2018-04-27-DiákolimpiaP 2018.04.27. 16:02
Rendező: Gerecse Tájfutó ClubHonlap: http://ttt-tata.hu
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
N-II [Női II. kat. - 2007 és később születettek] (21)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Mészáros Nóra4642187Ászár Jászai Mari Általános Iskola13:240:00
2Rigla Regina Amarilla4616473Komárom Feszty Árpád Általános Iskola15:41+2:17
3Mauer Luca45614Tatabánya Szent Margit Általános Iskola15:56+2:32
4Nagy Eszter8655947Tatabánya Bánhidai Jókai Mór Ált Isk18:45+5:21
5Strausz Barbara4612232Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola20:42+7:18
 
 
 
N-III [Női III. kat. - 2005-2006 között született] (23)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Ódor Laura1060406Tata Talentum Általános Iskola16:110:00
2Hilyák Lili4612215Komárom Feszty Árpád Általános Iskola39:36+23:25
3Kovács Orsolya4612219Komárom Feszty Árpád Általános Iskola45:33+29:22
4Simon Vanda Erika4616461Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola48:19+32:08
5Tóth Alexandra4612227Komárom Feszty Árpád Általános Iskola54:24+38:13
 
 
 
N-IV [Női IV. kat. - 2003-2004 között született] (26)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Faggyas Zsófia1396223Tata Talentum Általános Iskola26:260:00
2Balogh Zorka1031211Tata Kőkúti Ált Isk, Fazeka u. tagi26:44+0:18
3Farkas Lilla Flóra4616482Komárom Feszty Árpád Általános Iskola38:16+11:50
4Herman Friderika4714902Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola44:19+17:53
5Halász Boglárka4642162Bakonysz.hely Bendek Elek Általános Iskola46:58+20:32
 
 
 
N-V [Női V. kat. - 2001-2002 között született] (6)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Gillich Luca7020813Tata Eötvös József Gimnázium és Kol27:080:00
2Gordos Barbara4642147Tatabánya Árpád Gimnázium27:25+0:17
3Stanga Sára4642148Tatabánya Árpád Gimnázium27:29+0:21
4Link Ágnes4714854Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz39:16+12:08
5Ujj Laura Denissza4714874Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz57:03+29:55
 
 
 
N-VI [Női VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (6)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Dudás Anna Klaudia7000705Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz28:260:00
2Závogyán Csilla4714890Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz38:18+9:52
3Anderla Angelika4714892Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz44:17+15:51
4Lestár Zita4612217Tata Eötvös József Gimnázium és Kol50:08+21:42
5Kiss Olimpia Kitti4714899Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz1:03:13+34:47
 
 
 
F-II [Fiú II. kat. - 2007 és később születettek] (20)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Nagy Bence8655948Tatabánya Szent Margit Általános Iskola10:320:00
2Eipl Richárd8070103Tatabánya Sárberki Általános Iskola14:30+3:58
3Cserna Levente8655950Tatabánya Óvárosi Általános Iskola15:16+4:44
4Csonka Ábel4642130Baj Szent István NN Ált Iskola19:27+8:55
5Bata Bálint4642218Ászár Jászai Mari Általános Iskola20:47+10:15
 
 
 
F-III [Fiú III. kat. - 2005-2006 között született] (27)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Bata Barnabás4642208Ászár Jászai Mari Általános Iskola14:320:00
2Vörös Vendel Jenő4642149Baj Szent István NN Ált Iskola14:37+0:05
3Bordács Krisztián1050801Tatabánya Sárberki Általános Iskola17:44+3:12
4Mauer Máté45604Tatabánya Szent Margit Általános Iskola17:54+3:22
5Kiss Benedek4642219Baj Szent István NN Ált Iskola21:00+6:28
 
 
 
F-IV [Fiú IV. kat. - 2003-2004 között született] (27)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Cserna András Máté8656996Tatabánya Óvárosi Általános Iskola18:570:00
2Eipl András8000425Tatabánya Sárberki Általános Iskola19:26+0:29
3Sárosi Bernát4616467Tatabánya Szent Margit Általános Iskola21:39+2:42
4Csonka Levente4642214Baj Szent István NN Ált Iskola23:11+4:14
5Mayer Martin Balázs4642122Baj Szent István NN Ált Iskola25:41+6:44
 
 
 
F-V [Fiú V. kat. - 2001-2002 között született] (14)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Kuzma Kornél4714875Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG21:210:00
2Gosztonyi Bence4612239Tata Eötvös József Gimnázium és Kol21:36+0:15
3Gyurász Martin4612216Tata Eötvös József Gimnázium és Kol22:53+1:32
4Deák Péter8644533Tatabánya SZC Bánki Donát-Péch Antal SzG24:11+2:50
5Besenyei Gábor4616474Tata Eötvös József Gimnázium és Kol24:49+3:28
 
 
 
F-VI [Fiú VI. kat. - 2000 és előbb születettek] (6)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Hegedűs Péter1555059Tata Eötvös József Gimnázium és Kol22:190:00
2Bakonyi Steven4714898Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz25:38+3:19
3Prógli Martin4714880Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz46:15+23:56
4Varga Benjamin4714906Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz49:17+26:58
5Hamza Dávid4714912Komárom Tatabányai SZC Kultsár I Sz/Sz50:14+27:55