37
13Hráb Noémi0045628ETC Egri Testedző Club22:37+10:06
14Gyurina Márton11337832GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:58+13:27
15Kun Balázs2052322SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:30+13:59
16Biró Bertalan1145481VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:00+16:29
17Fóris Ádám10337831GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo33:59+21:28
18Mayer Benedek10240VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn39:49+27:18
 
VkZentner Dániel László10347724TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:11+23:40
VkBartók Mátyás10347705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho36:14+23:43
 
 
 
Kek (61)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Szieberth Péter63888338PVM Pécsi Vörös Meteor SK12:090:00
2Petrócki Ádám937003116HOD Hód-mentor sport és műpártoló12:12+0:03
3Kovács Botond Bendegúz02307720BMG Babits Mihály Gimnázium DSE12:21+0:12
4Kisháziné Zombory Erika782072262HOD Hód-mentor sport és műpártoló12:37+0:28
5Balogh Réka932022213GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub12:41+0:32
6Kiss György ifj.742111525GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo12:45+0:36
7Knaupová Ivana787780209SFC Széchenyi István Egyetem Sport13:24+1:15
8Margittai Endre579195777SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é13:26+1:17
8Komjáti Attila772072214GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:26+1:17
10Rostás Anikó758041075KAL Kalocsai Természetjáró és Szab13:34+1:25
11Bánki Jusztina74888366KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü13:37+1:28
12Boka György7646043BMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:42+1:33
13Benedek Virág4660044PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:43+1:34
14Nagy József742111508GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:52+1:43
15Radó János751396213ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:04+1:55
16Dudok Csaba70337866GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:30+2:21
17Gyurina Szabolcs7745569GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo14:36+2:27
18Hajagos Henrik5945221SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:51+2:42
19Hegedűs Zoltán5245417OSC Orvosegyetem Sport Club14:53+2:44
19Prill László6345259ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:53+2:44
19Takács Tibor692025025SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é14:53+2:44
22Tóth Jenő522062998PVM Pécsi Vörös Meteor SK15:02+2:53
23Schmal Kinga741396246ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:18+3:09
24Lada Nikolett792088241BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C15:20+3:11
24Fodor Péter702062993ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:20+3:11
24Varga Balázs751429040GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:20+3:11
27Didriksen Tor Öyvind712118265GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:31+3:22
28Bélai-Sztastyik Dóra822140099SZT Szombathelyi Haladás VSE15:44+3:35
29Skrop Tamás992050676ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:04+3:55
30Bogdanovics András ifj.698654847HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:09+4:00
31Lakatos Tamás dr.734660073NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:13+4:04
32Asboltné Kerekes Ágnes69416604HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:17+4:08
33Vékonyné Árva Katalin737991029SIR Sirályok Sportegyesület16:20+4:11
34Skrop Róbert717998899ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:26+4:17
35Várady Szilvia64233510DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl16:36+4:27
36Molnár Anna911542BMG Babits Mihály Gimnázium DSE16:58+4:49
37Pintér Miklós732801201ARA Alba Regia Atlétikai Klub17:00+4:51
38Hajas Csilla64233618BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:02+4:53
39Lázár János707700206SAS Silvanus Sportegyesület17:04+4:55
40Kisházi Gábor731396273HOD Hód-mentor sport és műpártoló17:08+4:59
41Péntek Gábor69505296BSC Balatonfüredi Sport Club17:10+5:01
42Varga Attila702082379ARA Alba Regia Atlétikai Klub17:16+5:07
43Krajcár Tamás048041118GTC Gerecse Tájfutó Club17:30+5:21
44Koch Eszter791396212ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz17:51+5:42
45Kovács József58700005ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:13+6:04
46Schmal Róbert742025046ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz18:48+6:39
47Bogdanovits András484461HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület18:51+6:42
48Kalmár Kristóf042052319SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:08+6:59
49Tóth Virág791396249ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz19:57+7:48
50Andrási Lajos482072285VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:25+8:16
51Hatala Éva721429037GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:37+8:28
52Hunyadi István742088234SFC Széchenyi István Egyetem Sport20:43+8:34
53Biró Aletta478664643BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:01+8:52
54Dobay Ivett75337872GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:03+8:54
55Surányi Gábor762072228DCS Denevér Barlangkutató és Szaba21:20+9:11
56Piller Norbert76505251ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:24+12:15
57Muszély György422072210BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:45+12:36
58Nagy Lajos437600258ETC Egri Testedző Club48:26+36:17
 
Fehér Ferenc70502362ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
Zempléni András dr.60233619KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
Ormay György57332835KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sporthiba
 
 
 
Narancs (48)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Csonka Levente047040703TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho12:460:00
2Jaczina Milán45626EK Egyesületen kívüli14:01+1:15
3Dudok Balázs06337829GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:36+2:50
4Vörös Gábor742022182HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási15:49+3:03
5Halász Orsolya782072273NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:26+4:40
6Bélavári Balázs04226VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn17:31+4:45
7Czigányné Bancsik Edit642022154GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:51+5:05
8Kiss Benedek052118865TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:10+5:24
9Doroszlai Lelle07211VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:35+5:49
10Czigány Mátyás072026833GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:46+6:00
11Farkas Alma062139294HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:19+6:33
12Fényes Erika802056199NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:31+6:45
13Lippai Gábor052118868TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:36+6:50
14Ráduly Anna052048847GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:38+6:52
15Bors Bertalan082109014BMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:53+7:07
16Ujvári Dániel08362977GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:06+8:20
17Hegedüs Máté062026862GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:37+8:51
18Sztojka Zoé072066495NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:41+8:55
19Albné Bogádi Tünde443164Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk21:54+9:08
20Rajna Barnabás Döme0645651GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:01+9:15
21Rauscher Fülöp0945337TSE Törekvés Sport Egyesület22:11+9:25
22Kálmán Viktória022026850GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:13+9:27
23Kovács Zita752022189HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási22:36+9:50
24Bokor Nándor08347765SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:08+10:22
25Kevei Levente072052320SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:23+11:37
26Erdős Kata07241VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn24:57+12:11
27Jekli Katalin337828GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:25+12:39
28Fazekas-Szűcs Gergely112109050TSE Törekvés Sport Egyesület27:36+14:50
29Ruzsin-Varga Katalin731429029GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:03+15:17
30Bánfi Botond052139296HOD Hód-mentor sport és műpártoló28:15+15:29
31Rauscher Ambrus112096200TSE Törekvés Sport Egyesület28:31+15:45
32Tóth Bence46018HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási29:02+16:16
33Hudák Lehel09234VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn29:06+16:20
34Pásztor Rita337830GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo29:17+16:31
35Radnóti Rezső4145409SAS Silvanus Sportegyesület29:20+16:34
36Gyurina Bercel8670432GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:40+16:54
37Geszti Márton Péter062026894GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:08+17:22
38Ráduly Gergő072026852GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:35+17:49
39Egri Illés082109028VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:22+19:36
40Csorja Ida452072239HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:50+20:04
41Ráduly Csaba76332876GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó34:49+22:03
42Mohos Villő06214VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn35:35+22:49
43Balla Jenő2109031EK Egyesületen kívüli40:48+28:02
44Morvay Zsófia0545655GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub44:02+31:16
45Kocsis Bertalan082109049TSE Törekvés Sport Egyesület55:59+43:13
46Finta Áron062022192GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo1:03:41+50:55
 
Tóth Lajos577570705TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Berencsi Valéria772072277NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
 
 
 
Piros (18)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Mézes Tibor Sólyom748180474GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó15:510:00
2Uhlir Péter757750416ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:44+0:53
3Bertóti Regina908120717GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:56+1:05
4Uhlir Tímea768171176ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:44+1:53
5Bálint Bence758032575VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:47+2:56
5Berencsi Lajos742072278NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:47+2:56
7Császár Éva788271078GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:36+3:45
8Fóris Máté068664654GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:35+4:44
9Ficsor Ferenc75942ETC Egri Testedző Club20:44+4:53
10Gaschler-Gyeviki Nóra777770719VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:49+4:58
11Horváth Tivadar53363472VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:53+5:02
12Tóth László id.2066492NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:55+6:04
13Abrán József71337861GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:17+6:26
14Kaszanitzky Viktória798197909SAS Silvanus Sportegyesület23:20+7:29
15Bilecz Norbert2056197NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz23:35+7:44
16Heuer Adrienn752088245VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:50+7:59
17Oroszné Tóth Zsuzsanna78888364SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:56+8:05
18Papp László752072275NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:25+9:34
 
 
 
Sarga (38)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Tóth Balázs012022184HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási13:410:00
2Ágh Barbara937931221TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho14:15+0:34
3Kolcsár Bulcsú0745955ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut14:54+1:13
4Várady Géza347748ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:09+1:28
5Tiboly Boldizsár072090285ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:27+1:46
6Rahner Péter08337825GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:56+2:15
7Pegánné Göntér Szilvia742072250BTK Bakonyi Tájfutó Klub16:36+2:55
8Bokor Natasa762066473PVM Pécsi Vörös Meteor SK18:10+4:29
9Szuchy Zsuzsanna2096180TSE Törekvés Sport Egyesület18:17+4:36
10Dalos Györgyi69363496TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:21+4:40
11Végh Albert Vince072109015BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:31+4:50
12Millián Zsuzsanna752109016BMG Babits Mihály Gimnázium DSE18:32+4:51
13Braun Katalin2109039BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:19+5:38
14Banditz Boldizsár0645624PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:31+9:50
15Prekopcsák Balázs072022163DCS Denevér Barlangkutató és Szaba23:55+10:14
16Tóth-Tarnawa Botond09347772SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:25+10:44
17Bárdi Piroska76232814GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó24:51+11:10
18Nagy Marcell Miklós0645398JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv25:43+12:02
19Pintér Kornél09337879GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo27:02+13:21
20Várady Géza Bene06433030ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:30+15:49
21Kópházi Kamilla07213VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn30:33+16:52
22Vihari Dániel Áron09227VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:16+18:35
23Hegyesi Anna07212VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:29+18:48
24Tóth Ibolya220VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn32:44+19:03
25Galgán Mara45645GTC Gerecse Tájfutó Club33:20+19:39
26Purgel Péter042118870TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho34:46+21:05
27Simkó Lili Anna1396277BKL Budakalászi Sport Club35:51+22:10
28Mester Levente07347717PVM Pécsi Vörös Meteor SK35:52+22:11
29Pethő Hanna062139336HOD Hód-mentor sport és műpártoló41:47+28:06
30Takács Manuella77307766GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó43:34+29:53
31Vihari Szofia Dóra11231VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn1:01:22+47:41
32Hráb Györgyné0045630ETC Egri Testedző Club1:05:08+51:27
 
Fekete Balázs012022207HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
Nagy Martin Gábor0645922JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
Kormos Dániel002111534HUF HUFEZE Pásztóhiba
Borbely Attila032118862TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Hohiba
Szurdi Áron2109045EK Egyesületen kívülihiba
Katona Erika0345927JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istvhiba
 
 
 
Vilagos_zold (72)
HelyNévSzülSI számKlubIdőKül.
1Kálmán Péter73888335BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C13:310:00
2Barlai Dániel041543BMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:40+0:09
3Balatoni Tamás052066494NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz13:58+0:27
4Komoróczki András518448972SAS Silvanus Sportegyesület14:44+1:13
5Tankó Gyula Róbert782139323HOD Hód-mentor sport és műpártoló15:02+1:31
6Bacsó Attila512072281VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:08+1:37
7Cseszka László752056194SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület15:55+2:24
8Szepessy Máté06224VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn15:56+2:25
9Alb Péter443168Salgótarján Salgótarjáni ÁltIsk16:04+2:33
10Dalos Réka041396156TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:06+2:35
11Biró Fruzsina741391609BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C16:22+2:51
12Hetényi Barnabás052109024BMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:04+3:33
13Gazsó Laura028664629BTK Bakonyi Tájfutó Klub17:06+3:35
14Jenővári Gabriella578383380HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:23+3:52
15Takács János701420774SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:24+3:53
16Dankó Boglárka07347766SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:34+4:03
17Bugár József532072282SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:48+4:17
18Gömbös Gyula482056192SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:55+4:24
19Rétfalvi Lajos4645268SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é18:20+4:49
20Mérő Edit752054409VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:25+4:54
21Ürge-Vorsatz Diana dr.682109047BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C18:30+4:59
22Woynárovich András80347773SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:44+5:13
23Daczó Dénes347764SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:46+5:15
24Zatureczkiné Szabó Katalin0045942SAS Silvanus Sportegyesület18:49+5:18
25Kisházi Emma042072255HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:56+5:25
26Cseh Gabriella732072217DCS Denevér Barlangkutató és Szaba19:05+5:34
27Madarassy Anikó73505279BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:18+5:47
28Fent Marianne534660115ARA Alba Regia Atlétikai Klub19:45+6:14
29Horváth Magda528070952TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:46+6:15
30Skropné Szuromi Éva747740712ARA Alba Regia Atlétikai Klub19:56+6:25
31Krasznai Orsolya642121342SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:05+6:34
32Simkó Zoltán761396241BKL Budakalászi Sport Club20:17+6:46
33Nagyné Simon Ágnes722111509GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:27+6:56
34Molnár Gábor50502368MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba20:28+6:57
35Biró Áron7745275BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:35+7:04
36Nagy Patricia05219VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn20:44+7:13
37Laurinyecz Kata762069572CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes21:18+7:47
38Katona Csilla71337862GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:34+8:03
38Madarassy Mária74962BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:34+8:03
40Hetényi György72307718BMG Babits Mihály Gimnázium DSE21:37+8:06
41Tengely Sándor64233560GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:52+8:21
42Hetényi Ferenc67332857HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:54+8:23
43Árné Molnár Krisztina782082344ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:56+8:25
44Érsek-P. Ildikó70339899ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:13+8:42
45Erdős Ferenc58243VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn22:56+9:25
46Novotni Tiborné52505247BBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:01+9:30
47Varga Viktória Rózsa05233VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn23:10+9:39
48Simkó Livia731396240BKL Budakalászi Sport Club23:40+10:09
49Morvay András45657GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:42+10:11
50Vida István472088260SAS Silvanus Sportegyesület24:01+10:30
50Jenei Margit544660121SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn24:01+10:30
52Ivaskóné Kubovics Szilvia79337894GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:12+10:41
53Szecsődi Ákos4245498BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:13+10:42
54Finta Gabriella72337839GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:16+10:45
55Balla Milán2109044EK Egyesületen kívüli24:41+11:10
56Szabó Zsuzsanna548000935SAS Silvanus Sportegyesület24:55+11:24
57Gyurasics Martin062056161VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn25:25+11:54
58Palumbi Edit681680315VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle25:33+12:02
59Ládi János519930000BTK Bakonyi Tájfutó Klub26:06+12:35
60Cserteg István384660117TSC Tungsram Sport Club26:20+12:49
61Péntek Gáborné72505293BSC Balatonfüredi Sport Club26:54+13:23
62Antal Péter732079350ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:57+13:26
63Gyalog László49907SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:27+13:56
64Győri Tünde711710618VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:42+14:11
65Nagyné Matolcsi Judit752072223DCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:49+16:18
66Vörös Attila062109007BMG Babits Mihály Gimnázium DSE30:02+16:31
67Horváth Gabriella2014502CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes30:26+16:55
68Teo Dóra662056160OSC Orvosegyetem Sport Club30:31+17:00
69Kiss György472082334GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo38:16+24:45
70Hodossy Béla37363435TSC Tungsram Sport Club53:50+40:19
 
Pintér István70337807GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Dudokné Székelyhidi Melinda74337869GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba