ROB

Go to content

Main menu:

EREDMÉNYEK / DÖNTŐ
2004. május 16. - Almásfüzitő



Indulók száma: 738 fő (Nő: 271; Férfi: 467)

Hely Név                           Klub                                        Idő

F14E Döntő A (36)  1.650 km   8 ep             
    1 Fehérvári Zsolt               SDS Salgótarjáni Dornyai SE                7:39
    2 Kovács Boldizsár              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE              7:41
    3 Lukács Sebestyén              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           7:47
    4 Fráter Tamás                  SPA Tabáni Spartacus SE                    7:55
    5 Kinde Mátyás                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  7:56
    5 Györgyi Máté                  MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             7:56
    7 Tóth Károly ifj.              THT Tapolcai Honvéd SE                     8:10
    8 Terjéki Miklós                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül           8:24
    9 Garda Dávid                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet           8:34
   10 Pongrácz Ervin                VHS Veszprémi Honvéd SE                    9:13
   11 Tölgyesi Péter                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 9:14
   12 Hráb Dániel                   ETC Egri Testedző Club                     9:17
   13 Kisházi László ifj            HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub           9:32
   14 Pálinló Márton                SZV Szegedi Vasutas SE                     9:38
   15 Filó Bernát                   PTX Pápai SE                               9:46
   15 Beöthy Ádám                   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            9:46
   17 Károlyi Gergely               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           9:57
   18 Vellner Gábor                 SPA Tabáni Spartacus SE                   10:01
   19 Gond Gergely                  MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            10:03
   20 Kovács Domonkos               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             10:22
   21 Barcík Róbert                 BBA KOBRA Bratislava                      10:23
   22 Németh Attila                 SFC Széchenyi Főiskola SC                 10:30
   23 Tölgyesi Ákos ifj.            VHS Veszprémi Honvéd SE                   10:31
   24 Jenes Géza                    MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            10:37
   25 Szivák András                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             10:54
   26 Nagy Kristóf                  SPA Tabáni Spartacus SE                   11:35
   27 Tölgyesi Tamás                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                11:44
   28 Nagy Attila                   PVS Pécsi Vasutas SK                      11:50
   29 Kovács Sebestyén              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             12:08
   30 Kelemeny Máté                 ETC Egri Testedző Club                    12:23
   31 Lápossy Péter                 PVS Pécsi Vasutas SK                      13:25
   32 Béres László                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 13:34
   33 Gadolla Gergely               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          14:08

      Morvai András                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                hiba
      Morandini Miklós              SPA Tabáni Spartacus SE                    hiba
      Szöllősi Bence                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 hiba

F14E Döntő B (15)  1.600 km   8 ep             
    1 Rebák Csaba                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           9:57
    2 Baumholczer Máté              PVS Pécsi Vasutas SK                      10:48
    3 Farkas Gábor Ottó             SZV Szegedi Vasutas SE                    11:36
    4 Tóth Marcell                  SRS Szegedi Rádiós Tájfutó Club           12:52
    5 Locskai Péter                 SZV Szegedi Vasutas SE                    13:42
    6 Novák Zoltán                  THT Tapolcai Honvéd SE                    13:50
    7 Péley Domonkos                PVS Pécsi Vasutas SK                      14:14
    8 Spicze Máté                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                15:22
    9 Kósa Gábor                    ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            15:30
   10 Lacza Bálint                  PVS Pécsi Vasutas SK                      15:34
   11 Kisgyura Dávid                PVS Pécsi Vasutas SK                      16:07
   12 Petróczki Ádám                HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          16:34
   13 Hajdu Marcell                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           17:41
   14 Szalay Károly ifj.            VHS Veszprémi Honvéd SE                   24:49
   15 Müller Máté                   PVS Pécsi Vasutas SK                      26:14

F16E Döntő A (40)  1.810 km   9 ep             
    1 Lenkei Zsolt                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           7:11
    2 Szabó András                  ESP Egri Spartacus SE                      7:14
    3 Kerényi Máté                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  7:44
    4 Györgyi-Ambró Gergely         MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             7:52
    5 Tári Kornél                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              7:53
    6 Horváth Tamás                 SZV Szegedi Vasutas SE                     8:20
    7 Majláth Martin                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  8:22
    8 Tóbis Gergö                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 8:24
    8 Pálvölgyi Zoltán              SPA Tabáni Spartacus SE                    8:24
   10 Gabnai Zoltán                 DNS Debreceni Nagyerdő SK                  8:27
   11 Mets Márton                   MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             8:32
   12 Györgyi Péter                 MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             8:36
   13 Arató Dániel                  SZV Szegedi Vasutas SE                     8:37
   14 Ferenczi Ádám                 ETC Egri Testedző Club                     8:39
   15 Kaló Attila                   ETC Egri Testedző Club                     8:42
   16 Kuzmann Zsolt                 ESP Egri Spartacus SE                      8:43
   17 Kácsor Attila                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           9:01
   18 Méder Tamás                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:02
   19 Turcsán Gábor                 PVS Pécsi Vasutas SK                       9:07
   20 Domán Rajmund                 THT Tapolcai Honvéd SE                     9:46
   21 Bertóti Róbert                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 9:47
   22 Szántó Gergely                MSE Megalódusz SE                          9:54
   23 Nagy Zsolt ifj.               FMT FŐMTERV SK                             9:55
   24 Szabó Gábor                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          10:00
   25 Nemec Juraj                   KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 10:08
   26 Csonka Gábor                  BSC Balatonfüredi SC                      10:14
   27 Sebők Béla                    PVS Pécsi Vasutas SK                      10:27
   28 Vörös András                  SKS Sárvári Kinizsi SK                    10:39
   29 Barna Tamás                   JVS Jászárokszállási Vasas SE             10:51
   30 Nagy Tamás                    PVS Pécsi Vasutas SK                      10:53
   31 Tari Gábor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:06
   32 Kelemeny Dávid                ETC Egri Testedző Club                    11:15
   33 Zsilinszky Pál ifj.           DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          11:20
   34 Vörös Domonkos                SPA Tabáni Spartacus SE                   11:43
   35 Pálfi Gergő                   RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             12:04
   36 Károlyi Márton                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          12:15
   37 Pápai Tamás                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:04
   38 Pleiveisz Péter               JVS Jászárokszállási Vasas SE             16:57
   39 Bíró Márk                     KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 17:07

      Kunfalvi Csaba                SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba

F18E Döntő  (33) 2.320 km   11 ep            
    1 Krajcik Michal                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:19
    2 Tóth Ádám                     GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                  9:30
    3 Kovács Ádám                   ETC Egri Testedző Club                     9:31
    3 Kovács Róbert                 PVS Pécsi Vasutas SK                       9:31
    5 Viczián Péter                 SZV Szegedi Vasutas SE                     9:36
    6 Takács Balázs                 SZV Szegedi Vasutas SE                     9:42
    7 Szabó Ratislav                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:51
    8 Kósa János                    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           9:52
    9 Halász Balázs                 ETC Egri Testedző Club                     9:53
   10 Zöldesi Andor                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           9:55
   11 Nagy László                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               10:02
   12 Kovács Dávid                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             10:15
   13 Garda Tamás                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          10:23
   14 Gadolla Máté                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          10:25
   14 Somogyi Péter                 SFC Széchenyi Főiskola SC                 10:25
   16 Gond Balázs                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          10:28
   17 Ferenczi Krisztián            ETC Egri Testedző Club                    10:37
   18 Gáncs Dániel                  HER Herkules SE Balatonalmádi             10:59
   19 Gál Norbert                   SZV Szegedi Vasutas SE                    11:08
   20 Horváth Zoltán                TSE Törekvés SE                           11:23
   21 Füleki Dániel                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                 11:33
   22 Tolnai Márton                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                11:46
   23 Zai Bálint                    SPA Tabáni Spartacus SE                   11:54
   24 Szivák Béla                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:55
   25 Csizmadia Zoltán              THT Tapolcai Honvéd SE                    11:57
   26 Miskó Róbert                  BSC Balatonfüredi SC                      12:06
   27 Szóllás Péter                 VBT Veszprémi Bridzs és Táj. SE           12:17
   28 Billege Dávid                 NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              12:19
   29 Gidofalvy Szabolcs            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:02
   30 Józsa Gábor                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               13:23
   31 Vadnai Gyula ifj.             THT Tapolcai Honvéd SE                    13:55
   32 Ababi Balázs                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 16:45

      Kormos Márton                 ESP Egri Spartacus SE                      hiba

F20E Döntő  (28) 2.980 km   15 ep            
    1 Gösswein Csaba                PSE Postás-Matáv SE                       11:43
    2 Pelyhe Dániel                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE               11:48
    3 Zsebeházy István              MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            12:12
    4 Nagy Bence                    SZV Szegedi Vasutas SE                    12:37
    5 Farkas Viktor                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          13:04
    6 Bogos Tamás                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             13:35
    7 Fodor József                  SZV Szegedi Vasutas SE                    13:48
    8 Varga Zsolt                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              13:51
    9 Szűcs Levente Attila          HSP Hidegkúti Spartacus SKE               13:59
   10 Salfer Viktor                 MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            14:23
   11 Vasvári Ábris                 RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             14:37
   12 Tóth Máté                     GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                 14:44
   13 Gyulai Péter                  MSE Megalódusz SE                         14:49
   14 Nagy Dániel                   PVS Pécsi Vasutas SK                      14:57
   15 Dömötör Balázs                PAK Paksi SE                              15:03
   16 Verhás Gergő                  PVS Pécsi Vasutas SK                      15:05
   17 Szajkó Csaba                  ETC Egri Testedző Club                    15:18
   18 Mészáros Bence                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             15:20
   19 Kiss Péter                    PAK Paksi SE                              15:35
   20 Péley Dániel                  PVS Pécsi Vasutas SK                      15:36
   21 Morandini Kristóf Márk        SPA Tabáni Spartacus SE                   15:43
   22 Berecz Gábor                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          16:11
   23 Dobrossy Ádám                 DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          16:26
   24 Pintyili Gergely              DTC Diósgyőri Tájfutó Club                16:38
   25 Csuzi Krisztián               PVS Pécsi Vasutas SK                      17:00
   26 Hrenkó Viktor                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          17:17
   27 Halász Gergő                  ETC Egri Testedző Club                    17:24
   28 Vas Gábor                     DTC Diósgyőri Tájfutó Club                17:51

F21E Döntő A (37)  2.980 km   15 ep            
    1 Domonyik Gábor                MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           11:22
    2 Józsa Gábor                   TSE Törekvés SE                           11:42
    3 Lévai Ferenc                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           11:53
    4 Forrai Gábor                  HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          11:58
    5 Molnár Tibor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             12:05
    6 Scultéty Márton               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 12:09
    7 Kiss Gábor                    PVS Pécsi Vasutas SK                      12:17
    8 Vajda Kolos                   SMA Soproni Műegyetemi AC                 12:24
    9 Balabás Péter Gergő           DTC Diósgyőri Tájfutó Club                12:27
   10 Szundi Attila                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                12:32
   11 Harkányi Zoltán               MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           12:34
   12 Dénes Zoltán                  KAL Kalocsai SE                           12:38
   13 Fehér Ferenc                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            12:49
   14 Viniczai Ferenc               PVS Pécsi Vasutas SK                      12:50
   14 Magyar Zsolt                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club                12:50
   16 Pelyhe Dénes ifj.             SDS Salgótarjáni Dornyai SE               12:51
   17 Kiffer Gyula                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             12:59
   17 Baksa Csaba                   KAL Kalocsai SE                           12:59
   19 Bergendi Péter                KAL Kalocsai SE                           13:05
   19 Forrai Miklós                 HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          13:05
   21 Lajszner Attila               ESP Egri Spartacus SE                     13:10
   22 Halona Gergely                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                13:11
   23 Viraszkó Zoltán               NYK Nyíregyházi Konzerv SE                13:14
   24 Cserpák Zsolt                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          13:21
   24 Vajda Zsolt                   THT Tapolcai Honvéd SE                    13:21
   26 Marosffy Dániel               OSC Orvosegyetem SC                       13:25
   27 Józsa Gábor                   PSE Postás-Matáv SE                       13:34
   28 Koprivanacz Imre              KAL Kalocsai SE                           13:39
   29 Vonyó Péter                   PVS Pécsi Vasutas SK                      13:43
   30 Kocsik Árpád                  ETC Egri Testedző Club                    13:52
   31 Néda László                   HSP Hidegkúti Spartacus SKE               14:00
   31 Vizi Tibor                    HSP Hidegkúti Spartacus SKE               14:00
   33 Sprok Bence                   PVS Pécsi Vasutas SK                      14:07
   34 Sárecz Lajos                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            14:12
   35 Harkányi Árpád                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          14:21
   36 Ludvig Péter                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 14:39

      Gyulai Tamás                  MSE Megalódusz SE                          hiba

F21E Döntő B (35)  3.020 km   16 ep            
    1 Borbás Nándor                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           13:32
    2 Tas Máté                      MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            13:40
    3 Mézes Tibor Sólyom            ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            13:49
    4 Antal Miklos                  PVS Pécsi Vasutas SK                      13:51
    5 Vörös Endre                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          14:10
    6 Szőke Norbert                 KAL Kalocsai SE                           14:18
    6 Gyöngyösi István Csaba        SZV Szegedi Vasutas SE                    14:18
    8 Nagy Viktor                   KAL Kalocsai SE                           14:22
    9 Kiss József                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          14:26
   10 Valler Ferenc ifj.            MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           14:28
   11 Drapcsik Péter                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                14:43
   12 Tas Dávid                     NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          14:52
   13 Gyimesi Zoltán                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          14:59
   14 Zsebeházy Zsolt               MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            15:07
   15 Szörényi Gábor                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                15:08
   16 Szakál Péter                  VTC Veszprémi Tájfutó Club                15:11
   17 Guszlev Antal                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             15:15
   18 Szász Bence                   NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          15:26
   19 Török Imre                    MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot          15:33
   20 Kopanyecz Attila              MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            15:39
   21 Friedrich Gábor               TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          15:40
   22 Gyalog Zoltán                 SPA Tabáni Spartacus SE                   15:42
   23 Maros Ervin Péter             SMA Soproni Műegyetemi AC                 15:44
   24 Gombkötő Péter                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:02
   25 Reviczki Zsolt                HUF HUFEZE SK                             16:09
   26 Hugyecz Zoltán                HUF HUFEZE SK                             16:12
   27 Fonyó Sándor ifj.             SUN Sün SC Veszprém                       16:16
   28 Csőkör Zoltán                 THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           16:25
   29 Stark Gergely                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           17:26
   30 Sziládi Tamás                 PVS Pécsi Vasutas SK                      17:28
   31 Veres Tamás                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          18:35

      Lenkei Ákos                   HSP Hidegkúti Spartacus SKE                hiba
      Bihari Zoltán                 KFK KFKI Petőfi SK                         hiba
      Antal András                  PVS Pécsi Vasutas SK                       hiba
      Novai György                  SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba

F21E Döntő C (24)  2.760 km   11 ep            
    1 Szlávik Zoltán dr             KFK KFKI Petőfi SK                        13:08
    2 Vidosa Tamás                  VBT Veszprémi Bridzs és Táj. SE           13:39
    3 Szikszai Szabolcs             SDS Salgótarjáni Dornyai SE               13:53
    4 Krámer Tamás                  MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            13:56
    5 Goldmann Róbert               SDS Salgótarjáni Dornyai SE               14:22
    6 Madarassy Pál                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          14:29
    7 Bozsó Norbert                 SRS Szegedi Rádiós Tájfutó Club           14:33
    8 Marosán Dávid                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          14:44
    9 Ács Gábor                     ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            15:13
   10 Emmer György                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club                15:23
   11 Domonyik Szabolcs             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           15:25
   12 Kiácz Bence                   SMA Soproni Műegyetemi AC                 15:28
   13 Bajzáth Tibor                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          15:31
   14 Hegedűs Károly                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          15:57
   15 Ruff Róbert                   SSC Siketek SC Budapest                   16:04
   16 Molnár Attila                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:16
   17 Demeter Zsolt                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                16:30
   18 Kovács Zoltán                 BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             16:37
   19 Batta István                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          17:40
   20 Földes János                  PVS Pécsi Vasutas SK                      18:11
   21 Varga Attila                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             18:58
   22 Polgár Olivér                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          24:14

      Schwendtner Erik              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  n.i.
      Sinkó János                   SZV Szegedi Vasutas SE                     n.i.

F35A Döntő A (38)  2.460 km   12 ep            
    1 Barcík Peter                  BBA KOBRA Bratislava                      10:28
    2 Miháczi Zoltán                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          10:29
    3 Marton János                  HSP Hidegkúti Spartacus SKE               10:37
    4 Kovács Balázs                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          10:45
    5 Gillich István                MSE Megalódusz SE                         10:46
    6 Gillich György                THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           10:53
    7 Nagy Tibor                    JVS Jászárokszállási Vasas SE             10:54
    8 Schultheisz György            KFK KFKI Petőfi SK                        10:59
    9 Turcsán János                 PVS Pécsi Vasutas SK                      11:14
   10 Győri Lajos                   JVS Jászárokszállási Vasas SE             11:17
   11 Nagy Ferenc                   PSE Postás-Matáv SE                       12:02
   12 Nagy Ákos                     SDS Salgótarjáni Dornyai SE               12:12
   13 Szebeli István                PSE Postás-Matáv SE                       12:17
   14 Németh Csaba                  BOF Budai Ősforrás SC                     12:18
   14 Márkus Attila                 DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          12:18
   16 Kovács Gábor                  BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             12:19
   17 Szitter Attila                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 12:20
   18 Egei Tamás                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          12:25
   19 Kinde Kálmán                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 12:28
   20 Faggyas László                VHS Veszprémi Honvéd SE                   12:35
   21 Dankó István                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          12:38
   22 Rankasz Ernö                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 12:44
   23 Siegler Konrád                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          12:45
   24 Csizmazia Tamás               AGD Árpád Gimnázium DSK                   13:21
   24 Varsányi Attila               VTC Veszprémi Tájfutó Club                13:21
   26 Kovács Zoltán                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:38
   27 Török József                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE               14:05
   28 Peics Antal                   KFK KFKI Petőfi SK                        14:11
   29 Grabecz Tibor                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:26
   30 Koós István                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               14:33
   31 Kovalcsik István              BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             14:34
   32 Fekete Gábor                  ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            14:41
   33 Szász Tibor                   HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          14:47
   34 Zagyi László                  JMD Jászapáti Mészáros Gimnázium          15:40
   35 Nemoda Ferenc                 JVS Jászárokszállási Vasas SE             15:47
   36 Schell Antal ifj.             PSE Postás-Matáv SE                       15:50
   37 Paskuj Mátyás                 SRS Szegedi Rádiós Tájfutó Club           18:11
   38 Mentler Balázs                SFC Széchenyi Főiskola SC                 18:36

F40A Döntő  (34) 2.280 km   10 ep            
    1 Szieberth Péter               PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 10:14
    2 Szlatényi Ferenc              OSC Orvosegyetem SC                       10:17
    3 Garda Árpád                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          10:28
    4 Mohácsy Tamás dr.             SDS Salgótarjáni Dornyai SE               10:33
    5 Varga József                  NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              10:49
    6 Györgyi László                OSC Orvosegyetem SC                       10:50
    7 Rusvai László                 JVS Jászárokszállási Vasas SE             11:14
    8 Gera Tibor                    SZV Szegedi Vasutas SE                    11:21
    9 Závodszky Tamás               KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 11:24
   10 Tóth Gábor                    SZV Szegedi Vasutas SE                    11:26
   11 Károlyi Gyula                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          11:33
   12 Sebők Gábor                   HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          11:39
   13 Gabnai Ernő                   DNS Debreceni Nagyerdő SK                 11:41
   14 Domán Gábor                   THT Tapolcai Honvéd SE                    11:45
   15 Sramkó Tibor                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE               11:46
   16 Tölgyesi Tibor                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                11:50
   17 Prill László                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             12:04
   18 Liskány József                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          12:20
   19 Nagy András                   PSE Postás-Matáv SE                       12:24
   20 Nemesházi László              PSE Postás-Matáv SE                       12:32
   21 Tóth Károly                   VTC Veszprémi Tájfutó Club                12:35
   22 Filó György                   PTX Pápai SE                              12:52
   23 Tamás Péter                   MSE Megalódusz SE                         13:00
   24 Takács Csaba                  HER Herkules SE Balatonalmádi             13:27
   25 Csizmadia József              HER Herkules SE Balatonalmádi             13:37
   26 Zakariás János                TSE Törekvés SE                           14:07
   27 Szőcs László                  HSP Hidegkúti Spartacus SKE               14:29
   28 Gincsai József                KRI Kristály Tájfutó és Természe          15:06
   29 Nemcsényi László dr           THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           15:30
   30 Takács József                 HER Herkules SE Balatonalmádi             16:18
   31 Dobrossy István dr.           DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          17:26
   32 Urbán András                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          19:03
   33 Cenner Tibor dr.              FMT FŐMTERV SK                            19:26

      Szabó Gyula                   DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet           hiba

F45A Döntő A (36)  2.070 km   10 ep            
    1 Gyulai Zoltán                 MSE Megalódusz SE                          9:39
    2 Jankó Tamás                   HSE Hegyisport Szentendre SE               9:46
    3 Kaszás György                 BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  10:20
    4 Vankó Péter                   HSE Hegyisport Szentendre SE              10:25
    5 Fehér Mihály                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          10:27
    6 Honfi Gábor                   ESP Egri Spartacus SE                     10:30
    7 Harkányi Csaba                HAV Havas Szabadidő Klub                  10:41
    7 Halász Elemér                 ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            10:41
    9 Hajagos Henrik                SZV Szegedi Vasutas SE                    10:42
   10 Győri László                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE               10:47
   11 Szepesi Imre                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:03
   12 Margittai Endre               SMA Soproni Műegyetemi AC                 11:05
   13 Hegedüs Ábel                  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          11:16
   14 Nagy Sándor                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:29
   15 Bikki Sándor                  HER Herkules SE Balatonalmádi             11:31
   16 Németh Ferenc                 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 11:35
   17 Kubacsek József               JVS Jászárokszállási Vasas SE             11:48
   18 Kovács József                 ETC Egri Testedző Club                    11:58
   19 Csöngei Dezső                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                12:09
   20 Halla Ernő                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub             12:26
   21 Kocsis László                 JVS Jászárokszállási Vasas SE             12:29
   22 Lenkei Győző                  HSP Hidegkúti Spartacus SKE               12:43
   23 Nagy Zsolt                    FMT FŐMTERV SK                            12:48
   24 Fonyó Sándor                  SUN Sün SC Veszprém                       12:49
   25 Sáfrán Zoltán                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             12:55
   26 Zentai László                 HSE Hegyisport Szentendre SE              12:59
   27 Hirt Károly                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             13:16
   28 Kiss Zsolt                    TSE Törekvés SE                           13:50
   29 Rózsa László                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:14
   30 Csikós Miklós                 JVS Jászárokszállási Vasas SE             14:39
   31 Kósa Pál                      PVS Pécsi Vasutas SK                      14:46
   32 Czinege János                 KRI Kristály Tájfutó és Természe          15:23
   33 Pap László                    VTC Veszprémi Tájfutó Club                15:25
   34 Valler Ferenc                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           15:32

      Pápai János                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub              hiba
      Molnár Gyula                  BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   n.i.

F45A Döntő B (9)  2.010 km   9 ep             
    1 Kerényi Dénes                 HSE Hegyisport Szentendre SE               9:51
    2 Hrenkó László                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          10:34
    3 Rebák Sándor László           NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          14:00
    4 Somlay Gábor                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:42
    5 Dömötör Imre                  SFC Széchenyi Főiskola SC                 15:29
    6 Spitzner Sándor József        THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           15:42
    7 Katulin Tibor                 THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           16:01
    8 Szebényi Béla                 KAL Kalocsai SE                           16:15
    9 Mészáros József               NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              30:48

F50A Döntő  (33) 1.940 km   9 ep             
    1 Balla Sándor                  HSE Hegyisport Szentendre SE               9:13
    2 Kolláth Gábor                 SFC Széchenyi Főiskola SC                  9:15
    3 Szunyog József dr.            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:39
    4 Pelyhe Dénes                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE                9:40
    5 Kovács Attila                 ZSC Zöld Sportok Clubja                    9:47
    6 Horváth Tivadar               HER Herkules SE Balatonalmádi              9:48
    7 Petró Géza                    JVS Jászárokszállási Vasas SE             10:24
    8 Bacsó Attila                  HER Herkules SE Balatonalmádi             10:41
    9 Gyurkó László                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 10:48
   10 Tertsch Antal                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 10:57
   11 Bugár József                  BOF Budai Ősforrás SC                     10:58
   12 Erdélyi Tibor                 HSE Hegyisport Szentendre SE              11:01
   13 Vitéz László                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:23
   14 Horváth György                PSE Postás-Matáv SE                       11:27
   15 Melkes Antal                  SMA Soproni Műegyetemi AC                 11:34
   16 Lovász István                 SMA Soproni Műegyetemi AC                 11:40
   17 Fluck István                  PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 11:44
   18 Zsilinszky Pál                DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          11:47
   19 Korbély Tibor                 HER Herkules SE Balatonalmádi             11:57
   20 Drávucz Imre                  HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          12:02
   21 Tóth Sándor                   ETC Egri Testedző Club                    12:37
   22 Scultéty Gábor                BOF Budai Ősforrás SC                     12:46
   22 Lévai Kálmán                  KSE Karcagi SE                            12:46
   24 Magyar János                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot          13:06
   25 Szűcs B. Levente              HSP Hidegkúti Spartacus SKE               13:20
   26 Halász László                 ETC Egri Testedző Club                    13:21
   27 Csáki Tibor                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          13:27
   28 Olajos Ferenc                 PSE Postás-Matáv SE                       15:02
   29 Bunyik László                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           15:18
   30 Mudry Ferenc                  MSE Megalódusz SE                         16:25
   31 Kisteleki Béla                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          20:52

      Juhász István                 BOF Budai Ősforrás SC                      hiba
      Ládi János                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub                   hiba

F55A Döntő  (23) 1.570 km   9 ep             
    1 Sindely Pál dr.               SZV Szegedi Vasutas SE                     8:50
    2 Boros Zoltán                  ESP Egri Spartacus SE                      9:02
    3 Salga István dr.              HSP Hidegkúti Spartacus SKE                9:15
    3 Bogdanovits András            MSE Megalódusz SE                          9:15
    5 Kardos Ferenc dr.             OSC Orvosegyetem SC                        9:31
    6 Lénárd Miklós                 ETC Egri Testedző Club                     9:43
    7 Vida István                   OSC Orvosegyetem SC                        9:56
    8 Andrási Lajos                 HER Herkules SE Balatonalmádi              9:58
    9 Lux Iván                      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          10:10
   10 Felber Gyula                  HER Herkules SE Balatonalmádi             10:11
   11 Gömbös Gyula                  SKS Sárvári Kinizsi SK                    10:41
   12 Homoki Géza                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          10:50
   13 Tóth Péter                    EPI Építőipari SZKI SK                    10:57
   14 Horváth Béla                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 11:10
   15 Tasi Ákos                     TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          11:19
   16 Lipp József                   PVS Pécsi Vasutas SK                      11:52
   17 Vincze István                 ETC Egri Testedző Club                    11:58
   18 Friedrich Vilmos              BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          12:11
   19 Gyalog László                 SPA Tabáni Spartacus SE                   12:12
   20 Gáncs Kálmán                  HER Herkules SE Balatonalmádi             12:35
   21 Mohácsi József                HAV Havas Szabadidő Klub                  13:58
   22 Buda József                   BSC Balatonfüredi SC                      17:06
   23 Bakos Attila                  HAV Havas Szabadidő Klub                  19:45

F60A Döntő  (22) 1.520 km   6 ep             
    1 Muszély György                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           8:30
    2 Marton Péter                  KTC Kaposvári Tájfutó Klub                 8:31
    3 Vass Tibor                    VHS Veszprémi Honvéd SE                    8:40
    4 Gombkötő Péter dr.            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           8:52
    5 Nagy Árpád dr.                ETC Egri Testedző Club                     8:55
    6 Bányai Attila                 ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club             9:32
    7 Nagy Gábor                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           9:40
    8 Perényi János                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                  9:49
    9 Szecsődi Ákos                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           9:54
   10 Nagy Albert                   SPA Tabáni Spartacus SE                   10:14
   11 Jelinek István                PSE Postás-Matáv SE                       10:15
   12 Kéri Gerzson dr.              OSC Orvosegyetem SC                       10:45
   13 Kiss Endre dr.                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 10:57
   14 Horváth Zoltán                ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            10:58
   15 Lohász Márton                 EPI Építőipari SZKI SK                    11:17
   16 Wengrin István                VTC Veszprémi Tájfutó Club                11:26
   17 Ballagó Béla                  JVS Jászárokszállási Vasas SE             13:20
   18 Ribényi Imre                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:30
   19 Farkas Sándor                 HAV Havas Szabadidő Klub                  13:38
   20 Köblös József                 KTX Kőbányai Textilművek SK               15:17
   21 Kész István                   THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           15:34
   22 Radnóti Rezső                 HAV Havas Szabadidő Klub                  20:42

F65  (14)      1.400 km   6 ep             
    1 Szabon János                  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK            9:44
    2 Páhy Tibor                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub             10:04
    3 Nyögéri Imre                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 10:21
    4 Argay Gyula                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          10:25
    5 Schell Antal                  PSE Postás-Matáv SE                       10:26
    6 Cserteg István                TSC Tungsram SC                           10:40
    7 Ijjász István                 PVS Pécsi Vasutas SK                      11:07
    8 Weress Kálmán                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          12:54
    9 Valkony Ferenc                KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:20
   10 Rácz Márton                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          13:41
   11 Schönviszky László            SPA Tabáni Spartacus SE                   14:26
   12 Kozma László                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          27:41
   13 Kangasmaki Heikki             BSC Balatonfüredi SC                      32:16

      Varga György                  POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK            n.i.

F70  (7)       1.280 km   6 ep             
    1 Dudás István                  OSC Orvosegyetem SC                       10:05
    2 Buncsik János                 PSE Postás-Matáv SE                       10:59
    3 Kiss Béla                     JVS Jászárokszállási Vasas SE             12:18
    4 Hrenkó József                 TIT TITÁSZ Elektromos SE                  14:11
    5 Éliás Vilmos                  TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:24
    6 Csupor Miklós                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:47

      Szebeli István                SSC Siketek SC Budapest                    n.i.

F75  (2)       1.120 km   7 ep             
    1 Balla Sándor                  MAC Margitszigeti Atlétikai Cent          11:46
    2 Gáti László                   PTX Pápai SE                              29:48

F80  (1)       1.120 km   7 ep             
    1 Balogh László                 OSC Orvosegyetem SC                       16:36

------------------------------------------------------------------------------------

N14E Döntő  (38) 1.540 km   8 ep             
    1 Tibay Ilona                   SPA Tabáni Spartacus SE                    7:30
    2 Varga Adél                    NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE               7:32
    3 Zsigmond Timea                SZV Szegedi Vasutas SE                     7:55
    4 Mihalkó Mónika                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           7:58
    5 Koós Brigitta                 SDS Salgótarjáni Dornyai SE                8:01
    6 Sebők Petra                   VHS Veszprémi Honvéd SE                    8:29
    7 Samu Mona Liza                SZV Szegedi Vasutas SE                     8:51
    8 Tóth Krisztina                VTC Veszprémi Tájfutó Club                 9:01
    9 Tóth Réka                     SZV Szegedi Vasutas SE                     9:19
   10 Csizmadia Ágnes               HER Herkules SE Balatonalmádi              9:30
   11 Szabó Lili                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          10:10
   12 Bertóti Regina                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                10:25
   13 Nagy Diána                    BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  10:27
   14 Varsányi Kinga                VTC Veszprémi Tájfutó Club                10:31
   15 Zsigmond Vanda                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                10:44
   16 Csurel Beáta                  SZV Szegedi Vasutas SE                    10:50
   17 Szokol Mónika                 SZV Szegedi Vasutas SE                    10:59
   18 Sümegi Anna                   DTC Diósgyőri Tájfutó Club                11:09
   19 Zempléni Réka                 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK           11:15
   20 Juhász V. Renáta              DAR Dél-Alföldi Regionális Tájék          11:29
   21 Kéri Brigitta                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                11:42
   22 Kovács Anett                  SDS Salgótarjáni Dornyai SE               12:47
   23 Balla Brigitta                SDS Salgótarjáni Dornyai SE               12:58
   24 Acsádi Melinda                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          13:20
   25 Szabó Fanni                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               14:03
   26 Faggyas Eszter                VHS Veszprémi Honvéd SE                   14:41
   27 Őry Luca                      MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            14:56
   28 Lajos Luca                    PVS Pécsi Vasutas SK                      15:01
   29 Paskuj Rebeka                 SRS Szegedi Rádiós Tájfutó Club           15:09
   30 Szijártó Anikó                SKS Sárvári Kinizsi SK                    15:21
   31 Szokol Boglárka               SZV Szegedi Vasutas SE                    15:25
   32 Kovalcsik Anna                BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             16:46
   33 Kakuk Zsófia Luca             SZV Szegedi Vasutas SE                    19:41
   34 Kerényi Szófi Zsófia          KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 19:59
   35 Paskuj Sára                   SRS Szegedi Rádiós Tájfutó Club           21:46
   36 Szomor Beatrix                PVS Pécsi Vasutas SK                      23:40

      Reisinger Rita                PVS Pécsi Vasutas SK                       hiba
      Denave Alizée                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           hiba

N16E Döntő  (31) 1.710 km   8 ep             
    1 Novák Martina                 THA Tatai Honvéd Atlétikai Club            8:08
    2 Őry Eszter                    MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             8:10
    3 Péley Dorottya                PVS Pécsi Vasutas SK                       8:22
    4 Szerencsi Dóra                SZV Szegedi Vasutas SE                     8:30
    5 Nagy Virág                    SZV Szegedi Vasutas SE                     8:36
    6 Máthé Fanni                   ETC Egri Testedző Club                     8:38
    7 Prill Dóra                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub              9:05
    8 Nyüsti Szilvia                NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           9:06
    9 Koós Diána                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE                9:10
   10 Miskó Tünde                   BSC Balatonfüredi SC                       9:15
   11 Szemák Zsuzsanna              PVS Pécsi Vasutas SK                       9:21
   12 Kaszás Orsolya                BSC Balatonfüredi SC                       9:24
   13 Horváth Hajnalka              ETC Egri Testedző Club                     9:31
   14 Bednarova Dominika            KTK Kőbányai Tájfutó Klub                  9:33
   15 Farkas Mariann                SZV Szegedi Vasutas SE                     9:34
   16 Liskány Krisztina             NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako           9:50
   16 Sümegi Mária                  DTC Diósgyőri Tájfutó Club                 9:50
   18 Kovács Zita                   ETC Egri Testedző Club                    10:19
   19 Györgyi Csenge                MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            11:02
   20 Prokai Eszter Anna            ESP Egri Spartacus SE                     11:41
   21 Rusvai Mónika                 JVS Jászárokszállási Vasas SE             11:57
   22 Durján Noémi                  TSE Törekvés SE                           12:25
   23 Szekeres Ágnes                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          12:32
   24 Kerényi II. Krisztina         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 12:44
   25 Szöllősi Kitti                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                13:27
   26 Fleischer Orsi                SPA Tabáni Spartacus SE                   13:33
   27 Fleischer Zsófia              SPA Tabáni Spartacus SE                   14:01
   28 Pávlicz Noémi                 MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            14:17
   29 Csöngei Barbara               VTC Veszprémi Tájfutó Club                16:56
   30 Kovalcsik Bernadett           BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             17:50

      Dékány Szilvia                GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                  hiba

N18E Döntő  (23) 2.090 km   9 ep             
    1 Hrenkó Ivett                  NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          10:30
    2 Hlavcikova Erika              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 10:57
    3 Liskány Diána                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          11:26
    4 Tas Katalin                   MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub            11:42
    5 Kalapács Ivett                HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          12:38
    6 Hajdú Hajnalka                ESP Egri Spartacus SE                     12:52
    7 Gyurkó Fanni                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             13:02
    8 Daragó Zsófia                 ETC Egri Testedző Club                    13:05
    9 Sigrid Ringdalen Vatne        DTC Diósgyőri Tájfutó Club                13:09
   10 Barcikova Renata              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:12
   11 Dékány Andrea                 GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                 13:17
   12 Kovács Kinga                  ETC Egri Testedző Club                    13:20
   12 Szajkó Zsuzsanna              ETC Egri Testedző Club                    13:20
   14 Szacska Nikolett              ESP Egri Spartacus SE                     13:40
   15 Vörös Ildikó                  SKS Sárvári Kinizsi SK                    14:04
   16 Perényi Dóra Roberta          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub                 14:13
   17 Bertóti Diana                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                14:15
   18 Csizmadia Bernadett           HER Herkules SE Balatonalmádi             15:20
   19 Baglyas Eszter                ESP Egri Spartacus SE                     16:43
   20 Pocsai Boglárka Márta         DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          16:57
   21 Vizauer Gyöngyi               ETC Egri Testedző Club                    17:11

      Vecsei Anna                   SKS Sárvári Kinizsi SK                     hiba
      Bedő Zsófia                   NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE               hiba

N20E Döntő  (20) 2.490 km   14 ep            
    1 Kelemen Bernadett             PVS Pécsi Vasutas SK                      12:49
    2 Szerencsi Ildikó              SZV Szegedi Vasutas SE                    13:00
    3 Kerényi Krisztina             KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:44
    4 Zsigmond Száva                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                13:45
    5 Scultéty Orsolya              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:54
    6 Szivák Ildikó                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:04
    7 Sebők Éva                     PVS Pécsi Vasutas SK                      14:50
    8 Kaszás Szilvia                BSC Balatonfüredi SC                      15:10
    9 Berecz Éva                    HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          15:30
   10 Fellegi Ivett                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                15:49
   11 Győri Gabriella               SDS Salgótarjáni Dornyai SE               16:15
   12 Kertész Anikó                 PVS Pécsi Vasutas SK                      16:18
   13 Kövér Csilla                  DIS Demokratikus Ifjúsági Szövet          16:47
   14 Herczku Timea                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 16:51
   15 Borza Ágnes                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            17:03
   16 Győri Judit                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               17:48
   17 Csáki Dalma                   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          18:02
   18 Böröcz Ildikó                 PAK Paksi SE                              20:13
   19 Tukács Livia                  PSE Postás-Matáv SE                       20:17

      Madarász Anett                SZV Szegedi Vasutas SE                     hiba

N21E Döntő A (36)  2.490 km   14 ep            
    1 Makrai Éva                    NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          11:36
    2 Füzy Anna                     OSC Orvosegyetem SC                       12:12
    3 Oláh Katalin                  SZV Szegedi Vasutas SE                    12:14
    4 Viniczainé Kovács Ildikó      PVS Pécsi Vasutas SK                      12:55
    5 Zsebeházy Eszter              KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 12:56
    6 Császár Éva                   ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            13:01
    7 Rostás Anikó                  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           13:26
    8 Pogány Borcsi                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:52
    8 Farkas Gabriella              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           13:52
   10 Valler Krisztina              MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           13:54
   11 Szabó Andrea                  SZV Szegedi Vasutas SE                    13:55
   12 Marosán Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          14:00
   13 Szabó Veronika                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             14:15
   13 Csikós Nóra                   JVS Jászárokszállási Vasas SE             14:15
   13 Domján Zsuzsa                 PVS Pécsi Vasutas SK                      14:15
   16 Füzy Judit                    OSC Orvosegyetem SC                       14:19
   17 Lubinszki Mária               DTC Diósgyőri Tájfutó Club                14:24
   18 Gyalog Zsuzsa                 NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          14:27
   18 Sinka Melinda                 DTC Diósgyőri Tájfutó Club                14:27
   20 Tokaji Mónika                 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          14:38
   21 Cseh Veronika                 MSE Megalódusz SE                         15:03
   22 Bíró Fruzsina                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          15:05
   23 Marosfalvi Eszter             FMT FŐMTERV SK                            15:11
   24 Cserjés Andrea dr.            HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          15:20
   25 Petrócki Szilvia              HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          15:23
   26 Federics Éva                  THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           15:43
   27 Riczel Zsuzsanna              PSE Postás-Matáv SE                       15:48
   28 Marosffy Orsolya              OSC Orvosegyetem SC                       15:52
   29 Petró Annamária               JVS Jászárokszállási Vasas SE             16:14
   29 Balogh Katalin                JVS Jászárokszállási Vasas SE             16:14
   31 Balogh Edina                  JVS Jászárokszállási Vasas SE             16:29
   32 Gárdonyi Réka                 OSC Orvosegyetem SC                       16:47
   33 Zelena Dóra                   MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           16:53
   34 Bihari Ildikó                 MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           17:33
   35 Friedrich Orsolya             BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          19:23

      Józsa Borbála                 MOM Hegyvidék-MOM Tájfutó Klub             hiba

N21E Döntő B (22)  2.460 km   13 ep            
    1 Fekete Zsuzsa                 KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:51
    2 Prékop Márta                  KTK Kőbányai Tájfutó Klub                 13:58
    3 Boros Anna                    SDS Salgótarjáni Dornyai SE               14:54
    4 Prinzhausen Judit             TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          15:47
    5 Rácz Alida                    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:16
    6 Lengyel Andrea                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          16:34
    7 Császár Anetta                ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            16:35
    8 Kovács Edit                   ARA Alba Regia Atlétikai Klub             17:18
    9 Nagy Krisztina                BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          17:46
   10 Nagy Zsuzsanna                ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            17:57
   11 Dóczi Petra                   OSC Orvosegyetem SC                       18:20
   12 Nagy Ákosné                   SDS Salgótarjáni Dornyai SE               18:28
   13 Peicsné Liptai Vera           KFK KFKI Petőfi SK                        18:46
   14 Horváth Klára                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                18:47
   15 Molnár Orsolya                DNS Debreceni Nagyerdő SK                 19:10
   16 Hódsági Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          19:32
   17 Ambruzs Krisztina             VBT Veszprémi Bridzs és Táj. SE           19:51
   18 Erdélyesi Eszter              ARA Alba Regia Atlétikai Klub             19:54
   19 Vonyó Péterné Szabó Réka      PVS Pécsi Vasutas SK                      20:09
   20 Ódor Viktória                 FMT FŐMTERV SK                            20:30

      Horváti Réka                  HSP Hidegkúti Spartacus SKE                hiba
      Csordás Erika                 FMT FŐMTERV SK                             hiba

N35A Döntő  (30) 1.970 km   8 ep             
    1 Győrffy Gabriella             HSE Hegyisport Szentendre SE               9:43
    2 Mátyás Ildikó                 HSE Hegyisport Szentendre SE               9:47
    3 Bokros Andrea dr.             MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai           10:15
    4 Balogh Piroska                SZV Szegedi Vasutas SE                    10:20
    5 Rusvainé Barócsi Katalin      JVS Jászárokszállási Vasas SE             10:32
    6 Gillichné dr.Kalocsai Ad      MSE Megalódusz SE                         10:57
    7 Tömördi Ágnes                 HSE Hegyisport Szentendre SE              11:05
    8 Pokk Mariann                  ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:08
    9 Csillag Veronika              HSE Hegyisport Szentendre SE              11:20
   10 Bányai Réka                   HSP Hidegkúti Spartacus SKE               11:22
   11 Dalmadi Andrea                HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          11:42
   12 Rosingerné Tóth Marianna      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 12:14
   13 Barcíková Renáta              BBA KOBRA Bratislava                      12:24
   14 Szűcs Judit                   ESP Egri Spartacus SE                     12:27
   15 Jakubecz Andrea               BME Balassagyarmati MEDOSZ SE             12:33
   16 Tamásné Szakács Judit         MSE Megalódusz SE                         12:52
   17 Radics Anna                   THA Tatai Honvéd Atlétikai Club           13:26
   18 Csizmadiáné Szóládi Anna      HER Herkules SE Balatonalmádi             13:28
   19 Koósné Nagy Judit             SDS Salgótarjáni Dornyai SE               13:34
   20 Németh Zsoltné                HER Herkules SE Balatonalmádi             13:46
   21 Lovas Ágnes                   PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 13:47
   21 Cseresnyés Ágnes              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          13:47
   21 Holper Antónia                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          13:47
   24 Justán Bánszki Zsuzsa         NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          15:04
   25 Dénes Ildikó                  KAL Kalocsai SE                           15:05
   26 Sné Vasvári Krisztina         RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE             15:14
   27 Kovácsné Bajnóczi Rita        FMT FŐMTERV SK                            15:49
   28 Orbán Judit                   POE Pécsi Orvos Egészségügyi SK           16:18
   29 Ferencziné Szabó Katalin      ETC Egri Testedző Club                    16:52
   30 Tóth Károlyné                 VTC Veszprémi Tájfutó Club                17:50

N40A Döntő  (19) 1.790 km   8 ep             
    1 Jenővári Gabriella            HSE Hegyisport Szentendre SE               9:50
    2 Szerencsiné Csamangó Jus      DAR Dél-Alföldi Regionális Tájék          10:23
    3 Várady Szilvia                DTC Diósgyőri Tájfutó Club                10:59
    4 Regályné Zarnóczay Klára      NYK Nyíregyházi Konzerv SE                11:51
    5 Vargáné Kocsis Katalin        NKZ Nagykanizsai Zalaerdő SE              12:00
    6 Hidvégi Nóra                  MSE Megalódusz SE                         12:31
    7 Barki Andrea                  HSE Hegyisport Szentendre SE              12:34
    8 Bacsó Piroska                 MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot          12:35
    9 Kaszásné Boa Ágnes            BTK Bakonyi Tájfutó Klub                  13:20
   10 Csikós Miklósné               JVS Jászárokszállási Vasas SE             13:21
   11 Marczis Márta                 ETC Egri Testedző Club                    13:30
   12 Liskányné J. Anikó            NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szako          14:06
   13 Horváth Zoltánné              TSE Törekvés SE                           14:50
   14 Halászné L. Ibolya            ETC Egri Testedző Club                    15:40
   15 Nagy Márta                    ARA Alba Regia Atlétikai Klub             16:48
   16 Nemesházi Lászlóné            PSE Postás-Matáv SE                       17:24
   17 Nemes Réka                    ZSC Zöld Sportok Clubja                   17:29
   18 Lajtai Sándorné               PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 18:21

      Kármán Katalin                HSE Hegyisport Szentendre SE               hiba

N45A Döntő  (19) 1.630 km   7 ep             
    1 Horváth Magda                 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd           9:14
    2 Fent Marianne                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              9:48
    3 Jenei Margit                  BOF Budai Ősforrás SC                     10:03
    4 Vávrová Beata                 BBA KOBRA Bratislava                      10:10
    5 Gutyán Ágnes                  MSE Megalódusz SE                         10:11
    6 Lévainé Kovács Róza           KSE Karcagi SE                            10:37
    7 Veresné Sipos Etelka          HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          10:57
    7 Mező Éva                      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 10:57
    9 Kocsis Gyöngyi                ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:31
   10 Ludvig Ágnes                  MAF Műegyetemi Atlétikai és Foot          11:33
   10 Nagy Zsuzsanna dr.            HER Herkules SE Balatonalmádi             11:33
   12 Serák Katalin                 ARA Alba Regia Atlétikai Klub             11:49
   13 Terjékiné Tóth Edit           HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesül          12:10
   14 Ostorics Zsuzsanna            PSE Postás-Matáv SE                       12:22
   15 Kovács Olga                   HAV Havas Szabadidő Klub                  12:34
   16 Makrainé Tóth Rita            BOF Budai Ősforrás SC                     12:41
   17 Császár Jánosné               ZTC Zalaegerszegi Tájfutó Club            12:47
   18 Lenkeiné Halasi Erzsébet      HSP Hidegkúti Spartacus SKE               13:32
   19 Pápainé Poós Ildikó           ARA Alba Regia Atlétikai Klub             15:16

N50A Döntő  (7) 1.370 km   6 ep             
    1 Karsai Klára                  OSC Orvosegyetem SC                        9:46
    2 Keszthelyi Ildikó             PSE Postás-Matáv SE                        9:56
    3 Benga Andrásné                PVM Pécsi Vörös Meteor SK                 11:52
    4 Mitterer Andrea               BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai          12:32
    5 Tóth Józsefné                 HAV Havas Szabadidő Klub                  14:08
    6 Gösswein Judit                PSE Postás-Matáv SE                       18:46
    7 Vajda Istvánné                HAV Havas Szabadidő Klub                  19:56

N55  (9)       1.260 km   5 ep             
    1 Korik Vera                    PSE Postás-Matáv SE                        7:54
    2 Hegedüs Ágnes                 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           8:15
    3 Komár Béláné                  HER Herkules SE Balatonalmádi              8:49
    4 Bíró Aletta                   BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai           9:11
    5 Gombkötő Zsuzsanna            VTC Veszprémi Tájfutó Club                11:00
    6 Szabados Magdolna             KTC Kaposvári Tájfutó Klub                11:13
    7 Hanusz Mária                  OSC Orvosegyetem SC                       13:07
    8 Csorja Ida                    HTC Hódmezővásárhelyi Tájf. Klub          13:39

      Szuromi Imréné                BOF Budai Ősforrás SC                      n.i.

N60  (4)       1.050 km   5 ep             
    1 Cser Krisztina                FMT FŐMTERV SK                             9:04
    2 Schell Antalné                PSE Postás-Matáv SE                        9:53
    3 Wengrin Istvánné              VTC Veszprémi Tájfutó Club                15:00
    4 Bakos Attiláné                HAV Havas Szabadidő Klub                  16:09

N65  (3)       1.050 km   5 ep             
    1 Babai Margit dr.              TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          11:09
    2 Keller Viktória               KRI Kristály Tájfutó és Természe          16:07
    3 Éliás Vilmosné                TTE Tipo Tájfutó és Környezetvéd          19:42

 
Back to content | Back to main menu