2017-04-07-KEM-DOLP 2017.04.07. 14:26
Komárom-Esztergom Megyei DIÁKOLIMPIAKomárom, Monostori Erőd
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Fiú II. korcsoport (2006-ban és később született) (12)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Nagy Bence4460Szt Margit Ált Isk, Tatabánya13:420:00
2Kis Kende Ágoston4612228Széchenyi I. Ált Isk Tatabánya18:33+4:51
3Eipl Richárd4616490Sárberki Ált Isk, Tatabánya20:30+6:48
4Bata Bálint4627584Jászai Mari Ált Isk, Ászár28:33+14:51
5Turóczy Zalán4627558Jászai Mari Ált Isk, Ászár28:59+15:17
6Méhes Gergely4627559Jászai Mari Ált Isk, Ászár36:34+22:52
 
Fikner Benedek4642145Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Horváth Zoltán4612201Szt Margit Ált Isk, Tatabányahiba
Helbert Ryan4627596Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Kovács András4627551Jászai Mari Ált Isk, Ászárnfb
Takács Bálint4627590Jászai Mari Ált Isk, Ászárnfb
Tóth Lőrinc Gyula4627585Jászai Mari Ált Isk, Ászárnfb
 
 
 
Fiú III. korcsoport (2004-2005 -ben született) (26)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Vörös Vendel4612239Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj18:250:00
2Eipl András ifj.4612221Sárberki Ált Isk, Tatabánya22:13+3:48
3Csonka Levente4612203Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj24:14+5:49
4Mauer Máté4616481Szt Margit Ált Isk, Tatabánya24:17+5:52
5Bordács Krisztián1050801Sárberki Ált Isk, Tatabánya24:56+6:31
6Koblencz Kristóf4612240Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj27:41+9:16
7Kocsi Gábor4612210Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj27:50+9:25
8Kiss Benedek4616483Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj27:52+9:27
9Bujdosó Martin4627566Jászai Mari Ált Isk, Ászár29:49+11:24
10Török Bence4627565Feszty Árpád Ált Isk. Komárom34:58+16:33
11Halász Péter4627571Feszty Árpád Ált Isk. Komárom36:55+18:30
12Mayer Martin4612211Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj37:22+18:57
13Bognár Balázs4612222Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj44:45+26:20
14Rumi József4627569Jászai Mari Ált Isk, Ászár54:43+36:18
 
Cserna András Máté1396278Óvárosi Ált Isk, Tatabányahiba
Gábor Balázs Norbert4627557Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Farsang Szabolcs4627586Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Zwickl Dániel4616488Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Bajhiba
Bata Barnabás4627563Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Polgár Bence4627575Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Fekete Noebert4627587Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Purgel Péter4612204Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Bajhiba
Gjika Edmond4627597Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Pőcze Balázs4642139Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Wolf Gábor4627582Jászai Mari Ált Isk, Ászárnfb
Bencsik Zsombor4642134Feszty Árpád Ált Isk. Komáromnfb
 
 
 
Fiú IV. korcsoport (2002-2003 -ban született) (10)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Kuzma Kornél4616468Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj24:460:00
2Hermann Levente4616476Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj30:43+5:57
3Dózsa Gábor4627577Feszty Árpád Ált Isk. Komárom41:12+16:26
4Tolnai Dávid4627595Jászai Mari Ált Isk, Ászár53:04+28:18
 
Kempl Barnabás4627560Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Szomorkovics Dominik4627579Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Orosz Tamás4627561Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Fekete Roland4627568Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Túri Csaba4612225Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Bajhiba
Borbely Attila4616466Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Bajnfb
 
 
 
Fiú V. korcsoport (2000-2001 -ben született) (9)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Hegedűs Péter1555059Eötvös J. Gimnázium, Tata24:480:00
2Bacskai Máté4612229Református Gimnázium, Tata31:36+6:48
3Deák Péter4616477Bánki D. Műsz. Szakgimn. Tatab33:23+8:35
4Bokodi Ábel4612227Bánki D. Műsz. Szakgimn. Tatab45:48+21:00
5Besenyei Gábor4616475Eötvös J. Gimnázium, Tata51:33+26:45
6Gajda Károly4612208Eötvös J. Gimnázium, Tata1:03:55+39:07
7Hamza Dávid4616467TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom1:21:13+56:25
 
Jánó Péter4616478TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
Hocza Krisztián4616489TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
 
 
 
Fiú VI. korcsoport (1999-ben és előbb született) (8)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Bucsek Barnabás4616461Református Gimnázium, Tata25:070:00
2Both András7991221Jókai M. Gimnázium, Komárom31:53+6:46
3Horváth Balázs4612207Eötvös J. Gimnázium, Tata32:29+7:22
4Nyári András4612216TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom41:32+16:25
5Rideg Patrik4612238TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom43:16+18:09
 
Lakatos Bence4612223TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
Somogyi Zoltán4612213TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
Eck László4612236TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
 
 
 
Lány II. korcsoport (2006-ban és később született) (9)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Ódor Laura1060406Talentum Ált Isk, Tata10:410:00
2Bordács Mónika1200701Sárberki Ált Isk, Tatabánya19:19+8:38
3Horváth Dorottya4612202Szt Margit Ált Isk, Tatabánya22:40+11:59
4Haklits Hanga Hanna4627554Jászai Mari Ált Isk, Ászár23:05+12:24
5Szebeni Dorina4612217Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj24:21+13:40
6Nagy Eszter4616469Jókai M. Ált Isk, Tatabánya24:40+13:59
7Mauer Luca4612215Szt Margit Ált Isk, Tatabánya32:58+22:17
 
Vida Johanna4627588Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Kovács Kata4627593Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
 
 
 
Lány III. korcsoport (2004-2005 -ben született) (9)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Bertalanits Enikő4627598Feszty Árpád Ált Isk. Komárom23:550:00
2Faggyas Zsófia1396223Talentum Ált Isk, Tata28:37+4:42
3Bognár Eszter4627599Feszty Árpád Ált Isk. Komárom36:16+12:21
4Horváth Ágnes4616472Szt Margit Ált Isk, Tatabánya44:59+21:04
5Budai Kíra4627567Jászai Mari Ált Isk, Ászár51:53+27:58
6Ősz Szabina4627581Jászai Mari Ált Isk, Ászár55:42+31:47
7Óvári Eszter4612234Szt Istv Ném Nem Ált Isk, Baj1:09:15+45:20
 
Horváth csenge4642131Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Horváth Alíz4627600Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
 
 
 
Lány IV. korcsoport (2002-2003 -ban született) (11)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Skrován Lilla4612212Vértesszőlősi Ált. Isk.26:200:00
2Bojtos Beatrix4612219Vértesszőlősi Ált. Isk.27:50+1:30
3Gillich Luca7020813Református Gimnázium, Tata29:34+3:14
4Komenda Virág4627556Jászai Mari Ált Isk, Ászár37:07+10:47
5Krüpl Vanda4627592Feszty Árpád Ált Isk. Komárom37:17+10:57
6Szalai Zita4627589Feszty Árpád Ált Isk. Komárom39:28+13:08
7Balogh Zorka1031211Fazekas Ált Isk., Tata49:20+23:00
 
Csonka Ella4627580Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Takács Kitti4627555Jászai Mari Ált Isk, Ászárhiba
Szabó Loretta4627591Feszty Árpád Ált Isk. Komáromhiba
Pásztor Nikoletta4627564Jászai Mari Ált Isk, Ászárnfb
 
 
 
Lány V. korcsoport (2000-2001 -ben született) (6)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Dudás Anna7000705TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom28:290:00
2Gordos Barbara4616471Árpád Gimnázium, Tatabánya34:48+6:19
3Fábián Szilvia4616487Eötvös J. Gimnázium, Tata36:29+8:00
4Schlepp Lili4616484Árpád Gimnázium, Tatabánya37:27+8:58
5Stanga Sára4612233Árpád Gimnázium, Tatabánya51:30+23:01
6Lestár Anett4616485Eötvös J. Gimnázium, Tata1:11:07+42:38
 
 
 
Lány VI. korcsoport (1999-ben és előbb született) (4)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Lestár Zita4616474Eötvös J. Gimnázium, Tata45:560:00
2Szvétecz Boglárka7990924Jókai M. Gimnázium, Komárom47:35+1:39
3Gillich Dóra7990516Református Gimnázium, Tata1:06:22+20:26
 
Szénássy Marianna4616479TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromhiba
 
 
 
Nyílt rövid pálya - Lányok részére (3)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Windoch Leila4612218TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom33:140:00
2Suhajda Flóra4616480TSZC Kultsár I. SzakG, Komárom35:11+1:57
 
Liszkai Krisztina4616462TSZC Kultsár I. SzakG, Komáromnfb
 
 
 
Nyílt hosszú pálya - Fiúk részére (3)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Hunyadi István2088234SFC Széchenyi István Egyetem SE31:270:00
2Vida István2088260SAS Silvanus Sportegyesület47:06+15:39
3Imeli János363463MSE Megalódusz SE53:37+22:10
 
 
 
Nyílt hosszú pálya - Lányok részére (3)
HelyNévSI számKlubIdőKül.
1Silye Tímea2014505SAS Silvanus Sportegyesület27:430:00
2Wengrin Ágnes45455TTE TIPO Tájfutó és KVE34:26+6:43
3Karsai Klára45422OSC Orvosegyetem Sport Club56:37+28:54