1 | Egyed Botond, Pálinkás Ármin | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 36:31 | 0:00 |
2 | Szarvas Péter István, Volter László | 115 Naturland / Graboplast | FIÚ-14 | 36:35 | +0:04 |
3 | Szűcs Gellért, Janszky Bálint | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-16 | 37:25 | +0:54 |
4 | Ferenci Baján Kán, Csereklyei Áron | 111 Lábatlani Sirályok /Tatai Hódy | FIÚ-16 | 37:37 | +1:06 |
4 | Mayer Hunor, Takács Péter | 211 Vitál Club / Graboplast | FIÚ-14 | 37:37 | +1:06 |
6 | Környei Bendegúz, Gerencsér Nándor | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 38:22 | +1:51 |
7 | Hudi-Kadler Panni, Moór Mirtill | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 39:15 | +2:44 |
8 | Horváth Szilárd, Neuvirth Tamás | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-14 | 39:44 | +3:13 |
9 | Bozóki Zénó, Glöckl Milán | 100 Angyalföldi Vizisport Egyesüle | FIÚ-12 | 39:45 | +3:14 |
10 | Keller-Bittó Dimitri, Tóth Zalán | 109 Kovács K. / Oroszlány | FIÚ-16 | 39:47 | +3:16 |
11 | Gábor Luca, Gábor Tímea | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | LÁNY-14 | 39:53 | +3:22 |
12 | Bacsányi Krisztina, Leskó Vivien | 116 Oroszlányi Kajak SE | LÁNY-16 | 39:58 | +3:27 |
13 | Bella Viktor András, Bárkányi Barna | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | FIÚ-14 | 40:18 | +3:47 |
14 | Kolozsvári Lili, Zatykó Panka | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 40:28 | +3:57 |
15 | Brázik Zsombor Noel, Kerekes Robin | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-12 | 40:31 | +4:00 |
16 | Schattinger Zsófia, Leskó Lili | 116 Oroszlányi Kajak SE | LÁNY-12 | 40:35 | +4:04 |
16 | Mészáros Ágoston Mór, Pálfai Domonkos | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 40:35 | +4:04 |
18 | Bán Regő, Csapó Tamás | 115 Naturland / Graboplast | FIÚ-14 | 40:48 | +4:17 |
19 | Zákány Máté, Tóth Csanád | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-16 | 41:00 | +4:29 |
20 | Haltrich Hunor, Somogyi Bálint | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-12 | 41:16 | +4:45 |
21 | Bencsics Kornél, Csiszár Márk | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 41:37 | +5:06 |
22 | Dudits Gábor Zsigmond, Németh-Gy Bercel | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 41:40 | +5:09 |
23 | Potyondi Zétény, Nagy Levente | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 41:58 | +5:27 |
24 | Németh Ádám, Jankó Máté | 115 Naturland / Graboplast | FIÚ-12 | 42:17 | +5:46 |
25 | Holényi Zalán, Vadkerti Koppány | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | FIÚ-12 | 42:20 | +5:49 |
26 | Hompoth-Ramm Hunor, Tóth Kristóf | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 42:31 | +6:00 |
27 | Sátor Kolos Lénárd, Hoffer Áron | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 42:42 | +6:11 |
28 | Élő Nóra, Szabó Zóra | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 42:53 | +6:22 |
28 | Kolozsvári György, Herk Bence Ádám | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 42:53 | +6:22 |
30 | Báthori-Horváth Barnabás, Szabó Bendegúz | 103 Győrzámolyi K4 VSE | FIÚ-14 | 43:11 | +6:40 |
31 | Szukenyik Balázs, Nagy Dávid | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 43:48 | +7:17 |
32 | Miklós Gyula Medárd, Ludvig Viktor | 103 Győrzámolyi K4 VSE | FIÚ-12 | 43:56 | +7:25 |
33 | Bocskay Panni, Farkas Nóra | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | LÁNY-12 | 44:26 | +7:55 |
34 | Csáki-Fodor András, Baraksó Zsombor | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 44:29 | +7:58 |
35 | Vajda Adél, Putsel Bálint | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 44:33 | +8:02 |
36 | Pádár Szonja, Szeglet Bíborka | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 44:52 | +8:21 |
37 | Németh Rozina Mira, Gombás Alíz | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-16 | 44:55 | +8:24 |
38 | Nagy Laura Ágota, Gaál Emese | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 45:05 | +8:34 |
39 | Ásványi Emma, Mihályfi Sára | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | LÁNY-14 | 45:07 | +8:36 |
40 | Sági Álmos Koppány, Jakab Bendegúz | 111 Lábatlani Sirályok /Tatai Hódy | FIÚ-12 | 45:11 | +8:40 |
41 | Bublovics Barbara, Szalai Kíra | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | LÁNY-12 | 45:21 | +8:50 |
42 | Szabó Anna, Jeszkel Luca | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-18 | 45:28 | +8:57 |
43 | Kaposi Kata, Morek Ádon | 107 Kovács K. / Vitál Club | FIÚ-16 | 45:31 | +9:00 |
44 | Csécsényi Hanga, Cseres Katalin | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 45:37 | +9:06 |
45 | Szabó Ákos, Tóth Bálint | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | FIÚ-16 | 45:40 | +9:09 |
46 | Luigics Ádám, Schindler Mihály | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-12 | 45:44 | +9:13 |
47 | Nyíri Bernadett, Tasi Sára | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 45:50 | +9:19 |
48 | Szabó Tamás, Lendvai Donát | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-16 | 46:01 | +9:30 |
49 | Vén Patrícia, Hollós Emma | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-16 | 46:07 | +9:36 |
50 | Hudi-Kadler Márton, Hordós Csongor | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 46:13 | +9:42 |
51 | Járomi Maja Panka, Jeszkel Panna | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-16 | 46:16 | +9:45 |
51 | Wojejvodics Bence, Torma Bulcsú | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-12 | 46:16 | +9:45 |
53 | Sklánicz Judit, Nagy Csenge | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 46:32 | +10:01 |
54 | Antal Nimród, Kasza Milán | 111 Lábatlani Sirályok /Tatai Hódy | FIÚ-12 | 46:40 | +10:09 |
55 | Kocziha Benedek Máté, Katona Balázs | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 46:50 | +10:19 |
56 | Fűzér Otilia, Tóth Kamilla | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-18 | 47:26 | +10:55 |
57 | Gotthárd Kincső Róza, Mátrai Flóra | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 47:28 | +10:57 |
58 | Csuport Emma Noémi, Takács Emma | 107 Kovács K. / Vitál Club | LÁNY-12 | 47:30 | +10:59 |
59 | Jászay Zombor, Ódor Rajmund | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 47:43 | +11:12 |
60 | Tihi Bíborka Brigitta, Szabó Nóra | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-12 | 47:53 | +11:22 |
61 | Deli Nóra, Petrik Abigél | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-16 | 48:09 | +11:38 |
62 | Aninger Adél, Garai Zsuzsanna | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-14 | 48:43 | +12:12 |
63 | Szabó Emma Ilona, Nyári Abigél | 103 Győrzámolyi K4 VSE | LÁNY-14 | 48:48 | +12:17 |
64 | Novák Anna Nikoletta, Szabó Tamara | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-14 | 48:49 | +12:18 |
65 | Fogarasi Zalán, Fekete Nimród | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 48:51 | +12:20 |
66 | Cser Zalán Imre, Dömötör Rajmund | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-16 | 48:54 | +12:23 |
67 | Böjte Bence, Wéber Barna | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-16 | 49:03 | +12:32 |
68 | Gazdag Márk, Huszár Bence | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 49:13 | +12:42 |
69 | Baros Illés László, Debreceni Kende | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 49:20 | +12:49 |
70 | Fekete Alex, Szabó Zsombor | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 49:55 | +13:24 |
71 | Tamasics Noel, Póczik Dániel | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 49:56 | +13:25 |
72 | Kerékgyártó Zétény, Zöldvári Gergő | 110 Lábatlani Sirályok VSE | FIÚ-14 | 50:03 | +13:32 |
73 | Király Kátya, Ónodi Lili | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-14 | 50:15 | +13:44 |
74 | Pfann Ramóna, Győrig Adél | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | LÁNY-14 | 50:29 | +13:58 |
75 | Garai Julianna, Hortai Hanna | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-12 | 50:40 | +14:09 |
76 | Széber Luca, Csoma Lilla | 108 Kovács K. / Graboplast | LÁNY-16 | 50:48 | +14:17 |
77 | Horváth-Bolla Elizabet, Kiss Viola | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 51:00 | +14:29 |
78 | Varga Csenge Ilona, Petrik Adelin | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 51:01 | +14:30 |
79 | Németh Míra, Sztanity Lujza | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 51:32 | +15:01 |
80 | Babb Lilien, Németh Csenge | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | LÁNY-14 | 51:50 | +15:19 |
81 | Hakfelner Katalin, Ballagi Luca | 108 Kovács K. / Graboplast | LÁNY-16 | 51:52 | +15:21 |
82 | Nyári Sára Panna, Bognár Liliána | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 52:16 | +15:45 |
83 | Schmidt Levente Gergő, Szalai Barnabás | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 52:17 | +15:46 |
84 | Tótka Beatrix Alekszandr, Imeli Dóra | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | LÁNY-18 | 52:18 | +15:47 |
85 | Szabó Márk Dániel, Dávid Olivér | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 52:28 | +15:57 |
86 | Jeszkel Szófia, Soós Maja | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-14 | 52:34 | +16:03 |
87 | Hindrich Nóra, Sarok Réka | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 52:49 | +16:18 |
88 | Horváth Blanka, Nagy Kincső | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 52:58 | +16:27 |
89 | Vékás Áron, Smeringa Norbert | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 53:08 | +16:37 |
90 | Hoffmann Zóra, Palotás Petra | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-14 | 53:14 | +16:43 |
90 | Palotás Réka, Kozel Sára | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-12 | 53:14 | +16:43 |
92 | Sikesdi Elizabet, Zöldvári Emese | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-16 | 53:33 | +17:02 |
93 | Lakatos Szabolcs, Tóth Martin | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 54:10 | +17:39 |
94 | Bartal-Tóth Fanni, Bartal-Tóth Jank | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-18 | 54:11 | +17:40 |
95 | Keller-Bitó Arlen, Horváth Bence | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 54:12 | +17:41 |
96 | Bálint Noémi, Huszár Szonja | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-12 | 54:15 | +17:44 |
97 | Borbély Zoé, Kadler Kincső | 103 Győrzámolyi K4 VSE | LÁNY-12 | 54:30 | +17:59 |
97 | Gombos Gergő, Pónya Tamás | 117 Tatai Hódy Sportegyesület | FIÚ-14 | 54:30 | +17:59 |
99 | Hajdú Gergő Benedek, Szíjártó Dóra | 210 Vitál Club Székesfehérvár | FIÚ-16 | 54:44 | +18:13 |
100 | Wágner Botond, Tajti Gábor | 116 Oroszlányi Kajak SE | FIÚ-12 | 55:33 | +19:02 |
101 | Erdélyi Júlia, Wierl Elektra | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-16 | 56:23 | +19:52 |
102 | Csereklyei Csenge Dorka, Eninger Alíz | 110 Lábatlani Sirályok VSE | LÁNY-12 | 56:35 | +20:04 |
103 | Válint András, Szabados Balázs | 114 Naturland Mosonmagyaróvári VSE | FIÚ-14 | 56:40 | +20:09 |
104 | Garda Boglárka, Sklánicz Réka | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 58:07 | +21:36 |
105 | Imre Jázmin, Reizer Zsófia | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 59:42 | +23:11 |
106 | Alföldi Anna Boglárka, Maksay-Gál Csill | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-12 | 59:58 | +23:27 |
107 | Tanczos Tamás, Lámer Patrik | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 1:02:33 | +26:02 |
108 | Gazdag Rebeka, Juhász Bianka | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-14 | 1:02:53 | +26:22 |
109 | Boldog Stella Alma, Tóth Anna | 116 Oroszlányi Kajak SE | LÁNY-12 | 1:06:46 | +30:15 |
110 | Tarcsi Sára, Vajda Virág | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | LÁNY-12 | 1:09:29 | +32:58 |
111 | Bíró Kara, Pusztai Csenge | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 1:11:01 | +34:30 |
112 | Marosdi Zsófi, Szabó Ádám | 106 Kovács Katalin Akadémia | FIÚ-12 | 1:12:15 | +35:44 |
113 | Szukenyik Barnabás, Komáromi Botond | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 1:14:35 | +38:04 |
114 | Ballér Janka, Csönge Blanka | 106 Kovács Katalin Akadémia | LÁNY-12 | 1:15:25 | +38:54 |
115 | Nagy Bálint Hunor, Tajti Gábor | 103 Győrzámolyi K4 VSE | FIÚ-12 | 1:16:13 | +39:42 |
116 | Lukács Levente, Baraksó Benedek | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-14 | 1:19:37 | +43:06 |
117 | Gazdag Balázs, Lámer Benett | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-12 | 1:20:49 | +44:18 |
  |
| Lukászy Domonkos, Ballagi Bendegúz | 101 Graboplast Győri Vízisport SE | FIÚ-16 | Disq | |
  |
  |
  |