Országos Diákolimpia és Honvéd kupa 2018V 2018.05.27. 15:57
Eredmények - Normáltávkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
FII (58)1,7 km 30 m6 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
5Eipl RichárdGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabánya15:34+3:09
19Nagy BenceGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya20:52+8:27
26Cserna LeventeGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Óvárosi ÁITatabánya24:55+12:30
43Bata BálintTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszár36:13+23:48
 
 
FIII. (61)3,3 km 40 m9 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
18Bata BarnabásTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszár39:09+17:48
19Kiss BenedekTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBaj39:10+17:49
22Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabánya40:17+18:56
47Mauer MátéGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya71:17+49:56
Vörös Vendel JenőTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBajhiba
 
 
FIV. (70)5,1 km 220 m12 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
33Cserna András MátéGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Óvárosi ÁITatabánya66:52+24:23
42Csonka LeventeTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoBaji Szent István ÁIBaj83:43+41:14
ifj. Eipl AndrásGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Sárberki ÁITatabányahiba
Sárossi BernátGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabányan.i.
 
 
FV. (60)6,8 km 350 m16 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
24Kuzma KornélGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Bánki-PéchSZGTatabánya85:00+33:22
38Deák PéterGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Bánki-PéchSZGTatabánya112:21+60:43
40Gosztonyi BenceTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata122:38+71:00
45Besenyei GáborTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata196:51+145:13
48Gyurász MartinTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTata Eötvös J. GTata211:00+159:22
 
 
NII. (47)1,8 km 20 m6 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
19Nagy EszterGTC Gerecse Tájfutó ClubBánhidai Jókai M. ÁITatabánya28:21+8:45
23Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó ClubTbánya Szt Margit ÁITatabánya31:45+12:09
Mészáros NóraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoÁszári Jászai M. ÁIÁszárn.i.
 
 
NIII. (46)2,8 km 40 m9 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
12Ódor LauraGTC Gerecse Tájfutó ClubTata Talentum KT ÁIGTata36:45+17:40
 
 
NIV. (56)4,4 km 200 m12 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
Balogh ZorkaGTC Gerecse Tájfutó ClubTata Kőkúti ÁITatanfb
 
 
NV. (46)5,1 km 300 m13 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
Gordos BarbaraTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoTatabányai Árpád GTatabányahiba
 
 
NVI (23)6,1 km 350 m17 ep
HelyNévKlubIskolaTelepülésIdőKül.
18Lestár ZitaTTT Tatai Tömegsport és Tájfutó HoEötvös J. GTata163:23+116:18