2017-04-07-KEM-DOLK 2017.04.04. 8:12
Komárom-Esztergom Megyei DIÁKOLIMPIAKomárom, Monostori Erőd
Rajtlista kategóriánkéntkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Fiú II. korcsoport (2006-ban és később született) (13)1,8 km9 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
12:00Eipl Richárd461649007Sárberki Ált Isk, Tatabánya
24:00Kis Kende Ágoston461222807Széchenyi I. Ált Isk Tatabánya
36:00Helbert Ryan462759606Jászai Mari Ált Isk, Ászár
48:00Cserna Levente461646507Óvárosi Ált Isk, Tatabánya
510:00Turóczy Zalán462755806Jászai Mari Ált Isk, Ászár
612:00Horváth Zoltán461220107Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
714:00Tóth Lőrinc Gyula462758507Jászai Mari Ált Isk, Ászár
816:00Nagy Bence446007Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
918:00Bata Bálint462758408Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1020:00Kovács András462755106Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1122:00Mócher Samu Csanád462756307Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1224:00Méhes Gergely462755907Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1326:00Fikner Benedek464214506Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
 
 
Fiú III. korcsoport (2004-2005 -ben született) (25)2,8 km13 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
11:00Kocsi Gábor461221004Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
23:00Bujdosó Martin462756604Jászai Mari Ált Isk, Ászár
35:00Kiss Benedek461648305Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
47:00Hnizda Dénes462758704Jászai Mari Ált Isk, Ászár
59:00Koblencz Kristóf461224005Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
611:00Gábor Balázs Norbert462755704Jászai Mari Ált Isk, Ászár
713:00Csonka Levente461220304Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
815:00Cserna András Máté139627804Óvárosi Ált Isk, Tatabánya
917:00Mayer Martin461221104Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1019:00Eipl András ifj.461222104Sárberki Ált Isk, Tatabánya
1121:00Purgel Péter461220404Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1223:00Rumi József462756905Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1325:00Zwickl Dániel461648804Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1427:00Wolf Gábor462758205Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1529:00Vörös Vendel461223905Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1631:00Bordács Krisztián105080105Sárberki Ált Isk, Tatabánya
1733:00Bognár Balázs461222205Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1835:00Mauer Máté461648105Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
1937:00Gjika Edmond462759705Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2039:00Pőcze Balázs464213904Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2141:00Halász Péter462757104Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2243:00Mann Ádám462759405Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2345:00Farsang Szabolcs462758605Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2447:00Bencsik Zsombor464213405Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
2549:00Török Bence462756505Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
 
 
Fiú IV. korcsoport (2002-2003 -ban született) (13)3,4 km15 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
110:00Fekete Roland462756802Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
212:00Orosz Tamás462756102Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
314:00Szomorkovics Dominik462757902Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
416:00Kempl Barnabás462756003Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
518:00Dózsa Gábor462757702Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
620:00Vida Mátyás462758303Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
722:00Vincze Mátyás462757502Jászai Mari Ált Isk, Ászár
824:00Túri Csaba461222503Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
926:00Tolnai Dávid462759503Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1028:00Hermann Levente461647603Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1130:00Bella Erik462759002Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1232:00Kuzma Kornél461646802Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
1334:00Borbely Attila461647303Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
 
 
Fiú V. korcsoport (2000-2001 -ben született) (11)3,6 km16 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
19:00Korán Tamás461647801TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
211:00Gajda Károly461220801Eötvös J. Gimnázium, Tata
313:00Hocza Krisztián461648901TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
415:00Deák Péter461647701Bánki D. Műsz. Szakgimn. Tatab
517:00Würtz Tamás461648201TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
619:00Besenyei Gábor461647501Eötvös J. Gimnázium, Tata
721:00Hamza Dávid461646700TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
823:00Bacskai Máté461222900Református Gimnázium, Tata
925:00Progli Martin461646300TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
1027:00Hegedűs Péter155505900Eötvös J. Gimnázium, Tata
1129:00Bokodi Ábel461222701Bánki D. Műsz. Szakgimn. Tatab
 
 
Fiú VI. korcsoport (1999-ben és előbb született) (8)3,9 km18 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
121:00Rideg Patrik461223898TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
223:00Bucsek Barnabás461646199Református Gimnázium, Tata
325:00Somogyi Zoltán461221398TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
427:00Both András799122199Jókai M. Gimnázium, Komárom
529:00Lakatos Bence461222398TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
631:00Horváth Balázs461220799Eötvös J. Gimnázium, Tata
733:00Eck László461223698TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
835:00Nyári András461221698TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
 
 
Lány II. korcsoport (2006-ban és később született) (9)1,4 km8 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
12:00Kovács Kata462759308Jászai Mari Ált Isk, Ászár
24:00Bordács Mónika120070107Sárberki Ált Isk, Tatabánya
36:00Mauer Luca461221510Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
48:00Ódor Laura106040606Talentum Ált Isk, Tata
510:00Vida Johanna462758807Jászai Mari Ált Isk, Ászár
612:00Nagy Eszter461646909Jókai M. Ált Isk, Tatabánya
714:00Horváth Dorottya461220209Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
816:00Haklits Hanga Hanna462755407Jászai Mari Ált Isk, Ászár
918:00Szebeni Dorina461221706Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
 
 
Lány III. korcsoport (2004-2005 -ben született) (11)2,4 km12 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
110:00Horváth Csenge464213104Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
212:00Óvári Eszter461223405Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj
314:00Horváth Ágnes461647204Szt Margit Ált Isk, Tatabánya
416:00Ősz Szabina462758104Jászai Mari Ált Isk, Ászár
518:00Faggyas Zsófia139622304Talentum Ált Isk, Tata
620:00Budai Kíra462756705Jászai Mari Ált Isk, Ászár
722:00Bertalanits Enikő462759804Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
824:00Bognár Eszter462759904Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
926:00Kristály Tímea462757404Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
1028:00Domján Vanessza462756205Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
1130:00Horváth Alíz462760005Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
 
 
Lány IV. korcsoport (2002-2003 -ban született) (13)2,9 km14 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
13:00Skrován Lilla461221203Vértesszőlősi Ált. Isk.
25:00Gálos Luca462755302Jászai Mari Ált Isk, Ászár
37:00Kelemen Dóra461648603Vértesszőlősi Ált. Isk.
49:00Takács Kitti462755503Jászai Mari Ált Isk, Ászár
511:00Bojtos Beatrix461221903Vértesszőlősi Ált. Isk.
613:00Gillich Luca702081302Református Gimnázium, Tata
715:00Balogh Zorka103121103Fazekas Ált Isk., Tata
817:00Komenda Virág462755603Jászai Mari Ált Isk, Ászár
919:00Csonka Ella462758003Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1021:00Pásztor Nikoletta462756403Jászai Mari Ált Isk, Ászár
1123:00Szabó Loretta462759103Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
1225:00Szalai Zita462758903Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
1327:00Krüpl Vanda462759203Feszty Árpád Ált Isk. Komárom
 
 
Lány V. korcsoport (2000-2001 -ben született) (7)3,5 km16 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
112:00Fábián Szilvia461648701Eötvös J. Gimnázium, Tata
214:00Gordos Barbara461647101Árpád Gimnázium, Tatabánya
316:00Lestár Anett461648500Eötvös J. Gimnázium, Tata
418:00Schlepp Lili461648400Árpád Gimnázium, Tatabánya
520:00Dudás Anna700070500TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
622:00Akli Sára461646600Árpád Gimnázium, Tatabánya
724:00Stanga Sára461223301Árpád Gimnázium, Tatabánya
 
 
Lány VI. korcsoport (1999-ben és előbb született) (5)4,0 km17 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
123:00Szvétecz Boglárka799092499Jókai M. Gimnázium, Komárom
225:00Lestár Zita461647498Eötvös J. Gimnázium, Tata
327:00Szénássy Marianna461647998TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
429:00Gillich Dóra799051699Református Gimnázium, Tata
531:00Csige Enikő461647098TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
 
 
Nyílt rövid pálya - Lányok részére (5)1,7 km12 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
111:00Suhajda Flóra461648099TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
213:00Windoch Leila461221801TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
315:00Kravecz Nóra461220502TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
417:00Liszkai Krisztina461646200TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
519:00Závogyán Csilla461221400TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom
 
 
Nyílt hosszú pálya - Fiúk részére (3)3,7 km19 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
116:00Hunyadi István2088234SFC Széchenyi István Egyetem SE
218:00Imeli János363463MSE Megalódusz SE
320:00Vida István2088260SAS Silvanus Sportegyesület
 
 
Nyílt hosszú pálya - Lányok részére (3)3,7 km19 ep
Sorsz.RajtNévSI számSzülKlub
126:00Karsai Klára45422OSC Orvosegyetem Sport Club
228:00Silye Tímea2014505SAS Silvanus Sportegyesület
330:00Wengrin Ágnes4545569TTE TIPO Tájfutó és KVE