2018-04-27-DiákolimpiaP 2018.04.27. 16:19
Rendező: Gerecse Tájfutó ClubHonlap: http://ttt-tata.hu
Részidős eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
N-II [Női II. kat. - 2007 és később születettek] (17)
HelyNévIdőKül.
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Cél
 
1Mészáros Nóra13:241:243:164:478:3510:3212:3913:234:190:00
Ászár Jászai Mari Általános Iskola1:241:521:313:481:572:070:44*49
2Rigla Regina Amarilla15:412:036:158:0611:5513:2215:0415:41+2:17
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola2:034:121:513:491:271:420:36
3Mauer Luca15:561:557:0810:1711:4913:2115:2115:56+2:32
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola1:555:133:091:321:322:000:35
4Nagy Eszter18:451:474:107:4210:5116:0918:1018:44+5:21
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk1:472:233:323:095:182:010:34
5Strausz Barbara20:424:2412:0614:3215:3718:1720:0220:42+7:18
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola4:247:422:261:052:401:450:39
6Bordács Mónika22:532:114:1016:3418:0420:0422:0922:53+9:29
Tatabánya Sárberki Általános Iskola2:111:5912:241:302:002:050:43
7Maszlavér Lilien Hanna23:592:4615:1617:4518:4621:2423:2523:5820:32+10:35
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola2:4612:302:291:012:382:010:33*39
8Mohai Zita25:036:138:4712:2913:5515:4524:3225:02+11:39
Tata Vaszary János Általános Iskola6:132:343:421:261:508:470:30
9Vida Johanna26:201:169:0811:4222:0523:4525:3926:19+12:56
Ászár Jászai Mari Általános Iskola1:167:522:3410:231:401:540:40
10Kótai Kitti26:519:4618:2020:4721:5024:2826:1726:51+13:27
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola9:468:342:271:032:381:490:33
11Vida Julianna28:121:455:069:2718:0920:1227:3928:12+14:48
Ászár Jászai Mari Általános Iskola1:453:214:218:422:037:270:32
12Soós Kinga30:053:168:1116:4718:1820:2429:2830:04+16:41
Ászár Jászai Mari Általános Iskola3:164:558:361:312:069:040:36
13Haklits Hanga Hanna31:021:388:0412:1921:0623:0830:3031:02+17:38
Ászár Jászai Mari Általános Iskola1:386:264:158:472:027:220:31
14Szabó Kitti32:403:1315:2417:5828:2030:0331:5832:406:54+19:16
Ászár Jászai Mari Általános Iskola3:1312:112:3410:221:431:550:41*38
15Zseni Dóra33:175:0410:4513:4722:0129:5832:1533:16+19:53
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:045:413:028:147:572:171:01
16Kovács Kata36:093:2913:2916:3224:4832:4435:3736:08+22:45
Ászár Jászai Mari Általános Iskola3:2910:003:038:167:562:530:31
17Nyári Liza43:382:297:2016:0517:2921:3542:3643:37+30:14
Ászár Jászai Mari Általános Iskola2:294:518:451:244:0621:011:01
 
 
 
N-III [Női III. kat. - 2005-2006 között született] (16)
HelyNévIdőKül.
1(54)2(52)3(37)4(50)5(42)6(41)7(49)8(34)9(35)10(100)Cél
 
1Ódor Laura16:110:502:264:146:258:319:1111:2512:3614:0415:4616:110:00
Tata Talentum Általános Iskola0:501:361:482:112:060:402:141:111:281:420:24
2Hilyák Lili39:360:593:479:4615:5817:4518:3025:2929:1130:5038:5039:36+23:25
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola0:592:485:596:121:470:456:593:421:398:000:45
3Kovács Orsolya45:331:2512:2815:4321:5023:3724:2231:2235:0436:4244:3745:32+29:22
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:2511:033:156:071:470:457:003:421:387:550:55
4Simon Vanda Erika48:191:414:539:5921:4823:1323:5835:1037:3239:3047:1648:19+32:08
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola1:413:125:0611:491:250:4511:122:221:587:461:02
5Tóth Alexandra54:241:155:4416:2719:5624:2625:5232:1239:2541:4853:5354:23+38:13
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:154:2910:433:294:301:266:207:132:2312:050:30
6Bihari Eszter57:050:518:3919:2422:5727:2928:4934:5642:2344:4456:3657:04+40:54
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola0:517:4810:453:334:321:206:077:272:2111:520:28
7Várdai Vivien Viktória59:591:0611:3822:2225:3130:2831:4837:5345:2247:3959:2959:59+43:48
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:0610:3210:443:094:571:206:057:292:1711:500:29
8Nyikos Zsófia1:15:541:0412:0440:2044:2552:5656:131:00:271:03:011:06:001:15:161:15:54+59:43
Baj Szent István NN Ált Iskola1:0411:0028:164:058:313:174:142:342:599:160:37
9Haklits Hadasa Hajnalka1:46:321:0227:3846:521:04:191:19:171:23:031:30:301:39:481:43:081:45:581:46:31+1:30:21
Ászár Jászai Mari Általános Iskola1:0226:3619:1417:2714:583:467:279:183:202:500:33
10Gellér Boglárka1:52:021:0933:1952:281:09:541:24:541:28:401:36:131:45:281:48:411:51:291:52:02+1:35:51
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola1:0932:1019:0917:2615:003:467:339:153:132:480:32
5:00
*38
 
Pénzes Dorinahiba1:01---------------9:4415:3624:46-----29:2532:3133:14+17:03
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:018:435:529:104:393:060:42
5:36
*46
Tonomár Emiliahiba0:48-----4:3412:5314:1715:0326:1628:3830:3438:2639:28+23:17
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola0:483:468:191:240:4611:132:221:567:521:01
2:55
*32
Homa Petrahiba1:00----------14:5118:2919:5326:1533:3135:4947:5348:25+32:14
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:0013:513:381:246:227:162:1812:040:31
5:1210:22
*32*46
Ambrus Rékahiba0:5019:5422:431:14:071:17:031:27:18--------------------
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola0:5019:042:4951:242:5610:15
Nagy Anna Máriahiba1:174:4910:1313:50-----31:1134:4736:2538:5341:44
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:173:325:243:3717:213:361:382:282:51
28:23
*44
Lovas Annanfb1:09---------------------------------------------
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:09
 
 
 
N-IV [Női IV. kat. - 2003-2004 között született] (15)
HelyNévIdőKül.
1(52)2(49)3(54)4(53)5(37)6(44)7(43)8(42)9(33)10(34)11(35)12(100)
Cél
 
1Faggyas Zsófia26:262:364:367:508:1611:1713:0915:4117:3220:3321:5223:2725:580:00
Tata Talentum Általános Iskola2:362:003:140:263:011:522:321:513:011:191:352:31
26:26
0:27
2Balogh Zorka26:442:023:306:166:559:4811:1412:3413:3515:5722:4624:1826:10+0:18
Tata Kőkúti Ált Isk, Fazeka u. tagi2:021:282:460:392:531:261:201:012:226:491:321:52
26:43
0:33
3Farkas Lilla Flóra38:164:146:4111:4112:2316:1318:4420:2522:1031:4633:0535:5137:41+11:50
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola4:142:275:000:423:502:311:411:459:361:192:461:50
38:15
0:34
4Herman Friderika44:197:049:1511:2415:5822:2324:3126:1028:5935:3739:1941:1143:44+17:53
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola7:042:112:094:346:252:081:392:496:383:421:522:33
44:18
0:34
5Halász Boglárka46:587:0911:5914:0817:4425:0427:1628:5431:4238:2242:0343:5146:23+20:32
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola7:094:502:093:367:202:121:382:486:403:411:482:32
46:57
0:34
6Gábor Lili Zita47:0413:2115:3120:3021:1125:0227:3029:1030:5340:4841:5444:3846:30+20:38
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola13:212:104:590:413:512:281:401:439:551:062:441:52
47:04
0:33
7Hetzmann Zsuzsanna47:295:237:4010:5311:2618:1120:1121:3723:3035:3336:5738:4247:01+21:03
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:232:173:130:336:452:001:261:5312:031:241:458:19
47:29
0:27
8Horváth Csenge Kármen53:347:0118:3421:1321:5525:0127:0128:3034:4441:3143:0245:0253:05+27:08
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola7:0111:332:390:423:062:001:296:146:471:312:008:03
53:33
0:28
9Nemes Helga59:5517:1619:3922:5323:2330:1032:1233:3635:2947:3248:5950:5559:21+33:29
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola17:162:233:140:306:472:021:241:5312:031:271:568:26
59:54
0:33
 
Erdős Tündehiba6:459:5720:2221:0625:0528:5831:0433:53--------------------+34:35
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola6:453:1210:250:443:593:532:062:49
1:01:0026:4352:03
27:07*41*54
Muth Biankahiba4:477:5917:3322:0129:3432:0135:4344:1151:55---------------+45:47
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola4:473:129:344:287:332:273:428:287:44
1:12:12
20:17
Kovács Jázmin Katalinhiba5:1120:5324:4325:1532:3335:0038:4847:1255:02---------------+48:48
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:1115:423:500:327:182:273:488:247:50
1:15:13
20:11
Süvegh Glóriahiba10:5726:4430:3631:1538:3541:0644:3953:111:01:06---------------+54:46
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola10:5715:473:520:397:202:313:338:327:55
1:21:111:19:02
20:05*40
Péntek Gabriellahiba17:0632:5236:4337:1544:3947:0550:3959:161:07:17---------------+1:00:48
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola17:0615:463:510:327:242:263:348:378:01
1:27:131:25:05
19:56*40
Nagy Jázminhiba3:3410:1514:4015:1332:341:03:101:05:561:26:14--------------------+1:08:55
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola3:346:414:250:3317:2130:362:4620:18
1:35:20
9:06
 
 
 
N-V [Női V. kat. - 2001-2002 között született] (6)
HelyNévIdőKül.
1(53)2(54)3(33)4(52)5(46)6(44)7(43)8(42)9(50)10(51)11(35)12(45)
13(48)14(100)Cél
 
1Gillich Luca27:081:201:544:476:529:5310:5112:3213:4514:5616:2719:1122:270:00
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol1:200:342:532:053:010:581:411:131:111:312:443:16
25:3126:3927:07
3:041:080:28
2Gordos Barbara27:251:111:565:599:3511:5813:0214:3915:5017:0118:2220:3823:14+0:17
Tatabánya Árpád Gimnázium1:110:454:033:362:231:041:371:111:111:212:162:36
25:4826:4927:24
2:341:010:35
3Stanga Sára27:291:071:353:485:428:4610:0011:2312:3915:3016:3919:2723:31+0:21
Tatabánya Árpád Gimnázium1:070:282:131:543:041:141:231:162:511:092:484:04
25:4627:0327:29
2:151:170:25
4Link Ágnes39:163:334:0011:5314:5918:3119:3821:2224:3426:4728:1730:4833:57+12:08
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz3:330:277:533:063:321:071:443:122:131:302:313:09
37:0538:2439:15
3:081:190:51
5Ujj Laura Denissza57:031:064:168:2912:1419:2420:3825:5731:1332:1533:4840:2943:55+29:55
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz1:063:104:133:457:101:145:195:161:021:336:413:26
55:3656:3457:03
11:410:580:28
6Tiszavári Dorottya1:03:231:332:269:4631:5836:3138:5440:4243:2245:0949:5652:2255:59+36:15
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz1:330:537:2022:124:332:231:482:401:474:472:263:37
1:01:151:02:411:03:22
5:161:260:41
 
 
 
N-VI [Női VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (5)
HelyNévIdőKül.
1(37)2(46)3(36)4(49)5(32)6(38)7(54)8(33)9(42)10(43)11(51)12(50)
13(40)14(55)15(47)16(48)17(100)Cél
 
1Dudás Anna Klaudia28:263:544:335:296:327:488:5310:1012:1514:3015:3116:5718:140:00
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz3:540:390:561:031:161:051:172:052:151:011:261:17
19:5824:4625:3526:5827:5928:26
1:444:480:491:231:010:26
2Závogyán Csilla38:184:055:196:288:029:1911:2812:5615:5024:0525:0926:4327:57+9:52
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz4:051:141:091:341:172:091:282:548:151:041:341:14
29:4734:4135:2036:4437:4238:17
1:504:540:391:240:580:35
3Anderla Angelika44:173:515:106:0410:2112:5515:0218:0820:1230:0531:0432:4433:57+15:51
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz3:511:190:544:172:342:073:062:049:530:591:401:13
35:4440:4341:2242:3843:3744:16
1:474:590:391:160:590:39
4Lestár Zita50:083:354:345:457:5114:3817:3119:1322:0029:2430:1433:0838:29+21:42
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol3:350:591:112:066:472:531:422:477:240:502:545:21
40:0746:1747:0948:3349:3750:08
1:386:100:521:241:040:30
5Kiss Olimpia Kitti1:03:135:527:218:5213:5715:3318:1022:3626:3031:4134:1045:1748:00+34:47
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz5:521:291:315:051:362:374:263:545:112:2911:072:43
50:0858:0859:391:01:161:02:381:03:12
2:088:001:311:371:220:34
 
 
 
F-II [Fiú II. kat. - 2007 és később születettek] (17)
HelyNévIdőKül.
1(38)2(52)3(49)4(37)5(50)6(34)7(39)8(100)Cél
 
1Nagy Bence10:321:322:464:105:086:268:149:1410:1010:317:310:00
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola1:321:141:240:581:181:481:000:560:21*40
2Eipl Richárd14:301:423:105:176:3410:0311:4412:5714:0214:30+3:58
Tatabánya Sárberki Általános Iskola1:421:282:071:173:291:411:131:050:27
3Cserna Levente15:161:353:125:096:278:4611:4213:4214:4915:16+4:44
Tatabánya Óvárosi Általános Iskola1:351:371:571:182:192:562:001:070:26
4Csonka Ábel19:271:223:257:219:1013:0916:1417:4518:5919:26+8:55
Baj Szent István NN Ált Iskola1:222:033:561:493:593:051:311:140:27
5Bata Bálint20:472:134:158:2112:2016:0317:4419:0120:1620:46+10:15
Ászár Jászai Mari Általános Iskola2:132:024:063:593:431:411:171:150:30
6Kis Kende Ágoston23:491:409:3912:1815:3319:1620:5722:1223:2123:48+13:17
Tatabánya Felsőgallai Széchenyi I. Ált I1:407:592:393:153:431:411:151:090:27
7Horváth Zoltán25:552:426:539:2712:5917:3622:0824:1525:2525:55+15:23
Tatabánya Kodály Z Ált Isk, Alapf Műv I2:424:112:343:324:374:322:071:100:29
8Csonka Balázs29:476:0710:0714:0916:2919:5723:2926:3428:4429:46+19:15
Ászár Jászai Mari Általános Iskola6:074:004:022:203:283:323:052:101:02
9Holczinger Bertalan András32:328:0812:0214:4921:1624:1527:5030:1931:4432:32+22:00
Baj Szent István NN Ált Iskola8:083:542:476:272:593:352:291:250:47
10Fajkusz Flórián33:009:1213:1717:2319:4623:0726:3829:4031:5433:00+22:28
Ászár Jászai Mari Általános Iskola9:124:054:062:233:213:313:022:141:05
11Ravasz Levente1:07:0312:4522:0426:4037:3742:3054:4456:321:06:291:07:03+56:31
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola12:459:194:3610:574:5312:141:489:570:33
12Éberhadr Norbert1:13:0518:4527:4432:4143:3848:261:00:481:02:301:12:371:13:05+1:02:33
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola18:458:594:5710:574:4812:221:4210:070:27
13Ambrus Gergely1:16:102:497:3611:2416:3936:301:12:451:14:141:15:431:16:10+1:05:38
Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk2:494:473:485:1519:5136:151:291:290:26
 
Méhes Gergelyhiba----------------------------------------3:3015:57
Ászár Jászai Mari Általános Iskola*32*33
Kovács Márk Richárdnfb15:2134:50------------------------------57:576:297:09+47:26
Ászár Jászai Mari Általános Iskola15:2119:2923:07*53*54
8:5512:0331:4134:12
*32*52*49*32
Nyári Márknfb21:4241:07------------------------------1:04:150:565:00+53:44
Ászár Jászai Mari Általános Iskola21:4219:2523:08*54*53
15:1318:2137:5840:33
*32*52*49*32
VkCsongrádi Sára15:421:212:485:016:158:3912:1013:2315:0015:41+5:10
Baj1:211:272:131:142:243:311:131:370:41
 
 
 
F-III [Fiú III. kat. - 2005-2006 között született] (25)
HelyNévIdőKül.
1(53)2(32)3(33)4(43)5(44)6(42)7(49)8(50)9(39)10(100)Cél
 
1Bata Barnabás14:320:521:563:096:027:157:539:4011:1013:0314:0614:310:00
Ászár Jászai Mari Általános Iskola0:521:041:132:531:130:381:471:301:531:030:25
2Vörös Vendel Jenő14:371:001:563:155:447:037:309:1410:4913:1914:1114:37+0:05
Baj Szent István NN Ált Iskola1:000:561:192:291:190:271:441:352:300:520:25
3Bordács Krisztián17:441:122:103:486:578:268:5911:4613:3115:5717:1117:44+3:12
Tatabánya Sárberki Általános Iskola1:120:581:383:091:290:332:471:452:261:140:32
4Mauer Máté17:541:052:063:396:438:178:5711:0813:5016:1417:2617:54+3:22
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola1:051:011:333:041:340:402:112:422:241:120:28
15:32
*35
5Kiss Benedek21:001:092:203:568:259:5510:4313:4316:1619:0220:2920:59+6:28
Baj Szent István NN Ált Iskola1:091:111:364:291:300:483:002:332:461:270:30
6Bognár Balázs21:234:135:176:5810:1211:4212:2214:4616:4219:2920:4821:22+6:51
Baj Szent István NN Ált Iskola4:131:041:413:141:300:402:241:562:471:190:34
7Koblencz Kristóf23:241:232:584:337:469:1211:5914:1219:0822:0823:0323:24+8:52
Baj Szent István NN Ált Iskola1:231:351:353:131:262:472:134:563:000:550:20
8Gjika Edmond23:381:315:107:0710:1811:4012:3316:1718:2322:0723:1123:37+9:06
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:313:391:573:111:220:533:442:063:441:040:26
9Lippai Gábor24:382:343:396:5210:0411:3512:4515:5418:0621:2924:0624:38+10:06
Baj Szent István NN Ált Iskola2:341:053:133:121:311:103:092:123:232:370:31
10Tóth Gábor László25:320:591:537:2311:3614:0314:5617:1519:4923:3324:5525:31+11:00
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola0:590:545:304:132:270:532:192:343:441:220:36
11Király Bence Dénes25:424:375:277:5713:0314:2415:0918:0420:1423:4425:1825:41+11:10
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola4:370:502:305:061:210:452:552:103:301:340:23
12Halász Viktor28:414:238:2110:4915:5017:1618:0920:5623:0726:3828:1228:41+14:09
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola4:233:582:285:011:260:532:472:113:311:340:28
13Bokréta Benedek29:391:262:264:3816:5920:4921:1823:3626:0628:1229:0929:38+15:07
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:261:002:1212:213:500:292:182:302:060:570:29
14Rádi Dávid30:073:335:028:1112:5915:5716:3419:1823:2928:1929:3630:06+15:35
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola3:331:293:094:482:580:372:444:114:501:170:30
15Bencsik Zsombor31:216:527:5513:3017:4220:0820:5923:1025:5929:4030:5031:20+16:49
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola6:521:035:354:122:260:512:112:493:411:100:30
16Farsang Szabolcs István34:241:103:506:2410:0211:2815:2624:4728:1832:3133:5034:23+19:52
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:102:402:343:381:263:589:213:314:131:190:33
17Joó Barnabás36:335:407:1512:5019:0521:0722:2325:3728:4734:1435:4736:32+22:01
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:401:355:356:152:021:163:143:105:271:330:45
18Farkas Attila Richárd37:236:036:509:2013:0014:2318:2327:3931:0935:2936:4937:22+22:51
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola6:030:472:303:401:234:009:163:304:201:200:33
19Lakatos József Levente39:225:416:598:5316:2717:1921:2924:0132:5336:2639:0339:22+24:50
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola5:411:181:547:340:524:102:328:523:332:370:18
20Horváth Balázs42:231:2210:0211:5519:2520:2324:3327:1036:0239:3142:0242:23+27:51
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola1:228:401:537:300:584:102:378:523:292:310:20
21Radziwon Márton49:222:1317:0621:4030:5136:4438:4541:0843:3447:3948:4949:21+34:50
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola2:1314:534:349:115:532:012:232:264:051:100:32
22Bolla Dávid László53:571:233:2727:3735:4038:5839:3843:2547:4352:1253:3153:56+39:25
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola1:232:0424:108:033:180:403:474:184:291:190:25
23Király Dominik1:00:132:589:2333:3641:4445:0045:3949:2653:3558:1559:351:00:12+45:41
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola2:586:2524:138:083:160:393:474:094:401:200:37
 
Horváth Tibor Jánosnfb28:1930:2834:23-----------------------------------1:06:09+51:38
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola28:192:093:5531:46
Ihász Lászlónfb--------------------------------------------------
Ászár Jászai Mari Általános Iskola
 
 
 
F-IV [Fiú IV. kat. - 2003-2004 között született] (26)
HelyNévIdőKül.
1(49)2(36)3(44)4(43)5(42)6(50)7(51)8(35)9(33)10(54)11(39)12(100)
Cél
 
1Cserna András Máté18:572:263:274:555:536:487:398:3910:5312:4714:2917:3518:330:00
Tatabánya Óvárosi Általános Iskola2:261:011:280:580:550:511:002:141:541:423:060:58
18:57
0:23
2Eipl András19:262:233:475:206:247:208:2010:0011:3913:3515:1317:5719:00+0:29
Tatabánya Sárberki Általános Iskola2:231:241:331:040:561:001:401:391:561:382:441:03
19:26
0:25
3Sárosi Bernát21:393:264:266:407:548:489:4210:4512:3914:4517:1720:0821:22+2:42
Tatabánya Szent Margit Általános Iskola3:261:002:141:140:540:541:031:542:062:322:511:14
21:39
0:16
4Csonka Levente23:113:034:206:498:079:0710:1511:2313:4115:3717:2421:5322:46+4:14
Baj Szent István NN Ált Iskola3:031:172:291:181:001:081:082:181:561:474:290:53
23:10
0:24
5Mayer Martin Balázs25:412:454:006:138:189:5512:0813:1615:1717:4720:5024:2225:15+6:44
Baj Szent István NN Ált Iskola2:451:152:132:051:372:131:082:012:303:033:320:53
25:41
0:25
6Kocsi Gábor27:003:434:448:3810:0711:5413:0514:1216:1518:4521:4925:1126:37+8:03
Baj Szent István NN Ált Iskola3:431:013:541:291:471:111:072:032:303:043:221:26
27:00
0:22
7Krajcár Tamás28:592:333:475:497:248:2816:2517:4219:5122:1124:3727:4028:34+10:02
Tatabánya Dózsakerti Váci Mihály Ált2:331:142:021:351:047:571:172:092:202:263:030:54
28:59
0:24
8Pőcze Balázs László29:573:337:5611:3213:0314:5116:0017:0519:1321:4824:3028:0729:32+11:00
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola3:334:233:361:311:481:091:052:082:352:423:371:25
29:57
0:24
9Gábor Balázs Norbert34:123:019:1711:5513:2515:4419:4320:4724:4327:4230:0732:4433:43+15:15
Ászár Jászai Mari Általános Iskola3:016:162:381:302:193:591:043:562:592:252:370:59
34:12
0:28
10Borbely Attila38:395:0810:0112:4214:4416:0018:5222:5026:5529:4633:0837:1238:13+19:42
Baj Szent István NN Ált Iskola5:084:532:412:021:162:523:584:052:513:224:041:01
38:39
0:25
11Bajnóczi Ádám39:043:214:326:588:1712:4214:0215:1618:5030:0733:1336:4537:48+20:07
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola3:211:112:261:194:251:201:143:3411:173:063:321:03
39:04
1:15
12Pasek Olivér Dániel41:536:257:4911:3114:1816:4319:4821:3424:3628:5734:2539:0041:00+22:56
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola6:251:243:422:472:253:051:463:024:215:284:352:00
41:53
0:52
13Natkai Roland Máté42:113:465:2310:0913:0314:3417:0219:4723:5031:1134:1739:5141:31+23:14
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola3:461:374:462:541:312:282:454:037:213:065:341:40
42:10
0:39
14Fábián Gergely42:523:415:509:0311:5914:3016:2417:5822:1631:3736:3241:0942:09+23:55
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola3:412:093:132:562:311:541:344:189:214:554:371:00
42:51
0:42
15Halász Péter43:085:216:4711:1914:0317:3125:0726:5829:3033:3637:0740:5542:26+24:11
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:211:264:322:443:287:361:512:324:063:313:481:31
43:07
0:41
16Faragó György44:564:239:5812:5514:2220:2222:1623:5228:3332:5536:3342:1943:58+25:59
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola4:235:352:571:276:001:541:364:414:223:385:461:39
44:55
0:57
17Turi Csaba44:5914:3717:1220:1822:1224:5626:4328:3431:4336:1339:1843:3244:33+26:02
Baj Szent István NN Ált Iskola14:372:353:061:542:441:471:513:094:303:054:141:01
44:58
0:25
18Milotai Martin48:119:4511:2616:0919:0420:3523:0025:5729:5137:1640:2745:5047:41+29:14
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola9:451:414:432:551:312:252:573:547:253:115:231:51
48:10
0:29
19Mann Ádám József48:525:327:0110:5413:0114:3620:5624:4127:4330:4039:2447:0148:20+29:55
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:321:293:532:071:356:203:453:022:578:447:371:19
48:51
0:31
20Purgel Péter1:01:433:365:268:3912:3715:5027:3633:1836:4554:0857:031:00:251:01:20+42:46
Baj Szent István NN Ált Iskola3:361:503:133:583:1311:465:423:2717:232:553:220:55
1:01:42
0:22
21Eipl-Lentulai Krisztofer1:24:0611:0416:0919:5522:1525:2930:5633:0537:3442:071:11:171:19:511:23:37+1:05:09
Baj Szent István NN Ált Iskola11:045:053:462:203:145:272:094:294:3329:108:343:46
1:24:061:22:24
0:28*48
22Aschenbrenner Richárd1:33:515:568:5612:4715:5644:301:07:061:08:051:11:221:15:331:24:231:31:561:33:20+1:14:54
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola5:563:003:513:0928:3422:360:593:174:118:507:331:24
1:33:51
0:30
23Vajda Dominik1:57:0614:5817:5321:4425:0153:371:22:451:24:061:28:261:33:281:44:181:52:531:56:37+1:38:09
Komárom Feszty Árpád Általános Iskola14:582:553:513:1728:3629:081:214:205:0210:508:353:44
1:57:051:55:26
0:28*48
 
Tóth Gáborhiba-----6:5411:5813:4828:1929:5732:4036:4840:36---------------+41:51
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola6:545:041:5014:311:382:434:083:48
1:00:48
20:11
Szvák Gergőhiba6:098:2015:5317:0531:1733:0935:5639:5843:47---------------+45:02
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola6:092:117:331:1214:121:522:474:023:49
1:03:59
20:11
Szűcs Patrikhiba9:0311:1718:0119:4834:2035:5438:2942:5246:36---------------+47:59
Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola9:032:146:441:4714:321:342:354:233:44
1:06:56
20:19
 
 
 
F-V [Fiú V. kat. - 2001-2002 között született] (11)
HelyNévIdőKül.
1(32)2(40)3(36)4(49)5(52)6(37)7(50)8(43)9(42)10(46)11(51)12(55)
13(48)14(100)Cél
 
1Kuzma Kornél21:211:353:544:295:336:498:309:5611:0912:0612:4215:0118:520:00
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG1:352:190:351:041:161:411:261:130:570:362:193:51
20:1920:5821:21
1:270:390:22
2Gosztonyi Bence21:361:303:233:585:136:318:039:1710:3911:3412:0813:4518:17+0:15
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol1:301:530:351:151:181:321:141:220:550:341:374:32
20:2121:0721:35
2:040:460:28
3Gyurász Martin22:531:424:415:176:328:209:5911:3213:1214:1114:4216:0020:31+1:32
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol1:422:590:361:151:481:391:331:400:590:311:184:31
21:4522:3022:52
1:140:450:22
4Deák Péter24:111:474:245:026:207:549:3411:0012:3013:3414:0415:4121:18+2:50
Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG1:472:370:381:181:341:401:261:301:040:301:375:37
22:5623:4924:10
1:380:530:21
5Besenyei Gábor24:492:295:386:147:288:4310:1911:5813:1914:2815:0017:1221:56+3:28
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol2:293:090:361:141:151:361:391:211:090:322:124:44
23:3324:2424:48
1:370:510:24
6Tromposch Ákos27:202:044:495:277:328:5710:3313:2515:1316:5317:3119:2424:32+5:59
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz2:042:450:382:051:251:362:521:481:400:381:535:08
26:0926:5527:20
1:370:460:24
7Hocza Krisztián29:032:035:095:426:5511:1412:5414:4015:5917:0217:3420:5125:52+7:42
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz2:033:060:331:134:191:401:461:191:030:323:175:01
27:1628:4129:03
1:241:250:21
8Korán Tamás34:004:388:088:429:5614:1516:1117:4219:0620:0920:3623:5530:00+12:39
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz4:383:300:341:144:191:561:311:241:030:273:196:05
32:3533:3233:59
2:350:570:27
9Szőnyeg Bence39:153:2110:3311:1512:5014:2916:5525:3227:1028:4929:2631:2236:24+17:54
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz3:217:120:421:351:392:268:371:381:390:371:565:02
38:0238:5139:15
1:380:490:23
10Végh Bence48:2410:3214:5415:3218:2220:4923:4829:5932:1734:5436:3338:2244:43+27:03
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz10:324:220:382:502:272:596:112:182:371:391:496:21
46:5347:5448:24
2:101:010:29
11Radó Martin1:12:0624:5334:2634:5836:4145:1647:3153:4356:1058:371:00:121:01:561:08:26+50:45
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz24:539:330:321:438:352:156:122:272:271:351:446:30
1:10:221:11:321:12:06
1:561:100:33
 
 
 
F-VI [Fiú VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (5)
HelyNévIdőKül.
1(54)2(53)3(52)4(37)5(41)6(42)7(40)8(51)9(43)10(44)11(36)12(49)
13(46)14(45)15(55)16(47)17(48)18(100)Cél
 
1Hegedűs Péter22:190:350:581:553:214:184:456:177:488:4510:0211:3812:400:00
Tata Eötvös József Gimnázium és Kol0:350:230:571:260:570:271:321:310:571:171:361:02
14:0018:1719:1719:5021:0221:5622:19
1:204:171:000:331:120:540:22
2Bakonyi Steven25:380:451:102:063:394:475:237:189:0410:0511:2613:0614:25+3:19
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz0:450:250:561:331:080:361:551:461:011:211:401:19
15:5220:4922:0122:5224:0825:0425:37
1:274:571:120:511:160:560:33
3Prógli Martin46:150:461:203:084:585:576:368:4211:1016:1717:3120:1522:23+23:56
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz0:460:341:481:500:590:392:062:285:071:142:442:08
23:5041:3142:3543:3744:5145:5046:15
1:2717:411:041:021:140:590:24
4Varga Benjamin49:171:121:463:315:266:297:0611:3014:5219:2020:3023:1425:23+26:58
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz1:120:341:451:551:030:374:243:224:281:102:442:09
26:4944:3545:3846:3647:5548:4949:16
1:2617:461:030:581:190:540:27
5Hamza Dávid50:141:204:266:2210:2712:2413:1617:1420:2422:1624:4927:3630:46+27:55
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz1:203:061:564:051:570:523:583:101:522:332:473:10
34:1639:5544:2546:5248:3549:4850:13
3:305:394:302:271:431:130:25
 
 
 
Nyílt-A kategória haladóknak (1)
HelyNévIdőKül.
1(54)2(53)3(52)4(37)5(41)6(42)7(40)8(51)9(43)10(44)11(36)12(49)
13(46)14(45)15(55)16(47)17(48)18(100)Cél
 
1Wengrin Ágnes23:450:461:122:173:554:525:217:038:439:5010:5612:3713:430:00
TTE Tipo0:460:261:051:380:570:291:421:401:071:061:411:06
15:0419:3320:3721:1422:2923:1723:45
1:214:291:040:371:150:480:28
 
 
 
Nyílt-B kategória kezdőknek (1)
HelyNévIdőKül.
1(53)2(32)3(33)4(43)5(44)6(42)7(49)8(50)9(39)10(100)Cél
 
Zubek Tímeahiba------------------------------10:3917:4421:4023:1123:490:00
Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz10:397:053:561:310:38
2:088:3313:0219:58
*38*52*37*34