2018-04-27-DiákolimpiaP 2018.04.27. 15:57
Rendező: Gerecse Tájfutó ClubHonlap: http://ttt-tata.hu
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
N-II [Női II. kat. - 2007 és később születettek] (17)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Mészáros Nóra4642187Ászár Jászai Mari Általános Iskola13:240:00
2Rigla Regina Amarilla4616473Komárom Feszty Árpád Általános Iskola15:41+2:17
3Mauer Luca45614Tatabánya Szent Margit Általános Iskola15:56+2:32
4Nagy Eszter8655947Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk18:45+5:21
5Strausz Barbara4612232Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola20:42+7:18
6Bordács Mónika8433599Tatabánya Sárberki Általános Iskola22:53+9:29
7Maszlavér Lilien Hanna4627578Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola23:59+10:35
8Mohai Zita4714896Tata Vaszary János Általános Iskola25:03+11:39
9Vida Johanna4642185Ászár Jászai Mari Általános Iskola26:20+12:56
10Kótai Kitti4627572Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola26:51+13:27
11Vida Julianna4714855Ászár Jászai Mari Általános Iskola28:12+14:48
12Soós Kinga4642166Ászár Jászai Mari Általános Iskola30:05+16:41
13Haklits Hanga Hanna4642210Ászár Jászai Mari Általános Iskola31:02+17:38
14Szabó Kitti4642153Ászár Jászai Mari Általános Iskola32:40+19:16
15Zseni Dóra4616465Komárom Feszty Árpád Általános Iskola33:17+19:53
16Kovács Kata4642183Ászár Jászai Mari Általános Iskola36:09+22:45
17Nyári Liza4642194Ászár Jászai Mari Általános Iskola43:38+30:14
 
 
 
N-III [Női III. kat. - 2005-2006 között született] (16)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Ódor Laura1060406Tata Talentum Általános Iskola16:110:00
2Hilyák Lili4612215Komárom Feszty Árpád Általános Iskola39:36+23:25
3Kovács Orsolya4612219Komárom Feszty Árpád Általános Iskola45:33+29:22
4Simon Vanda Erika4616461Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola48:19+32:08
5Tóth Alexandra4612227Komárom Feszty Árpád Általános Iskola54:24+38:13
6Bihari Eszter4616485Komárom Feszty Árpád Általános Iskola57:05+40:54
7Várdai Vivien Viktória4612203Komárom Feszty Árpád Általános Iskola59:59+43:48
8Nyikos Zsófia4642146Baj Szent István NN Ált Iskola75:54+59:43
9Haklits Hadasa Hajnalka4642165Ászár Jászai Mari Általános Iskola106:32+90:21
10Gellér Boglárka4642170Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola112:02+95:51
 
Pénzes Dorina4616483Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Tonomár Emilia4612236Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Homa Petra4714901Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Ambrus Réka4612234Tatabánya Szent Margit Általános Iskolahiba
Nagy Anna Mária4616472Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Lovas Anna4714853Komárom Feszty Árpád Általános Iskolanfb
 
 
 
N-IV [Női IV. kat. - 2003-2004 között született] (15)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Faggyas Zsófia1396223Tata Talentum Általános Iskola26:260:00
2Balogh Zorka1031211Tata Kőkúti Ált Isk, Fazeka u. tagi26:44+0:18
3Farkas Lilla Flóra4616482Komárom Feszty Árpád Általános Iskola38:16+11:50
4Herman Friderika4714902Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola44:19+17:53
5Halász Boglárka4642162Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola46:58+20:32
6Gábor Lili Zita4648453Komárom Feszty Árpád Általános Iskola47:04+20:38
7Hetzmann Zsuzsanna4648490Komárom Feszty Árpád Általános Iskola47:29+21:03
8Horváth Csenge Kármen4612204Komárom Feszty Árpád Általános Iskola53:34+27:08
9Nemes Helga4648468Komárom Feszty Árpád Általános Iskola59:55+33:29
 
Erdős Tünde4616462Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Muth Bianka4714857Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Kovács Jázmin Katalin4714872Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Süvegh Glória4648478Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Péntek Gabriella4648461Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
Nagy Jázmin4648463Komárom Feszty Árpád Általános Iskolahiba
 
 
 
N-V [Női V. kat. - 2001-2002 között született] (6)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Gillich Luca7020813Tata Eötvös József Gimnázium és Kol27:080:00
2Gordos Barbara4642147Tatabánya Árpád Gimnázium27:25+0:17
3Stanga Sára4642148Tatabánya Árpád Gimnázium27:29+0:21
4Link Ágnes4714854Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz39:16+12:08
5Ujj Laura Denissza4714874Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz57:03+29:55
6Tiszavári Dorottya4714891Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz63:23+36:15
 
 
 
N-VI [Női VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (5)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Dudás Anna Klaudia7000705Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz28:260:00
2Závogyán Csilla4714890Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz38:18+9:52
3Anderla Angelika4714892Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz44:17+15:51
4Lestár Zita4612217Tata Eötvös József Gimnázium és Kol50:08+21:42
5Kiss Olimpia Kitti4714899Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz63:13+34:47
 
 
 
F-II [Fiú II. kat. - 2007 és később születettek] (17)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Nagy Bence8655948Tatabánya Szent Margit Általános Iskola10:320:00
2Eipl Richárd8070103Tatabánya Sárberki Általános Iskola14:30+3:58
3Cserna Levente8655950Tatabánya Óvárosi Általános Iskola15:16+4:44
4Csonka Ábel4642130Baj Szent István NN Ált Iskola19:27+8:55
5Bata Bálint4642218Ászár Jászai Mari Általános Iskola20:47+10:15
6Kis Kende Ágoston8656998Tatabánya Felsőgallai Széchenyi I. Ált I23:49+13:17
7Horváth Zoltán4642181Tatabánya Kodály Z Ált Isk, Alapf Műv I25:55+15:23
8Csonka Balázs4642135Ászár Jászai Mari Általános Iskola29:47+19:15
9Holczinger Bertalan András4642144Baj Szent István NN Ált Iskola32:32+22:00
10Fajkusz Flórián4642192Ászár Jászai Mari Általános Iskola33:00+22:28
11Ravasz Levente4714868Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola67:03+56:31
12Éberhadr Norbert4714883Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola73:05+62:33
13Ambrus Gergely4642178Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk76:10+65:38
 
Méhes Gergely4714914Ászár Jászai Mari Általános Iskolahiba
Kovács Márk Richárd4714873Ászár Jászai Mari Általános Iskolanfb
Nyári Márk4714871Ászár Jászai Mari Általános Iskolanfb
VkCsongrádi Sára4714862Baj15:42+5:10
 
 
 
F-III [Fiú III. kat. - 2005-2006 között született] (25)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Bata Barnabás4642208Ászár Jászai Mari Általános Iskola14:320:00
2Vörös Vendel Jenő4642149Baj Szent István NN Ált Iskola14:37+0:05
3Bordács Krisztián1050801Tatabánya Sárberki Általános Iskola17:44+3:12
4Mauer Máté45604Tatabánya Szent Margit Általános Iskola17:54+3:22
5Kiss Benedek4642219Baj Szent István NN Ált Iskola21:00+6:28
6Bognár Balázs4642189Baj Szent István NN Ált Iskola21:23+6:51
7Koblencz Kristóf4642163Baj Szent István NN Ált Iskola23:24+8:52
8Gjika Edmond4616486Komárom Feszty Árpád Általános Iskola23:38+9:06
9Lippai Gábor4642207Baj Szent István NN Ált Iskola24:38+10:06
10Tóth Gábor László4616484Komárom Feszty Árpád Általános Iskola25:32+11:00
11Király Bence Dénes4714879Komárom Feszty Árpád Általános Iskola25:42+11:10
12Halász Viktor4714882Komárom Feszty Árpád Általános Iskola28:41+14:09
13Bokréta Benedek4616466Komárom Feszty Árpád Általános Iskola29:39+15:07
14Rádi Dávid4612240Komárom Feszty Árpád Általános Iskola30:07+15:35
15Bencsik Zsombor4612235Komárom Feszty Árpád Általános Iskola31:21+16:49
16Farsang Szabolcs István4616488Komárom Feszty Árpád Általános Iskola34:24+19:52
17Joó Barnabás4616481Komárom Feszty Árpád Általános Iskola36:33+22:01
18Farkas Attila Richárd4612238Komárom Feszty Árpád Általános Iskola37:23+22:51
19Lakatos József Levente4612224Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola39:22+24:50
20Horváth Balázs4714905Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola42:23+27:51
21Radziwon Márton4612221Komárom Feszty Árpád Általános Iskola49:22+34:50
22Bolla Dávid László4714895Komárom Feszty Árpád Általános Iskola53:57+39:25
23Király Dominik4616469Komárom Feszty Árpád Általános Iskola60:13+45:41
 
Horváth Tibor János4627598Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskolanfb
Ihász László4642203Ászár Jászai Mari Általános Iskolanfb
 
 
 
F-IV [Fiú IV. kat. - 2003-2004 között született] (26)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Cserna András Máté8656996Tatabánya Óvárosi Általános Iskola18:570:00
2Eipl András8000425Tatabánya Sárberki Általános Iskola19:26+0:29
3Sárosi Bernát4616467Tatabánya Szent Margit Általános Iskola21:39+2:42
4Csonka Levente4642214Baj Szent István NN Ált Iskola23:11+4:14
5Mayer Martin Balázs4642122Baj Szent István NN Ált Iskola25:41+6:44
6Kocsi Gábor4642133Baj Szent István NN Ált Iskola27:00+8:03
7Krajcár Tamás8041118Tatabánya Dózsakerti Váci Mihály Ált28:59+10:02
8Pőcze Balázs László4648467Komárom Feszty Árpád Általános Iskola29:57+11:00
9Gábor Balázs Norbert4642145Ászár Jászai Mari Általános Iskola34:12+15:15
10Borbely Attila4642139Baj Szent István NN Ált Iskola38:39+19:42
11Bajnóczi Ádám4616487Komárom Feszty Árpád Általános Iskola39:04+20:07
12Pasek Olivér Dániel4616470Komárom Feszty Árpád Általános Iskola41:53+22:56
13Natkai Roland Máté4612213Komárom Feszty Árpád Általános Iskola42:11+23:14
14Fábián Gergely4642160Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola42:52+23:55
15Halász Péter4616471Komárom Feszty Árpád Általános Iskola43:08+24:11
16Faragó György4612228Komárom Feszty Árpád Általános Iskola44:56+25:59
17Turi Csaba4642157Baj Szent István NN Ált Iskola44:59+26:02
18Milotai Martin4616479Komárom Feszty Árpád Általános Iskola48:11+29:14
19Mann Ádám József4616477Komárom Feszty Árpád Általános Iskola48:52+29:55
20Purgel Péter4642172Baj Szent István NN Ált Iskola61:43+42:46
21Eipl-Lentulai Krisztofer4642209Baj Szent István NN Ált Iskola84:06+65:09
22Aschenbrenner Richárd4616464Komárom Feszty Árpád Általános Iskola93:51+74:54
23Vajda Dominik4612201Komárom Feszty Árpád Általános Iskola117:06+98:09
 
Tóth Gábor4612230Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskolahiba
Szvák Gergő4642179Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskolahiba
Szűcs Patrik4616463Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskolahiba
 
 
 
F-V [Fiú V. kat. - 2001-2002 között született] (11)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Kuzma Kornél4714875Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG21:210:00
2Gosztonyi Bence4612239Tata Eötvös József Gimnázium és Kol21:36+0:15
3Gyurász Martin4612216Tata Eötvös József Gimnázium és Kol22:53+1:32
4Deák Péter8644533Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG24:11+2:50
5Besenyei Gábor4616474Tata Eötvös József Gimnázium és Kol24:49+3:28
6Tromposch Ákos4714860Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz27:20+5:59
7Hocza Krisztián4714911Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz29:03+7:42
8Korán Tamás4714908Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz34:00+12:39
9Szőnyeg Bence4714904Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz39:15+17:54
10Végh Bence4714909Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz48:24+27:03
11Radó Martin4714844Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz72:06+50:45
 
 
 
F-VI [Fiú VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (5)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Hegedűs Péter1555059Tata Eötvös József Gimnázium és Kol22:190:00
2Bakonyi Steven4714898Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz25:38+3:19
3Prógli Martin4714880Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz46:15+23:56
4Varga Benjamin4714906Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz49:17+26:58
5Hamza Dávid4714912Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz50:14+27:55
 
 
 
Nyílt-A kategória haladóknak (1)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Wengrin Ágnes45455TTE Tipo23:450:00
 
 
 
Nyílt-B kategória kezdőknek (1)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
Zubek Tímea4714897Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Szhiba