Országos Diákolimpia és Honvéd kupa 2018Szo 2018.05.26. 22:03
Eredmények - Rövidtávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
FII (55)1,1 km 25 m12 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
6Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabánya10:21+2:56
7Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya10:26+3:01
27Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Óvárosi ÁITatabánya15:34+8:09
29Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszár16:34+9:09
 
 
FIII. (61)1,2 km 30 m13 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
10Bata BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszár12:02+3:03
18Vörös Vendel JenőTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBaj14:23+5:24
21Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBaj14:34+5:35
32Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya16:18+7:19
Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabányahiba
 
 
FIV. (69)1,9 km 60 m17 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
23ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabánya20:51+5:29
32Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Óvárosi ÁITatabánya22:51+7:29
Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBajDisq
Sárossi BernátGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabányan.i.
 
 
FV. (61)2,3 km 80 m18 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
24Gyurász MartinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata24:15+6:17
41Gosztonyi BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata31:26+13:28
45Kuzma KornélGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Bánki-PéchSZGTatabánya33:37+15:39
47Besenyei GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata36:10+18:12
Deák PéterGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Bánki-PéchSZGTatabányahiba
 
 
FVI. (34)2,4 km 95 m18 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
28Hamza DávidTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom70:13+54:08
29Prógli MartinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom84:34+68:29
30Varga BenjáminTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom86:35+70:30
Bakonyi StevenTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomáromn.i.
 
 
NII. (48)1,1 km 25 m11 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
26Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya25:14+16:25
33Strausz BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBakonyszh.Benedek ÁIBakonyszombathely30:57+22:08
39Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó ClubBánhidai Jókai M. ÁITatabánya36:49+28:00
Mészáros NóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszárnfb
 
 
NIII. (46)1,1 km 30 m13 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
9Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó ClubTata Talentum KT ÁIGTata10:17+2:32
37Simon Vanda ErikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBakonyszh.Benedek ÁIBakonyszombathely22:34+14:49
 
 
NIV. (58)1,6 km 40 m15 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
32Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó ClubTata Kőkúti ÁITata23:11+10:33
36Faggyas ZsófiaTTE Tipo Tájfutó és KörnyezetvédőTata Talentum KT ÁIGTata26:13+13:35
54Halász BoglárkaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBakonyszh.Benedek ÁIBakonyszombathely60:39+48:01
55Herman FriderikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBakonyszh.Benedek ÁIBakonyszombathely78:39+66:01
 
 
NV. (51)2,1 km 60 m18 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
34Gordos BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányai Árpád GTatabánya28:01+10:33
37Gillich LucaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata28:18+10:50
Ujj Laura DenisszaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomáromdisq.
Link ÁgnesTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomáromn.i.
 
 
NVI. (27)2,2 km 95 m18 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
15Dudás Anna KlaudiaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom32:31+12:09
21Lestár ZitaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata46:32+26:10
22Kiss Olimpia KittiTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom73:06+52:44
23Závogyán CsillaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom77:08+56:46
24Anderla AngelikaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTbánya Kultsár I.SZGKomárom88:09+67:47